RU  UK  EN
Статьи  >  Відвідай  >  Встигнути подумати про все: топ-5 затяжних рейсів

Встигнути подумати про все: топ-5 затяжних рейсів

Талони на посадку й закордонний паспорт приємно гріють вам руку, а багаж уже давно перетворено чиїмись вправними руками на пам'ятник з поліетилену. За прикрою випадковістю саме в цьому целофановому полоні можуть залишитися журнали, книжки і кросворди, що ви їх припасли на випадок хронічного нападу нудьги під час перельоту.

Так сплановане повітряне дозвілля з категорії абстрактної перейде у цілком нагальну. Подейкують, що існують люди, які примудряються в польоті невпинно і бездумно гортати втиснуті в спинки сидінь рекламні брошурки, але наша редакція воліє думати про людство тільки світле-добре і вперто відмітає такі плітки. Узяти хоча б рейси між Північною Америкою та Південно-Східною Азією. Тривати вони можуть до 18 годин без посадок! Це два робочих дні офісного працівника або, якщо вірити телеканалу «Культура», за цей же час можна встигнути поверхово опанувати іноземну мову. І подібні затяжні рейси зовсім не поодинокі. OUTLOOK пропонує вам топ-5 найтриваліших перельотів. Тож, перш ніж вирушити у мандри за наступними напрямками, вибирайте собі серйозне заняття або ж готуйтеся розглядати ляпки Роршаха у хмарах. Ми серйозно.shutterstock_54660310.0.jpgФото canstockphoto.com

Ньюарк – Сінгапур

Наш важкоатлет. П'ятнадцять з половиною тисяч кілометрів і майже 19 годин у небі. Напевно, «Сінгапурські авіалінії» мають перед кожним злетом примовляти пасажирам: «Радимо вам гарненько виспатися». І справді, коли ще випаде така спокуслива можливість поквитатись із синцями під очима?636748651883695897-EPA-SINGAPORE-USA-SIA-LONGEST-FLIGHT.2.jpgФото northjersey.com

Дивіться також: "Не взлетимо, так попливемо"

Лос-Анджелес – Сінгапур

Від 17 з половиною до 18 годин доведеться потерпіти і жителеві Лос-Анджелеса, якщо йому раптом теж заманеться сфотографуватись на фоні символу Сінгапуру – Мерліона – риби з головою лева. Непроста доля туриста, що тут скажеш.5a28193ef914c353018b83c9.jpgФото businessinsider.com.au

Лос-Анджелес – Бангкок

Американським мандрівникам, які прагнуть помилуватися красою острова Раттанакосін на річці Чао Прайя, доведеться простирчати в повітрі 17 годин. Любителі незвичайних видів дозвілля підуть майже на все. Головне – не забути фотоапарат... І колеги точно заздрісно зітхатимуть, переглядаючи ваші свіженькі альбоми у Фейсбуці.maxresdefault.jpgФото bbc.com

Дивіться також: Проводжаючих просимо залишити вагони: найцікавіші поїзди планети

Дубай – Лос-Анджелес

Рівно 16 з половиною годин забере в арабських шейхів бажання укласти черговий діловий контракт з американськими партнерами, а заодно й побувати в Голлівуді. Не знаємо, як кому, та нам здається, що в трьох літерах «ОАЕ» криється так само чимало загадкового, як і в «США»... Але кесареві кесареве, та й свободу переміщення ще ніхто не скасовував.Фото ic.pics.livejournal.com

Йоганнесбург – Атланта

За ті ж таки 16 з гаком годин Боїнг домчить вас із Південно-Африканської республіки в Атланту. Що ж, перед цим рейсом головне відшукати більш-менш правдивий метеосайт і визначитися з вибором речей для подорожі.

Насамкінець не забудьте прихопити бодай e-book чи блокнот до ручної поклажі. За стільки годин, проведених безвилазно в літаку, ви встигнете відшукати не тільки дві-три рецептури філософського каменю, а й розв’язати дві-три нерозв'язних математичних задач. До слова, за кожну інститут Клея обіцяє по 1 мільйону доларів! Треба ж буде кудись записувати.image38476[780].jpgФото gtp.gr

Головне фото youtube.com

Вам это будет интересно:
Кокні: глузлива британська говірка
Дивні прізвиська для предметів, знайомих кожному; відома нині форма ain't (замість am not), а також літера h, що пропадає в деяких словах – все це про британську говірку кокні, колоритний діалект, що шокує консервативних англійців саркастичністю й епатажем.
Оце так сервіс! Японське таксі
Найперше, з чим має розібратися кожен турист, опинившись у новій країні – це із транспортною системою. Часто вона здається складною і заплутаною, і щоб збагнути її, потрібні тижні, а може, й місяці. Наша читачка Наталія Усенко побувала в Японії і ділиться своїми враженнями про найбільш комфортний і безпечний транспорт у світі.
Ваш сніданок, сер! Або як починають свій день у різних країнах світу
Маленький тост, шматочок сиру і ковток міцної кави. «Це вам не шведський стіл!» – обурено пробурчить офіціант, дивлячись на незадоволене обличчя туриста. Щедрій українській душі не збагнути, як таким можуть наїстись місцеві. Тому перед подорожжю до нової країни варто знати точно, де звечора приготувати собі бутерброди...
Таксі по-нью-йоркському
Наступним героєм нашого циклу про міський транспорт-символ стало жовте таксі Нью-Йорка. Без цих яскравих і неймовірно маневрених машин просто неможливо уявити Велике Яблуко, а надто його центр – Мангеттен. Здається, що «шашечок» тут більше, ніж людей.
ВІДЕО: Ванільне, фісташкове... орхідейне
За сприяння Посольства Сирійсько-Арабської Республіки в Україні ми відвідали Дамаск і побували у незвичайному місці. Дивіться! Якщо Ви все ще думаєте, що улюбле багатьма - морозиво, можна приготувати тільки з молока або фруктового соку - то це не зовсім вірно. Дивіться відеоролик та дізнавайтесь з чого ще роблять "охолоджуїчі ласощі"!
Подивися на це небо. Найкращі планетарії світу
Добре це чи ні, та подорожі до далеких планет і зірок поки що залишаються тільки на сторінках наукової фантастики та у фільмах голлівудського кінопрому. Хоча можливість космічного туризму підібралася впритул, все ж до Юпітера і Сатурна ще ой як не близько.
На ходу. Вулична їжа в різних країнах світу
Досвідчені туристи вважають: найпевніший спосіб швидко пройнятися чужою культурою – скуштувати страви місцевої кухні. Щоб не розгубитися при виборі наїдків і заощадити дорогоцінний час для їжі духовної, OUTLOOK радить вам найкращі місця вуличної гастрономії із семи точок земної кулі.
Як незвично провести час у Копенгагені: Христианія – оплот свободи
Усі ми так чи інакше прагнемо свободи – особистої чи національної, матеріальної чи духовної. Дивне поселення Христианія в центрі датської столиці – одна із спроб досягти повної свободи від законів матеріального світу.
ВІДЕО: Антикварно-індустріальний Київ
Викидаючи речі у сміттєвий бак або відправляючи їх на звалище, ми не здогадуємося, що для них це не завжди смерть, часом навіть навпаки – початок нового життя...
Обігнути край світу. Мис Горн
Для моряків обігнути мис Горн, який розкинувся на самісінькому півдні Аргентини, – успіх, рівний підкоренню Евересту для альпіністів. Кинути виклик велетенським хвилям, ураганному вітру та прошмигнути під вітрилами навколо «старого людожера» вперше вдалося 29 січня 1616 року.
А ви знали...?
Перша у цьому році підбірка новин та цікавинок охопить інформацію з різних частин світу і, що головне, її буде вдвічі більше ніж зазвичай!
Глибокі музеї
Ще кілька століть тому морський транспорт був не просто найпопулярнішим, але й часом єдиним способом дістатися з точки А в точку Б. Однак, як відомо, форс-мажори трапляються на будь-яких дорогах, навіть водних, і за історію людства безліч кораблів так і не пристало до берега. Проте відносна «збережність» дозволяє затонулим суднам знайти друге життя, перетворившись на музеї.
А ви знали...?
Добірка цього тижня насичена фото і відео матеріалами з різних куточків нашої планети. Хто налаштовує годинники у Букінгемському палаці? Як звучить Чорнобиль? Чи можливо у незвичний спосіб оглянути околиці міста Чунцинь? Ці та інші цікавинки ви сьогодні дізнаєтесь!
А ви знали...?
Добірка цього тижня у своїй більшості стосується фотографій і вони вас однозначно вразять! Тут зібрані як знімки фотохудожників ХХ століття, так і переможця цьогорічного конкурсу аерофотозйомки Drone Awards. А от завершимо підбірку елементом сучасних реалій...
А ви знали...?
У цій рубриці ми коротко розповімо про ТОП-5 найбільш вражаючих новин зі сфери культури, які вразили суспільство за останній тиждень. Ми впевнені, нам є чим вас вразити!
Міські стежки. Найвужчі і найширші вулиці світу
Понад половину населення планети живе в містах, пронизаних безліччю вулиць – довгих і коротких, широких та вузьких, гарних і не дуже. Критеріїв тут немає, комусь нетрі Ріо миліші за бродвейські авеню. Ми не беремося стверджувати, що краще чи гірше, а просто зосередимось на показниках.
Чумова пошта. Курйози доставки
Далекого вже 1920 року влада США ухвалила дивовижну постанову – заборону на… пересилання дітей у посилках. Мабуть, в XXI столітті це рішення виглядає дико, проте майже 100 років тому до нього поставилися з розумінням, а це значить, якісь дбайливі батьки все-таки відправляли своїх чад у бандеролях... Ми говоримо про курйози, котрі трапляються в роботі пошти.
Швейцарія: банки, шоколад та армія
Ні для кого не секрет, що наш світ сповнений парадоксів. Outlook намагається в них розібратися, тому сьогодні ми розповімо про збройні сили найбільш мілітаризованої країни світу, яка при цьому вже понад два століття ні з ким не воює. Наш матеріал про армію Швейцарії.
У мандри по-своєму. Транспорт для подорожей
OUTLOOK не може уявити життя без подорожей. Але квитки, розклади, черги, повільність – усе це може неабияк зіпсувати мандрівку. Тому як добре мати біля дому чи в гаражі транспорт, який дозволить побачити і пережити щось нове, забувши про проблеми.
10 маловідомих фактів про Ізраїль
Об'їхавши цю маленьку за площею, проте надзвичайно цікаву країну, наша команда OUTLOOK підготувала добірку незвичайних фактів про неї. Ви ж не знали, що на івриті звичного нам равлика @ називають «штруделем»? Тож читайте далі, і ми розкриємо інші цікавинки, про які ви й не підозрювали!
Закрыть
Outlook facebook page