RU  UK  EN
Статьи  >  Дізнайся  >  Посол Анка Фельдгузен провела день відкритих дверей у посольстві Німеччини в Україні!

Посол Анка Фельдгузен провела день відкритих дверей у посольстві Німеччини в Україні!

Посольство Федеративної Республіки Німеччина щороку, а саме вже вшосте, наприкінці літа запрошує всіх бажаючих відвідати захід «Німецький сад» - день відкритих дверей, коли дипломати зустрічають киян та гостей міста в своєму робочому офісі та на території дипустанови.

Мета таких зустрічей - познайомити охочих з діяльністю Посольства Німеччини в Україні та поспілкуватися з представниками німецьких посередницьких організацій.

Представництва німецьких організацій та фондів зробили стенди із власними інформаційними матеріалами, виставками та іграми-конкурсами. Учасниками заходу стали: Німецька школа та Німецький дитячий садок, Goethe Institut в Україні, Німецька академічна служба обмінів DAAD, Німецько-українська промислово-торгівельна палата, Товариство міжнародної співпраці GIZ та Німецький банк розвитку KfW, Офіс Вільної землі Баварія, а також 3 німецькі політичні фонди. Працював дитячий майданчик для майстрування та фуд-корт зі стравами німецької кухні. Посольство Німеччини запропонувало відвідувачам вікторину про Німеччину та розіграло три коробки-сюрпризи.

За розважальну програму відповідав ансамбль «Дойче Квелле» («Німецьке джерело») та Postman - український музикант, співак i композитор.

5d6bd318f406c.jpg

Відкрила захід урочистою промовою німецькою та українською мовами Надзвичайний та Повноважний Посол Німеччини в Україні пані Анка Фельдгузен, яка подякувала усім присутнім за цікавість до країни, яку вона презентує в Україні, та керівництву закладів, які стали участниками заходу «Німецький Сад».

Важливо наголосити, що в Україні діють понад 1200 німецьких підприємств. З жовтня 2016 року існує Німецько-Українська промислово-торговельна палата. Німеччина та Україна знаходяться у тісному політичному контакті. В Україні є 41 школа з поглибленим вивченням німецької мови. Окрім посольства та Генерального консульства Німеччина має 4 почесних консулів в Україні. З 2014 по 2017 рік, наприклад, Німеччина надала спільним з Україною проектам близько 15 млн євро для розвитку громадянського суспільства.

В рамках дня відкритих дверей Фондом Ганса Зайделя було ініційовано представлення арт-виставки.

Метою діяльності Фонду Ганса Зайделя є прагнення виховати таких політично свідомих громадян, яким притаманні як вільний розвиток особистості, так і соціальна відповідальність та відчуття солідарності з іншими людьми. Це завдання набуває особливої актуальності саме в наш час, коли все більше зростає потреба у власній відповідальності, у новій "культурі самостійності" та "активному громадянському суспільстві".

OUTLOOK вдалося поспілкуватися з заступником директора представництва Фонду в Україні Оленою Максимовою, яка радо поділилася з нашим журналістом про ідею створення та перебіг соціально-культурного проекту: «Моя Україна: Біль і Надія».

23EB8006-4809-4244-9FE5-DCD0B32C38D7.jpeg

"Ідея виникла у нашого керівника пана Данієля Зайберлінга. Цей проект - реакція молодих художників, митців і саме молоді, які народилися в незалежній Україні, студентські роки яких припали на події Майдану що для них таке Україна, як вони відчувають країну, її біль і надії. Ми проводили відкритий конкурс через Фейсбук та соціальні мережі для тих, хто малює, і зовсім необов’язково, щоб у них була професійна освіта.

5d6bd363b143f.jpeg

Подалося 68 заявок, 32 з яких відповідали критеріям. Був мотиваційний лист, в якому художники, писали, чому хочуть взяти участь у такому проекті та говорити на соціальну тематику шляхом мистецтва. Фонд відібрав 16 художників з різних регіонів України зі Львова, Івано-Франківської області, Одеси, Харкова, Тернополя, Черкас.

Протягом тижня під Києвом працювала арт-резиденція. В цій інфраструктурній платформі відбувалися пленери, робочі зустрічі з арт-експертами, кураторами, дилерами. Отримувати досвід, створювати картини в рамках даного проекту вдалося Оксані Бандак, Анні Борачук, Катерині Єгоровій, Марині Зевако, Мар'яні Косиці, Ярославу Леонцю, Єлизаветі Лиісніченко, Руслану Лучко, Андрію Опришку, Катерині Парфир'євій, Денису Полішкевичу, Зірці Савка, Олегу Сидорову, Ользі Трегубовій, Роману Хрущу, Марічці Юрчак.

У митців був один тиждень, щоб намалювати дві картини в умовах загальної студії, ввечері у нас проходили лекції, щодо того як розвиватися молодим художникам, про арт ринок в Україні та мистецтво загалом. Допомагала нам громадська організація «Толерантність Україна», яка саме займалася культурним контентом і відбором експертів. Після завершення робіт ми зробили фотосесію і зняли документальний фільм.

В грудні місяці ми провели першу виставку в Києві в хабі "Port creative hub" . Також тиждень тому ми направили репродукції робіт в Мюнхен і разом зі всією групою художників представляли їх в центральному офісі Фонду Ганса Зайделя. Потім картини залишаться в Генеральному консульстві України в Мюнхені.

В квітні цього року крім того роботи були представлені в Центрі надання адміністративних послуг. В Німеччині ще з шістдесятих років є такий напрямок «Мистецтво в громадському просторі». Так реалізується демократичний принцип «мистецтво для всіх», коли мистецтво виходить за рамки галерей і музеїв. Експозиція на постійній основі залишається в ЦНАПі", сказала Олена Максимова.

Фоторепортаж із заходу у Посольстві Німеччини дивіться у нашій галереї!

Вам это будет интересно:
Посол Судану в Україні Мохамед Еїса Ісмаїл Дахаб провів дипломатичний прийом в Києві
З нагоди Національного дня Судану в столиці України відбувся дипломатичний прийом, що зібрав в одному з п’ятизіркових готелів Києва глав дипломатичних місій, регіональних та міжнародних організацій, акредитованих в Україні, українських чиновників та студентів-суданців, які навчаються в Україні.
На подіумі: Німеччина
Характерною рисою національного німецького костюма завжди вважали його самобутність і комфорт. Напевно, тому помилуватися національним одягом Німеччини в наші дні можна не лише на святах десь у селі чи в книжках з історії, але й на вулицях великих міст.
Володарем міжнародної премії «Людина року – 2019» за значний внесок в розвиток партнерських, дружніх та економічних відносин з Україною стане Посол Туреччини в Україні
Для України, яка невідворотно обрала своїми пріоритетами демократичні цінності, особливого значення набувають увага і підтримка світового співтовариства, вагомий особистий внесок відомих діячів міжнародного масштабу у розбудові України як суверенної демократичної держави.
Посол Індонезії в Україні Юдді Кріснанді та гендиректор OUTLOOK Дарія Карякіна провели спецпроєкт FEEL Indonesia
Посольством Республіки Індонезія в Україні та проєктом OUTLOOK 23 грудня 2019 року в творчому просторі "Арт Причал" в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL реалізовано спецпроєкт FEEL Indonesia.
Проєкт Diplomatic Greetings від OUTLOOK та ГДІП з Послом Республіки Словенія в Україні
Наприкінці грудня у Посольстві Республіки Словенія в Україні відбулася зустріч представників дипломатичної сфери з учнями Школа молодого українського дипломата при Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка та студентами факультету міжнародних відносин Київського національного університету культури і мистецтв.
28-ий День Незалежності Казахстану. Посол Самат Ордабаєв провів дипломатичний прийом
4 грудня 2019 року з нагоди святкування Дня Незалежності Республіки Казахстан у столиці відбувся дипломатичний прийом. Надзвичайні і Повноважні Посли Латвії, Словаччини, Таджикистану, Азербайджану, Білорусі та Угорщини, представники державних установ та міжнародних організацій...
У Києві відбудеться захід FEEL Indonesia від проєкту OUTLOOK та посольства Індонезії в Україні
23 грудня 2019 року в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL 2019 буде реалізовано спецпроект FEEL Indonesia.
В Україні пройшов «Культурний день ОАЕ»-2019
У неділю, 1 грудня, у Києві відбувся захід «Культурний день ОАЕ», гостями якого стали Надзвичайні і Повноважні посли Алжиру, Пакистану, Лівану, народні депутати, а також представники арабських діаспор в Україні.
Кройцберг – маленький Стамбул
Турки з усього світу часто жартома називають Берлін третім «своїм» містом після Стамбула та Анкари. Тому пропонуємо ваші увазі розповідь OUTLOOK про легендарний Кройцберг, який зовсім не схожий на інші райони німецької столиці.
Студентка Олена Луніна здобула перемогу в конкурсі «Містер та Міс Дипломат» в ІМВ
5-го грудня 2019 року в стінах Інституту міжнародних відносин увосьме обирали «найкращого дипломата», вдруге за історію конкурсу в ньому взяли участь дівчата, саме тому захід змінив назву на «Містер та Міс Дипломат».
Diplomatic Greetings з Послом Словацької Республіки від проєкту OUTLOOK та ГДІП
На початку грудня 2019 року відбулася чергова зустріч в рамках спільної ініціативи проєкту OUTLOOK і ГДІП - Diplomatic Greetings. Почесним гостем заходу став Надзвичайний та Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін.
В столиці відбувся Благодійний ярмарок за участі посольств
30 листопада 2019 на НСК «Олімпійський» Міжнародний Жіночий клуб Києва (IWCK) - недержавна некомерційна організація, заснована у 1992 році організувала традиційний Благодійний Ярмарок з метою збору коштів на допомогу сиротам, людям похилого віку, дітям з особливими потребами та вимушеним переселенцям зі сходу України.
«Україні дипломатичній»-20, а Інституту міжнародних відносин КНУ ім.Т.Шевченка - 75 років. Фоторепортаж з відзначення знакових дат
У середу, 27 листопада 2019 року, у залі Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка відбулися презентація двадцятого ювілейного випуску наукового щорічника «Україна дипломатична» та низки фірмових видань ГДІП і дипломатичне прийняття з нагоди 75-річчя Інституту.
Посол Крістіан-Леон Цуркану: «Румунія - це не лише сусід, але й друг українського народу»
В столиці України пройшов дипломатичний прийом, організований Посольством Румунії в Україні. Відсвяткувати основоположний момент історії сучасної Румунії- Велике Об'єднання 1918 року прийшли Надзвичайні та Повноважні Посли Ізраїлю, Естонії, Німеччини, Туреччини, Франції та дипломати з інших країн.
Проєкт OUTLOOK в рамках події FEEL SOUTH AFRICA створив майданчик для обміну професійним кулінарним досвідом між шеф-кухарями з України та ПАР
Шеф-кухарі з ПАР – Анділе Сомдака та Махломола Тамае, що приїхали, як special guests ініціативи FEEL South Africa в рамках фестивалю культур народів світу OWCF окрім проведення майстеркласу для студентів кафедри готельно-ресторанного бізнесу КНУКіМ, відвідали кухню українського кулінарного експерта Євгена Клопотенко.
Проєкт OUTLOOK реалізував ініціативу FEEL SOUTH AFRICA в рамках фестивалю культур народів світу OWCF за підтримки Посольства ПАР в Україні
21 листопада OUTLOOK спільно з Посольством Південно-Африканської Республіки в Україні реалізував спецпроєкт FEEL SOUTH AFRICA в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL.
Сіль за смаком. Найкращі соляні печери Європи
За статистикою, близько 10% населення планети тією чи іншою мірою страждає на хронічні бронхіти, що переходять в астму. Більше половини з них – діти. Окрім різноманітних інгаляторів та інших лікарських засобів, на дихальні шляхи позитивно впливає сіль.
Зустрічайте «Містер та Міс Дипломат» 2019!
Вже вдруге в новому форматі в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Т. Шевченка пройде битва за звання найкращого дипломата серед студентства – інтелектуально-розважальне шоу «Містер та Міс Дипломат».
Майстерклас з приготування вареників для Клубу дружин послів від проєкту OUTLOOK та кулінарного експерта Євгена Клопотенко
За ініціативи Клубу дружин послів “Ambassador’s Spouses Club” проєкт OUTLOOK організував кулінарний майстерклас з ліплення вареників від українського шеф-кухаря, співвласника ресторану “100 років тому вперед” Євгена Клопотенка.
День Короля Бельгії в Києві. Посол Алекс Ленартс продовжив щорічну традицію святкувань
Київська Філармонія приймала гостей Посольства Бельгії в Україні з нагоди Дня Короля. Надзвичайні та Повноважні Посли Фінляндії, Японії, Норвегії, Словенії, Вірменії, Бразилії, Аргентини та інших країн завітали на урочистий прийом та концертну програму.
Закрыть
Outlook facebook page