На аукціоні Sotheby's буде продана одна з перших ілюстрацій до «Вінні-Пуху» роботи Ернеста Шепарда, повідомляє The Guardian.
Естімейт ілюстрації до глави 6 другої книги, «в якій Вінні-Пух винаходить нову гру і до неї включається Іа-Іа», становить близько 150 тисяч доларів США.
Зображений на малюнку місток, відомий як Позінгфордскій міст, повністю зруйнувався в 1970-х і був відновлений Крістофером Милном, який послужив прототипом для Крістофера Робіна. Реконструкція моста закінчена в 1999 році.
На думку фахівців аукціонного дому, ілюстрація до «гри в дрібниці» є однією з найвідоміших і улюблених в англійській літературі. Аукціон Sotheby's, присвячений англійській літературі, історії, дитячій книзі й ілюстрації, пройде 9 грудня.
Автор перших малюнків до «Вінні-Пуху» - Ернест Шепард, відомий карикатурист, більше тридцяти років пропрацював в гумористичному журналі «Панч». У 2008 році колекція його малюнків до «Вінні-Пуху» була продана на Sotheby's за два мільйони доларів.
16 травня 1763 року в одному з книжкових магазинів Лондона відбулася зустріч відомого літературного критика, автора тлумачного англійського словника Семюела Джонсона з Джеймсом Босуеллом, у результаті якої народився один із найвідоміших життєписів в історії, а світ отримав ще одне свято – Міжнародний день біографа.
З 28 вересня по 3 жовтня втретє відбудеться захід , в якому приймуть участь 50 авторів з 20 країн світу, серед яких: Бахтияр Алі, Соня Бек , Анна Вайденхольцер, Петер Вебер, Симон ван дер Гест, Сергій Жадан та багато інших.
У Південній Дакоті (США) для мандрівників побудували копію будинку хоббіта Більбо Беггінса. Як повідомляє The Daily Mail, ніч в апартаментах, розташованих на дереві в 5 метрах над землею, обійдеться в 675 доларів.
Шанувальникам серії книг про чарівника Гаррі Поттера авторства Джоан Роулінг запропонують взяти участь у різдвяній вечері в головному залі замку Хогвартс, повідомляє Cosmopolitan UK.
Деякі знаменитості можуть похвалитися своєю власною зіркою на Голлівудській алеї слави. Іспанці ж придумали щось більш грандіозне для своєї літературної зірки.
До дня народження видатного класика російської літератури Льва Толстого державний музей його імені спільно з компанією АВВУ оцифрував і виклав в Мережу записники і щоденники письменника.
Британська художниця Камілла Лепруст створила книгу, сторінки якої чорніють при читанні, повідомляє The Guardian. Робота буде представлена на щорічній книжковій ярмарці London Art Book Fair з 26 по 28 вересня.