RU  UK  EN
Статьи  >  Дізнайся  >  Посол Аргентини Елена Летісія Мікусінскі відкрила виставку "Аргентина очима жінок-мисткинь"

Посол Аргентини Елена Летісія Мікусінскі відкрила виставку "Аргентина очима жінок-мисткинь"

Посольство Аргентинської Республіки в Україні спільно з інформаційним агентством «Укрінформ» та у співпраці з асоціацією «Маріанне Аргентина» та аргентинським журналом «Be Cult», відкрило унікальну фотовиставку про різноманіття та красу Аргентини та її мешканців.

Мисткині, чиї роботи представило Посольство, розповідають про Аргентину, відображаючи її в обличчях, пейзажах, кольорах . Тут роль жінки набуває незвичної сили, її чуттєвість демонструє фотографію як інструмент спілкування, який фіксує піднесений момент у просторі та часі.

123089392_1517765298423619_863907765500769207_o.jpg

До уваги відвідувачів представлені роботи:

Хісели Айзенстат, яка працює в основному з ландшафтом. ЇЇ фотографії виникають під час особистого пошуку, вона заглиблюється у минуле, історію та особистість. Її погляд, критичний чи меланхолічний, зображує зовнішність як внутрішнє відображення.

Стефані Феррон, яка, проживши у різних країнах, знайшла-таки своє місце у світі. У місті Сан-Карлос-де-Барілоче вона знову насолоджується заняттями спортом та фотографією у природному середовищі найвражаючих пейзажів Патагонії. Так зародився проєкт #minimalbariloche – фотокапсула мисткині, де вона фіксує свою любов до спорту та природи.

123106805_1517766178423531_7624525735404709416_o.jpg

Селін Фрерс, яка пропонує нам унікальний тур, альтернативний погляд на країну, подорож у її «Внутрішній простір». Фотографиня наближає нас до реалій, про які, як нам здається, ми знаємо, але рідко бачимо і відчуваємо. Вона запрошує ознайомитися з особистим життям мешканців, відображаючи надзвичайно просте, але справжнє життя. І разом з цим вона робить нас особливими споглядачами дивовижних і захоплюючих ландшафтів, якими вона мандрує. ЇЇ образи випромінюють неймовірну силу та захоплення.

Еве Ґрінберг, чиї фотороботи відображають її оригінальний та унікальний погляд: передають емоції, розповідають історії, закарбовують моменти, відчиняють двері, слухають тих, кого вона зображує, як особисто так і професійно, обмірковуючи стратегію та розробляючи план дій для своїх фотографій.

Нори Іньєсти, тематика творчості якої полягає у пластичному відображенні образів, завжди пов’язаних з єдиним місцем – Батьківщиною, світом її дитинства, шкільної пори, шкільних заходів, паперових фігурок національних героїв, історією, національним стягом, білими фартушками, письмом. Особистою характеристикою усіх її творів є національні кольори, білий та блакитний – як лейтмотиви та вічні дійові особи.

123245269_1517764021757080_1890495423494206161_o.jpg

Сулеми Маса: її творчість обертається навколо жіночого. Жіноче в ній є таємницею і не співпадає з очевидним припущенням спокуси; є свідченням необхідності не забувати, що таке матерія, життя і дух. Починаючи з 2000 року фотографиня працює з новими технологіями роботи над фотографічними зображеннями, використовуючи програми оцифрування у широкоформатних фотографіях, які власноруч друкує в лабораторії або опрацьовує вручну за допомогою графічних процесів, розроблених нею. ЇЇ твори є дуже тонким результатом цифрових процесів постпродукції. Алхімія між реальним і уявним посилюється в монохроматичній поетиці творчості мисткині, яка завжди має векторну нитку, де фотографиня розвиває дискурс роздумів, що нас дивує.

Патрісії Пароді, яка називає свій фотографічний стиль натуралістичним, адже намагається зафіксувати когось або щось у найбільш природньому середовищі, якпортрет, так і пейзаж. Вона використовує камеру як своє продовження, рухаючись своїм тілом у просторі, намагаюся вловити момент і відобразити побачене відповідно до емоцій, які вони викликають у неї в той момент. Вона прогулюється місцями, які любить, зберігає їх у своїй пам’яті. Її камера – це її очі. Архітектуру, симфонію пейзажів і людину у всіх її проявах вона цінує як власні образи, не змінюючи їх.

123136112_1517766225090193_6732632514920869597_o.jpg

Грасіелли Рію: її фотографічна робота завжди надає перевагу «живому», саме тому вона ніколи не випускає своєї камери, завжди готова зафіксувати жест, вираз, рух, ситуацію, емоції.

Виставка триватиме з 28 жовтня до 11 листопада у приміщенні Національного інформаційного агентства «Укрінформ», вул. Богдана Хмельницького, 8/16, м. Київ, Україна.

Фото взять з офіційної сторінки Посольства Аргентини в Україні у Фейсбук

Вам это будет интересно:
Новини іноземних дипустанов в Україні
Квітень 2021 року - місяць святкування Великодня західного і східного обрядів, початок Рамадану, а також місяць активної роботи посольств у культурних та політичних напрямах. Добірка таких новин - далі у статті.
Гребені краси. Таджицькі гребінці
"...Коли Бахріддінова мама збиралася на роботу, вона старанно укладала свої довгі коси навколо тюбетейки. Виходило щось схоже на корону. На свята жінка вплітала у своє чорне волосся спеціальні прикраси. При ходьбі вони ледь подзвонювали, створюючи відчуття танцю. А ввечері маленький Бахріддін не міг заснути, якщо не стискав у своїх руках тугу мамину косу.
Водоспади Ігуасу - Ніагара «відпочиває»!
П’ять тонн води щомиті зриваються в ущелину, ревучи, піднімаючи пар і розплескуючи бризки на всі боки. «Рідка стіна» водоспадів Ігуасу півмісяцем, у три кілометри, розкинулася на кордоні Аргентини, Бразилії та Парагваю...
Продається все: найкращі ринки планети
У наш час складно здивувати людину, особливо міську, якимось великим магазином або ринком, оскільки навіть у міні-маркеті біля будинку можна купити все. Утім, по всій планеті продовжують працювати легендарні базари, про які століттями складають легенди і розказують із захватом, розуміючи, що вони – набагато більше, ніж просто місце для збуту товарів.
Східний макіяж як традиція: Чарівний погляд з поволокою
Згідно з відомою фразою, схід – справа тонка. І загалом це істина, котра підтверджується навіть в деталях. Через особливості клімату східних жінок об’єднує схожий тип зовнішності, а їхні нації споріднює близькість культур. Тому й ідеали краси у них подібні. Так акцент у східному макіяжі неодмінно робиться на очі. Жінці тут належить бути скромною і вдягатися таким чином.
Хто як танцює?
Що найкраще характеризує будь-яку націю без зайвих слів і довгих пояснень? Звичайно ж, танці! Адже саме століттями відточені рухи можуть розповісти іноземцеві про інші народи набагато більше, ніж підручники з історії. Якщо уважно придивитися і відчути, як танцюють у різних країнах, то менталітет народів стане набагато зрозумілішим. І це не тільки слова.
Обігнути край світу. Мис Горн
Для моряків обігнути мис Горн, який розкинувся на самісінькому півдні Аргентини, – успіх, рівний підкоренню Евересту для альпіністів. Кинути виклик велетенським хвилям, ураганному вітру та прошмигнути під вітрилами навколо «старого людожера» вперше вдалося 29 січня 1616 року.
Новини іноземних дипустанов в Україні
Протягом березня акредитовані в Україні посольства брали активну участь у культурному та соціальному житті, адаптованому під сучасні реалії. Тож пропонуємо вашій увазі їх добірку.
Традиції святкування NOWRUZ - розповідає Посол Туркменістану в Україні
Продовжуємо розповідати про традиції святкування Міжнародного дня NOWRUZ, який покликаний зміцнити відносини між державами і популяризувати історико-культурні традиції народів. І з цим нам допомагає Надзвичайний і Повноважний Посол Туркменістану в Україні Й.В.Тойли Атаєв.
Традиції святкування NOWRUZ - розповідає Посол Ірану в Україні
19 лютого 2010 року на 64-й сесії Генеральної Асамблеї ООН було ухвалено Резолюцію «Міжнародний день NOWRUZ». Відповідно до неї Генеральна Асамблея ООН закликає держави-члени «докладати зусиль для підвищення рівня інформованості щодо NOWRUZ та організовувати щорічні заходи до цього свята». Тому сьогодні OUTLOOK про традиції святкування NOWRUZ...
Граємо в ашички
Альчики, асики, ашички, кажик, бабкию.. У цієї гри багато назв і одна велика любов до неї не одного покоління в Середній Азії. За старими переказами, любив проводити за нею час герой народних казок Ходжа Насредін. Грали в неї султани і купці, прості люди і діти. Для самих маленьких вона була популярною розвагою аж до кінця минулого століття, поки нові технології не витіснили дворові ігри.
Дипломатія в умовах карантину. Відбулась церемонія вручення вірчих грамот Президенту України
4 березня Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у новопризначених послів В’єтнаму, Бразилії та Італії. У розмові із Главою держави, заступником керівника Офісу Президента Ігорем Жовквою та Міністром закордонних справ Дмитром Кулебою було визначено пріоритетні напрямки роботи.
Пам’ятки Сальти: лише одне слово – прекрасна
Її називають куточком Іспанії в серці Аргентини. Заснована іспанськими завойовниками й оточена мальовничою природою з м’яким теплим кліматом Сальта приваблювала іммігрантів з багатьох країн. Вплив Європи в глибокому змішанні з пекучим латиноамериканським темпераментом дає тут неймовірний результат – особливу нову культуру.
Новини іноземних дипустанов в Україні
Протягом лютого відбулась низка подій, які організували або до яких долучились іноземні представництва, акредитовані в Україні. Пропонуємо до вашої уваги підбірку деяких з них.
Визначені лауреати 25-ї ювілейної загальнонаціональної програми «Людина року – 2020»
Загальнонаціональна програма «Людина року» святкує свій 25-річний ювілей! Вже чверть століття проект зводить на зірковий п’єдестал справжніх лідерів незалежної України, які своїм професіоналізмом і яскравим талантом сприяють її прогресу, демонструють всьому світу безмежні можливості українського народу.
Камініто: Вулиця у ритмі танго
Ми продовжуємо наш цикл «Історія однієї вулиці» і сьогодні розповідаємо про одну з найгарніших і веселих вулиць Буенос-Айреса під назвою Камініто. Вона простяглася в знаменитому кварталі Ла Бока, заснованому в 19 столітті італійськими емігрантами.
Мандалотерапія
Вчора я створила Всесвіт. Узяла трохи гороху, рису, гречки, пшона, зерен чорного, білого перцю і кардамону. Прихопила по жмені кави та анісу. Потім у всього цього з'явився центр. Він розростався, заспокоюючи мої думки. Коли ж останнє зернятко лягло в коло, я знову відчула забуту гармонію, крізь шум машин на проспекті почула птахів...
Новини іноземних дипустанов в Україні
Протягом 25-27 січня відбулась низка заходів за участі посольств, акредитованих в Україні. У цій підбірці новин ми зібрали найбільш знакові двосторонні зустрічі, візити, святкування та дні пам'яті, до яких долучились представництва іноземних держав.
Заява посла Австралії з нагоди Національного дня
Посол Австралії в Україні Брюс Едвардс у своєму зверненні з нагоди Національного дня зазначив основні виклики, з якими Австралія зіткнулась у 2020 році, а також запевнив, що "разом ми змінимо ситуацію на краще".
Не зламай язика. Найбільш складні діалекти світу
Кажуть, чим простіше, тим краще, але чи так це? Ми знаємо, що не всі народності сповідують цей принцип. OUTLOOK знайшов найбільш дивніі, складні і важко вимовляючі мови світу і хоче поділитися цим з читачами.
Закрыть
Outlook facebook page