RU  UK  EN
Статьи  >  Дізнайся  >  Посол Анка Фельдгузен провела день відкритих дверей у посольстві Німеччини в Україні!

Посол Анка Фельдгузен провела день відкритих дверей у посольстві Німеччини в Україні!

Посольство Федеративної Республіки Німеччина щороку, а саме вже вшосте, наприкінці літа запрошує всіх бажаючих відвідати захід «Німецький сад» - день відкритих дверей, коли дипломати зустрічають киян та гостей міста в своєму робочому офісі та на території дипустанови.

Мета таких зустрічей - познайомити охочих з діяльністю Посольства Німеччини в Україні та поспілкуватися з представниками німецьких посередницьких організацій.

Представництва німецьких організацій та фондів зробили стенди із власними інформаційними матеріалами, виставками та іграми-конкурсами. Учасниками заходу стали: Німецька школа та Німецький дитячий садок, Goethe Institut в Україні, Німецька академічна служба обмінів DAAD, Німецько-українська промислово-торгівельна палата, Товариство міжнародної співпраці GIZ та Німецький банк розвитку KfW, Офіс Вільної землі Баварія, а також 3 німецькі політичні фонди. Працював дитячий майданчик для майстрування та фуд-корт зі стравами німецької кухні. Посольство Німеччини запропонувало відвідувачам вікторину про Німеччину та розіграло три коробки-сюрпризи.

За розважальну програму відповідав ансамбль «Дойче Квелле» («Німецьке джерело») та Postman - український музикант, співак i композитор.

5d6bd318f406c.jpg

Відкрила захід урочистою промовою німецькою та українською мовами Надзвичайний та Повноважний Посол Німеччини в Україні пані Анка Фельдгузен, яка подякувала усім присутнім за цікавість до країни, яку вона презентує в Україні, та керівництву закладів, які стали участниками заходу «Німецький Сад».

Важливо наголосити, що в Україні діють понад 1200 німецьких підприємств. З жовтня 2016 року існує Німецько-Українська промислово-торговельна палата. Німеччина та Україна знаходяться у тісному політичному контакті. В Україні є 41 школа з поглибленим вивченням німецької мови. Окрім посольства та Генерального консульства Німеччина має 4 почесних консулів в Україні. З 2014 по 2017 рік, наприклад, Німеччина надала спільним з Україною проектам близько 15 млн євро для розвитку громадянського суспільства.

В рамках дня відкритих дверей Фондом Ганса Зайделя було ініційовано представлення арт-виставки.

Метою діяльності Фонду Ганса Зайделя є прагнення виховати таких політично свідомих громадян, яким притаманні як вільний розвиток особистості, так і соціальна відповідальність та відчуття солідарності з іншими людьми. Це завдання набуває особливої актуальності саме в наш час, коли все більше зростає потреба у власній відповідальності, у новій "культурі самостійності" та "активному громадянському суспільстві".

OUTLOOK вдалося поспілкуватися з заступником директора представництва Фонду в Україні Оленою Максимовою, яка радо поділилася з нашим журналістом про ідею створення та перебіг соціально-культурного проекту: «Моя Україна: Біль і Надія».

23EB8006-4809-4244-9FE5-DCD0B32C38D7.jpeg

"Ідея виникла у нашого керівника пана Данієля Зайберлінга. Цей проект - реакція молодих художників, митців і саме молоді, які народилися в незалежній Україні, студентські роки яких припали на події Майдану що для них таке Україна, як вони відчувають країну, її біль і надії. Ми проводили відкритий конкурс через Фейсбук та соціальні мережі для тих, хто малює, і зовсім необов’язково, щоб у них була професійна освіта.

5d6bd363b143f.jpeg

Подалося 68 заявок, 32 з яких відповідали критеріям. Був мотиваційний лист, в якому художники, писали, чому хочуть взяти участь у такому проекті та говорити на соціальну тематику шляхом мистецтва. Фонд відібрав 16 художників з різних регіонів України зі Львова, Івано-Франківської області, Одеси, Харкова, Тернополя, Черкас.

Протягом тижня під Києвом працювала арт-резиденція. В цій інфраструктурній платформі відбувалися пленери, робочі зустрічі з арт-експертами, кураторами, дилерами. Отримувати досвід, створювати картини в рамках даного проекту вдалося Оксані Бандак, Анні Борачук, Катерині Єгоровій, Марині Зевако, Мар'яні Косиці, Ярославу Леонцю, Єлизаветі Лиісніченко, Руслану Лучко, Андрію Опришку, Катерині Парфир'євій, Денису Полішкевичу, Зірці Савка, Олегу Сидорову, Ользі Трегубовій, Роману Хрущу, Марічці Юрчак.

У митців був один тиждень, щоб намалювати дві картини в умовах загальної студії, ввечері у нас проходили лекції, щодо того як розвиватися молодим художникам, про арт ринок в Україні та мистецтво загалом. Допомагала нам громадська організація «Толерантність Україна», яка саме займалася культурним контентом і відбором експертів. Після завершення робіт ми зробили фотосесію і зняли документальний фільм.

В грудні місяці ми провели першу виставку в Києві в хабі "Port creative hub" . Також тиждень тому ми направили репродукції робіт в Мюнхен і разом зі всією групою художників представляли їх в центральному офісі Фонду Ганса Зайделя. Потім картини залишаться в Генеральному консульстві України в Мюнхені.

В квітні цього року крім того роботи були представлені в Центрі надання адміністративних послуг. В Німеччині ще з шістдесятих років є такий напрямок «Мистецтво в громадському просторі». Так реалізується демократичний принцип «мистецтво для всіх», коли мистецтво виходить за рамки галерей і музеїв. Експозиція на постійній основі залишається в ЦНАПі", сказала Олена Максимова.

Фоторепортаж із заходу у Посольстві Німеччини дивіться у нашій галереї!

Вам это будет интересно:
Конкурс малюнків до Дня Прапора від Посольство Аргентини в Україні!
При підтримці Посольства Аргентини в Україні на честь Дня Прапора та його творця Мануеля Хосе Хоакіна дель Корасон де Хесус Бельграно відбудеться конкурс малюнків, присвячений історії національного прапора Аргентини.
Дипломатія в умовах карантину. Новопризначені посли вручили вірчі грамоти
Протягом цієї весни відбулось декілька церемоній вручення вірчих грамот Президенту України Володимиру Зеленському від новопризначених послів Азербайджану, Казахстану, Китаю, Куби, Палестини, Португалії, Сербії та Туркменістану.
Кордони не перешкода: найбільш відомі анклави світу
Сьогодні OUTLOOK подорожує по найцікавішим з точки зору географії та адміністративного управління містам і країнам, які є анклавами, повністю розташовуючись на територіях інших держав.
Онлайн-зустріч зі словенським футболістом Беньяміном Вербичем вже завтра!
Вже завтра, 15 травня, у Міжнародний день сім'ї, Посольство Республіки Словенія в Україні організовує ексклюзивну онлайн-зустріч зі словенським футболістом, двократним володарем Суперкубку України у 2018-2019 роках Беньяміном Вербичем. Долучитись можуть усі бажаючі!
Берлін з родзинками
Місцеві одразу впізнають туристів за головами, які постійно крутяться навсібіч. І таки є місця, де це справді варто робити! Одне з них – Берлін, місто, яке з кожним днем змінюється, нові покоління приносять щось своє, і по камінчику зникають не лише залишки Берлінського муру, а й решта стін. Німецька столиця стає іншою. І її слід розглядати, придивляючись до кожної дрібниці, адже, окрім архітектурних «корон» і невичерпного арту на стінах, можна виявити непримітні «родимки» міста.
Підземеллями Європи: Париж, Берлін, Прага
Блукаючи мальовничими вуличками старої Європи, ми роздивляємося на всі боки і навіть не підозрюємо, скільки цікавого лежить у нас під ногами. Якщо вам набридли стандартні туристичні тури з черговим марафонським забігом до музеїв та пам'ятників, пропонуємо поглянути на бабусю Європу з іншого ракурсу. Точніше – зазирнути їй «під ноги».
Візит дипломатів до Острозької академії
За організаційного сприяння Острозької академії та ГДІП іноземний дипломатичний корпус відвідав українське місто Острог. У поїздці взяли участь дипломати Афганістану, Болгарії, Бразилії, В’єтнаму, Грузії, Індонезії, Іраку, Киргизії, Конго, Мексики, Молдови, Палестини, Словаччини, Словенії, США, Фінляндії, Франції...
Diplomatic Greetings від проєкту OUTLOOK та ГДІП. Почесні учасники Посли Республіки Корея та ПАР
20 лютого відбувся черговий захід в рамках проекту DIPLOMATIC GREETINGS. Учасниками стали студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка. З молоддю цього разу зустрічалися...
Посолкиня Мелісса О‘Рурк провела дипломатичний прийом у Києві
Надзвичайний та Повноважний Посол Австралійського Союзу Мелісса О‘Рурк 27 січня зустрічала почесних гостей з нагоди Національного дня. Серед запрошених були Надзвичайні та Повноважні посли Індії, Бельгії, Греції, Афганістану, Молдови, Киргизстану, Індонезії, Малайзії, Пакистану, Швейцарії, Словенії та дипломати з інших країн.
День Республіки з розмахом відсвяткувало Посольство Індії в Україні
27 січня Посольство Індії організувало прийом з нагоди 71-го Дня Республіки Індія. Індія здобула незалежність від колоніальної окупації 15 серпня 1947 року, а Конституція сучасної та незалежної Індії набула чинності 26 січня 1950 року, цей день назавжди увійшов в історію держави і тепер є святковим.
Посолкиня Аніца Джаміч організувала у Києві концерт з нагоди головування Хорватії у Раді ЄС
Надзвичайна та Повноважна Посолкиня Хорватії в Україні пані Аніца Джаміч організувала у Києві концерт з нагоди головування Хорватії у Раді ЄС. До столичної філармонії завітали друзі та партнери дипустанови, а також державні діячі.
Посол Судану в Україні Мохамед Еїса Ісмаїл Дахаб провів дипломатичний прийом в Києві
З нагоди Національного дня Судану в столиці України відбувся дипломатичний прийом, що зібрав в одному з п’ятизіркових готелів Києва глав дипломатичних місій, регіональних та міжнародних організацій, акредитованих в Україні, українських чиновників та студентів-суданців, які навчаються в Україні.
На подіумі: Німеччина
Характерною рисою національного німецького костюма завжди вважали його самобутність і комфорт. Напевно, тому помилуватися національним одягом Німеччини в наші дні можна не лише на святах десь у селі чи в книжках з історії, але й на вулицях великих міст.
Володарем міжнародної премії «Людина року – 2019» за значний внесок в розвиток партнерських, дружніх та економічних відносин з Україною стане Посол Туреччини в Україні
Для України, яка невідворотно обрала своїми пріоритетами демократичні цінності, особливого значення набувають увага і підтримка світового співтовариства, вагомий особистий внесок відомих діячів міжнародного масштабу у розбудові України як суверенної демократичної держави.
Посол Індонезії в Україні Юдді Кріснанді та гендиректор OUTLOOK Дарія Карякіна провели спецпроєкт FEEL Indonesia
Посольством Республіки Індонезія в Україні та проєктом OUTLOOK 23 грудня 2019 року в творчому просторі "Арт Причал" в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL реалізовано спецпроєкт FEEL Indonesia.
Проєкт Diplomatic Greetings від OUTLOOK та ГДІП з Послом Республіки Словенія в Україні
Наприкінці грудня у Посольстві Республіки Словенія в Україні відбулася зустріч представників дипломатичної сфери з учнями Школа молодого українського дипломата при Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка та студентами факультету міжнародних відносин Київського національного університету культури і мистецтв.
28-ий День Незалежності Казахстану. Посол Самат Ордабаєв провів дипломатичний прийом
4 грудня 2019 року з нагоди святкування Дня Незалежності Республіки Казахстан у столиці відбувся дипломатичний прийом. Надзвичайні і Повноважні Посли Латвії, Словаччини, Таджикистану, Азербайджану, Білорусі та Угорщини, представники державних установ та міжнародних організацій...
У Києві відбудеться захід FEEL Indonesia від проєкту OUTLOOK та посольства Індонезії в Україні
23 грудня 2019 року в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL 2019 буде реалізовано спецпроект FEEL Indonesia.
В Україні пройшов «Культурний день ОАЕ»-2019
У неділю, 1 грудня, у Києві відбувся захід «Культурний день ОАЕ», гостями якого стали Надзвичайні і Повноважні посли Алжиру, Пакистану, Лівану, народні депутати, а також представники арабських діаспор в Україні.
Кройцберг – маленький Стамбул
Турки з усього світу часто жартома називають Берлін третім «своїм» містом після Стамбула та Анкари. Тому пропонуємо ваші увазі розповідь OUTLOOK про легендарний Кройцберг, який зовсім не схожий на інші райони німецької столиці.
Закрыть
Outlook facebook page