RU  UK  EN
Статьи  >  Дізнайся  >  Посол Аргентини Елена Летісія Мікусінскі відкрила виставку "Аргентина очима жінок-мисткинь"

Посол Аргентини Елена Летісія Мікусінскі відкрила виставку "Аргентина очима жінок-мисткинь"

Посольство Аргентинської Республіки в Україні спільно з інформаційним агентством «Укрінформ» та у співпраці з асоціацією «Маріанне Аргентина» та аргентинським журналом «Be Cult», відкрило унікальну фотовиставку про різноманіття та красу Аргентини та її мешканців.

Мисткині, чиї роботи представило Посольство, розповідають про Аргентину, відображаючи її в обличчях, пейзажах, кольорах . Тут роль жінки набуває незвичної сили, її чуттєвість демонструє фотографію як інструмент спілкування, який фіксує піднесений момент у просторі та часі.

123089392_1517765298423619_863907765500769207_o.jpg

До уваги відвідувачів представлені роботи:

Хісели Айзенстат, яка працює в основному з ландшафтом. ЇЇ фотографії виникають під час особистого пошуку, вона заглиблюється у минуле, історію та особистість. Її погляд, критичний чи меланхолічний, зображує зовнішність як внутрішнє відображення.

Стефані Феррон, яка, проживши у різних країнах, знайшла-таки своє місце у світі. У місті Сан-Карлос-де-Барілоче вона знову насолоджується заняттями спортом та фотографією у природному середовищі найвражаючих пейзажів Патагонії. Так зародився проєкт #minimalbariloche – фотокапсула мисткині, де вона фіксує свою любов до спорту та природи.

123106805_1517766178423531_7624525735404709416_o.jpg

Селін Фрерс, яка пропонує нам унікальний тур, альтернативний погляд на країну, подорож у її «Внутрішній простір». Фотографиня наближає нас до реалій, про які, як нам здається, ми знаємо, але рідко бачимо і відчуваємо. Вона запрошує ознайомитися з особистим життям мешканців, відображаючи надзвичайно просте, але справжнє життя. І разом з цим вона робить нас особливими споглядачами дивовижних і захоплюючих ландшафтів, якими вона мандрує. ЇЇ образи випромінюють неймовірну силу та захоплення.

Еве Ґрінберг, чиї фотороботи відображають її оригінальний та унікальний погляд: передають емоції, розповідають історії, закарбовують моменти, відчиняють двері, слухають тих, кого вона зображує, як особисто так і професійно, обмірковуючи стратегію та розробляючи план дій для своїх фотографій.

Нори Іньєсти, тематика творчості якої полягає у пластичному відображенні образів, завжди пов’язаних з єдиним місцем – Батьківщиною, світом її дитинства, шкільної пори, шкільних заходів, паперових фігурок національних героїв, історією, національним стягом, білими фартушками, письмом. Особистою характеристикою усіх її творів є національні кольори, білий та блакитний – як лейтмотиви та вічні дійові особи.

123245269_1517764021757080_1890495423494206161_o.jpg

Сулеми Маса: її творчість обертається навколо жіночого. Жіноче в ній є таємницею і не співпадає з очевидним припущенням спокуси; є свідченням необхідності не забувати, що таке матерія, життя і дух. Починаючи з 2000 року фотографиня працює з новими технологіями роботи над фотографічними зображеннями, використовуючи програми оцифрування у широкоформатних фотографіях, які власноруч друкує в лабораторії або опрацьовує вручну за допомогою графічних процесів, розроблених нею. ЇЇ твори є дуже тонким результатом цифрових процесів постпродукції. Алхімія між реальним і уявним посилюється в монохроматичній поетиці творчості мисткині, яка завжди має векторну нитку, де фотографиня розвиває дискурс роздумів, що нас дивує.

Патрісії Пароді, яка називає свій фотографічний стиль натуралістичним, адже намагається зафіксувати когось або щось у найбільш природньому середовищі, якпортрет, так і пейзаж. Вона використовує камеру як своє продовження, рухаючись своїм тілом у просторі, намагаюся вловити момент і відобразити побачене відповідно до емоцій, які вони викликають у неї в той момент. Вона прогулюється місцями, які любить, зберігає їх у своїй пам’яті. Її камера – це її очі. Архітектуру, симфонію пейзажів і людину у всіх її проявах вона цінує як власні образи, не змінюючи їх.

123136112_1517766225090193_6732632514920869597_o.jpg

Грасіелли Рію: її фотографічна робота завжди надає перевагу «живому», саме тому вона ніколи не випускає своєї камери, завжди готова зафіксувати жест, вираз, рух, ситуацію, емоції.

Виставка триватиме з 28 жовтня до 11 листопада у приміщенні Національного інформаційного агентства «Укрінформ», вул. Богдана Хмельницького, 8/16, м. Київ, Україна.

Фото взять з офіційної сторінки Посольства Аргентини в Україні у Фейсбук

Вам это будет интересно:
А ви знали...?
Фарби, які роблять картини незабутніми... Емоції, які додають скульптурам душі... Різнобарвна краса, створена природою... Про все ми хочемо вам сьогодні розповісти!
Гендиректорка OUTLOOK Дарія Карякіна про роль громадських ініціатив в сфері культурної дипломатії
18 листопада Генеральна директорка проекту OUTLOOK, громадська діячка Дарія Карякіна взяла участь у якості експертки у транскордонному проекті «Європейські цінності та культурна дипломатія: молодіжні зустрічі Україна – Грузія».
Йодль – музика австрійських гір
В Австрії з'явився незвичайний маршрут, його вибирають любителі вокального стилю йодлем. Бредуть туристи долиною Циллерталь, широка стежина звужується, відкриваючи шлях тільки для найзавзятіших, і звивиста доріжка веде вгору. Зазирають мандрівники до хижки, яка має форму дзвіночка, обходять стороною найбільший ріг, прямуючи туди, де альпійські пастухи вели неквапливі музичні бесіди зі своїм стадом.
Колоритний континент. Красиві племена Африки
Повсякденне життя африканських племен може видаватися дивним навіть для мешканців цього континенту. І тільки природа і допитливі мандрівники лишаються наодинці з колоритом і незвичністю побуту етносів за межею мегаполіса.
Кров. Гроші. Пір'я
Дана розвага під суворою забороною майже у всіх країнах світу. Але любителів півнячих боїв це не зупиняє. На напівлегальні змагання завжди збираються повні зали або двори, залежно від того, де проходять криваві пташині поєдинки. Глядачі буквально смакують те, як пернаті рвуть один одного на шматки, без жалю до себе і суперника.
Замість візка – човен: знамениті плавучі ринки
Магазини, супермаркети, ринки – всі ці місця невід’ємна частина життя будь-якої людини на нашій планеті. Здавалося б, що в них незвичайного – кругом усе схоже, хіба що товари і ціни різняться в залежності від країни чи міста. Насправді все не зовсім так – до деяких базарів слід діставатися вплав… Про них ми і розповімо.
Четвертий міжнародний турнір із гольфу «Ambassador’s Cup»
Гольф-турнір «Ambassador’s Cup» - спортивне змагання для дипломатичних гостей, яке уже кілька років поспіль організовує ДП «ГДІП» спільно із гольф-центром “Kozyn”.
Посол Індії Партха Сатпатхі відкрив пам'ятник Махатмі Ганді в столиці
З нагоди 150-річчя Махатми Ганді Посольство Республіки Індії в Києві у співпраці з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка відкрило бронзовий пам’ятник Махатми Ганді у Ботанічному саду імені О.В. Фоміна.
Посольства відзначили Європейський день мов-2020!
Рада Європи спільно з Європейським Союзом оголосила 2001 рік роком Європейських мов, який став дуже успішним у всіх 45 країнах-учасницях. Цього року посольства, акредитовані в Україні, а також їх культурні центри, організували онлайн та офлайн заходи для всіх охочих долучились до розуміння культури через мову.
World Cleanup Day-2020 за участі іноземних дипломатів
19 вересня, на запрошення Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби, Надзвичайні та Повноважні посли Австрії, В’єтнаму, Естонії, Індонезії, Малайзії, Німеччини, Північної Македонії, Португалії, Словенії, Словаччини, Фінляндії та Японії долучились до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» у столичному парку «Муромець».
Мандалотерапія
Вчора я створила Всесвіт. Узяла трохи гороху, рису, гречки, пшона, зерен чорного, білого перцю і кардамону. Прихопила по жмені кави та анісу. Потім у всього цього з'явився центр. Він розростався, заспокоюючи мої думки. Коли ж останнє зернятко лягло в коло, я знову відчула забуту гармонію, крізь шум машин на проспекті почула птахів...
ВІДЕО: Величний спадок Узбекистану
OUTLOOK пощастило побувати в гостинній країні Узбекистан і сьогодні ми розповімо про унікальне місце - Мавзолей видатного полководця і політичного діяча Амір Темура.
74-ий День незалежності Індії відсвятували в Києві
15 серпня Посольство Індії відзначило 74-й День незалежності. Надзвичайний і Повноважний Посол Партха Сатпатхі підняв Державний прапор і у своїй промові побажав усім членам індійської громади в Україні щасливого Дня незалежності.
Сен-Луї: перше поселення європейців в Африці
У цій дивовижній африканській державі туристів вражає дика мішанина культур. Чого тільки не побачиш у Сенегалі! Старовинні авто родом із Франції; корови, які ліниво гуляють по дорозі; гужові візки… А в історичній і культурній столиці країни Сен-Луї сюрпризів взагалі забагато.
Міжнародний етнографічний кінофестиваль ОКО оголосив програму
Перший в Україні кінофестиваль етнографічного кіно ОКО опублікував список фільмів, що увійшли до офіційної програми. Насичена сітка складається з міжнародного повнометражного, національного повнометражного та міжнародного короткометражного конкурсів.
Дипломатія в умовах карантину. Новопризначені посли п'яти держав вручили вірчі грамоти
Вчора, 30 липня, відбулись церемонії вручення вірчих грамот Президенту України Володимиру Зеленському послами Данії, Афганістану, Литви, Чорногорії та Саудівської Аравії
В Україні відбудеться перша едиція Міжнародного Етнографічного Кінофестивалю ОКО
OKO – це свято етнографічного та антропологічного документального кіно, де глядачі долучаться до повсякденного серцебиття малих та великих народів, спільнот, мешканців сіл та міст. Тут кінематографісти, фольклористи, антропологи та етнографи зможуть краще зрозуміти один одного...
«In vino veritas»: 5 незвичайних виноградників світу
Здавна відомо, що виноробство – це справжнє мистецтво, підвладне тільки щиро закоханим у свою справу майстрам. Що ж казати про красу шедеврів, створених вмілими руками – виноградники, розкидані по всіх куточках світу, вражають своєю грандіозністю і прикрашають планету, розмальовуючи її яскравими соковитими барвами.
Смачна Японія: скуштувати країну на зуб
Морозиво зі смаком конини, мариновані комахи, риба зі смертельною отрутою – японській кухні є чим дивувати, вражати й шокувати. І чесно кажучи, перелік цих страв не завжды сприяє апетитові. Але ми не женемося за екзотикою. Істинний гастротуризм – це спроба збагнути менталітет і відчути національний колорит через традиційну кухню...
Посольство Угорщини в Україні відкрило виставку «ЛЕНЕРДЖІ-кращі фото природи»
1 липня за сприяння та участі Спілки фотографів природи Угорщини NaturArt, Міністерства зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини відбулося урочисте відкриття виставки «ЛЕНЕРДЖІ-кращі фото природи» в Центрі Української Культури та Мистецтва.
Закрыть
Outlook facebook page