RU  UK  EN
Статьи  >  Насолодись  >  Kiss me. Незвичайні факти про поцілунки

Kiss me. Незвичайні факти про поцілунки

Автор: 14.02.2020 | свято, суспільство
У День святого Валентина OUTLOOK поділиться фактами й цифрами, яких ви, можливо, і не знали про поцілунки! А крім того, порадить 3 небанальних місця, де мало хто стримається, щоб не сказати «kiss me».

2012 року в Америці проводили незвичайне дослідження: як з'ясувалося, чоловіки, котрі, ідучи на роботу, цілують своїх коханих, заробляють більше, ніж ті, хто ігнорує цю процедуру. 7617662098_06e8cbfb39_b.jpgФото flickr.com

278 – саме таке число бактерій передається, коли губи двох людей зливаються. На щастя, 95% з них безпечні.

34 лицьових і 112 постуральних м'язів працюють під час поцілунку, що позитивно впливає на шкіру, розгладжуючи зморшки. Також замість 20 вдихів за хвилину, які зазвичай робить людина, учасники поцілунку роблять удвічі-тричі більше. Як наслідок – частішає скорочення серця у чоловіків до 110, у жінок – до 108, що в свою чергу активізує кровообіг і збагачує тканини киснем. І це ми ще не говоримо про ендорфіни.

Найдовше в історії цілувалася пара з Таїланду – Еккачай Тіранарат і його дружина Лаксана. Вони захопилися на... 58 годин 35 хвилин і 58 секунд. Сталося це на День святого Валентина 2013 року. Фото joker.yasurgut.ru

Середньостатистична людина витрачає на це приємне заняття протягом життя ні багато, ні мало – 2 тижні. Хоча в порівнянні з тайцями все ж, мабуть, замало...

Перший kiss на кіноекрані з'явився 1896 року в короткому ролику Томаса Едісона з нехитрою назвою «Поцілунок». Найчастіше ж – 191 раз – губи героїв зливаються у фільмі «Дон Жуан» 1926 року. lf.jpg
Фото movieposters.ha.com

Первісні племена африканців і гадки не мали, що роблять європейці, торкаючись губами одне з одним.

Попри те, що в Азії до публічних поцілунків ставляться з осудом і виставляти свої почуття напоказ там не прийнято, 2004 року в Південній Кореї відкрили «Парк кохання», наповнений далеко не цнотливими скульптурами. Нині там понад 150 експонатів, створених студентами університету Хонгік. Це свідчить про те, що молодь у високоморальній країні знається-таки на любовних утіхах. Jeju-Loveland.jpgФото rtwin30days.com

У середньому жінка цілується з 8 чоловіками, перш ніж вийти заміж.

66% людей зливаються губами, заплющивши очі.

Щоб ви не думали, ніби всі ці факти ми взяли зі стелі – знайте, є така наука «філематологія», вона якраз і вивчає поцілунки.

Якщо ви все ще читаєте текст, а не побігли до коханих збагачувати тканини киснем – спеціально для вас 3 специфічних місця для поцілунку. І річ тут зовсім не в гарному краєвиді, а в передісторії.

Острів Елліс, США

Багато років на цьому клаптику суші в бухті Нью-Йорка діяв контрольно-пропускний пункт, через який були зобов'язані пройти всі іммігранти, прибуваючи до США. Більшість людей, котрі чекали своїх родичів, не стримували емоцій і кидалися цілувати прибулих. Тому військовий об'єкт у народі назвали просто і правдиво – «Ворота поцілунків».Фото blogspot.com

Кладовище Пер-Лашез, Франція

Здавалося б, не надто романтичне місце. Однак тамтешні прибиральники обов'язково розкажуть, як вони втомилися витирати сліди від губної помади з могили Оскара Уайльда. 2011 року спеціально від палких шанувальників і шанувальниць було встановлено захисний саркофаг. Як відомо, письменник опинявся за ґратами, в тому числі й за поцілунки, щоправда, з чоловіками.Фото viaggistrani.com

The Kissing Bridge, Канада

Цей симпатичний «сарайчик через воду», побудований ще 1881 року, нібито створений для інтиму. Попри старість і хиткість, казкове освітлення обов'язково додасть романтики. Конструкція є останнім критим мостом у провінції Онтаріо. До речі, за однією з легенд, заможний та одружений промисловець розпорядився звести цю переправу, щоб мати можливість цілувати свою коханку, приховуючи почуття від цікавих очей.a1aabe4b911e0a49457dbf196d2a2f77.jpgФото pinterest.com

Головне фото flickr.com

Вам это будет интересно:
Визначено переможців 24 загальнонаціональної програми «Людина року-2019»
Вища Академічна Рада загальнонаціональної програми «Людина року» підвела підсумки стосовно визначення володарів титулу «Людина року-2019» в національних номінаціях.
Гульнути в... Пакистані!
OUTLOOK вивчив найяскравіші пакистанські свята. Не даремно ж кажуть: як народ гуляє, так він і живе. Дивовижна гра історії. Пакистан на політичній карті світу з’явився порівняно недавно, але назвати цю державу «молодою» язик не повертається.
Володарем міжнародної премії «Людина року – 2019» за значний внесок в розвиток партнерських, дружніх та економічних відносин з Україною стане Посол Туреччини в Україні
Для України, яка невідворотно обрала своїми пріоритетами демократичні цінності, особливого значення набувають увага і підтримка світового співтовариства, вагомий особистий внесок відомих діячів міжнародного масштабу у розбудові України як суверенної демократичної держави.
«Людина року: натхнення перетворень» Визначені лауреати 24-ї загальнонаціональної програми «Людина року – 2019»
2019 рік був насичений важливими і доленосними подіями в житті нашої країни, що знайшло безпосереднє відображення в підсумкових результатах 24-ї загальнонаціональної програми «Людина року».
Старт конференції «Туркменістан та міжнародні організації: співпраця заради миру і розвитку»
14 січня 2020 року в Ашхабаді розпочалась Міжнародна конференція «Туркменістан і міжнародні організації: співпраця заради миру і розвитку», присвячена святкуванню в 2020-му році 25-річчя постійного нейтралітету Туркменістану під гаслом «Туркменістан - батьківщина нейтралітету».
Тут пахне Різдвом
Різдво – одне з найкрасивіших і улюблених свят в Європі й готуються до нього задовго і ґрунтовно! Різдвяні базари, вкриті яскравими гірляндами, новорічними іграшками і блискучою мішурою створюють святкову атмосферу урочистості. Цією вражаючою красою пощастило помилуватися фотографу Роману Маткову, і сьогодні через фото-добірку він ділиться передсвятковим настроєм з читачами OUTLOOK!
Новий рік у Стамбулі: гранат замість «Олів’є»
За стереотипами, Новий рік у Стамбулі – це сірість без снігу, а, отже, нудьга. OUTLOOK на власному досвіді перевірив, чи так це насправді, і тепер ділиться своїми враженнями. Звісно, якщо ми скажемо, що це свято відзначають у Туреччині так само, як і в Європі або Північній Америці – це буде перебільшенням.
Люксембург: встигнути все
Сучасна інфраструктура, лояльна податкова та юридична система зробили Люксембург однією з найбільш привабливих країн для ведення будь-якого виду бізнесу. Щоб досягти такого добробуту, герцогству знадобилося менше ніж півстоліття...
Незвичайні шкільні уроки різних країн світу
На честь сьогоднішнього свята - Дня знань ми вирішили розповісти Вам, які незвичайні предмети належить освоїти учням у різних країнах світу! Гризти граніт науки, осягаючи основи алгебри і геометрії, або запам’ятовувати роки правління монархів, гортаючи підручники з історії, – буденна справа для школярів.
Баджо: морський народ Південно-Східної Азії
Нечисленні народи завжди цікавили вчених і художників, котрі шукали в їхньому способі життя натхнення для своєї творчості. Один із найпопулярніших етносів сьогодні - баджо, кочовий народ мореплавців, котрих формально можна співвіднести з Малайзією.
Усім потрібні гроші. Валюти світу
Називають їх скрізь по-різному, проте люблять, напевно, однаково. Ми говоримо, звісно ж, про гроші, а точніше про їхні «другі імена». Адже крім офіційної, у кожної валюти є своя, народна назва, яке не так відома, але дійсно заслуговує на увагу!
Маленькі улюбленці великих міст
Німці заводять не лише німецьких вівчарок, а в Бостоні можна побачити не тільки бостонських тер’єрів. Люди вибирають собак, спираючись на особисті вподобання. Та часом тяжіння місцевого населення до певної породи занадто помітне й інколи стає особливістю певної місцини. Цьому можуть сприяти природні умови, мода і навіть менталітет.
Вік живи, вік учись: найцікавіші кампуси світу
Напередодні початку нового навчального року ми просто не могли не надихнути як нинішніх, так і майбутніх студентів найбільш вражаючими університетськими містечками і кампусами. Напевно і ті, хто вже має освіту, теж будуть в захопленні від них і замисляться, чи не отримати ще одну, адже в таких місцях гризти граніт науки, вочевидь, можна з більшим апетитом.
Нагородження переможців 23 загальнонаціональної премії «Людина року-2018»
23 березня 2019 року в залі Національної опери України відбулася ХХІІІ урочиста церемонія нагородження переможців загальнонаціональної програми «Людина року-2018» та володарів міжнародних та спеціальних премій програми.
26 жахливих фактів про Голокост
Голокост – одна з найстрашніших трагедій, в котру затягли людство викривлені уявлення про переваги однієї раси над іншою. У скаліченому тілі горів вогонь незламного духу. Хоча свідоцтва про Голокост неможливо читати без сліз і душевного болю, про це необхідно знати – хоча б для того, щоб уникнути подібного у майбутньому.
Ніч перед Різдвом і після
Різдво приходить, накидаючи теплий кожух на плечі. Ввечері воно приносить із собою м’яке світло першої вечірньої зірки, а зранку будить білим, але теплим сонцем. Якби про відчуття Різдва хтось запитав у бабці моєї прабабці, то, гадаю, її слова були б ідентичні моїм. Бо разом із мисочкою куті із рук у руки українські покоління передають і свої традиції.
У Києві пройшов Всесвітній день Мальбека
Вже за традицією, Посольство Аргентинської Республіки в Україні відсвяткувало Всесвітній день Мальбеку - сорту найпопулярнішого і найвідомішого аргентинського вина. Цього року свято відзначає своє восьмиріччя, але не дивлячись на достатньо «молодий вік» вже знайшло багато шанувальників.
Примарні міста: Детройт, Орадур-сюр-Глан, Прип'ять, Ченгун
Американський Детройт ще не так давно був відомий як центр машинобудування, але сьогодні про нього куди частіше говорять в контексті вимирання і відтоку населення. Outlook вирішив розібратися, чому з’являються міста-примари.
У Києві відзначать Всесвітній день Мальбека
Вже за традицією, Посольство Аргентинської Республіки в Україні відсвяткує Всесвітній день Мальбеку - сорту найпопулярнішого і найвідомішого аргентинського вина. З нагоди свята, 24 квітня о 18.30 в Гранд Холі готелю "Хрещатик" буде організована дегустація.
ВІДЕО: Київ зустрів весну. Посольства восьми країн подарували столиці свято NOWRUZ
Вісім Посольств іноземних держав: Азербайджану, Афганістану, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Туркменістану, Туреччини, Узбекистану за організаційного сприяння проекту OUTLOOK і за підтримки Департаменту культури КМДА запросили киян, представників діаспор і національно культурних товариств разом відсвяткувати Міжнародний день NOWRUZ. Про те, як пройшло свято - в нашому новому відеоролику.
Закрыть
Outlook facebook page