RU  UK  EN
Статьи  >  Відвідай  >  Сентоза – весь Сінгапур в одному острові

Сентоза – весь Сінгапур в одному острові

Отримати повний набір вражень про країну площею понад 700 квадратних кілометрів усього за кілька днів пішої прогулянки – абсолютно реально. І надздібності на кшталт телепортації чи вміння переміщатися зі швидкістю світла для цього не потрібні. Досить вирушити на острів Сентоза, що належить до Республіки Сінгапур і повністю відображає всі її особливості.

До того ж не більше ніж за 100 доларів!

Змучені групи мандрівників, що тримаються з останніх сил, котрим уже не треба ні екскурсій, ні сувенірів, ні фотографій, – головна ознака турів, організатори яких намагаються вмістити в семиденний маршрут усі визначні пам’ятки країни. Адже, щоб набратися вражень, у більш-менш нормальному темпі потрібен не один тиждень, а тривалу поїздку може собі дозволити далеко не кожен. Та обманути час і своє сприйняття, візуально розширити стислі терміни і розмірено прогулятися можна, вирушивши на Сентозу, що перекладається як «мир і спокій».

Розташована вона всього в 500 метрах від острова Сінгапур, а для того, щоб переправитися сюди, існує кілька способів: на катері, через міст на машині, поїздом або пішохідною стежкою. «Передати за проїзд» у всіх видах транспорту вас попросять не більше 5 доларів.sinwh-aerial-view-6683-hor-clsc_O.jpgФото businesstravelnews.com

Тим, хто ступив на сентозькі землі, почати подорож пропонують з кабінки фунікулера (20 $). При підйомі на висоту в сотню метрів перед очима відкривається яскрава стереокартинка – уся панорама місцевості в рамці з вод Індійського океану.

Мікс із тропічних садів, атракціонів, доісторичних джунглів, лазерних фонтанів і очей-ліхтарів, що належать чи то статуї лева, чи то риби...

Кінцева зупинка канатної дороги знаходиться на оглядовому майданчику в центрі острова, де на вас, відчинивши двері, уже чекає музей Images of Singapore.image1-9.jpgФото thesmartlocal.com

Вартість вхідного квитка удвічі менша, ніж проїзд канатною дорогою. Вбрані у народні костюми воскові фігури, експозиції, доповнені 3-D ефектами і живою розповіддю екскурсовода, наочно продемонструють усі етапи становлення республіки. Окрім того, музей пропонує відвідувачам тур «Подорож національною кухнею». У його рамках проводиться кілька майстер-класів з приготування традиційних страв, потім відбувається чайна пауза, наприкінці якої кожен отримує подарунок у вигляді книги з місцевими рецептами.

І, звісно ж, не варто оминати студію «UNIVERSAL», повз яку пройти просто неможливо...

Подальше «дослідження» Сентози просто неможливе без відвідування величезної кам’яної вежі Мерлайон (8 $). Ця міфічна істота з головою лева і риб’ячим хвостом – основний символ Сінгапуру. За легендою, «лев-русалка» колись мешкав у морі, охороняючи острови, а при наближенні небезпеки його очі спалахували агресивним червоним світлом. Загораються вони і зараз: варто сонцю зайти за обрій – у статуї включається ілюмінація. Лазерне шоу «Сходження Мерлайона» проходить тут щовечора.sentosa_merlion_1-scaled.jpgФото maureenmai.com

Екстриму прогулянці додасть головна сентозька розвага – спуск зі спеціально обладнаної гірки на транспорті, що має назву Luge і нагадує сучасні санки, от тільки ковзають вони виключно на асфальті. Бажаючі платять за кілька з’їздів близько 10 $: їх саджають у конструкцію, надійно пристібають, розповідають премудрості управління і відправляють униз по трасі довжиною 650 метрів. Поїздка настільки захоплює, що одним спуском, як правило, справа не обходиться.

Після того, як ви трохи відволіклися на атракціон, пропонуємо подивитися на сентозьких представників тваринного і рослинного світу, відвідавши тематичні парки.

В одному з них поселили понад три тисячі тропічних метеликів. Крилаті пурхають по території і безстрашно сідають біля туристів, дозволяючи зробити кольорові знімки ще яскравішими.

Другий парк нарекли «Садом орхідей», однак тут ростуть ще й сотні інших квітів, цибулини, відростки і насіння яких збирали з усього світу. А в центральному океанаріумі мешкає багато представників морської живності – від мініатюрних черепашок до незвичайно доброзичливих дельфінів.

Головне фото pinterest.com

Вам это будет интересно:
Фарбарні Феса: райдужна палітра Сходу
Стара медина Феса міцно тримає час у тенетах вузьких звивистих вулиць і мальовничих крамниць. Середньовічне місто майстрів не визнає сучасні технології, однак прослідкувати життєвий цикл вподобаної сумки з тисненою в’яззю не справить клопотів. Шкіру для сувенірів вичиняють тут же, у внутрішніх двориках...
Departure: Киргизстан
Киргизстан прозвали Швейцарією Середньої Азії. Гори, річки, водоспади, печери, перевали і зелені луки – нітрохи не поступаються за естетикою європейським. Тотальне освоєння території гостями держави тільки починається. І поряд зі стрімким будівництвом готелів, для проживання все ще пропонуються звичайні юрти, які підкреслюють тутешній природний і ментальний колорит.
Синя Перлина Монголії
6 мільйонів років тому в далекій Монголії глибокий кратер згаслого вулкана поступово був вщерть заповнений водою, утворивши дивовижне озеро. Вода хвилювалася під поривами вітру та виблискувала під сонячними променями, наче коштовна прикраса, тож не дивно, що поряд з офіційною назвою Хубсугул з’явилася ще й більш поетична – Синя Перлина.
Гірокастра: «албанський Рим»
Конвенція про охорону всесвітнього культурного і природного спадку ЮНЕСКО зобов’язує з року в рік невтомно працювати над вивченням об’єктів, що мають неминущу цінність і унікальних за походженням. Під номером 569 великого списку організації розмістилося місто Гірокастра, що на півдні Албанії, котре ми сьогодні вивчимо вздовж і впоперек.
Бельгія очима Марини Орлової: Як живуть бельгійці
Марина Орлова – проектний менеджер у культурно-громадській організації. На одному з міжнародних проектів вона зустріла своє кохання – Віма, хлопця з Бельгії. Поїхати в його країну їй вдалося тільки тоді, коли Україна отримала безвіз і саме про те, як живуть бельгійці, що вони їдять на сніданок і як у них заведено відпочивати, Марина розповіла OUTLOOK.
Ісландія очима Софії Андрущенко
Ісландія – країна «льоду і полум’я», «тисячі рік і озер», незліченних водоспадів і гейзерів. Тут, як у казці, щоразу хочеться ущипнути себе і перевірити, чи ти спиш, чи все це існує насправді…
Гватемала: привіт від духів майя
Країна, де у древніх містах туристів більше, ніж у сучасних. Містична Центральноамериканська місцевість, відома як батьківщина цивілізації майя – Гватемала. Прогуляємося по одному з її стародавніх поселень, загубленому в непрохідних джунглях – Тікалі. Якщо уважно прислухатись, тут можна почути голос духів...
Джайпур. Рожеве місто
Хтось порівнює Джайпур з ажурною скатертиною. Інші – з коробкою рожевого зефіру. Треті твердять – це вулик, щільно заселений бджолами. Однак всі сходяться в одному – тут дивовижне повітря, сповнене якоюсь свободою, котру не зустрінеш у Європі. Вона заповнює легені, і вже через вдих мандрівник втрачає лік годинам і навіть століттям.
"Le Grand Louvre"
В найбільш знаному музеї світу, французькому Луврі, було впершо відкрито двері для публіки в 1793. Хоча й до цього ця будівля була відома далеко за межами Франції. Тільки от використовувалась вона далеко не в таких піднесених цілях, як зараз.
Скульптури Ватикану: історія та філософія
«Маленька країна, одначе з великою місією» – саме під таким девізом 11 лютого 1929 Латеранськими угодами між Італією і Святим Престолом Ватикан був визнаний суверенною територією. Цей пакт відчинив двері перед цікавими, які сторіччями обмінювалися плітками про те, «що ж зберігають замки Ватикану?»
ВІДЕО. Віфлеєм: абсолютна святість
У це величне для всіх християн православного обряду свято хочему представити вам відео про святі місця Палестини, а саме про місто Віфлеєм.
Снігова королева позаздрила б. Кращі льодові готелі світу
Замість підлоги з підігрівом – ковзанка. Як альтернатива махровому халату – шапка-вушанка і пуховик. Відпочити у стилі «Північний полюс» пропонують еко-готелі та кафе в Канаді, Румунії і навіть спекотному Дубаї...Єкзотичними можуть бути готелі не тільки біля окену та тропічних пальм.
ВІДЕО: Ванільне, фісташкове... орхідейне
За сприяння Посольства Сирійсько-Арабської Республіки в Україні ми відвідали Дамаск і побували у незвичайному місці. Дивіться! Якщо Ви все ще думаєте, що улюбле багатьма - морозиво, можна приготувати тільки з молока або фруктового соку - то це не зовсім вірно. Дивіться відеоролик та дізнавайтесь з чого ще роблять "охолоджуїчі ласощі"!
Індійське село Кодхіні: таємниця близнюків, котру ніхто не розгадав
У світі є незвичайне місце, де народжується найбільше близнюків. Хоча на перший погляд це схоже на містичний збіг, статистика змушує вірити в чудеса. Індійський штат Керала може похвалитися селом, де відбуваються незвичайні речі. Кодхіні – те саме місце, де близнюків більше, ніж у будь-якій іншій точці світу. І цьому немає майже жодних пояснень.
Піша прогулянка Аахеном
Побувати у трьох країнах за один день – реально, якщо ви потрапили в Аахен. Розташоване між Німеччиною, Бельгією і Голландією невелике студентське місто увібрало риси середньовічної культури, що відбилася в його вражаючій архітектурі. Олена Буравцова побувала в цьому місті, яке полонило її серце своїми дивовижними пам’ятниками...
Чан-чан. Перуанське місто з глини
Бувалі мандрівники розповідають, що розглядати руїни стародавніх поселень в Андах можна місяцями, переїжджаючи з одного регіону в інший. Особливо багате на археологічні комплекси західне узбережжя південного континенту. Декотрі з них, приміром, Мачу-Пікчу, давно стали популярними серед туристів, інші тільки розпочинають прочиняти свої двері для допитливих.
Гетто світу: «Маленька Італія» Нью-Йорка
Переїжджаючи до нової країни, люди найчастіше селяться поряд з такими ж емігрантами. Це досить зручно: недороге житло, роботу можна знайти прямо на місці, та й мову вчити не обов’язково – довкола всі свої. Так виникають національні гетто. Маленька Італія – один із найбільш мальовничих кварталів Нью-Йорка.
Ця дика Африка… Частина 2
Ми продовжуємо нашу розповідь про найбільш захопливі національні заповідники Африки! Ось вам ще п’ять первозданних світових оаз, в котрих час ніби уповільнив свій біг, боячись потурбувати гармонію природи…
Що подивитися в азіатській частині Стамбула?
Судячи з відгуків більшості туристів, котрі відвідали Стамбул, багато з них так і не зібралися досхочу погуляти азіатською частиною головного турецького мегаполіса. Максимум, що вони бачили – аеропорт Сабіха і причали, куди можна як на атракціон приплисти з Європи, попутно нагодувавши чайок хлібом.
Коста-Рика: причини щастя
У пошуках ідеального пункту призначення можна користатися різними критеріями. Керуючись бажанням пізнати, як живуть люди, що випромінюють світло від насолоди, вирушайте в Коста-Рику. Ця країна – лідер за показником Всесвітнього індексу щастя (The Happy Planet Index).
Закрыть
Outlook facebook page