RU  UK  EN
Статьи  >  Дізнайся  >  У Посольстві Узбекистану нагородили учасників V Міжнародного бієнале дитячих малюнків «Радості Ташкента»

У Посольстві Узбекистану нагородили учасників V Міжнародного бієнале дитячих малюнків «Радості Ташкента»

15 листопада Посольство Республіки Узбекистан в Україні організувало церемонію вручення нагород українським учасникам V Міжнародного бієнале дитячих малюнків «Радості Ташкента».

За результатами конкурсу учні Державної художньої середньої школи ім. Т.Г.Шевченка та Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва України пройшли конкурс і отримали нагороди у вигляді золотої медалі, срібної медалі і сертифікатів.

Виступаючи на церемонії вручення нагород Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан Алішер Абдуаліев, висловив вдячність українській стороні за підтримку ініціативи Академії мистецтв Узбекистану.

За словами Посла, ці зусилля узбецької сторони спрямовані на розвиток дитячої художньої творчості, сприяння та встановлення взаєморозуміння, міжнародного спілкування дітей Узбекистану з однолітками з різних країн світу, включно з Україною, а також для виявлення нових талантів, створення додаткових умов їх вдосконалення професійних навичок юних любителів живопису.

На думку заступника міністра молоді та спорту України Миколи Петровича Мовчана - подібні мистецькі міжнародні бієнале і виставки розширюють не тільки наші уявлення про візуальне мистецтво, а й про сучасну свідомость суспільства, яке перебуває в стані динамічного розвитку.

Також пан Мовчан зачитав звернення, адресоване Посольству Республіки Узбекистан в Україні від імені Міністра молоді та спорту України Жданова Ігоря Олександровича. У своєму зверненні Міністр молоді та спорту України відзначає, що в цьому році захід святкує свій перший ювілей - п'ять років. Завдяки бієнале досить довгий час юні художники з різних країн світу мають можливість ознайомитися з творчістю один одного, зануритися в прекрасний світ різноманітності культур і стати справжніми друзями. Дорослі також не залишаються осторонь: їм відкривається безмежний світ дитячої фантазії, яка так часто надихає на добрі справи.

Особливо приємно, що сьогодні золотими медалями нагороджуються українські майстри - учні Державної художньої середньої школи ім. Т.Г. Шевченко і Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва України. Ми пишаємося вашим натхненням, талантом і старанною роботою! Нехай і надалі ваші зусилля отримують заслужену нагороду; а ті, щедро закладені природою зерна художнього таланту, проростають і цвітуть!

Бажаю організаторам такого надзвичайно важливого конкурсу наснаги, невичерпної енергії та всебічної підтримки. Нехай розуміють один одного діти з різних куточків земної кулі і допомагають в цьому дорослим.

У свою чергу проректор Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури України Остап Вікторович Ковальчук зазначив, що організація бієнале дитячого малюнка «Радості Ташкента» є необхідною і своєчасною. Воно цікава як професійної аудиторії - художникам, мистецтвознавцям, так і широкому глядачеві, так як вона демонструє не тільки сучасний стан мистецтва, а й динаміку розвитку її культури в цілому.

Зі свого боку Посол Узбекистану Алішер Абдуаліев побажав успіхів Українським номінантам чергової міжнародної бієнале дитячих малюнків «Радості Ташкента», присвяченій 25-річчю Незалежності Республіки Узбекистан і року «Здорової матері і дитини», яке відбудеться в Ташкенті 19-23 грудня 2016р.

На завершення заходу Посол Узбекистану вручив юним художникам України нагороди та побажав їм усім нових досягнень і творчих успіхів.

Вам это будет интересно:
Зліпи собі хобі. Історія гончарства
У краєзнавчий музей якої країни не зайди, неодмінно помітиш схожі археологічні знахідки – уламки глиняних виробів. Гончарне ремесло, що народилося кілька тисячоліть тому, однак існує й сьогодні, по праву може вважатися одним із найбільш довговічних.
Мистецтво топіарію
Коли я, ще маленька дівчинка, вперше провела рукою по стрижених кущах, мою долоню дряпнули гострі краї гілок, а в ніс вдарив стійкий аромат туї. Зачарована, я довго не могла відірвати погляд від конусів, куль і квадратів, що оточили мене у парку невеличкого курортного містечка. Мені здавалося, нібито я потрапила в казку і серед листя неодмінно розгледжу усмішку Чеширського Кота.
Крок за межу: магічне мистецтво уїчолі
Сліпучі сполохи давнього знання в різнобарвних переливах бісеру і пряжі на мозаїках індіанців уїчолі спрямовують фантазію у безкінечну подорож гілками світового древа. Духовні образи набувають плоті у вигадливих орнаментах, що супроводжують селянина-мексиканця на всіх етапах життєвого шляху.
Камасан: Поселення із шедеврами на Балі
Балі – одне з найпопулярніших місць для зимівлі. Океан, вулкани, чудова природа й екзотичні фрукти... Але є ще одна причина, про яку мало хто знає – унікальне арт-село Камасан, що дало початок однойменному балійському живопису. Про нього ми і розкажемо сьогодні на сторінках OUTLOOK.
У Києві відкрилась виставка азербайджанського художника-килимаря Ельдара Гаджиєва
24 грудня за ініціативою та за підтримки Посольства Азербайджанської Республіки в Україні у Національному музеї Тараса Шевченка відкрилась виставка робіт відомого азербайджанського художника-килимаря Ельдара Гаджиєва. Серед гостей були присутні заступник міністра культури України Ростислав Карандеєв...
Скляний handmade
Ексклюзивні скляні вази та ялинкові іграшки, наявні всього в одному-двох екземплярах, окрім високої ціни, найчастіше об’єднує ще й унікальна технологія виготовлення, якою володіють представники рідкісної професії – склодуви. Історія цього ремесла триває вже протягом кількох тисячоліть, а деякі старі таємниці handmade-виробництва досі зберігаються під грифом секретності.
Харківський Дипломатичний Клуб святкує першу річницю створення!
23 грудня у стінах Харківського Дипломатичного клубу пройшов новорічний Гала-вечір на честь річниці його створення. Учасниками заходу стали народні депутати, керівники структур міста й області та громадськх організацій, губернатори, почесні консули, керівники ВНЗ, та інші почесні гості.
ВІДЕО: Ванільне, фісташкове... орхідейне
За сприяння Посольства Сирійсько-Арабської Республіки в Україні ми відвідали Дамаск і побували у незвичайному місці. Дивіться! Якщо Ви все ще думаєте, що улюбле багатьма - морозиво, можна приготувати тільки з молока або фруктового соку - то це не зовсім вірно. Дивіться відеоролик та дізнавайтесь з чого ще роблять "охолоджуїчі ласощі"!
Ручна робота: персидські килими
У ті часи, коли перським воїнам не було рівних, а їхній силі підкорилися Римська імперія та Аравійський півострів, з-під пальців майстринь народу-переможця вийшов перший шедевр. «Весняний килим» став найдорожчим в історії людства. Він символізував владу і міць персів, а його краса оповідала про божественне походження царя Хосрова І.
Перфекціонізм – справа ювелірна
Сумні очі старого за вікном уважно стежили за революційною пожежею, яка охопила Петроград. Вогонь поширився на справу всього його життя – гордовита чотириповерхова будівля задихалася від крикливих комісарів і матросів, присутність яких здавалась грубим жартом після попередніх відвідувачів.
Усе велике починається з малого: Арт-проекти ентузіастів
Багато місць, відомих сьогодні на весь світ, було створено купкою ентузіастів без грошей і сторонньої допомоги. Ці люди жили ідеями і робили все, щоб втілити їх у реальність. Офіційною датою появи стріт-арту вважається 1942 рік, розпал Другої світової війни. Саме тоді один креативний працівник детройтської фабрики на прізвище Кілрой почав писати фразу «Kilroy was here»
Тіні в раю: Як сучасне мистецтво дивує любителів оригінального
Грань між тінню і світлом така ж контрастна, як між сном і дійсністю. Тому художники використовують обидві речі, щоб досягти балансу в картині. Пейзажі, портрети, натюрморти… ніщо не обходиться без боротьби протилежностей. Утім, є особливо хитрі майстри своєї справи, котрим світло не потрібне. Достатньо самої тіні.
Кабукі: тернистий шлях квітки
Традиційний японський театр кабукі завжди лишався загадкою для європейського менталітету: зрозуміти спектакль без підказок гіда може хіба що спеціаліст з культури Країни вранішнього сонця. Слово «кабукі» у перекладі значить «майстерність пісні і танцю». Чому не оперета? Суть постановки не зводиться до музичної вистави...
Мистецтво Патрика Кабрала: папір як символ крихкості світу
Незалежний художник родом із Філіппін Патрик Кабрал завойовує світ своїми незвичними арт-роботами. Його творіння – це новаторство, що поєднує в собі вікові традиціїкаліграфії й суперсучасні 3D-технології. Його мистецтво - спосіб змінити світ на краще як за допомогою естетики, так і шляхом виконання соціальної місії.
"Made in Slovenia". Відкриття виставки сучасного словенського дизайну
З 5 по 15 листопада пройде виставка "The Future of Living" ("Майбутнє життя"), організована у співпраці Посольства Республіки Словенія в Україні з Центром креативності Республіки Словенія та Музеєм історії міста Києва.
Рисові поля: Злаки неземної краси
- Чи не хочете покуштувати рису? - таким питанням зустрічають гостей в Китаї. А якщо господарі виявляться ще і фермерами, вони можуть запросити вас на незвичайну екскурсію і покажуть шедевр природного мистецтва. Рис, який ми часто вживаємо в їжу, не замислюючись про його естетику, в момент вирощування нагадує ковдру, виткану з різнокольорових клаптиків...
Цукровий живопис Китаю: мистецтво з ложки
Квіти і дерева, тварини і птахи, дракони і герої казок – словом, все, що тільки спаде на думку, може тут перетворитися на об’єкт… їстівного мистецтва. Дивовижною технікою малювання гарячим цукром володіють китайські майстри із провінції Сичуань. Картини, виконані практично карамеллю, не можуть бути ні "відредаговані", ні перемальовані наново.
Відриття Скверу Мислителів у Харкові!
23 жовтня за ініціативи Посольств Казахстану та Азербайджану в Україні та за підтримки Харківської міської ради, Почесного консульства Казахстану в Харкові та Харківського Дипломатичного Клубу відбулось урочисте відкриття Скверу Мислителів у Харкові, який символізує дружні відносини між Україною, Азербайджаном та Казахстаном.
«Школа молодого дипломата» з Харкова в проєкті Diplomatic Greetings
У понеділок, 18 жовтня, відбувся проєкт Diplomatic Greetings за участі членів "Школи молодого дипломата" при Харківській міській раді. Спікерами заходу стали Надзвичайний та Повноважний Посол України Олександр Сліпченко, Надзвичайний та Повноважний Посол Чорногорії в Україні пані Драгіца Понорац ...
Фаду: ніжність і глибина португальських романсів
Дванадцятиструнна гітара, напівтемрява португальських ночей, свічки і пронизливий голос ... Драматичні мотиви романсу фаду розповідають про нерозділене кохання. Йому не судилося збутись, але це не заважає почуттям втілюватися в зворушливі звуки португальських романсів.
Закрыть
Outlook facebook page