RU  UK  EN
Статьи  >  Дізнайся  >  Визначено переможців 24 загальнонаціональної програми «Людина року-2019»

Визначено переможців 24 загальнонаціональної програми «Людина року-2019»

Автор: 23.03.2020 | суспільство
Вища Академічна Рада загальнонаціональної програми «Людина року» підвела підсумки стосовно визначення володарів титулу «Людина року-2019» в національних номінаціях.

У відповідності до рішення Вищої Академічної Ради володарями почесного титулу стали:

«МІСЬКИЙ ГОЛОВА РОКУ» (великих міст)

Сергій НАДАЛ Міський голова м. Тернопіль;

«МІСЬКИЙ ГОЛОВА РОКУ» (малих міст)

Андрій БІЛОУСОВ Міський голова м. Кам’янське (Дніпропетровська обл.);

«ЛІДЕР ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ РОКУ»

Іван ДРОГОБЕЦЬКИЙ – Голова Полянської сільської ОТГ Закарпатської області;

«РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІДЕР РОКУ»

Юрій ГУСЄВ Голова Херсонської обласної державної адміністрації;

«ПРОМИСЛОВЕЦЬ РОКУ»

Вячеслав ЯВОРСЬКИЙ Директор ПрАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю»;

«ПІДПРИЄМЕЦЬ РОКУ»

Степан КОЗИЦЬКИЙ Генеральний директор ТОВ «Західнадрасервіс»;

«МЕНЕДЖЕР РОКУ»

Владислав САВЧЕНКО Генеральний директор компанії «PowerCode LLC.»;

«ФІНАНСИСТ РОКУ»

Віталій РОМАНЧУКЕВИЧ – Перший заступник голови правління АКБ «Індустріалбанк», Віце-президент Асоціації українських банків;

«ЛІДЕР СТРАХОВОГО РИНКУ РОКУ»

Олена УЛЬЄ Голова правління ПрАТ «Страхова компанія «УНІКА»;

«ЛІДЕР БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ РОКУ»

Компанія «ІНТЕРГАЛ-БУД» (Комерційний директор – Анна ЛАЄВСЬКА);

«ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС РОКУ»

ЖК «INTERGAL CITY» (Компанія-забудовник «Інтергал-Буд»);

« ЖУРНАЛІСТ РОКУ»

Діана ПАНЧЕНКО (Телеканал NewsОne);

«МИТЕЦЬ РОКУ»

Михайло ПОПЛАВСЬКИЙ – Народний артист України, генеральний продюсер національної музичної премії «Українська пісня року»;

«СПОРТСМЕН РОКУ»

Жан БЕЛЕНЮК– Чемпіон Світу та Європи з греко-римської боротьби 2019 р. укатегорії до 85 кг.;

«НОВА ГЕНЕРАЦІЯ РОКУ»

Інна КОСТИРЯ – громадський діяч, доктор політичних наук;

«КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ РОКУ»

Приватний музей історичного костюму і стилю VICTORIA MUSEUM - Засновниця та директор – Вікторія ЛИСЕНКО.

Володарі cпеціальних премій 24 загальнонаціональної програми «Людина року-2019»:

Громадська організація «Національна платформа «Жінки за мир» - Спеціальна премія «За об’єднання жінок для миротворчоїдіяльності та допомогу мирним громадянам постраждалим від бойових дій»

Громадська організація «Національна платформа «Жінки за мир» почала роботу у квітні 2014 року в розпал бойових дій і нараховувала лише декілька однодумців. Сьогодні, навколо спільної мети - встановлення миру і соціальної справедливості – об'єдналося вже понад 200 тисяч жінок України, які своєю вірою, цілеспрямованістю та милосердям об’єднують людей і повертають їм віру в завтрашній день.

Учасники Громадської організації «Національна платформа «Жінки за мир» робили все, щоб рятувати життя жінок, дітей, людей похилого віку і молоді. Жінки вивезли тисячі дітей та мирних жителів із населених пунктів, які опинилися під вогнем обстрілів. Жінки передавали борошно і продукти, та розносили його тим, хто в один момент втратив все. Вони діяли, щоб врятувати стільки людських життів, скільки можливо.

В рамках регулярних гуманітарних місій «Жінки за Мир» нараховується десятки виїздів в «сіру» зону Донбасу та в зони активних бойових дій. Жінки надають гуманітарну, психологічну та юридичну допомогу людям, які в буквальному сенсі живуть на війні. За 5 роки відвідали десятки населених пунктів, що знаходяться на лінії розмежування та надали допомогу понад десяткам тисячам дітей та мирних жителів.

«Національна платформа «Жінки за мир» ініціює законопроекти, основна мета яких – приближення миру та забезпечення державної соціальної допомоги та підтримки як дітям та мирним жителям, які живуть на війні, так і решті громадян України. За п’ять років у Верховній раді України зареєстровано більше ста законопроектів, ініційованих та підготовлених жінками України.

ТМ PARIMATCH - Спеціальна премія «За видатний внесок у розвиток і популяризацію українського спорту»

Більше 20 років компанія активно займається підтримкою українського спорту, надає організаційну та фінансову допомогу масовим спортивним заходам, а також сприяє кар'єрі талановитих українських спортсменів.

За час своєї діяльності компанія зарекомендувала себе в якості головного мецената українського спорту та у різні роки надавала допомогу громадським організаціям, федераціям, клубам і окремим спортсменам.

Меценатська діяльність ТМ Parimatch сьогодні спрямована на підтримку таких напрямків:

  • Спільна олімпійська перемога – унікальний проект ТМ Parimatch і Міністерства спорту України, в рамках якого всім призерам Олімпіад торгова марка гарантувала вручення премії в розмірі півмільйона гривень. У 2016 році наші олімпійські призери Олег Верняєв та Юрій Чебан, а в 2018 році Олександр Абраменко отримали премії від ТМ Parimatch.
  • - Національна збірна команда України з футболу;
  • -ФК «Шахтар»;
  • - ФК «Ворскла»;
  • - ФК «Металіст»;
  • - Федерація баскетболу України;
  • - Українська хокейна ліга;
  • - Федерація греко-римської боротьби України;
  • - Турніри зі змішаних єдиноборств WWFC;
  • - Футбольна асоціація студентів Києва.

Спільно з партнерами TM Parimatch організувала понад 100 заходів в різних напрямках протягом останніх двох років.

У 2019 році був заснований міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation з метою реалізації програм корпоративної відповідальності. Фонд Parimatch Foundation покликаний об'єднати бізнес, державний сектор і громадські організації навколо вирішення конкретних соціальних проблем. Основна місія фонду - сприяння в поліпшенні добробуту і здоров'я суспільства через освіту та залучення людей до занять спортом, а також - боротьба з ізоляцією і бідністю.

Олена РИХАЛЬСЬКА - Спеціальна премія«За вагомий науковий та практичний внесок у розвиток вітчизняної психології»

Психотерапевт, тренер в сфері психології успіху і сімейної психотерапії.

Кандидат психологічних наук з 25-ти річним досвідом роботи в сфері психології. Провела більше 2000 тренінгів, семінарів та майстер-класів в Україні, Росії, Молдові, Азербайджані, Ізраїлі, Туреччині, Німеччині, Британії. Протягом 17 років виступає в якості психолога-консультанта та експерта національних, міжнародних ТБ, шоу-проектів, кіноіндустрії, радіопрограм і є найбільш затребуваним психотерапевтом. Консультує телевізійні проекти «Говорить Україна», «Стосується кожного», «Міняю жінку».

Автор розділу по психології реклами в підручнику «Основи реклами», книги «Кохання у житті жінки: шлях від розставання і самотності до зрілих відносин». Автор більше 60 статей з питань психології, маркетингу та іміджелогії в наукових і науково-популярних виданнях України.

Автор більше 3000 статей з питань психології, маркетингу та іміджелогії, міжособистісних відносин в наукових і науково-популярних виданнях України, Росії, Азербайджану.

Телеканал «НАШ» - Спеціальна премія «За створення сучасного інноваційного телеканалу в інформаційному просторі України»

«НАШ» — це інформаційний телеканал та медіаплатформа, що включає в себе: телеканали «НАШ» і Максі-ТВ, сайт новин nash.live, власні сторінки у Facebook, Instagram й Twitter, канали в YouTube й Telegram.

24/7 інформує про головне, актуальне, важливе.

НАШ – це п’ять прямоефірних студійних майданчиків, студія ток-шоу та newsroom, які інтегровані в єдиний простір. Технологічний комплекс збудовано та оснащено у відповідності до світових стандартів медіа та журналістики. За допомогою використання високотехнологічного устаткування НАШ першим на телевізійному просторі України в прямому ефірі використав технологію доповненої реальності (augmentedreality) та трекингу для впровадження віртуального об'єкта в реальну студію. Ці сучасні технології дають можливість проводити інтерв’ю в студії наживо з найцікавішими людьми, які фактично перебувають в іншій частині світу.

Рейтинги телеканалу постійно зростають, стрімко збільшується кількість підписників на YouTube-каналі, підписники активно читають Telegram, дивляться прямі ефіри популярних ток-шоу як по телевізору, так і через соціальні мережі.

Михайло ПОЖИВАНОВ Cпеціальна премія «За вагомий внесок у розвиток і підтримку сучасного українського художнього мистецтва»

Михайло Поживанов – український політик, державний і громадський діяч, меценат. Доктор технічних наук, професор.

За його сприяння та меценатській підтримці відкрито галерею «АВС-арт», відновлено Художній музей імені Куїнджі, відбулося багато художніх виставок українських митців в Україні та за кордоном.

Завдяки його підтримці галерея «АВС-арт» реалізує видавничий проєкт «Імена» – це серія мистецьких альбомів українських художників, у якій уже вийшли книги Бориса Буряка, Феодосія Гуменюка, Петра Бевзи, Сергія Савченка та Олега Мінька.

Також видано: альбоми українського художника Івана Марчука «Дорога додому»; Київського музею російського мистецтва; Музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків; Шевченків «Кобзар», ілюстрований графікою Софії Караффи-Корбут; монографічне дослідження мистецтвознавця Олесі Авраменко «Зарецький. Терези долі»; найповніший реєстр українських екслібрисів «Український книжковий знак XIX – XXI століть: каталог колекції Степана Давимуки»; альбом відомого сучасного живописця і графіка Анатолія Фурлета.

Багаторічна активна підтримка Михайлом Поживановим українського мистецтва й ініціативи в художній сфері становлять значний потенціал у розвитку культури нашої держави.

Усама КАФА – Почесна відзнака «За вагомий внесок у розвиток ресторанноїгалузі України»

Усама Кафа засновник і президент міжнародного ресторанного холдингу L'KAFA GROUP. Удостоєний звання «Великі українці», носить почесне звання «Лицар Вітчизни» І-ІІ ступенів та почесне звання «Народний Посол України» за великий особистий внесок у зміцнення міжнародного авторитету України.

Міжнародний ресторанний холдинг L'KAFA GROUP є лідером ресторанного бізнесу, володарем численних національних і міжнародних нагород в своєму сегменті в Україні та за її межами вже 22 роки. Сьогодні компанія володіє різними брендами: «Чайхона GOLD»; «Чайхона Базар», L'KafaCafé, SilvioD'Italia, JustBeerBar, «Захади, Дарагой», LudwigKing і славиться професіоналізмом, сильним командним духом і сімейною атмосферою всередині колективу.

Тільки в 2019 році було відкрито 7 нових ресторанів в Україні та за її межами.

Усама Кафа надає активну благодійну підтримку талановитій молоді, дітям сиротам, спортсменам. Благодійність вже багато років є невід'ємною частиною діяльності L'KAFA GROUP.

Під керівництвом Усама Кафа компанія L'KAFA GROUP протягом 22 років забезпечує численні робочі місця і старанно працює над розвитком і процвітанням ресторанного бізнесу в нашій країні та за її межами.

Вам это будет интересно:
Вік живи, вік учись: найцікавіші кампуси світу
Цією статею ми хочемо надихнути як нинішніх, так і майбутніх студентів підбіркою найбільш вражаючих університетських містечок і кампусів. Напевно і ті, хто вже має освіту, теж будуть в захопленні від них і замисляться, чи не отримати ще одну, адже в таких місцях гризти граніт науки, вочевидь, можна з більшим апетитом.
Баджо: морський народ Південно-Східної Азії
Нечисленні народи завжди цікавили вчених і художників, котрі шукали в їхньому способі життя натхнення для своєї творчості. Один із найпопулярніших етносів сьогодні - баджо, кочовий народ мореплавців, котрих формально можна співвіднести з Малайзією.
А ви знали...?
Перша у цьому році підбірка новин та цікавинок охопить інформацію з різних частин світу і, що головне, її буде вдвічі більше ніж зазвичай!
Визначені лауреати 25-ї ювілейної загальнонаціональної програми «Людина року – 2020»
Загальнонаціональна програма «Людина року» святкує свій 25-річний ювілей! Вже чверть століття проект зводить на зірковий п’єдестал справжніх лідерів незалежної України, які своїм професіоналізмом і яскравим талантом сприяють її прогресу, демонструють всьому світу безмежні можливості українського народу.
26 жахливих фактів про Голокост
Голокост – одна з найстрашніших трагедій, в котру затягли людство викривлені уявлення про переваги однієї раси над іншою. У скаліченому тілі горів вогонь незламного духу. Хоча свідоцтва про Голокост неможливо читати без сліз і душевного болю, про це необхідно знати – хоча б для того, щоб уникнути подібного у майбутньому.
Сила – у миротворчості: День Організації Об'єднаних Націй
Організацію Об'єднаних Націй було створено задля припинення насильства у світі, захисту прав людини і викорінення злиднів. 24 жовтня 1945 року держави-засновники ратифікували договір про створення всесвітнього органу, який отримав назву ООН.
День вишиванки 2020! Дипломати іноземних посольств підтримують святкування
Котрий рік поспіль українці у всьому світі, одягнувши національне вбрання на роботу, для прогулянки містом або просто для фотографії, відзначають День вишиванки. Цьогоріч святкування припало на 21 травня і до нього долучились представники іноземних посольств, акредитованих в Україні.
Не тільки нафта і туризм: сафарі від африканських роботодавців
У світі безліч варіантів професій, які може опанувати людина. Північна Америка дала поштовх стартапам та банківскому сектору, Азія - високим технологіям, Європа - медицині... А ким же працюють люди на найбільш сонячному континенті - давайте дізнаємось!
Гетто світу: Маре - Париж по-еврейські
Свіжі і хрумкі піти, намолені синагоги, кошерні ресторани і милі люди з пейсами і добрими очами – щоб побачити все це не конче летіти до Ізраїлю. Досить просто зазирнути у паризький квартал Маре, розповідь про який і продовжує нашу рубрику про національні гетто.
Kiss me. Незвичайні факти про поцілунки
У День святого Валентина OUTLOOK поділиться фактами й цифрами, яких ви, можливо, і не знали про поцілунки! А крім того, порадить 3 небанальних місця, де мало хто стримається, щоб не сказати «kiss me».
Володарем міжнародної премії «Людина року – 2019» за значний внесок в розвиток партнерських, дружніх та економічних відносин з Україною стане Посол Туреччини в Україні
Для України, яка невідворотно обрала своїми пріоритетами демократичні цінності, особливого значення набувають увага і підтримка світового співтовариства, вагомий особистий внесок відомих діячів міжнародного масштабу у розбудові України як суверенної демократичної держави.
«Людина року: натхнення перетворень» Визначені лауреати 24-ї загальнонаціональної програми «Людина року – 2019»
2019 рік був насичений важливими і доленосними подіями в житті нашої країни, що знайшло безпосереднє відображення в підсумкових результатах 24-ї загальнонаціональної програми «Людина року».
Старт конференції «Туркменістан та міжнародні організації: співпраця заради миру і розвитку»
14 січня 2020 року в Ашхабаді розпочалась Міжнародна конференція «Туркменістан і міжнародні організації: співпраця заради миру і розвитку», присвячена святкуванню в 2020-му році 25-річчя постійного нейтралітету Туркменістану під гаслом «Туркменістан - батьківщина нейтралітету».
Люксембург: встигнути все
Сучасна інфраструктура, лояльна податкова та юридична система зробили Люксембург однією з найбільш привабливих країн для ведення будь-якого виду бізнесу. Щоб досягти такого добробуту, герцогству знадобилося менше ніж півстоліття...
Незвичайні шкільні уроки різних країн світу
На честь сьогоднішнього свята - Дня знань ми вирішили розповісти Вам, які незвичайні предмети належить освоїти учням у різних країнах світу! Гризти граніт науки, осягаючи основи алгебри і геометрії, або запам’ятовувати роки правління монархів, гортаючи підручники з історії, – буденна справа для школярів.
Усім потрібні гроші. Валюти світу
Називають їх скрізь по-різному, проте люблять, напевно, однаково. Ми говоримо, звісно ж, про гроші, а точніше про їхні «другі імена». Адже крім офіційної, у кожної валюти є своя, народна назва, яке не так відома, але дійсно заслуговує на увагу!
Маленькі улюбленці великих міст
Німці заводять не лише німецьких вівчарок, а в Бостоні можна побачити не тільки бостонських тер’єрів. Люди вибирають собак, спираючись на особисті вподобання. Та часом тяжіння місцевого населення до певної породи занадто помітне й інколи стає особливістю певної місцини. Цьому можуть сприяти природні умови, мода і навіть менталітет.
Нагородження переможців 23 загальнонаціональної премії «Людина року-2018»
23 березня 2019 року в залі Національної опери України відбулася ХХІІІ урочиста церемонія нагородження переможців загальнонаціональної програми «Людина року-2018» та володарів міжнародних та спеціальних премій програми.
Примарні міста: Детройт, Орадур-сюр-Глан, Прип'ять, Ченгун
Американський Детройт ще не так давно був відомий як центр машинобудування, але сьогодні про нього куди частіше говорять в контексті вимирання і відтоку населення. Outlook вирішив розібратися, чому з’являються міста-примари.
Без кліше
Ви можете собі уявити німця, котрий запізнюється? Або ж японця, що сидить в офісі в робочий час і плює у стелю? Ну або ж хоча б іспанця, який у поті чола працює з ранку до ночі? Навряд, оскільки виною тому стереотипи, які закріпилися за тим чи іншим народом. Сьогодні ми не тільки говоритимемо про них, а й спробуємо ці кліше спростувати.
Закрыть
Outlook facebook page