RU  UK  EN
Статьи  >  Дізнайся  >  Дискусія «Музика, що руйнує стіни» від Фонду Фрідріха Науманна за Свободу

Дискусія «Музика, що руйнує стіни» від Фонду Фрідріха Науманна за Свободу

8 листопада 2019 року Посольство Федеративної Республіки Німеччина в Україні стали учасниками дискусії «Музика, що руйнує стіни», безпосереднім організатором якої став Фонд Фрідріха Науманна за Свободу.

В рамках «Тижнів Німеччини» відбулась знакова подія, відвідавши яку гості змогли дізнатись про зв’язок мистецтва та політичних змін у Німеччині часів падіння Берлінського муру та порівняти із сучасним звучанням.

Вітальне слово прозвучало від Беате Апельт, керівника Представництва «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні, Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анки Фельдгусен та Ярослава Кореця, голови Спільноти Бьорнерів України, які привітали усіх зацікавлених у такій багатогранній темі і висловили щиру надію на її розкриття для відвідувачів заходу.

75053206_2534308369940165_1884645479279493120_o.jpgФото facebook.com/fnf.ukraine

Програма передбачала лекцію від Міхаеля Раугута, професора популярної музики університету Агдера у Крістіансанні (Норвегія) про «Роль музики у краху НДР» та дискусію «Вплив музики на політичні та соціальні зміни». Спеціаліст розказав історію та зв’язок між молодіжною культурою та популярною музикою, відзначивши важливість музичних творів таких виконавців як Том Петті та Хелен Сенгерін.

Ігор Савчук, кандидат мистецтвознавства, заступник директора з наукової роботи Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України продовжив захід темою щодо впливу музики на політичні зміни в Україні, яка знайшла особливий відгук у гостей. А піснями, які асоціюється з певними політичними змінами у світі, стали хіти гуртів Скорпіонс «Wind of change» та Океану Ельзи «Я не здамся без бою».

Далі на гостей чекали веб-квест про локацію дім Спільноти Бьорнерів України та про Німеччину загалом. А також кожен охочий міг поставити питання експертам щодо піднятих тем.

75453466_2534311126606556_9142964605486628864_o.jpgФото facebook.com/fnf.ukraine

Музичний настрій для гостей створював український музикант і DJ Daniel Che, для якого музика це не просто веселощі, а думки і мрії, які, поєднуючись із звуками природи, втілюються в багатобарвні мелодії.

Про Фонд:

Розпочав свою роботу у листопаді 2005 року в Україні, а вже 2007 року відкрився перший офіс у Києві.

Метою роботи в Україні є підтримка суспільства в його прагненні до самовизначення, демократії та ринкової економіки. Він сприяє встановленню контактів політичним партіям, громадським організаціям й аналітичним центрам з політичними мережами в усьому світі.

Основним завданням Фонду є сприяння зміцненню свободи та гідності людини в усіх сферах суспільства, насамперед громадянській освіті.

77244214_2536442316393437_743210701497040896_o.jpgФото facebook.com/fnf.ukraine

За матеріалами з офіційної сторінки Фонду у Фейсбук.

Головне фото facebook.com/fnf.ukraine

Вам это будет интересно:
На подіумі: Німеччина
Характерною рисою національного німецького костюма завжди вважали його самобутність і комфорт. Напевно, тому помилуватися національним одягом Німеччини в наші дні можна не лише на святах десь у селі чи в книжках з історії, але й на вулицях великих міст.
Свята краса! Що приховують найвідоміші абатства світу?
Що ви уявляєте, коли чуєте слово «абатство»? Впевнена, більшість в першу чергу згадають про Вестмінстер. А якщо я скажу, що насправді це вже не абатство? Так що ж робить ці середньовічні споруди особливими? Давайте розбиратися на прикладі споруд з різних країн Європи.
Харківський Дипломатичний Клуб святкує першу річницю створення!
23 грудня у стінах Харківського Дипломатичного клубу пройшов новорічний Гала-вечір на честь річниці його створення. Учасниками заходу стали народні депутати, керівники структур міста й області та громадськх організацій, губернатори, почесні консули, керівники ВНЗ, та інші почесні гості.
ВІДЕО: Ванільне, фісташкове... орхідейне
За сприяння Посольства Сирійсько-Арабської Республіки в Україні ми відвідали Дамаск і побували у незвичайному місці. Дивіться! Якщо Ви все ще думаєте, що улюбле багатьма - морозиво, можна приготувати тільки з молока або фруктового соку - то це не зовсім вірно. Дивіться відеоролик та дізнавайтесь з чого ще роблять "охолоджуїчі ласощі"!
Піша прогулянка Аахеном
Побувати у трьох країнах за один день – реально, якщо ви потрапили в Аахен. Розташоване між Німеччиною, Бельгією і Голландією невелике студентське місто увібрало риси середньовічної культури, що відбилася в його вражаючій архітектурі. Олена Буравцова побувала в цьому місті, яке полонило її серце своїми дивовижними пам’ятниками...
Усе велике починається з малого: Арт-проекти ентузіастів
Багато місць, відомих сьогодні на весь світ, було створено купкою ентузіастів без грошей і сторонньої допомоги. Ці люди жили ідеями і робили все, щоб втілити їх у реальність. Офіційною датою появи стріт-арту вважається 1942 рік, розпал Другої світової війни. Саме тоді один креативний працівник детройтської фабрики на прізвище Кілрой почав писати фразу «Kilroy was here»
Кордони не перешкода: найбільш відомі анклави світу
Сьогодні OUTLOOK подорожує по найцікавішим з точки зору географії та адміністративного управління містам і країнам, які є анклавами, повністю розташовуючись на територіях інших держав.
Музеї, що лікують
«Мені, будь ласка, еліксир від головного болю, настоянку на корені мандрагори, пігулки від серця і трохи морфіну…» – приблизно так зверталися до аптекарів пацієнти кілька століть тому. А ті готували різноманітні бовтанки і суміші у фармакологічних лабораторіях, які знаходилися прямо в сусідніх кімнатах.
"Made in Slovenia". Відкриття виставки сучасного словенського дизайну
З 5 по 15 листопада пройде виставка "The Future of Living" ("Майбутнє життя"), організована у співпраці Посольства Республіки Словенія в Україні з Центром креативності Республіки Словенія та Музеєм історії міста Києва.
На ходу. Вулична їжа в різних країнах світу
Досвідчені туристи вважають: найпевніший спосіб швидко пройнятися чужою культурою – скуштувати страви місцевої кухні. Щоб не розгубитися при виборі наїдків і заощадити дорогоцінний час для їжі духовної, OUTLOOK радить вам найкращі місця вуличної гастрономії із семи точок земної кулі.
Відриття Скверу Мислителів у Харкові!
23 жовтня за ініціативи Посольств Казахстану та Азербайджану в Україні та за підтримки Харківської міської ради, Почесного консульства Казахстану в Харкові та Харківського Дипломатичного Клубу відбулось урочисте відкриття Скверу Мислителів у Харкові, який символізує дружні відносини між Україною, Азербайджаном та Казахстаном.
«Школа молодого дипломата» з Харкова в проєкті Diplomatic Greetings
У понеділок, 18 жовтня, відбувся проєкт Diplomatic Greetings за участі членів "Школи молодого дипломата" при Харківській міській раді. Спікерами заходу стали Надзвичайний та Повноважний Посол України Олександр Сліпченко, Надзвичайний та Повноважний Посол Чорногорії в Україні пані Драгіца Понорац ...
У Харкові відкриють Сквер Мислителів на знак дружніх відносин між Україною, Азербайджаном та Казахстаном
23 жовтня за ініціативи Посольств Казахстану та Азербайджану в Україні та за підтримки Харківської міської ради, Почесного консульства Казахстану в Харкові та Харківського Дипломатичного Клубу відбудеться урочисте відкриття Скверу Мислителів у Харкові. Меценатом проєкту став Почесний консул Казахстану у Харкові, Емін Наджафлі.
Вручення вірчих грамот Президенту України новопризначеними главами місій
1 жовтня Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти в Апостольського нунція, послів Держави Ізраїль та Латвійської Республіки.
Новини іноземних дипустанов в Україні
Незважаючи на розпал літніх відпусток, багато культурних заходів за участі іноземних дипломатичних установ відбулось в серпні в Україні. Далі представляємо вашій увазі підбірку деяких з них.
Кройцберг – маленький Стамбул
Турки з усього світу часто жартома називають Берлін третім «своїм» містом після Стамбула та Анкари. Тому пропонуємо ваші увазі розповідь OUTLOOK про легендарний Кройцберг, який зовсім не схожий на інші райони німецької столиці.
64-ий Національний День Малайзії!
31 серпня малазійці у всьому світі відзначають Національний День. Темою цьогорічного свята стала «Малайзійська турбота» (“Malaysia Care”), що уособлює діяння малайзійців, притаманну їм турботу та гостинність.
Вручення вірчих грамот чотирма новопризначеними послами Президенту України
19 серпня Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у послів Ірландії, Федеративної Республіки Нігерія, Республіки Корея та Республіки Вірменія.
Національний день Бельгії-2021!
21 липня у Києві відбувся дипломатичний прийом з нагоди 190-ї річниці з дня присяги Леопольда Сакскобургського на вірність новій бельгійській конституції і обрання його першим монархом. Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Алекс Ленартс радо вітав гостей на урочистому заході, серед яких були присутні...
Прем’єра вистави Бертольта Брехта «Тригрошова опера» у Львові!
9 липня о 19:30 на Великій сцені Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької у Львові за фінансової підтримки Посольства Німеччини в Україні та організаційної - Почесного консульства Німеччини у Львові відбудеться прем'єра вистави «Тригрошова опера» Бертольта Брехта.
Закрыть
Outlook facebook page