RU  UK  EN
Статьи  >  Напиши  >  На валізах: Маша Шубіна

На валізах: Маша Шубіна

OUTLOOK запускає нову рубрику "На валізах", в якій ми будемо розповідати про подорожі і улюблені країни знаменитих і успішних людей. Першою поділитися з нашими читачами своїм travel-досвідом погодилася художниця Маша Шубіна.

Я відвідала 20 країн - це не так багато, як хотілося б

Мабуть, тому що віддаю перевагу подорожам «із зануренням», надовго затримуючись на одному місці і обростаючи побутом. Часто повертаюся знову і знову в уже перевірені міста. Туди, де продавці на ринках знають мене по імені, і де на вулицях вітаєшся з місцевими жителями і питаєш, як живуть їхні діти і собаки? У подорожах галопом є свої принади: можна більше побачити, але пізнати країну, регіон все ж не вдасться.

Першим моїм закордоном була Угорщина

Цей виїзд «за бугор» припав на початок 90-х. Мені було років 10, і ми з татом поїхали у Будапешт – він у своїх «антикварних справах», а я як «відмазка» для чиновників. Ми жили в центрі міста в дипломатичній угорсько-українській сім’ї: величезні кімнати, красиве «закордонне» життя… Тато віддав мені всі дрібні гроші (монети) і змушував саму, не знаючи мов крім російської, купувати морозиво і йому, і собі. Гадаю, це був перший досвід комунікації, котрий прочинив двері в наступні «слизькі» ситуації.

Трійка «mustseeplaces»

Львів (Україна) – всім, хто народився в СРСР.

Делі (Індія) – всім, хто миє руки частіше ніж двічі на день.

3-й я ще сама для себе не відкрила.

Я більше ніколи не поїду в ____

Я не дуже категорична і ніколи не зарікаюсь.

Моїм другим домом міг би стати Берлін

Там справді круто, і ми мали дворічний досвід, коли жили там. Це місто-конгломерат, просякнуте всіма культурами і відкрите для всіх. До того ж у ньому дуже інтенсивний економічний і культурний розвиток. Можливо, ще Венеція – в силу своєї унікальності і замкнутості (але я кажу не про Венецію в сезон туристичного бума, а про інші часи і відповідно не про туристичні стежки, туристичний розпорядок дня).

Усім рекомендую пляжі Індії

Тут ми дедалі частіше проводимо зиму, і вона мені як другий дім, а не тільки «пляжне місце». Якщо ж ви про «баунті», то це Мальдіви, Сейшели, хоча Андаманські острови – це адміністративно Індія, і там божественні дикі пляжі з блакитною водою і «як ми любимо».

Найбільш незвичайну страву я куштувала…

Я експериментатор за натурою і не тільки у виборі ресторанних страв чи вуличної їжі, але й на кухні. Із дивного готували і пробували бурундуків, лапи варана, сама навіть ловила морський огірок – намагалися їсти сирим і в готовому вигляді. У селі в ставку роздобули ракушки двійчасті розміром з долоню – пробували готувати теж.

Найбільше здивував менталітет ____

Іноді дивують українці!Глибинка нашої країни часто навіть у порівняння з племенами не йде… Можливо, тому що від туземців чекаєш незрозумілого, а від наших «ТАААКОГО» не чекаєш!

А далі я хочу у Перу або Чилі

Це знову ж про мандри, а не про дім, курей, котів, дрова, друзів і облаштування побуту. А ще хочу відкритий рахунок у найближчому гастрономі з виплатою наприкінці місяця. ;))

Маша Шубіна - українська художниця. Народилася 20 листопада 1979 року.Закінчила Національну академію архітектури та мистецтв та Московський інститут архітектури та мистецтв. Свої яскраві і ексцентричні автопортрети Маша створює під час подорожей в Індію і на Гоа. Картини Шубіної були представлені на виставках у Парижі, Генуї, Москві, Лондоні, Берліні. Маша Шубіна - лауреат PinchukArtPrize 2010. Одружена з художником Іллею Чичканом.

Вам это будет интересно:
Перфекціонізм – справа ювелірна
Сумні очі старого за вікном уважно стежили за революційною пожежею, яка охопила Петроград. Вогонь поширився на справу всього його життя – гордовита чотириповерхова будівля задихалася від крикливих комісарів і матросів, присутність яких здавалась грубим жартом після попередніх відвідувачів.
Мистецтво Патрика Кабрала: папір як символ крихкості світу
Незалежний художник родом із Філіппін Патрик Кабрал завойовує світ своїми незвичними арт-роботами. Його творіння – це новаторство, що поєднує в собі вікові традиціїкаліграфії й суперсучасні 3D-технології. Його мистецтво - спосіб змінити світ на краще як за допомогою естетики, так і шляхом виконання соціальної місії.
Не вежею єдиною. ТОП кращих творінь Густава Ейфеля
Кажуть, Гі де Мопассан ненавидів Ейфелеву вежу. Знаменитий письменник вважав, що вона спотворює Париж і не приносить місту ніякої користі. Проте його частенько можна було зустріти в затишному кафе на вершині конструкції. У таких випадках автор «Любого друга» говорив, що «тільки тут клята вежа не трапляється йому на очі...»
Історія бренду: Жан Пату
Йому вдалося вловити зухвалий дух початку двадцятого століття і передати ідеали епохи в модних новаціях. Радість, швидкість і легкість – якщо емоції допомагають продавати, то враження, пов'язані з брендом Жана Пату, будуть саме такими.
Прийшов, побачив, збудував. Шедеври Джованні Лоренцо Берніні
Буває, подивишся на листівку із зображенням міста й одразу розумієш, що на ній Київ, Париж, Рим або рідне селище. І це зовсім не заслуга твоєї вчительки географії, а непосильна праця майстрів, руками яких створювалися знайомі всім шедеври архітектури. Сьогодні ми згадуємо італійського підкорювача мармуру Лоренцо Берніні.
Пальчики оближеш: Що на вас чекає за кулісами найкращих кухонь світу
Давайте пригадаємо найбільш незвичну страву, котру вам випало скуштувати? Що це буде за їжа, вам вирішувати. Небагато екзотики; ті самі комахи, котрих ми слабо можемо уявити як інгредієнт; дивний напій із гіркуватим присмаком; несподіване поєднання гіркого і кислого… у кожного є свій незабутній досвід щодо цього.
Пабло Пікассо: Поет для своєї епохи
Про Пікассо як про самобутнього художника, графіка та скульптора нам так чи інакше відомо все або майже все, тоді як інші його іпостасі опинилися на другому плані. Ілля Еренбург одного разу дуже коротко описав відносини Пабло Пікассо зі своєю епохою: «ХХ століття знайшло в ньому власного експерта-динаміта, філософа та поета».
На валізах: Єгор Гордєєв
У цій рубриці ми спілкуємося зі знаменитими людьми, які, попри щільний графік, не можуть уявити свого життя без подорожей. Сьогодні наш герой – журналіст і ведучий каналу «1+1» Єгор Гордєєв.
25-та сходинка тріумфу чекає переможців!
Організатори програми «Людина року» передають вітання партнерам, лауреатам, поважним гостям, а також режисерсько-постановочній групі, підрядникам, виконавцям та багатьом іншим помічникам. Вони висловлюють щирі сподівання, що скоро матимуть змогу спілкуватись та обмінюватись творчою наснагою та енергетикою...
Великі криві Фріденсрайха Гундертвассера
Він вигадав своє ім’я, щоб не бути схожим ні на кого іншого. Бунт його індивідуальності став основою для величезної творчої спадщини, а архітектура – продемонструвала можливість поєднувати екологічність і сучасні технології.
Точка на карті: музей Ілани Гур
Складання маршрутів для сучасних туристів вже давно виходять за межі класичного розуміння поїздок за кордон. Мандрівники сьогодні є настільки вибагливими, що стандартний набір — історичні місця та крамниці з сувенірами скоро турагенціям пропонувати буде нікому, адже попит зростає не на традиційні екскурсії, а на отримання емоцій.
Знай наших: Анатолій Кокуш
Кіно – либонь, найбільш «технічний» вид мистецтва, котрий придумало людство. Скільки б таланту, фантазії і енергії не було у творців будь-якого фільму, практично всі стадії виробництва так чи інакше спираються на техніку, без якої ідеї так і залишаться всього лиш ідеями.
Знай наших: Серж Лифар
Знаменитий француз українського походження в дитинстві був блакитнооким мрійником. Згодом усі його жадання стали реальністю. Хай би чого він прагнув, усе давалося легко, немов удача назавше зробила його своїм улюбленцем. Спів у хорі, артистичний талант і, нарешті, балет. Серж Лифар не тільки підкорив світові сцени та здобув заслужену славу. Він відродив французький балет як такий і ввів поняття, котрі стали основою неокласицизму.
На валізах: Олег Борщевський
Олег Борщевський – відомий режисер, сценарист і кліпмейкер. З-поміж його робіт – кліпи для «Потапа і Насті», гурту «НеАнгели». «Бумбокс», NIKITA, Тоні Матвієнко і багатьох інших. У милій бесіді він згадав найбільш цікаві місця на карті світу, в котрих побував, поміркував про таїнства подорожей і розповів про особисті розчарування.
ЕКСКЛЮЗИВНЕ ІНТЕРВ'Ю: Пітер Хьоґ: «Немає ніякого дна, є тільки вічне падіння»
Пітер Хьоґ – данський письменник, філософ-лірик. Його називають відлюдником, адже на світських заходах він з'являється вкрай рідко, щоб представити нову книгу. Через усамітнений спосіб життя образ Пітера Хьоґа оповитий легендами. В інтерв'ю OUTLOOK Пітер Хьоґ розповів про те, як пише нові твори, що ховається за його аскетизмом, і поділився уявленнями про світ і людину.
На валізах: Антон Равицький
Є міста, з котрими ми ще «не дограли», - так каже Антон Равицький про незвідані місця, подорожі в які нас, на перший погляд, не надихнули. Чарівливий шоумен, ведучий ранкового шоу на телеканалі і найпривабливіший одесит поділився з нами секретами своїх дальніх мандрівок і милими спогадами від поїздок по світу…
Таємниці Пабло Пікассо будуть розкриті
Почавши цю весну з низки гучних прем'єр, ВОЛЯ продовжує дивувати своїх абонентів. Цього разу компанія-провайдер представила своїм абонентам прем’єру другого сезону серіалу «Геній» від каналу National Geographic.
ЕКСКЛЮЗИВНЕ ІНТЕРВ’Ю з режисером Дороном Пазом
OUTLOOK вдалося поспілкуватися з ізраїльським режисером Дороном Пазом, котрий представив у Києві свою нову роботу «Єрусалим». Про спосіб пошуку натхнення через заголовки в журнальних статтях, перспективу кінематографу загалом і про причини вельми стриманого ставлення до критиків читайте далі у матеріалі!
На валізах: Олег Верняєв
За спиною олімпійського чемпіона зі спортивної гімнастики Олега Верняєва десятилітній стаж подорожей. Міжнародні змагання, показові виступи, реабілітація – все це передбачає часті переїзди. Багато хто скаже, що атлет щасливчик. Та чи завжди це йому приносить радість? А також чим найкращого спортсмена України підкорили ісландці, і чому він так і не скуштував суші в Японії? Усе це читайте в нашій вже традиційній рубриці про подорожі успішних людей.
Знай наших: Сергій Полунін
26 жовтня відбудеться довгоочікувана прем`єра документально-біографічної картини «Танцюрист» про ціну успіху, яку заплатив артист балету Сергій Полунін. Херсонець за походженням, волею випадку потрапляє до Королівського театру в Лондоні, де здобуває неймовірний успіх, а потім зникає з поля зору, щоб згодом завоювати ще більше любові глядачів. Сьогодні OUTLOOK продовжує серію матеріалів про успішних українців.
Закрыть
Outlook facebook page