RU  UK  EN

Feel the world

OUTLOOK - це міжнародний проект, який працює в сфері медіа та культурної дипломатії, заснований в 2014 році. Проект OUTLOOK, за допомогою своєї діяльності налагоджує дружні контакти між країнами і народами, формуючи нові культурні, соціальні та бізнесові зв'язки. У наших проектах взяло участь більше ніж 50 іноземних посольств, акредитованими в Україні. Ми є надійним партнером в сфері організації дипломатичних прийомів, культурних і соціальних заходів, бізнес івентів, а також надаємо послуги PR і медіа-супроводу, фото і відео виробництва.

Наша команда є організатором ряду суспільно-важливих і культурно-пізнавальних подій в Україні. За роки діяльності успішно реалізовано низку проектів, серед яких: проведення Днів толерантності (пізнавальні лекції для студентів, створення соціально-мотивуючого ролика за участю послів 29 країн, який транслювався на провідних телеканалах країни), проведено показ національних костюмів народів світу OUTLOOK Show. Fashion of the nation за підтримки 22 посольств, в період проведення в Києві пісенного конкурсу Євробачення-2017 по запрошенню Міністерства інформаційної політики України OUTLOOK організував показ старовинних і сучасних українських костюмів Ukrainian embroidery. Step in time для іноземних журналістів, в 2016 році спільно з Міжнародним фондом культурного співробітництва і за участю 30 іноземних дипломатів провів літературний івент Нас єднає Шевченкове слово. Історія одного Заповіту, а також створили ексклюзивний фотопроект з метою популяризації Кобзаря в світі.

Починаючи з 2015 року за ініціативою 10 посольств OUTLOOK організовує в Київській мерії святкування Міжнародного дня зустрічі весни NOWRUZ.

Наймасштабніша щорічна подія від OUTLOOK - Фестиваль культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL. Більш детально ознайомитись з форматом фестивалю можна в відеороликах: Фестиваль 2014; Фестиваль 2015; Фестиваль 2016.

Постійним партнером нашого проекту є ДП "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв", в 2015-2016 рр OUTLOOK був офіційним партнером Європейської бізнес асоціації.

До складу проекту входить тримовне інтернет-видання theoutlook.com.ua, яке висвітлює культурні та соціальні події, а також дипломатичне життя в Україні. Ми створюємо тільки унікальні текстові публікації, відеосюжети і репортажі про культурне розмаїття, невідомі традиції і звичаї народів світу, туристичні маршрути, подорожі, курорти, пам'ятки, видатних особистостей, топ-менеджерів сучасності і бізнес-експертів, культурну спадщину людства, національні свята і фестивалі , які проходять в різних куточках світу, про розмаїття національних кухонь, мистецтво.

Відсутність об'єктивної інформації, стереотипи, національні упередження, кордони і візи - це ті обмежуючі умовності, з якими нам доводиться або миритися, або ж їм "протидіяти". Досить одного разу подивитися глибше, змінити ракурс або зовсім переключити картинку - і світ перестане бачитися чимось нез'ясовно расфокусированним і стане ближче. Перебуваючи на різних географічних широтах, ми допомагаємо розставити нестандартні акценти в стрімкому потоці життя.

У 2015 році інтернет-видання про світ theoutlook.com.ua потрапило в номінацію міжнародної премії Adami Media Prize як кращий веб-сайт Східної Європи, що висвітлює питання культурного розмаїття в регіоні.

Керівник проекту - Дарія Карякіна, громадський діяч, член Спілки журналістів України, член Наглядової ради Національної суспільної теле-радіо компанії України. Старту проекту передував досвід роботи членів нашої команди в сфері журналістики, івентинга, реклами і восьмирічна співпраця з іноземними дипломатичними місіями та міжнародними організаціями. Тому нам є що запропонувати майбутнім партнерам - наші можливості і послуги.

Рубрики:

Уяви

дивуйся і дивуй. Відкриттям, диковинкам, особистостям.

Насолодись

тримай руку на арт-пульсі. Ми будемо прислухатися до нього разом з тобою і підкажемо що до чого.

Дізнайся

дізнавайся з нами. Інколи не обов’язково аналізувати, досить просто бути в курсі.

Відвідай

подорожуй і відкривай географічно віддалені, але близькі саме тобі за духом країни.

Дивись

дивись, змінюючи кут огляду і точки зору. 360̊ – це лише математична межа.

Напиши

і, найголовніше, не мовчи, якщо тобі є чим поділитися.

Закрыть
Outlook facebook page