RU  UK  EN
Статьи  >  Відвідай  >  Інсбрук – казкове місто в обрамленні Альпійських гір

Інсбрук – казкове місто в обрамленні Альпійських гір

Тірольська місцевість Австрії надзвичайно самобутня. Тут своя кухня і навіть своя манера співу, а багатовікова історія відмінно поєднується з природними красотами і спортивними об’єктами. Пік різноманіття – невелике гірське містечко Інсбрук. Це адміністративний центр Тіроля, а також одне з найчистіших місць у Європі...

... відомий спортивний курорт і визнаний центр сучасного мистецтва.

Тіроль приваблює гірськолижним туризмом, а також поєднанням історії і природної краси. Розвинена інфраструктура, розмічені за рівнем складності маршрути в гори, наочні вказівники, бездоганні дороги і шикарні готелі в обрамленні гірських панорам – все це додає балів в очах любителів комфорту. Окрім класичних гірських лиж і сноуборда можна знайти різноманітні способи активно відпочити: рафтинг, політ над горами на літаку, верхова їзда із спогляданням альпійських піків. У будь-який час це рай для спортивних людей. Для них знайдуться навіть деякі особливі пам’ятки.

Наприклад, музей Олімпійських ігор. На тірольській землі їх проводили двічі – 1964 і 1978 років. Обидва рази не без пригод. Перші зимові ігри припали на на дуже теплий рік, настільки теплий, що відсутність снігу поставила захід під велике питання. Невідомо, як все обернулось би і чим закінчилось, якби не військові. Вони взялися принести сніг із гір фактично вручну. За допомогою вантажівок і наплічних кошиків 15 тисяч кубометрів снігу успішно перемістилися на гірськолижні, санні і бобслейні траси. І це було недаремно, тому що Олімпійські ігри 1964 року й дотепер вважають одними з наймасовіших в історії: більш як тисяча спортсменів і понад мільйон відвідувачів за 12 днів. Другі ігри відбулися в Інсбруку практично випадково, коли Денвер відмовився приймати їх, а стійке австрійське містечко за два роки знову організувало все на найвищому рівні. І стало третім в історії місцем, де Олімпійські ігри проводили двічі. Його колеги-рекордсмени – Санкт-Моріц у Швейцарії і Лейк-Плесід у США.Maria-Theresien-Street-Innsbruck-Tourismus-Christof-Lackner.jpgФото tripzilla.com

Вражаюче олімпійське минуле Інсбрука чудово поєднується зі статусом одного з найкращих гірськолижних курортів Австрії. 9 регіонів катання у безпосередній близькості від міста пропонують кілометри трас і сотні сучасних підйомників. Утім, безпосередня близькість в цьому випадку відносна. До жодного схилу не можна дістатися пішки, та всі вони об’єднані безкоштовною мережею скайбасів, доступною власникам карток OlympiaworldSkipass. Вартість цього скіпасана в сезон 2015/2016 становила 128 євро на 3 дні.

Кататися на лижах і бордах в районі Інсбрука можна з грудня по березень, а одна з дев’яти зон доступно цілорічно. Це льодовик Штубай (StubaierGletscher), котрий по праву вважають одним із найбільших і найбільших і найцікавіших регіонів для відпочинку в цій місцевості. Він не лише пропонує своїм гостям відвідати дуже цікавий тематичний парк, але й дає можливість покататися на лижах навіть влітку і поєднати в одній поїздці два сезони.slider-innsbruck.jpg
Фото gate98.com

А тим, хто менше цікавиться спортом, зате любить розглядати пам’ятки, варто неодмінно поїхати в Інсбрук. Це столиця Тіроля й імперії Габсбургів, головний оплот Максиміліана Першого і, як уже було сказано вище, місце проведення двох Олімпійських ігор. Майже тисячолітня історія залишила тут шлейф пам’яток на будь-який смак. На особливу увагу заслуговує замок Амбас, адже це візитна картка тірольської столиці. Свого часу за наказом Фердинанда Другого середньовічну фортецю перебудували в ренесансний замок, де він зібрав вражаючу колекцію предметів розкоші – картин, скульптур, прикрас, зброї. Аналогічну за значущістю колекцію можна знайти і у музеї Максиміліана Першого, у котрого були подібні інтереси. А всього в 20 км від Інсбрука розташувався музей Сваровські. Це печера з тендітним кришталевим світом всередині, де все переливається блиском знаменитих кристалів. Любителям розкоші однозначно сподобається і запам’ятається надовго.

Більшу частину історичних пам’ятників можна знайти між долиною річки Інн, що подарувала місту назву, і його середньовічним центром. Вузькі вулички і різнокольорові будинки здатні годинами захоплювати і втримувати увагу, а яскраві фасади домів, черепичні дахи і різні ставні нібито зійшли із затишних різдвяних листівок. Розглядаючи їх вживу, важко повірити, що невеличке містечко справді адміністративний центр і великий транспортний вузол. Контрасти зустрічаються повсюди – середньовічні замки височіють в оточенні безшумних сучасних автобусів, а рукотворні витвори архітектурного мистецтва не губляться на тлі приголомшливих альпійських вершин.places-to-visit-in-austria-innsbruck-1.jpgФото followmeaway.com

Потрапити в Інсбрук можна різними способами. Найпростіший – прямий авіапереліт, хоч його навряд чи можна назвати дешевим. Тут якраз та ситуація, коли набагато дешевше і цікавіше їхати манівцями. Наприклад, можна прилетіти у Мюнхен, Зальцбург чи Відень, щоб оглянути місцеві пам’ятки і насолодитися мандрівкою по Альпах поїздом. Найкоротший маршрут – від Зальцбурга, дорога займе дише дві години і обійдеться приблизно в 40 євро. Для охочих довше насолоджуватися красивими краєвидами під стукіт коліс добре підійде відправний пункт у Відні, п’ять годин залізничної насолоди за 68 євро забезпечено. При цьому Австрійські федеральні залізниці регулярно виставляють різноманітні скидки й акційні пропозиції, так що за сучасного бронювання і початкова сума може легко зменшитися вполовину.

Можна також доїхати на автобусі чи орендованій машині. Автобусних рейсів не надто багато, та й забронювати квитки по Інтернету не завжди вдається. Що ж стосується прокату автомобіля, то тут все дуже просто. Водій повинен бути повнолітнім, а також мати стаж водіння понад 1 рік і кредитну карту.

При плануванні поїздки варто врахувати, що досвідчені туристи в один голос кажуть – одного дня в Інсбруку критично мало. Свіже альпійське повітря і потенційна насиченість розважальної програми обіцяють заповнити собою щонайменше три дні. Нудно не буде ні тим, хто любить гірські лижі, ні їхнім супутникам, що не катаються.

Головне фото travel.rambler.ru

Вам это будет интересно:
Фарбарні Феса: райдужна палітра Сходу
Стара медина Феса міцно тримає час у тенетах вузьких звивистих вулиць і мальовничих крамниць. Середньовічне місто майстрів не визнає сучасні технології, однак прослідкувати життєвий цикл вподобаної сумки з тисненою в’яззю не справить клопотів. Шкіру для сувенірів вичиняють тут же, у внутрішніх двориках...
Departure: Киргизстан
Киргизстан прозвали Швейцарією Середньої Азії. Гори, річки, водоспади, печери, перевали і зелені луки – нітрохи не поступаються за естетикою європейським. Тотальне освоєння території гостями держави тільки починається. І поряд зі стрімким будівництвом готелів, для проживання все ще пропонуються звичайні юрти, які підкреслюють тутешній природний і ментальний колорит.
Синя Перлина Монголії
6 мільйонів років тому в далекій Монголії глибокий кратер згаслого вулкана поступово був вщерть заповнений водою, утворивши дивовижне озеро. Вода хвилювалася під поривами вітру та виблискувала під сонячними променями, наче коштовна прикраса, тож не дивно, що поряд з офіційною назвою Хубсугул з’явилася ще й більш поетична – Синя Перлина.
Гірокастра: «албанський Рим»
Конвенція про охорону всесвітнього культурного і природного спадку ЮНЕСКО зобов’язує з року в рік невтомно працювати над вивченням об’єктів, що мають неминущу цінність і унікальних за походженням. Під номером 569 великого списку організації розмістилося місто Гірокастра, що на півдні Албанії, котре ми сьогодні вивчимо вздовж і впоперек.
Бельгія очима Марини Орлової: Як живуть бельгійці
Марина Орлова – проектний менеджер у культурно-громадській організації. На одному з міжнародних проектів вона зустріла своє кохання – Віма, хлопця з Бельгії. Поїхати в його країну їй вдалося тільки тоді, коли Україна отримала безвіз і саме про те, як живуть бельгійці, що вони їдять на сніданок і як у них заведено відпочивати, Марина розповіла OUTLOOK.
Ісландія очима Софії Андрущенко
Ісландія – країна «льоду і полум’я», «тисячі рік і озер», незліченних водоспадів і гейзерів. Тут, як у казці, щоразу хочеться ущипнути себе і перевірити, чи ти спиш, чи все це існує насправді…
Гватемала: привіт від духів майя
Країна, де у древніх містах туристів більше, ніж у сучасних. Містична Центральноамериканська місцевість, відома як батьківщина цивілізації майя – Гватемала. Прогуляємося по одному з її стародавніх поселень, загубленому в непрохідних джунглях – Тікалі. Якщо уважно прислухатись, тут можна почути голос духів...
Джайпур. Рожеве місто
Хтось порівнює Джайпур з ажурною скатертиною. Інші – з коробкою рожевого зефіру. Треті твердять – це вулик, щільно заселений бджолами. Однак всі сходяться в одному – тут дивовижне повітря, сповнене якоюсь свободою, котру не зустрінеш у Європі. Вона заповнює легені, і вже через вдих мандрівник втрачає лік годинам і навіть століттям.
Йодль – музика австрійських гір
В Австрії з'явився незвичайний маршрут, його вибирають любителі вокального стилю йодлем. Бредуть туристи долиною Циллерталь, широка стежина звужується, відкриваючи шлях тільки для найзавзятіших, і звивиста доріжка веде вгору. Зазирають мандрівники до хижки, яка має форму дзвіночка, обходять стороною найбільший ріг, прямуючи туди, де альпійські пастухи вели неквапливі музичні бесіди зі своїм стадом.
Скульптури Ватикану: історія та філософія
«Маленька країна, одначе з великою місією» – саме під таким девізом 11 лютого 1929 Латеранськими угодами між Італією і Святим Престолом Ватикан був визнаний суверенною територією. Цей пакт відчинив двері перед цікавими, які сторіччями обмінювалися плітками про те, «що ж зберігають замки Ватикану?»
ВІДЕО. Віфлеєм: абсолютна святість
У це величне для всіх християн православного обряду свято хочему представити вам відео про святі місця Палестини, а саме про місто Віфлеєм.
Засніжені вершини. Найкращі зимові курорти
З настанням холодних сезонів важливо не тільки кутатися у светри з оленями, пити какао і в черговий раз переглядати різдвяні комедії. Спорт ще ніхто не скасовував, тому Outlook розповідає про п’ять чудових гірськолижних курортів, де можна добряче збадьоритися і вилізти із зимової сплячки.
ВІДЕО: Ванільне, фісташкове... орхідейне
За сприяння Посольства Сирійсько-Арабської Республіки в Україні ми відвідали Дамаск і побували у незвичайному місці. Дивіться! Якщо Ви все ще думаєте, що улюбле багатьма - морозиво, можна приготувати тільки з молока або фруктового соку - то це не зовсім вірно. Дивіться відеоролик та дізнавайтесь з чого ще роблять "охолоджуїчі ласощі"!
Індійське село Кодхіні: таємниця близнюків, котру ніхто не розгадав
У світі є незвичайне місце, де народжується найбільше близнюків. Хоча на перший погляд це схоже на містичний збіг, статистика змушує вірити в чудеса. Індійський штат Керала може похвалитися селом, де відбуваються незвичайні речі. Кодхіні – те саме місце, де близнюків більше, ніж у будь-якій іншій точці світу. І цьому немає майже жодних пояснень.
Піша прогулянка Аахеном
Побувати у трьох країнах за один день – реально, якщо ви потрапили в Аахен. Розташоване між Німеччиною, Бельгією і Голландією невелике студентське місто увібрало риси середньовічної культури, що відбилася в його вражаючій архітектурі. Олена Буравцова побувала в цьому місті, яке полонило її серце своїми дивовижними пам’ятниками...
Чан-чан. Перуанське місто з глини
Бувалі мандрівники розповідають, що розглядати руїни стародавніх поселень в Андах можна місяцями, переїжджаючи з одного регіону в інший. Особливо багате на археологічні комплекси західне узбережжя південного континенту. Декотрі з них, приміром, Мачу-Пікчу, давно стали популярними серед туристів, інші тільки розпочинають прочиняти свої двері для допитливих.
Гетто світу: «Маленька Італія» Нью-Йорка
Переїжджаючи до нової країни, люди найчастіше селяться поряд з такими ж емігрантами. Це досить зручно: недороге житло, роботу можна знайти прямо на місці, та й мову вчити не обов’язково – довкола всі свої. Так виникають національні гетто. Маленька Італія – один із найбільш мальовничих кварталів Нью-Йорка.
Ця дика Африка… Частина 2
Ми продовжуємо нашу розповідь про найбільш захопливі національні заповідники Африки! Ось вам ще п’ять первозданних світових оаз, в котрих час ніби уповільнив свій біг, боячись потурбувати гармонію природи…
Що подивитися в азіатській частині Стамбула?
Судячи з відгуків більшості туристів, котрі відвідали Стамбул, багато з них так і не зібралися досхочу погуляти азіатською частиною головного турецького мегаполіса. Максимум, що вони бачили – аеропорт Сабіха і причали, куди можна як на атракціон приплисти з Європи, попутно нагодувавши чайок хлібом.
Коста-Рика: причини щастя
У пошуках ідеального пункту призначення можна користатися різними критеріями. Керуючись бажанням пізнати, як живуть люди, що випромінюють світло від насолоди, вирушайте в Коста-Рику. Ця країна – лідер за показником Всесвітнього індексу щастя (The Happy Planet Index).
Закрыть
Outlook facebook page