RU  UK  EN
Статьи  >  Відвідай  >  Подорож до Трансільванії: Знакові місця Румунії

Подорож до Трансільванії: Знакові місця Румунії

Візит до мальовничої Трансільванії схожий на містичну феєрію, яка відбувається наяву. Проте далеко не всі туристи знають, що варто відвідати в Румунії, крім знаменитого замку Бран, легендарної оселі графа Дракули. Тож OUTLOOK цьому зарадить, надавши можливість самостійно вибрати захопливий маршрут...

... історія якого не тільки здивує, але й, напевно, розбурхає вашу кров. ТОП-5 найдивовижніших і загадкових місць Румунії, які неодмінно варто побачити на власні очі.

Чорна церква, м. Брашов

Будучи однією з найважливіших пам'яток Трансільванії і вважаючись справжнім гігантом країни, споруда таїть історію сімсотрічної давнини, змушуючи кожного відвідувача відчути подих того часу. Спершу церкву було названо на честь святої Марії, а своє нинішнє ім'я вона дістала під час Великої турецької війни, коли більша частина її не встояла під нещадними ударами австрійських військ. Переживши не одну реконструкцію і поєднуючи протягом довгих років віяння різних архітектурних стилів, сьогодні храм є синтезом мотивів готики і бароко. Це справжня знахідка для естетичних гурманів. Хоча разом з тим від розповідей про події, які тут відбувалися, мороз іде по шкірі. Подейкують, під час зведення церкви якийсь німецький хлопчик надокучав робітникам і повсякчас повторював, що одна зі стін майбутньої будівлі стоїть під нахилом. Не витримавши докорів, один з майстрів зважився скинути дитя з вежі, а пізніше, щоб приховати сліди скоєного, замурував його тіло в стіну. Хтозна, може дух цієї дитини досі блукає коридорами храму в пошуках супокою чи жаги помсти?..Фото archdesignfoto.com

Міст брехунів, м. Сібіу

Якщо ви, як і барон Мюнхгаузен, схильні надто прикрашати навколишню дійсність, не варто відвідувати Міст брехунів у місті Сібіу. Як свідчить тамтешнє повір'я, брехня для подорожнього може обернутися катастрофою, а міст під впливом неправди – завалитися. Колись ця місцина була прихистком для пройдисвітів, які ночами укладали тут сумнівні угоди. Це й дало їй назву, яка зберігається вже протягом 150 років.Фото files.wordpress.com

Дивіться також: Departure: Брашов

Палац Пелеш

Палац, який прославляє ім'я місцевої річки Пелеш, справедливо вважається перлиною Карпат. Споруда не таїть у своїй величі страшної таємниці, як і не приречена на стародавнє прокляття, але все ж викликає неабиякий інтерес. Саме тут 1883 року з'явилася електростанція, вперше забезпечивши замок світлом і подарувавши монархам можливість стати першими володарями власного ліфта й кінотеатру, що й посилило магнетизм цього місця. Сьогодні це одна з найважливіших пам'яток Румунії. Кожен охочий усього за 20 леїв ($ 5) може зануритися в атмосферу королівської розкоші й насолодитися вишуканими апартаментами та інтер'єрами.Фото win-tour.com

Дім Дракули, м. Сігішоара (головне фото)

Напевно, кожен чув про замок Бран, місце, де Влад Цепеш Третій, прототип знаменитого вампіра Дракули, провів лише одну ніч і навіки прославив ці краї. Магнетизм саме уього місця має під собою не менш вагоме підґрунтя, адже, за легендою, саме тут 1431 року з'явився на світ Володар ночі. Сьогодні в легендарному домі Дракули вже не так гостро відчувається містичний дух його мешканця. На першому поверсі облаштовано ресторан, де можна скуштувати місцевих страв, а на другому – невеликий музей зброї. Однак унікальність дому в тому, що саме тут зберігається єдина у світі фреска із зображенням Дракули, зроблена за його життя, тож, відповідно, найбільш достовірно передає справжній вигляд графа.

Оповитий ореолом містики будинок Дракули притягує відвідувачів своїми загадками. Чи зважитеся і ви відчути неймовірну енергетику цього місця, яке манить людські серця з усієї планети?

Соляна шахта, м. Прайд

Любителів підземних королівств неодмінно вразить своїми габаритами соляна шахта у містечку Прайді. Подолавши 120 метрів углиб, вас осяє чарівний блиск скель, де ви вдихнете на повні груди тамтешнього цілющого повітря, яке лікує дихальну систему. І навіть якщо не маєте потреби в лікуванні сіллю, не варто відмовляти собі в задоволенні відвідати це місце! Можливо, його споглядання стане для вас персональним раєм.Фото ic.pics.livejournal.com

Головне фото tourinromania.com

Вам это будет интересно:
Фарбарні Феса: райдужна палітра Сходу
Стара медина Феса міцно тримає час у тенетах вузьких звивистих вулиць і мальовничих крамниць. Середньовічне місто майстрів не визнає сучасні технології, однак прослідкувати життєвий цикл вподобаної сумки з тисненою в’яззю не справить клопотів. Шкіру для сувенірів вичиняють тут же, у внутрішніх двориках...
Departure: Киргизстан
Киргизстан прозвали Швейцарією Середньої Азії. Гори, річки, водоспади, печери, перевали і зелені луки – нітрохи не поступаються за естетикою європейським. Тотальне освоєння території гостями держави тільки починається. І поряд зі стрімким будівництвом готелів, для проживання все ще пропонуються звичайні юрти, які підкреслюють тутешній природний і ментальний колорит.
Синя Перлина Монголії
6 мільйонів років тому в далекій Монголії глибокий кратер згаслого вулкана поступово був вщерть заповнений водою, утворивши дивовижне озеро. Вода хвилювалася під поривами вітру та виблискувала під сонячними променями, наче коштовна прикраса, тож не дивно, що поряд з офіційною назвою Хубсугул з’явилася ще й більш поетична – Синя Перлина.
Гірокастра: «албанський Рим»
Конвенція про охорону всесвітнього культурного і природного спадку ЮНЕСКО зобов’язує з року в рік невтомно працювати над вивченням об’єктів, що мають неминущу цінність і унікальних за походженням. Під номером 569 великого списку організації розмістилося місто Гірокастра, що на півдні Албанії, котре ми сьогодні вивчимо вздовж і впоперек.
Бельгія очима Марини Орлової: Як живуть бельгійці
Марина Орлова – проектний менеджер у культурно-громадській організації. На одному з міжнародних проектів вона зустріла своє кохання – Віма, хлопця з Бельгії. Поїхати в його країну їй вдалося тільки тоді, коли Україна отримала безвіз і саме про те, як живуть бельгійці, що вони їдять на сніданок і як у них заведено відпочивати, Марина розповіла OUTLOOK.
Ісландія очима Софії Андрущенко
Ісландія – країна «льоду і полум’я», «тисячі рік і озер», незліченних водоспадів і гейзерів. Тут, як у казці, щоразу хочеться ущипнути себе і перевірити, чи ти спиш, чи все це існує насправді…
Гватемала: привіт від духів майя
Країна, де у древніх містах туристів більше, ніж у сучасних. Містична Центральноамериканська місцевість, відома як батьківщина цивілізації майя – Гватемала. Прогуляємося по одному з її стародавніх поселень, загубленому в непрохідних джунглях – Тікалі. Якщо уважно прислухатись, тут можна почути голос духів...
Джайпур. Рожеве місто
Хтось порівнює Джайпур з ажурною скатертиною. Інші – з коробкою рожевого зефіру. Треті твердять – це вулик, щільно заселений бджолами. Однак всі сходяться в одному – тут дивовижне повітря, сповнене якоюсь свободою, котру не зустрінеш у Європі. Вона заповнює легені, і вже через вдих мандрівник втрачає лік годинам і навіть століттям.
Скульптури Ватикану: історія та філософія
«Маленька країна, одначе з великою місією» – саме під таким девізом 11 лютого 1929 Латеранськими угодами між Італією і Святим Престолом Ватикан був визнаний суверенною територією. Цей пакт відчинив двері перед цікавими, які сторіччями обмінювалися плітками про те, «що ж зберігають замки Ватикану?»
ВІДЕО. Віфлеєм: абсолютна святість
У це величне для всіх християн православного обряду свято хочему представити вам відео про святі місця Палестини, а саме про місто Віфлеєм.
Снігова королева позаздрила б. Кращі льодові готелі світу
Замість підлоги з підігрівом – ковзанка. Як альтернатива махровому халату – шапка-вушанка і пуховик. Відпочити у стилі «Північний полюс» пропонують еко-готелі та кафе в Канаді, Румунії і навіть спекотному Дубаї...Єкзотичними можуть бути готелі не тільки біля окену та тропічних пальм.
ВІДЕО: Ванільне, фісташкове... орхідейне
За сприяння Посольства Сирійсько-Арабської Республіки в Україні ми відвідали Дамаск і побували у незвичайному місці. Дивіться! Якщо Ви все ще думаєте, що улюбле багатьма - морозиво, можна приготувати тільки з молока або фруктового соку - то це не зовсім вірно. Дивіться відеоролик та дізнавайтесь з чого ще роблять "охолоджуїчі ласощі"!
Індійське село Кодхіні: таємниця близнюків, котру ніхто не розгадав
У світі є незвичайне місце, де народжується найбільше близнюків. Хоча на перший погляд це схоже на містичний збіг, статистика змушує вірити в чудеса. Індійський штат Керала може похвалитися селом, де відбуваються незвичайні речі. Кодхіні – те саме місце, де близнюків більше, ніж у будь-якій іншій точці світу. І цьому немає майже жодних пояснень.
Піша прогулянка Аахеном
Побувати у трьох країнах за один день – реально, якщо ви потрапили в Аахен. Розташоване між Німеччиною, Бельгією і Голландією невелике студентське місто увібрало риси середньовічної культури, що відбилася в його вражаючій архітектурі. Олена Буравцова побувала в цьому місті, яке полонило її серце своїми дивовижними пам’ятниками...
Чан-чан. Перуанське місто з глини
Бувалі мандрівники розповідають, що розглядати руїни стародавніх поселень в Андах можна місяцями, переїжджаючи з одного регіону в інший. Особливо багате на археологічні комплекси західне узбережжя південного континенту. Декотрі з них, приміром, Мачу-Пікчу, давно стали популярними серед туристів, інші тільки розпочинають прочиняти свої двері для допитливих.
Гетто світу: «Маленька Італія» Нью-Йорка
Переїжджаючи до нової країни, люди найчастіше селяться поряд з такими ж емігрантами. Це досить зручно: недороге житло, роботу можна знайти прямо на місці, та й мову вчити не обов’язково – довкола всі свої. Так виникають національні гетто. Маленька Італія – один із найбільш мальовничих кварталів Нью-Йорка.
Ця дика Африка… Частина 2
Ми продовжуємо нашу розповідь про найбільш захопливі національні заповідники Африки! Ось вам ще п’ять первозданних світових оаз, в котрих час ніби уповільнив свій біг, боячись потурбувати гармонію природи…
Що подивитися в азіатській частині Стамбула?
Судячи з відгуків більшості туристів, котрі відвідали Стамбул, багато з них так і не зібралися досхочу погуляти азіатською частиною головного турецького мегаполіса. Максимум, що вони бачили – аеропорт Сабіха і причали, куди можна як на атракціон приплисти з Європи, попутно нагодувавши чайок хлібом.
Коста-Рика: причини щастя
У пошуках ідеального пункту призначення можна користатися різними критеріями. Керуючись бажанням пізнати, як живуть люди, що випромінюють світло від насолоди, вирушайте в Коста-Рику. Ця країна – лідер за показником Всесвітнього індексу щастя (The Happy Planet Index).
Ми там були: Прага
Прага… Вона, романтична і декадансна, сумна і весела, піднесена і духовна, відбивається у помахах крил відгодованих чайок на Карловому мосту, в дзеркальних калюжах Влтави… Такої думки креативний копірайтер Маша Гольдман, котра якось провела там кілька днів.
Закрыть
Outlook facebook page