RU  UK  EN
Статьи  >  Дізнайся  >  У Посольстві Узбекистану відбулася презентація для українських представників взуттєвої промисловості

У Посольстві Узбекистану відбулася презентація для українських представників взуттєвої промисловості

Автор: 23.10.2017 | Узбекистан
Посольством Узбекистану в Україні за підтримки асоціації «Узчармпойабзалі» і асоціації «Укршкірвзуттєпром», а також Торгово-промислової палати України, «Укрлегпром» та Союзу українських підприємців проведена Узбецько-українська ділова зустріч, в роботі якої взяли участь понад 60 представників з понад 23 підприємств шкіряної і взуттєвої промисловості двох країн, а також представники Торгівельних мереж України.

На зазначеному заході узбецька сторона була представлена на рівні голови Асоціації «Узбекчармпойабзалі» (Узбекшкірвзуття) Шаріфа Шераліева у складі керівників підприємств взуттєвої промисловості і шкірпереробних підприємств Узбекистану.

На заході галузеву експозицію представили підприємства, що входять до структури Асоціації «Узбекчармпорйабзалі», які працюють у сегментах: взуття, шкірсировина, галантерейні вироби, спортивний інвентар та ін.

Ділову зустріч відкрив вітальним словом Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні Алішер Абдуалієв, який ознайомив присутніх з поточним станом соціально-економічного розвитку Узбекистану і узбецько-українських торгівельно-економічних відносин. Посол також поінформував учасників заходу про стан розвитку шкіряної і взуттєвої промисловості Узбекистану, де підставою для реалізації великих проектів в галузі є потужна державна підтримка, яка надається на всіх рівнях.

Під час самої презентації голова Асоціації «Узбекчармпойабзалі» Шариф Шералієв розповів партнерам про проведені структурні перетворення, модернізації і диверсифікації шкіряно-взуттєвої промисловості, розширення обсягів і номенклатури випуску готової експортоорієнтованої продукції з високою доданою вартістю.

За його словами, вжиті заходи на підтримку галузі дозволили понад 770 виробничих підприємствам, які займаються переробкою сировини і виробництвом взуття, шкіряно-галантерейної продукції з доданою вартістю, вийти на зовнішні ринки. Наголосивши, що сьогодні підприємства галузі розширюють географію експорту, в даний час продукція галузі експортується в більш ніж десять країн, такі, як Італія, Південна Корея, Туреччина, Китай, Пакистан, Індія, Росія, Казахстан.

За результатами проведених зустрічей між Асоціаціями «Узчармпойабзалі» і «Укршкірвзуттєпром» було підписано Меморандум про співпрацю.

Прибулим з Узбекистану керівникам взуттєвої промисловості було організовано відвідування взуттєвих фабрик і шкіропереробних підприємств України.

У свою чергу президент Торгово-промислової палати України Г.Чижиков, вітаючи учасників Ділової зустрічі, підкреслив, що нове Керівництво Узбекистану сьогодні проводить сучасну політику, в тому числі в питаннях лібералізації валютного ринку, що дає можливість вивести узбецько-українські економічні відносини на новий рівень. Узбекистан сьогодні шукає нові ринки і нові можливості, і Україна може стати тим хорошим трампліном і майданчиком для виведення готової продукції, через створення спільних підприємств, на нові ринки.

Перспективність співпраці з узбецькою стороною відзначив президент асоціації «Укршкірвзуттєпром» А.Бородиня. Для підприємств галузі України, Узбекистан в першу чергу цікавий як можливий постачальник матеріалів для шкіряної промисловості і серйозний партнер для спільного виготовлення взуття. Сьогодні в Україні склався дефіцит шкіряних матеріалів. Крім цього, певний інтерес може також представляти поставка напівфабрикатів взуття з Узбекистану і випуск готової продукції з подальшим експортом на ринки Європи і Канади.

Голова «Укрлегпром» Тетяна Ізовіт зазначила, що задоволена підсумками Ділової зустрічі, проведеної в березні цього року в Києві за участю підприємств текстильної галузі двох країн, де Узбекистан презентував свій потенціал в текстильній галузі. Завдяки таким заходам активізувалася двосторонні бізнес відносини між текстильниками двох країн. Помітно, що прийняті Урядом Узбекистану з підтримки текстильної галузі дають конкретні результати, зокрема в українському ринку. Спостерігається суттєве збільшення обсягу узбецького експорту в Україну, у взаємній торгівлі продукцією текстильної галузі сальдо плюсова стало на користь Узбекистану.

Вам это будет интересно:
Із Ташкента з любов’ю
Бувають такі популярні на Землі місця, про які можна сміливо заявити – сюди їдуть повалятися на пляжі або подивитися на пам’ятки архітектури, ну а туди – на шопінг. Про Ташкент подібного точно не скажеш – надто він багатоликий і різноманітний, тому банальна фраза, що кожен тут знайде своє, працює по повній програмі.
Дипломатія в умовах карантину. Вручення вірчих грамот новопризначеними послами
11 грудня Президент України прийняв вірчі грамоти у послів Австралії, Єгипту, Ємену, Йорданії, Монголії, Норвегії, Пакистану, Таджикистану, Таїланду, Таджикистану та Філіппін. На церемонії були присутні заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква та заступник Міністра закордонних справ України Євгеній Єнін.
Вебфорум з прав дітей на освіту у період пандемії під егідою Фонду "Zamin", очолюваного дружиною Президента Узбекистану
Вчора, 19 листопада 2020 року, Міжнародний громадський фонд «Zamin», Представництва ООН і ЮНІСЕФ в Узбекистані спільно організували міжнародний вебфорум на тему «Права дітей на освіту: актуальність, безперервність і інновації в умовах пандемії».
ВІДЕО: Величний спадок Узбекистану
OUTLOOK пощастило побувати в гостинній країні Узбекистан і сьогодні ми розповімо про унікальне місце - Мавзолей видатного полководця і політичного діяча Амір Темура.
ВІДЕО: Ремесла Узбекистану. Шиття золотом
OUTLOOK пощастило побувати в гостинному Узбекистані і ближче познайомитися з ремеслами цієї дивовижної країни. Сьогодні ми розповімо вам про мистецтво шиття золотом, яке здавна вважалось мистецтвом знаті,. Розкажемо ми й про те, які матеріали використовує майстер, в чому секрети і унікальні особливості цього ремесла. Відчувайте світ з нами!
ВІДЕО: Ремесла Узбекистану. Вироби з соломки
OUTLOOK пощастило побувати в гостинному Узбекистані і ближче познайомитися з ремеслами цієї дивовижної країни. Сьогодні ми розповімо вам про мистецтво виготовлення виробів з соломки, про те, які матеріали використовує майстер, в чому секрети і унікальні особливості цього ремесла. Відчувайте світ з нами!
Діамант Узбекистану
Вирватися з холоду і снігу та опинитись у теплому, екзотичному місті... Коли зима перевалює за середину, про це мріє чи не кожен. Радимо вирушити в подорож до Бухари – міста в Узбекистані, яке справедливо називають одним з найгарніших в Азії. У Бухарі, як ніде, відчувається дух старовини – місту понад дві тисячі років. І чого воно тільки не бачило!
Свято весни. Посольства восьми країн відсвяткували у столиці України NOWRUZ 2019
19 березня 2019 року в Києві відбулося святкування Міжнародного дня NOWRUZ. Ініціаторами проведення офіційного святкування у Колонному залі Київської державної адміністрації стали вісім посольств іноземних держав, акредитованих в Україні, а саме: Азербайджанської Республіки, Ісламської Республіки Афганістан, Ісламської Республіки Іран, Республіки Казахстан, Киргизької Республіки, Республіки Таджикистан, Турецької Республіки та Республіки Узбекистан.
Завершення каденції Посла Узбекистану в Україні Алішера Абдуалієва
Життя дипломата завжди пов'язане зі зміною локацій та країн для роботи. Період діяльності Посла на посаді може бути обрахований не лише у проміжку часу, який він провів у державі перебування, але й реалізованих проектах, у налагоджених зв'язках та встановлених контактах.
Традиції узбекської кераміки та сакральний зміст візерунків. Дружина Посла Узбекистану познайомила учасниць Ambassadors Spouses Club із національними ремеслами
Дружина Надзвичайного і Повноважного Посла Узбекистану в Україні Гульноза Абдуалієва провела дружню зустріч для клубу дружин послів Ambassadors Spouses Club, в рамках якої познайомила гостей із узбекською школою художньої кераміки, яка є одним з найбільш древніх і найцікавіших видів прикладного мистецтва Узбекистану.
Новинки від дипмісії. У Києві проводять екскурсії по Посольству Узбекистану в Україні
Посольство Республіки Узбекистан в Україні починаючи з травня поточного року, спільно з туристичними агентствами України запустило програму «Знайомство з Узбекистаном через будівлю посольства».
В Україні представлений туристичний потенціал Узбекистану
З ініціативи дипломатичного представництва Узбекистану, з метою збільшення туристичного потоку з України в Республіку Узбекистан шляхом популяризації національного турпродукту в будівлі дипмісії організована туристичний ярмарок.
У Посольстві Узбекистану пройшла зустріч Ambassador's Spouses Club Kiev
Посольство Узбекистану в Україні та Ambassador's Spouses Club Kiev ознайомили українську громадськість та іноземних гостей з національним мистецтвом узбецького народу, традиціями і правилами, створених руками народних творців, ремісниками з Узбекистану.
Посольство Узбекистану представило в Україні продукцію автомобілебудівної галузі
Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан Алішер Абдуалієв ознайомив гостей з лінійкою автомобілів, створеною підприємствами структури «Узавтопром». Подвір’я Посольства перетворилося на демонстраційний майданчик можливостей автівок RAVON: R-2, R-4 і Ravon-Gentra.
Посол Узбекистану Алішер Абдуаліев провів прийом на честь Дня Незалежності та 25-річчя дипломатичних відносин
Надзвичайний і Повноважний Посол Узбекистану в Україні Алішер Абдуаліев провів урочистий прийом на честь 26-ої річниці Незалежності своєї країни і 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Узбекистаном і Україною.
У Посольстві Узбекистану пройшов концерт, присвячений Дню медичного працівника України
Посольство Узбекистану з нагоди Дня медичних працівників України організувало для колективів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України та Національного музею історії України у Другій світовій війні музичний вечір «Музика-мистецтво без кордонів».
У Посольстві Узбекистану відбулася узбецько-українська ділова зустріч
У Посольстві Республіки Узбекистан в Україні відбулася Узбексько-українська ділова зустріч, в роботі якої взяли участь представники понад 50 підприємств текстильної, хімічної, електротехнічної та будівельної галузей економіки двох країн.
ВІДЕО: Ремесла Узбекистану. Дивовижні вироби з гарбуза
Коли говорять про пляшку - мають на увазі гарбуз. Думаючи про музичний інструмент рубаб - згадують гарбуз. Купуючи люстру - як варіант також розглядають гарбуз. І коли вибирають клітку для папуги - то знову-таки мова йде про гарбуз. Цей баштанний овоч в Узбекистані має широке використання і не тільки у вигляді каші ... Завдяки посольству Узбекистану OUTLOOK пощастило побувати в цій привітній країні і познайомитися з дивовижними місцевими ремеслами.
У Посольстві Узбекистану пройшла зустріч Ambassador's Spouses Club Київ
В рамках святкування 25-річчя незалежності Узбекистану в Посольстві цієї країни відбулася презентація національної кухні, де дипломати максимально намагалися відобразити майстерність кулінарії узбецького народу. У заході взяли участь дружини керівників дипломатичного корпусу іноземних держав в Україні та запрошені гості.
У Посольстві Узбекистану нагородили учасників V Міжнародного бієнале дитячих малюнків «Радості Ташкента»
15 листопада Посольство Республіки Узбекистан в Україні організувало церемонію вручення нагород українським учасникам V Міжнародного бієнале дитячих малюнків «Радості Ташкента».
Закрыть
Outlook facebook page