RU  UK  EN
Статьи  >  Відвідай  >  Лувр та Біг-Бен – "для слабаків". Найбільш екстримальні екскурсії і маршрути

Лувр та Біг-Бен – "для слабаків". Найбільш екстримальні екскурсії і маршрути

Автор: 02.03.2020 | подорожі
Вирушаючи в подорож, волею-неволею потрапляєш на одну з місцевих екскурсій. Гучні обіцянки турагентів і відгуки на сайтах для мандрівників не завжди допомагають скласти правильну картину про те місце, куди вирушаєш. Сьогодні ми вирішили трохи підготувати вас і зробили добірку найдивовижніших екскурсій світу.

Сан-Педро, Болівія

У цьому південноамериканському місті є колонія не тільки для ув'язнених, а й для мандрівників. Чимало турфірм країни організовують туди екскурсії з ночівлею. Це місце відрізняється, наприклад, від Бастилії, Алькатрасу та інших в’язниць тим, що воно реально функціонує. Донині там утримуються злочинці та панують справжні «зеківські» порядки: бійка і поножовщина – обов'язкові атрибути. Проте, як показує статистика, мандрівників це не лякає і вони не тільки оглядають буцегарню, а навіть ночують там. Серед гідів, до речі, чимало й самих тюремників, які за гроші можуть організувати відвідувачам будь-який каприз, аж до ночівлі в одиночній камері з жінкою за викликом. Така забаганка обійдеться в тисячу доларів. Щорічно не менше ста тисяч туристів вирішують полоскотати собі нерви і відвідати в'язницю Сан-Педро з усіма її принадами.Фото rtwbackpackers.com3112070_14_full.jpgФото architectural-review.com

США

Перебуваючи на території Сполучених Штатів, теж можна перевірити, у кого «кишка тонка». Для цього потрібно приїхати в країну в період з початку весни до осені і вирушити, ні багато ні мало, на полювання за ураганами і торнадо. Відразу кілька метеорологічних спільнот влаштовує подібні тури для всіх охочих. Ентузіасти разом з фахівцями катаються по країні у важкому і суперсучасному автобусі за маршрутами, де найчастіше бувають смерчі. Їх за два-три тижні «в сезон» можна зловити від 20-ти до 30-ти. Захисний транспорт дозволяє під'їхати до стихії доволі близько і на власні очі оцінити силу природи. У безхмарні і спокійні дні та години цей «екотур» перетворюється на «гастро». Щоб туристи не нудьгували, їх возять не тільки в новітні метеоцентри, але і по стейк-хаусах, якими славиться Техас, де частенько виникають урагани.Фото silverliningtours.com

Ірландія, Дублін

Можна сміливо битись об заклад, що з 10 осіб понад половину не подужають прочитати безсмертний роман Джеймса Джойса «Улісс». Але це ще не привід засмучуватись, адже заповзятливі дублінські турфірми створили одноденну (всі події твору відбуваються протягом одного дня) і пізнавальну пішу прогулянку місцями, описаними у книзі. Особливо захопливо гуляти містом з тисячами інших туристів 16 червня, адже дія «Улісса» відбувається саме цього дня, який неофіційно називається не інакше як Bloomsday – іменем героя Джойса. Слід сказати, що сам маршрут передбачає відвідування численних пабів і барів (це все таки потік свідомості, тож як інакше?), Тому будьте готові, що від екскурсовода ви відстанете. Однак і тоді ірландці все передбачили – в центрі Дубліна розвішано безліч табличок і знаків, які описують, що відбувалося у творі на цьому місці та куди йти далі.Фото moralcompasstravel.info

Увесь світ

Британська компанія «Disaster Tourism» вирішила не розмінюватися на дрібниці, займаючись туризмом в окремо взятій країні, і створила унікальну пропозицію, що цілком відповідає назві фірми. Річ у тім, що її менеджери організовують для мандрівників тури в ті місця, де нещодавно сталися природні катастрофи. Наслідки землетрусів, тайфунів, вивержень вулканів та інші подібні «атракції» – головні хіти турів. Кожен охочий може залишити на сайті компанії заявку, розповівши про «свіженьку» катастрофу та висловивши зацікавленість у відвідуванні місця трагедії. Щойно набереться потрібна кількість туристів, подорож почнеться.

Загублене місто, Колумбія

Крім втаємничених, ніхто з простих смертних не знає, де саме в колумбійських джунглях ховається La Ciudad Perdida, або Загублене місто, а точніше та його частина, де на повну працює лабораторія з виробництва кокаїну. Ця велика теплиця, де вирощують листя коки, більше нагадує звичайну ферму, а не якусь сучасну територію з голлівудських бойовиків. 2008 року влада країни спробувала «прикрити лавочку» і не пускати туди туристів, щоб не псувати імідж держави. Одначе наркобізнес – вельми прибуткова справа. Тож після того, як галас ущух, дали кому треба команду, і лабораторія відновила свою діяльність, а 2010-го знову розчинила свої двері для туристів. Кажуть, екскурсія туди коштує близько 50 доларів, що для Колумбії чималі гроші.

Якщо ви ще не вибрали для себе маршрут, то насамкінець ми розповімо про декілька мандрівок, оригінальність яких полягає не тільки в тому, «що подивитися», а й «скільки це коштує». Одразу зазначимо, про всілякі космічні програми, доступні лише одиницям, не йдеться.Фото onthegotours.com

А щоб спуститися на дно Атлантичного океану і на власні очі побачити рештки легендарного «Титаніка», все ж можна накопичити грошей, хоч це і дорого. Таке задоволення на борту науково-дослідного судна коштує від 70 тисяч доларів.

Мережа готелів «Lead Hotels» пропонує 28-денний тур з промовистою назвою «Навколо світу за 80 днів». Виклавши за нього близько мільйона доларів, можна не перейматися, адже попереду чекають 12 найгарніших міст, найкращий сервіс, приватний літак, роллс-ройси і такі приємні дрібниці, як прогулянка на слонах, обід на двох у Ейфелевій вежі, катання на верблюдах у пустелі та багато чого ще.

Якщо ж ви людина не надто заможна, одначе культура «ваше все», то сам Бог велів їхати до Італії, а точніше у Ватикан. Там, заплативши тисячу доларів, можна на цілий день зарезервувати для себе коханого домову церкву Папи Римського і на самоті насолоджуватися Сікстинською капелою та іншими світовими шедеврами. Додамо, що частину знаменитого Версаля теж здають в оренду під приватні екскурсії. Отож паспорт і гаманець в руки і мерщій туди!

Головне фото banfftours.com

Вам это будет интересно:
Фарбарні Феса: райдужна палітра Сходу
Стара медина Феса міцно тримає час у тенетах вузьких звивистих вулиць і мальовничих крамниць. Середньовічне місто майстрів не визнає сучасні технології, однак прослідкувати життєвий цикл вподобаної сумки з тисненою в’яззю не справить клопотів. Шкіру для сувенірів вичиняють тут же, у внутрішніх двориках...
Departure: Киргизстан
Киргизстан прозвали Швейцарією Середньої Азії. Гори, річки, водоспади, печери, перевали і зелені луки – нітрохи не поступаються за естетикою європейським. Тотальне освоєння території гостями держави тільки починається. І поряд зі стрімким будівництвом готелів, для проживання все ще пропонуються звичайні юрти, які підкреслюють тутешній природний і ментальний колорит.
Синя Перлина Монголії
6 мільйонів років тому в далекій Монголії глибокий кратер згаслого вулкана поступово був вщерть заповнений водою, утворивши дивовижне озеро. Вода хвилювалася під поривами вітру та виблискувала під сонячними променями, наче коштовна прикраса, тож не дивно, що поряд з офіційною назвою Хубсугул з’явилася ще й більш поетична – Синя Перлина.
Гірокастра: «албанський Рим»
Конвенція про охорону всесвітнього культурного і природного спадку ЮНЕСКО зобов’язує з року в рік невтомно працювати над вивченням об’єктів, що мають неминущу цінність і унікальних за походженням. Під номером 569 великого списку організації розмістилося місто Гірокастра, що на півдні Албанії, котре ми сьогодні вивчимо вздовж і впоперек.
Бельгія очима Марини Орлової: Як живуть бельгійці
Марина Орлова – проектний менеджер у культурно-громадській організації. На одному з міжнародних проектів вона зустріла своє кохання – Віма, хлопця з Бельгії. Поїхати в його країну їй вдалося тільки тоді, коли Україна отримала безвіз і саме про те, як живуть бельгійці, що вони їдять на сніданок і як у них заведено відпочивати, Марина розповіла OUTLOOK.
Ісландія очима Софії Андрущенко
Ісландія – країна «льоду і полум’я», «тисячі рік і озер», незліченних водоспадів і гейзерів. Тут, як у казці, щоразу хочеться ущипнути себе і перевірити, чи ти спиш, чи все це існує насправді…
Гватемала: привіт від духів майя
Країна, де у древніх містах туристів більше, ніж у сучасних. Містична Центральноамериканська місцевість, відома як батьківщина цивілізації майя – Гватемала. Прогуляємося по одному з її стародавніх поселень, загубленому в непрохідних джунглях – Тікалі. Якщо уважно прислухатись, тут можна почути голос духів...
Джайпур. Рожеве місто
Хтось порівнює Джайпур з ажурною скатертиною. Інші – з коробкою рожевого зефіру. Треті твердять – це вулик, щільно заселений бджолами. Однак всі сходяться в одному – тут дивовижне повітря, сповнене якоюсь свободою, котру не зустрінеш у Європі. Вона заповнює легені, і вже через вдих мандрівник втрачає лік годинам і навіть століттям.
Скульптури Ватикану: історія та філософія
«Маленька країна, одначе з великою місією» – саме під таким девізом 11 лютого 1929 Латеранськими угодами між Італією і Святим Престолом Ватикан був визнаний суверенною територією. Цей пакт відчинив двері перед цікавими, які сторіччями обмінювалися плітками про те, «що ж зберігають замки Ватикану?»
ВІДЕО. Віфлеєм: абсолютна святість
У це величне для всіх християн православного обряду свято хочему представити вам відео про святі місця Палестини, а саме про місто Віфлеєм.
ВІДЕО: Ванільне, фісташкове... орхідейне
За сприяння Посольства Сирійсько-Арабської Республіки в Україні ми відвідали Дамаск і побували у незвичайному місці. Дивіться! Якщо Ви все ще думаєте, що улюбле багатьма - морозиво, можна приготувати тільки з молока або фруктового соку - то це не зовсім вірно. Дивіться відеоролик та дізнавайтесь з чого ще роблять "охолоджуїчі ласощі"!
Індійське село Кодхіні: таємниця близнюків, котру ніхто не розгадав
У світі є незвичайне місце, де народжується найбільше близнюків. Хоча на перший погляд це схоже на містичний збіг, статистика змушує вірити в чудеса. Індійський штат Керала може похвалитися селом, де відбуваються незвичайні речі. Кодхіні – те саме місце, де близнюків більше, ніж у будь-якій іншій точці світу. І цьому немає майже жодних пояснень.
Піша прогулянка Аахеном
Побувати у трьох країнах за один день – реально, якщо ви потрапили в Аахен. Розташоване між Німеччиною, Бельгією і Голландією невелике студентське місто увібрало риси середньовічної культури, що відбилася в його вражаючій архітектурі. Олена Буравцова побувала в цьому місті, яке полонило її серце своїми дивовижними пам’ятниками...
Чан-чан. Перуанське місто з глини
Бувалі мандрівники розповідають, що розглядати руїни стародавніх поселень в Андах можна місяцями, переїжджаючи з одного регіону в інший. Особливо багате на археологічні комплекси західне узбережжя південного континенту. Декотрі з них, приміром, Мачу-Пікчу, давно стали популярними серед туристів, інші тільки розпочинають прочиняти свої двері для допитливих.
Гетто світу: «Маленька Італія» Нью-Йорка
Переїжджаючи до нової країни, люди найчастіше селяться поряд з такими ж емігрантами. Це досить зручно: недороге житло, роботу можна знайти прямо на місці, та й мову вчити не обов’язково – довкола всі свої. Так виникають національні гетто. Маленька Італія – один із найбільш мальовничих кварталів Нью-Йорка.
Ця дика Африка… Частина 2
Ми продовжуємо нашу розповідь про найбільш захопливі національні заповідники Африки! Ось вам ще п’ять первозданних світових оаз, в котрих час ніби уповільнив свій біг, боячись потурбувати гармонію природи…
Що подивитися в азіатській частині Стамбула?
Судячи з відгуків більшості туристів, котрі відвідали Стамбул, багато з них так і не зібралися досхочу погуляти азіатською частиною головного турецького мегаполіса. Максимум, що вони бачили – аеропорт Сабіха і причали, куди можна як на атракціон приплисти з Європи, попутно нагодувавши чайок хлібом.
Коста-Рика: причини щастя
У пошуках ідеального пункту призначення можна користатися різними критеріями. Керуючись бажанням пізнати, як живуть люди, що випромінюють світло від насолоди, вирушайте в Коста-Рику. Ця країна – лідер за показником Всесвітнього індексу щастя (The Happy Planet Index).
Ми там були: Прага
Прага… Вона, романтична і декадансна, сумна і весела, піднесена і духовна, відбивається у помахах крил відгодованих чайок на Карловому мосту, в дзеркальних калюжах Влтави… Такої думки креативний копірайтер Маша Гольдман, котра якось провела там кілька днів.
Кордони не перешкода: найбільш відомі анклави світу
Сьогодні OUTLOOK подорожує по найцікавішим з точки зору географії та адміністративного управління містам і країнам, які є анклавами, повністю розташовуючись на територіях інших держав.
Закрыть
Outlook facebook page