29 листопада 1947 року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію про розділ Палестини на арабську та єврейську держави. А через 30 років постановила щорічно відзначати в цю дату Міжнародний день солідарності з палестинським народом.
День солідарності не є державним святом, але тим не менш щорічно відзначається в деяких підрозділах ООН, консульствах, урядових структурах і організаціях, зацікавлених у питаннях, пов'язаних з палестинськими подіями.
Також заходи Дня солідарності висвітлюються в засобах масової інформації - газетах, журналах, в радіо- і теленовинах, а в останні роки День став широко висвітлюватися і в онлайн ЗМІ. Серед порушених тем дискусій - статус і положення палестинських біженців, а також питання загального стану культури та суспільства Палестини.
Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун щорічно направляє керівництву Палестини спеціальне послання у зв'язку з цим міжнародним Днем. У посланні, зокрема, вказується, що «... сьогодні я - з тими, хто по всьому світу висловлює глибоку солідарність з палестинським народом, страждання якого тривають. Він як і раніше не має своєї держави і піддається гнобленню."
12 квітня 1961 року Юрій Гагарін здійснив перший орбітальний політ навколо Землі. На честь цієї події у всьому світі святкують Міжнародний день польоту людини в космос.
У перші вихідні листопада на вулиці Лондона традиційно виїжджають старовинні автомобілі, щоб позмагатися не тільки в швидкості, але і в красі та грації.
Біля будівлі штаб-квартири Організації Об'єднаних Націй у Нью-Йорку з'явиться прапор Палестини і, можливо, Ватикану, повідомляється на сайті міжнародної організації. Їх розмістять після прапорів держав-членів ООН.
Рідкісний дорогоцінний камінь з однієї із самих найбільших колекцій світу, що став причиною десятирічного розбрату всередині однієї родини і побував в руках завзятих гравців і аристократів, виставлений на продаж вперше за столітній період.
Знімки з супутника підтверджують знищення одного з головних пам'ятників античності в Сирії - храму Бела - бойовиками терористичного угрупування «Ісламська держава».
День 28 серпня відомий в Сполучених Штатах Америки під неофіційною назвою «День мрії». Саме в цей день в 1963 році Мартін Лютер Кінг виголосив свою найвідомішу промову - «У мене є мрія» («I have a dream»).
27 серпня 1991 року Парламент Республіки Молдови ухвалив Декларацію про незалежність, наслідуючи приклад прибалтійських країн, Грузії, Вірменії та України. Через кілька годин після прийняття документа незалежність Молдови визнала Румунія.
Сотні пар зібралися на Таймс-сквер у Нью-Йорку, щоб повторити поцілунок моряка і медсестри, відображений на даній площі фотографом Альфредом Ейзенштадт, в День перемоги над Японією.
Національний Айстедвод - це найстаріше, крупне і важливе свято валлійської культури та спадщини в світі. Воно присвячене пісні, поезії та в цілому кельтській культурі.
Римська мозаїка із зображенням чорного пса на ланцюгу і написом «Cave Canem», що в перекладі з латині означає «Бійся собаки», безсумнівно, є однією з найвідоміших у світі. Ланцюговий пес немов попереджає всіх, хто переступає поріг Домуса Поета-трагіка в Помпеях.