RU  UK  EN
Статьи  >  Дізнайся  >  Харківський Дипломатичний Клуб святкує першу річницю створення!

Харківський Дипломатичний Клуб святкує першу річницю створення!

Автор: 24.12.2021 | Україна, дипломатія
23 грудня у стінах Харківського Дипломатичного клубу пройшов новорічний Гала-вечір на честь річниці його створення. Учасниками заходу стали народні депутати, керівники структур міста й області та громадськх організацій, губернатори, почесні консули, керівники ВНЗ, та інші почесні гості.

2.jpg

У вітальній промові Почесний президент дипломатичного клубу Сергій Чернов та Віцепрезидентка Олександра Чихладзе привітали з наступаючими новорічними святами та відмітили, що за один рік Харківський Дипломатичний клуб став відомим великій кількості людей із різних сфер діяльності завдяки проведеним заходам. Дипломатичний клуб сприяв знайомствам з більш ніж тисячею цікавих особистостей, заохочував спортсменів, підтримував безліч студентських ініціатив і, в результаті, розширив велику Дипломатичну родину!

1.jpg

За вже доброю традицією клубу відбулось вручення звань Почесного члена Харківського Дипломатичного клубу Тетяні Єгоровій-Луценко – голові Харківської обласної ради та Олександру Скакуну – тимчасово виконуючому обов’язки голови Харківської обласної державної адміністрації

9.jpg

Також Почесний консул Республіки Казахстан у м. Харків Емін Наджафлі вручив почесну медаль на честь Абая, започатковану ТЮРКСОЮ (Міжнародною організацією тюркської культури) Новаку Олександру за вагомий внесок у відкриття Скверу Мислителів.

12.jpg

11.jpg

4.jpg

Довідково:

Харківський Дипломатичний Клуб - унікальна платформа, що об'єднує дипломатів і представників іноземних держав, консульств, посольств, представників бізнес товариств, а також видатних особистостей Харкова й України загалом. Основним завданням клубу є спрощення ділової та дипломатичної комунікації з метою покращення соціального, інвестиційного та культурного клімату в Харкові.

Метою клубу є формування авторитету і уявлення Харкова на всеукраїнському та міжнародному рівні. Країни представлені постійними членами й засновниками клубу: Австрія, Азербайджан, Албанія, Бразилія, Вірменія, Грузія, Ізраїль, Казахстан, Індонезія, Литва, Німеччина, Словаччина, Словенія, Туреччина, Франція, Чехія, Чорногорія.

Основна мета Клубу полягає у сприянні розвитку міжнародного співробітництва між зацікавленими сторонами в місті Харкові й за кордоном в економічній, гуманітарній, соціальній та культурній сферах. Здійснення просвітницької та наукової діяльності для просування дипломатичної складової міжнародного співробітництва, створення умов для практичної реалізації програм і проєктів у сфері міжнародних відносин, здійснення захисту прав і свобод, задоволення суспільних інтересів членів Клубу.

Основними завданнями та напрямками діяльності Клубу, спрямованих на досягнення мети, є:

сприяння розвитку діалогу між іноземними дипломатичними та консульськими установами, іноземними представництвами, державними й місцевими органами влади;
підтримка співпраці між членами Клубу, створення сприятливих умов для розвитку ділових контактів між ними;
проведення спільних заходів, міжнародних форумів, конгресів, круглих столів, концертів та ін.;
сприяння підготовці фахівців у сфері міжнародного співробітництва та дипломатії;
участь в організації та проведенні просвітницької діяльності (лекцій, семінарів) для членів Клубу та інших зацікавлених осіб, що сфокусована на важливих аспектах міжнародних відносин, публічної дипломатії; поліпшення рівня поінформованості громадськості про діяльність

Вам это будет интересно:
Вічна любов. Пам’ятники коханню в Україні
Скільки важить кохання і чи можна виміряти його обсяг? А чи має воно центр ваги і як поводиться у спеку та в снігову заметіль? Певна річ, кохання ефірне і радше нагадує шалених метеликів, що несамовито танцюють у животі. Однак люди, котрі особливо глибоко відчувають, навчилися «творити кохання» і передавати його сенс у камені, дереві, металі для інших.
Зимові забави Василя та Маланки: карнавал по-українськи
Новий рік в Україні не завжди розпочинався з ялинки, а замість Діда Мороза і Снігуроньки в гості чекали пустунку Маланку і моторного парубка Василя, та й не самих, а з почтом. Усі навіженості сходили з рук: витівки ряджених несли в собі сакральний зміст, продиктований логікою міфу про поєдинок весни і зими.
Ніч перед Різдвом і після
Різдво приходить, накидаючи теплий кожух на плечі. Ввечері воно приносить із собою м’яке світло першої вечірньої зірки, а зранку будить білим, але теплим сонцем. Якби про відчуття Різдва хтось запитав у бабці моєї прабабці, то, гадаю, її слова були б ідентичні моїм. Бо разом із мисочкою куті із рук у руки українські покоління передають і свої традиції.
ВІДЕО: Ванільне, фісташкове... орхідейне
За сприяння Посольства Сирійсько-Арабської Республіки в Україні ми відвідали Дамаск і побували у незвичайному місці. Дивіться! Якщо Ви все ще думаєте, що улюбле багатьма - морозиво, можна приготувати тільки з молока або фруктового соку - то це не зовсім вірно. Дивіться відеоролик та дізнавайтесь з чого ще роблять "охолоджуїчі ласощі"!
Вісім новопризначених послів вручили вірчі грамоти Президенту України
У четвер, 9 грудня, новопризначені Надзвичайні та Повноважні Посли Алжирської Народної Демократичної Республіки, Боснії і Герцеговини, Грузіїі, Домініканської Республіки, Нової Зеландії, Республіки Сенегал, Демократичної Соціалістичної Республіки Шрі-Ланка та Японії вручили вірчі грамоти Президенту України Володимиру Зеленському.
Онлайн-семінар від Міжнародного жіночого клубу Києва
1 грудня з 10:00 до 11:30 Міжнародний жіночий клуб Києва запрошує долучитись до онлайн-заходу на платформі Zoom на тему: «Як бути у часи невизначеності? Секрет вашого успіху»
Музеї, що лікують
«Мені, будь ласка, еліксир від головного болю, настоянку на корені мандрагори, пігулки від серця і трохи морфіну…» – приблизно так зверталися до аптекарів пацієнти кілька століть тому. А ті готували різноманітні бовтанки і суміші у фармакологічних лабораторіях, які знаходилися прямо в сусідніх кімнатах.
"Made in Slovenia". Відкриття виставки сучасного словенського дизайну
З 5 по 15 листопада пройде виставка "The Future of Living" ("Майбутнє життя"), організована у співпраці Посольства Республіки Словенія в Україні з Центром креативності Республіки Словенія та Музеєм історії міста Києва.
Відриття Скверу Мислителів у Харкові!
23 жовтня за ініціативи Посольств Казахстану та Азербайджану в Україні та за підтримки Харківської міської ради, Почесного консульства Казахстану в Харкові та Харківського Дипломатичного Клубу відбулось урочисте відкриття Скверу Мислителів у Харкові, який символізує дружні відносини між Україною, Азербайджаном та Казахстаном.
«Школа молодого дипломата» з Харкова в проєкті Diplomatic Greetings
У понеділок, 18 жовтня, відбувся проєкт Diplomatic Greetings за участі членів "Школи молодого дипломата" при Харківській міській раді. Спікерами заходу стали Надзвичайний та Повноважний Посол України Олександр Сліпченко, Надзвичайний та Повноважний Посол Чорногорії в Україні пані Драгіца Понорац ...
У Харкові відкриють Сквер Мислителів на знак дружніх відносин між Україною, Азербайджаном та Казахстаном
23 жовтня за ініціативи Посольств Казахстану та Азербайджану в Україні та за підтримки Харківської міської ради, Почесного консульства Казахстану в Харкові та Харківського Дипломатичного Клубу відбудеться урочисте відкриття Скверу Мислителів у Харкові. Меценатом проєкту став Почесний консул Казахстану у Харкові, Емін Наджафлі.
Вручення вірчих грамот Президенту України новопризначеними главами місій
1 жовтня Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти в Апостольського нунція, послів Держави Ізраїль та Латвійської Республіки.
Новини іноземних дипустанов в Україні
Незважаючи на розпал літніх відпусток, багато культурних заходів за участі іноземних дипломатичних установ відбулось в серпні в Україні. Далі представляємо вашій увазі підбірку деяких з них.
Кінофестиваль "ОКО" встановлює рекорд
До Національного реєстру рекордів України внесуть унікальний етнографічний артоб'єкт, який створили в Болграді в рамках Міжнародного етнографічного кінофестивалю "ОКО".
Стартує online-едиція Міжнародного Етнографічного Кінофестивалю ОКО
З 11 по 18 вересня на сайті кінофестивалю okofilmfest.com.ua відбудуться покази конкурсних стрічок на етнографічну та антропологічну тематику.
64-ий Національний День Малайзії!
31 серпня малазійці у всьому світі відзначають Національний День. Темою цьогорічного свята стала «Малайзійська турбота» (“Malaysia Care”), що уособлює діяння малайзійців, притаманну їм турботу та гостинність.
Оголошено онлайн та офлайн програми кінофестивалю "ОКО"
Менш ніж за місяць розпочнеться друга едиція Міжнародного етнографічного кінофестивалю «ОКО», який зібрав у свою програму документальні стрічки з усього світу, і мовою кіно розповідатиме про звичаї, обряди, традиції, релігії та культуру різних країн та народів.
Що вони їдять: Україна
Розпещені домашніми борщами, голубцями та котлетами ми наївно вважаємо, що знаємо українську кухню як свої п'ять пальців і нічого примітного в ній немає, хоча насправді гастрономічна спадщина нашої країни значно багатша, аніж нехитре бабусине меню. Настав час згадати оригінальні українські страви, незаслужено забуті в епоху напівфабрикатів і швидкого харчування.
Міжнародна акція до Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України від проєкту OUTLOOK, МЗС та NARODNYI DIM UKRAINA
За організації та ініціативи Міністерства закордонних справ України, Народного дому «Україна» та проєкту OUTLOOK у співпраці з українськими громадами за кордоном відбулася міжнародна акція з відзначення Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України.
Вручення вірчих грамот чотирма новопризначеними послами Президенту України
19 серпня Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у послів Ірландії, Федеративної Республіки Нігерія, Республіки Корея та Республіки Вірменія.
Закрыть
Outlook facebook page