RU  UK  EN
Статьи  >  Насолодись  >  Знай наших: Міла Йовович

Знай наших: Міла Йовович

Мілу Йовович часто називають втіленням американської мрії. Дочка емігрантів з Радянського Союзу впевнена: їй вдалося домогтись успіху завдяки слов'янському корінню, яке сформувало сильний характер.

Одна з найбільш затребуваних голлівудських актрис, обличчя L'Oreal, муза Люка Бессона та Пола Андерсона, бард, інтелектуалка і борець за рівноправність. Ким тільки не називають уродженку Києва, американську актрису Мілу Йовович.

Галина Логінова, популярна свого часу радянська актриса, народила доньку від бєлградського лікаря-педіатра Боргі Джововіча (саме так спочатку звучало прізвище Йовович). Дівчинку назвали Міла-Наташа. Сім'я жила то в Києві, то в Дніпропетровську, де Міла ходила в дитячий садок. Боргі вмовляє дружину виїхати з Радянського Союзу. Спочатку сім'я перебирається до Лондона, а звідти – до Сполучених Штатів.

У 80-х розгортається черговий виток «холодної війни», американці з побоюванням ставляться до всього, пов'язаного із СРСР. Міла не любить згадувати шкільні роки – однокласники часто обзивали її комуністкою. Та це лише зміцнило в дівчинці почуття гордості за своє коріння. «Я досягла успіху завдяки величезній силі волі, якій я зобов'язана своїм походженням», – твердить Йовович у своїх інтерв'ю.

Міла з'являється в невеликих ролях у кіно, далі – виходить на подіум. Незабаром екзотична слов'янка знімається у живого бога фешн-фотографії Ричарда Аведона. У Штатах відверті знімки здобувають скандальну славу, коли з'ясовується, що моделі ледь виповнилося 15. «Мені було абсолютно байдуже, що про мене говорили мої друзі. Я добре заробляла і робила те, що мені подобається», – згадує зірка. У 18 років Міла Йовович отримує роль у культовому для кількох поколінь підлітків фільмі «Блакитна лагуна», де знімається оголеною.

Попри популярність, яка стрімко зростала, кіно і модельний бізнес були для Йовович радше способом заробити. Насправді, найбільше її захоплювала музика. 1994 року Міла випускає свій дебютний альбом бардівських пісень «Божественна комедія», де, крім англійських, кілька пісень українською та російською мовою. Її вокальні дані видатними не назвеш, однак публіка у захваті від епатажної манери виконання, адже Міла голосом відтворює найнеймовірніші звуки і навіть наслідує тварин.

На кастинг до Люка Бессона в картину «П'ятий елемент» дівчина з'являється без брів (зафарбувавши їх блискучим гримом), зате на 20-сантиметрових платформах. Бессон називає образ вульгарним, позбавленим смаку і відмовляє в ролі. Однак Міла не надто засмучується, ніби вже знає, що ця зустріч – не остання.

За декілька місяців вона помічає режисера біля басейну готелю, в якому зупинилася, і вирішує піти привітатися: «Привіт! Я та дівчина, якій ви не дали ролі! »Збентеженому Бессону, який мирно засмагав на сонечку, нічого не лишається, як сказати «вже взяв» і... закохатися. «П'ятий елемент» приносить Йовович світову славу. Наступна картина Бессона за її участю «Жанна д'Арк» закінчується ще більшим успіхом, одначе ставить крапку в їхніх відносинах – пара розлучається. Наступним чоловіком Міли стає режисер Пол Андерсон, від якого вона народила дочку Евер.

Далі йдуть картини «Готель “Мільйон доларів”», «Ультрафіолет», серія «Обитель зла» і ще величезна кількість досить успішних кіноробіт.

Вам это будет интересно:
Квіти по-українському. Катерина Білокур
Сьогодні виповнюється 120 років з дня народження відомої української художниці - Катерини Білокур. Її талант був визнаний за життя, її роботами захоплювався Пабло Пікассо, а в наші дні її картини виставлені у музеях, а Google присвячує їй свій дудл. А розпочиналось все за тоталітарних часів, коли всі сфери людського життя контролювались...
Знай наших: Ежен Деслав
У рубриці «Знай наших» ми зазвичай розповідаємо про видатних українців, котрі досягли значного успіху в тій чи тій сфері. Однак нашого сьогоднішнього героя – Ежена Деслава, або Євгена Слабченка – важко вписати в певні рамки, оскільки він досяг висот одразу в кількох сферах, будучи не тільки справжньою Людиною епохи Відродження XX століття, але й патріотом своєї України.
Знай наших: Анатолій Кокуш
Кіно – либонь, найбільш «технічний» вид мистецтва, котрий придумало людство. Скільки б таланту, фантазії і енергії не було у творців будь-якого фільму, практично всі стадії виробництва так чи інакше спираються на техніку, без якої ідеї так і залишаться всього лиш ідеями.
Знай наших: Христя Фріланд
У сьогоднішньому продовженні нашої рубрики про знаменитих українців, що змінюють світ тут і зараз, ми розкажемо про неймовірно енергійну Христю Фріланд – журналіста, письменника, а тепер вже й успішного політика. Етнічна українка, що відмінно володіє «рідною мовою», – чудовий приклад того, що людина, якщо вона сама того хоче, може розвиватися у багатьох сферах.
Знай наших: Серж Лифар
Знаменитий француз українського походження в дитинстві був блакитнооким мрійником. Згодом усі його жадання стали реальністю. Хай би чого він прагнув, усе давалося легко, немов удача назавше зробила його своїм улюбленцем. Спів у хорі, артистичний талант і, нарешті, балет. Серж Лифар не тільки підкорив світові сцени та здобув заслужену славу. Він відродив французький балет як такий і ввів поняття, котрі стали основою неокласицизму.
Знай наших: ДахаБраха
Їхня пісня Sho Z-Pod Duba звучить у серіалі «Фарго» і рекламному ролику з Девідом Бекхемом, тайські школярки вчать «Колискову» на уроці музики, а концерти гурту з нетерпінням чекають по всьому світу. Продовжуючи серію надихаючих історій про талановитих українців у рубриці «Знай наших», Outlook розповідає про найбільш самобутній і популярний за кордоном український колектив «ДахаБраха».
Знай наших: безперервна музика Любомира Мельника
Музика завдовжки у вічність або, іншими словами, Continuous music – жанр, який викликає гучні суперечки в професійних колах. Любомир Мельник, канадський композитор українського походження, бачить у своєму дітищі Continuous music продовження класичних традицій. За якими правилами грають його партитури, Outlook розповість у наступному матеріалі рубрики «Знай наших».
Яскравіше тисячі смарагдів. У Києві відкрилася виставка, присвячена українці Катерині Десницькій - дружині принца Таїланду
Катерина Десницька - родом з Волині. Втім, в світі її знають, як принцесу Таїланду, дружину принца Чакрабона. Ця незвичайна українка відома своєю безстрашністю і силою духу. Недарма під час російсько-японської війни вона відмовилася від привабливої ​​пропозиції жити в розкоші і багатстві і пішла на фронт працювати медсестрою. Після повернення доля винагородила її за сміливість. А історія її любові до сих пір захоплює любителів щасливих історій.
Знай наших: Михайло Яримович
За знаменитою висадкою Ніла Армстронга та його команди на поверхню Місяця 1969 року стояло не тільки абстрактне торжество сили людського розуму, а й велика група висококласних інженерів, які розв’язували надскладні завдання. Серед них своїм сміливим і несподіваним підходом особливо виділявся Михайло Яримович, один з керівників місячної програми. Саме про нього ми з великою гордістю сьогодні розповідаємо в рубриці «Знай наших».
Знай наших: Макс Левчин
Українські IT-спеціалісти щороку доводять, що вони якщо не найкращі, то вже напевно одні з найкращих на планеті, працюючи над різноманітними і складними проектами. При цьому вихідці з нашої країни – не тільки високопрофесійні співпрацівники, вони ще й чудові управлінці і керівники, що створюють світ теперішнього, який оточує нас, і майбутнього, про котре ми поки навіть боїмося мріяти. Про одного з таких лідерів Макса Левчина, розробника загальновідомої платіжної системи PayPal, читайте в нашій рубриці «Знай наших».
Знай наших: Сергій Полунін
26 жовтня відбудеться довгоочікувана прем`єра документально-біографічної картини «Танцюрист» про ціну успіху, яку заплатив артист балету Сергій Полунін. Херсонець за походженням, волею випадку потрапляє до Королівського театру в Лондоні, де здобуває неймовірний успіх, а потім зникає з поля зору, щоб згодом завоювати ще більше любові глядачів. Сьогодні OUTLOOK продовжує серію матеріалів про успішних українців.
Історія бренду: Davidoff
Він заробив свої перші песо, танцюючи танго і чарльстон. Трудився зварювальником у Буенос-Айресі та не гребував будь-якою працею, щоб зібрати свій стартовий капітал. Фанатичний трудоголік, який увесь час намагався виглядати снобом. Усміхнений з клієнтами та неймовірно вимогливий до колег. Читайте в OUTLOOK у день народження Зіно Давидоффа про те, як обдарований скрипаль з українським корінням домігся для свого бренду без перебільшень королівських аудієнцій.
Яке сумо без українського сала
При слові «сумоїст» практично у кожного в голові виникає образ величезної людини, непереможної, немов брила льоду. І обов’язково східного походження. «Але при чому тут наше сало?» – запитаєте ви. Дуже навіть при тому! Виявляється, Україна не просто пов’язана з головною японською забавою, а й подарувала Країні, де сходить сонце, одного з найсильніших спортсменів усіх часів.
Знай наших: Ліза Холоденко
Сьогодні ми продовжуємо серію матеріалів, об'єднаних загальним концептом «знай наших». На черзі розповідь про режисера нашумілої американської TV-драми «Олівія Кіттерідж» – Лізу Холоденко.
Знай наших: Максим Шкіндер - український дизайнер McLaren
Відклавши вбік патріотизм і знявши рожеві окуляри, треба визнати: вітчизняний автопром переживає не найкращі часи, і це ще м'яко сказано. І все ж можна знайти привід для гордості. Outlook ділиться з вами історією успіху та порадами дизайнера Максима Шкіндера, який просто зараз проектує в Лондоні нові машини марки McLaren.
Українська кров на світових струнах
У школі на уроках української кожному з нас розповідали про милозвучність рідної мови. Напевно, ми пишалися цим фактом, хоча й не зовсім розуміли його значення. Тепер, дізнаючись про того чи іншого виконавця, який має наше коріння, я не дивуюся, адже українська мова – неймовірно мелодійна, і це передається на генетичному рівні від покоління до покоління, навіть на різних континентах. OUTLOOK склав свій список «голосів», з яких може пробиватися «солов’їна мова».
Закрыть
Outlook facebook page