Скелет м'ясоїдного аллозавра виставлений на торги у Великобританії, повідомляється на сайті аукціонного дому Summers Place Auctions.
Організатори аукціону планують продати лот за суму від 300 000 до 500 000 фунтів (від 460 000 до 771 тисячі доларів). Торги відбудуться 25 листопада в містечку Біллінгсхерст (графство Західний Суссекс)
«Аллозавр разом з тираннозавром стали найвідомішими м'ясоїдними динозаврами в західній популярній культурі. Говорячи про розмір аллозавра, можна додати, що він може зацікавити не тільки музеї, а й власників шикарних віталень », - повідомив глава аукціонного дому Руперт Ван дер Верфф.
Ящір жив в юрський період приблизно 145-155 мільйонів років тому. Скелет розміром два метри в довжину належить молодій особини - дорослий аллозавр досягає 8,5 метра в довжину. Скелет був знайдений при розкопках в кар'єрі в штаті Вайомінг.
Згадки про аллозавра можна зустріти в багатьох літературних творах і фільмах XX століття. Наприклад, про нього пише Конан Дойль у своєму романі «Загублений світ».
12 квітня 1961 року Юрій Гагарін здійснив перший орбітальний політ навколо Землі. На честь цієї події у всьому світі святкують Міжнародний день польоту людини в космос.
Російські вчені виявили добре збережений череп сибірського єдинорога - вимерлого шерстистого ссавця Elasmotherium sibiricum з сімейства носорогових. Вік останків сягає 29 тисяч років. Про це пише видання Science Alert.
У США існує незвичайне свято, присвячене поширенню інформації про наукові та освітні важливості, яку представляють викопні останки. Це свято називається Національний день скам'янілостей, а святкують його в середині жовтня.
25 квітня 1953 року в британському журналі Nature була опублікована стаття вчених з Кембриджу Френсіса Кріка та Джеймса Уотсона, в якій вони описали своє революційне відкриття - дезоксирибонуклеїнову кислоту, відому як ДНК.
62-річний професор Оксфордського університету сер Ендрю Уайлс удостоєний Абелівської премії норвезької Академії наук і літератури за доказ теореми Ферма, яка турбує математиків усього світу кілька сотень років.
День дітей, хворих на рак відзначають 15 лютого щорічно багато країн планети. Ця дата вперше з'явилася в календарі в 2001 році з ініціативи Всесвітньої конфедерації батьків дітей, хворих на рак (ICCCPO).
Хірурги Серджіо Канаверо і Жень Сяотін підтвердили реальність пересадки голови росіянину Валерію Спиридонову. Про це, як повідомляють РИА Новости, медик з Італії розповів в інтерв'ю, присвяченому результатам дослідів по з'єднанню спинного мозку у гризунів та пересадці голови у мавп.
Американські вчені заявили про науковий прорив: вперше їм вдалося вставити 14 генів вимерлих мамонтів в ДНК слона. Про це в інтерв'ю газеті The Sunday Times повідомив керівник дослідницького колективу Джордж Черч з Гарварду.
Комісія з боротьби з корупцією в Сьєрра-Леоне виявила розкрадання з Національного фонду по боротьбі з епідемією Ебола, куди з усього світу стікалися кошти для локалізації поширення цього смертельного вірусу.