RU  UK  EN
Статьи  >  Дізнайся  >  Посол Аргентини Елена Летісія Мікусінскі відкрила виставку "Аргентина очима жінок-мисткинь"

Посол Аргентини Елена Летісія Мікусінскі відкрила виставку "Аргентина очима жінок-мисткинь"

Посольство Аргентинської Республіки в Україні спільно з інформаційним агентством «Укрінформ» та у співпраці з асоціацією «Маріанне Аргентина» та аргентинським журналом «Be Cult», відкрило унікальну фотовиставку про різноманіття та красу Аргентини та її мешканців.

Мисткині, чиї роботи представило Посольство, розповідають про Аргентину, відображаючи її в обличчях, пейзажах, кольорах . Тут роль жінки набуває незвичної сили, її чуттєвість демонструє фотографію як інструмент спілкування, який фіксує піднесений момент у просторі та часі.

123089392_1517765298423619_863907765500769207_o.jpg

До уваги відвідувачів представлені роботи:

Хісели Айзенстат, яка працює в основному з ландшафтом. ЇЇ фотографії виникають під час особистого пошуку, вона заглиблюється у минуле, історію та особистість. Її погляд, критичний чи меланхолічний, зображує зовнішність як внутрішнє відображення.

Стефані Феррон, яка, проживши у різних країнах, знайшла-таки своє місце у світі. У місті Сан-Карлос-де-Барілоче вона знову насолоджується заняттями спортом та фотографією у природному середовищі найвражаючих пейзажів Патагонії. Так зародився проєкт #minimalbariloche – фотокапсула мисткині, де вона фіксує свою любов до спорту та природи.

123106805_1517766178423531_7624525735404709416_o.jpg

Селін Фрерс, яка пропонує нам унікальний тур, альтернативний погляд на країну, подорож у її «Внутрішній простір». Фотографиня наближає нас до реалій, про які, як нам здається, ми знаємо, але рідко бачимо і відчуваємо. Вона запрошує ознайомитися з особистим життям мешканців, відображаючи надзвичайно просте, але справжнє життя. І разом з цим вона робить нас особливими споглядачами дивовижних і захоплюючих ландшафтів, якими вона мандрує. ЇЇ образи випромінюють неймовірну силу та захоплення.

Еве Ґрінберг, чиї фотороботи відображають її оригінальний та унікальний погляд: передають емоції, розповідають історії, закарбовують моменти, відчиняють двері, слухають тих, кого вона зображує, як особисто так і професійно, обмірковуючи стратегію та розробляючи план дій для своїх фотографій.

Нори Іньєсти, тематика творчості якої полягає у пластичному відображенні образів, завжди пов’язаних з єдиним місцем – Батьківщиною, світом її дитинства, шкільної пори, шкільних заходів, паперових фігурок національних героїв, історією, національним стягом, білими фартушками, письмом. Особистою характеристикою усіх її творів є національні кольори, білий та блакитний – як лейтмотиви та вічні дійові особи.

123245269_1517764021757080_1890495423494206161_o.jpg

Сулеми Маса: її творчість обертається навколо жіночого. Жіноче в ній є таємницею і не співпадає з очевидним припущенням спокуси; є свідченням необхідності не забувати, що таке матерія, життя і дух. Починаючи з 2000 року фотографиня працює з новими технологіями роботи над фотографічними зображеннями, використовуючи програми оцифрування у широкоформатних фотографіях, які власноруч друкує в лабораторії або опрацьовує вручну за допомогою графічних процесів, розроблених нею. ЇЇ твори є дуже тонким результатом цифрових процесів постпродукції. Алхімія між реальним і уявним посилюється в монохроматичній поетиці творчості мисткині, яка завжди має векторну нитку, де фотографиня розвиває дискурс роздумів, що нас дивує.

Патрісії Пароді, яка називає свій фотографічний стиль натуралістичним, адже намагається зафіксувати когось або щось у найбільш природньому середовищі, якпортрет, так і пейзаж. Вона використовує камеру як своє продовження, рухаючись своїм тілом у просторі, намагаюся вловити момент і відобразити побачене відповідно до емоцій, які вони викликають у неї в той момент. Вона прогулюється місцями, які любить, зберігає їх у своїй пам’яті. Її камера – це її очі. Архітектуру, симфонію пейзажів і людину у всіх її проявах вона цінує як власні образи, не змінюючи їх.

123136112_1517766225090193_6732632514920869597_o.jpg

Грасіелли Рію: її фотографічна робота завжди надає перевагу «живому», саме тому вона ніколи не випускає своєї камери, завжди готова зафіксувати жест, вираз, рух, ситуацію, емоції.

Виставка триватиме з 28 жовтня до 11 листопада у приміщенні Національного інформаційного агентства «Укрінформ», вул. Богдана Хмельницького, 8/16, м. Київ, Україна.

Фото взять з офіційної сторінки Посольства Аргентини в Україні у Фейсбук

Вам это будет интересно:
Замість візка – човен: знамениті плавучі ринки
Магазини, супермаркети, ринки – всі ці місця невід’ємна частина життя будь-якої людини на нашій планеті. Здавалося б, що в них незвичайного – кругом усе схоже, хіба що товари і ціни різняться в залежності від країни чи міста. Насправді все не зовсім так – до деяких базарів слід діставатися вплав… Про них ми і розповімо.
Міжнародна акція до Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України від проєкту OUTLOOK, МЗС та NARODNYI DIM UKRAINA
За організації та ініціативи Міністерства закордонних справ України, Народного дому «Україна» та проєкту OUTLOOK у співпраці з українськими громадами за кордоном відбулася міжнародна акція з відзначення Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України.
Вручення вірчих грамот чотирма новопризначеними послами Президенту України
19 серпня Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у послів Ірландії, Федеративної Республіки Нігерія, Республіки Корея та Республіки Вірменія.
Зміна дат та локації етнографічного кінофестивалю "ОКО"
Друга едиція кінофестивалю відбудеться 11-18 вересня онлайн та 16, 17, 18 вересня офлайн, в сонячному регіоні Бессарабії, що на півдні України, в м. Болград, яке святкує цього року 200-річний ювілей.
Національний день Бельгії-2021!
21 липня у Києві відбувся дипломатичний прийом з нагоди 190-ї річниці з дня присяги Леопольда Сакскобургського на вірність новій бельгійській конституції і обрання його першим монархом. Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Алекс Ленартс радо вітав гостей на урочистому заході, серед яких були присутні...
На подіумі: Аргентина
Кожен народ має своїх фольклорних героїв, на котрих хочуть бути схожими і дорослі, і діти. В аргентинців такими вважають гаучо, чий одяг у наші дні лишається традиційним костюмом країни.
Озерний край Аргентини
На північному заході аргентинської Патагонії розташована земля, що вражає своїми казковими краєвидами. Серед сонячних долин і густих лісів містяться сотні озер, колір яких міняється від смарагдово-зеленого до лазурово-синього. Місцеві пейзажі – вулканічні водойми з плаваючими в них льодовиками, класичні фіорди...
Прем’єра вистави Бертольта Брехта «Тригрошова опера» у Львові!
9 липня о 19:30 на Великій сцені Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької у Львові за фінансової підтримки Посольства Німеччини в Україні та організаційної - Почесного консульства Німеччини у Львові відбудеться прем'єра вистави «Тригрошова опера» Бертольта Брехта.
Покладання квітів з нагоди 297-го дня народження Махтумкулі Фрагі
25 травня, напередодні одночасно двох свят - Дня працівників культури та мистецтва та Дня поезії великого сина туркменського народу Махтумкулі Фрагі, у Києві за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Туркменістану відбулось покладання квітів до пам'ятника національному поету Туркменістану Махтумкулі Фрагі.
Золтан Кіш у Києві. Концерт за підтримки Посольства Угорщини в Україні
24 червня у Колонній залі імені М.В.Лисенка Національної філармонії України відбувся концерт Національного академічного духового оркестру України під диригуванням Олексія Вікулова. Солістом став лауреат міжнародних конкурсів, угорський тромбоніст та учасник всесвітньо відомого гурту Mnozil Brass Золтан Кіш.
29-а річниця заснування ГДІПу. Дипломати вітають!
5 червня 2021 року відбулось велике дипломатично-сімейне спортивне свято з нагоди 29-ї річниці заснування Генеральної дирекції у спортивно-дипломатичному клубі ДП «ГДІП», що на Трухановому острові.
Презентація перекладу книги Хорхе Баланди
За підтримки Посольства Аргентинської Республіки в Україні та Надзвичайного і Повноважного Посла Аргентини в Україні Елени Летісії Мікусінскі Кафедра романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Київського університету імені Бориса Грінченка презентує український переклад книги "Наші люде".
В Києві відбувся концерт до Дня Республіки Азербайджан
27 травня у Колонній залі ім.В.Лисенка Національної філармонії України за підтримки Об'єднаної діаспори азербайджанців України з нагоди державного свята - Дня Республіки відбувся концерт Діалог дружби "Україна-Азербайджан". На заході були присутні Надзвичайні та Повноважні Посли Азербайджану, Туркменістану, Куби ...
Нагородження переможців 25-ї ювілейної загальнонаціональної премії «Людина року-2020»
22 травня 2021 року в залі Національної опери України відбулася ХХV ювілейна церемонія нагородження переможців загальнонаціональної програми «Людина року-2020» та володарів міжнародних та спеціальних премій програми.
Ашгабат святкує 140 річчя. Цікаві факти про столицю Туркменістана
Сучасне місто Ашгабат, яке стрімко змінило свій вигляд за останні роки і в той же час зберегло свою самобутність, є гордістю його жителів і візитівкою країни. Тож з нагоди його 140-річчя ми розкажемо про основні моменти його культурної та архітектурної величі.
Про національного лідера словами Посла Азербайджану Ельміри Ахундової
10 травня з нагоди 98-річчя Гейдара Алієва у Посольстві Азербайджану в Києві відбулась презентація першого тому "Під тягарем влади" тритомного роману-дослідження «Гейдар Алієв. Особистість і епоха» авторства Надзвичайного і Повноважного Посла Азербайджану в Україні, народної письменниці Ельміри Ахундової.
Новини іноземних дипустанов в Україні
Квітень 2021 року - місяць святкування Великодня західного і східного обрядів, початок Рамадану, а також місяць активної роботи посольств у культурних та політичних напрямах. Добірка таких новин - далі у статті.
Гребені краси. Таджицькі гребінці
"...Коли Бахріддінова мама збиралася на роботу, вона старанно укладала свої довгі коси навколо тюбетейки. Виходило щось схоже на корону. На свята жінка вплітала у своє чорне волосся спеціальні прикраси. При ходьбі вони ледь подзвонювали, створюючи відчуття танцю. А ввечері маленький Бахріддін не міг заснути, якщо не стискав у своїх руках тугу мамину косу.
Водоспади Ігуасу - Ніагара «відпочиває»!
П’ять тонн води щомиті зриваються в ущелину, ревучи, піднімаючи пар і розплескуючи бризки на всі боки. «Рідка стіна» водоспадів Ігуасу півмісяцем, у три кілометри, розкинулася на кордоні Аргентини, Бразилії та Парагваю...
Продається все: найкращі ринки планети
У наш час складно здивувати людину, особливо міську, якимось великим магазином або ринком, оскільки навіть у міні-маркеті біля будинку можна купити все. Утім, по всій планеті продовжують працювати легендарні базари, про які століттями складають легенди і розказують із захватом, розуміючи, що вони – набагато більше, ніж просто місце для збуту товарів.
Закрыть
Outlook facebook page