RU  UK  EN
Статьи  >  Дізнайся  >  Посол Анка Фельдгузен провела день відкритих дверей у посольстві Німеччини в Україні!

Посол Анка Фельдгузен провела день відкритих дверей у посольстві Німеччини в Україні!

Посольство Федеративної Республіки Німеччина щороку, а саме вже вшосте, наприкінці літа запрошує всіх бажаючих відвідати захід «Німецький сад» - день відкритих дверей, коли дипломати зустрічають киян та гостей міста в своєму робочому офісі та на території дипустанови.

Мета таких зустрічей - познайомити охочих з діяльністю Посольства Німеччини в Україні та поспілкуватися з представниками німецьких посередницьких організацій.

Представництва німецьких організацій та фондів зробили стенди із власними інформаційними матеріалами, виставками та іграми-конкурсами. Учасниками заходу стали: Німецька школа та Німецький дитячий садок, Goethe Institut в Україні, Німецька академічна служба обмінів DAAD, Німецько-українська промислово-торгівельна палата, Товариство міжнародної співпраці GIZ та Німецький банк розвитку KfW, Офіс Вільної землі Баварія, а також 3 німецькі політичні фонди. Працював дитячий майданчик для майстрування та фуд-корт зі стравами німецької кухні. Посольство Німеччини запропонувало відвідувачам вікторину про Німеччину та розіграло три коробки-сюрпризи.

За розважальну програму відповідав ансамбль «Дойче Квелле» («Німецьке джерело») та Postman - український музикант, співак i композитор.

5d6bd318f406c.jpg

Відкрила захід урочистою промовою німецькою та українською мовами Надзвичайний та Повноважний Посол Німеччини в Україні пані Анка Фельдгузен, яка подякувала усім присутнім за цікавість до країни, яку вона презентує в Україні, та керівництву закладів, які стали участниками заходу «Німецький Сад».

Важливо наголосити, що в Україні діють понад 1200 німецьких підприємств. З жовтня 2016 року існує Німецько-Українська промислово-торговельна палата. Німеччина та Україна знаходяться у тісному політичному контакті. В Україні є 41 школа з поглибленим вивченням німецької мови. Окрім посольства та Генерального консульства Німеччина має 4 почесних консулів в Україні. З 2014 по 2017 рік, наприклад, Німеччина надала спільним з Україною проектам близько 15 млн євро для розвитку громадянського суспільства.

В рамках дня відкритих дверей Фондом Ганса Зайделя було ініційовано представлення арт-виставки.

Метою діяльності Фонду Ганса Зайделя є прагнення виховати таких політично свідомих громадян, яким притаманні як вільний розвиток особистості, так і соціальна відповідальність та відчуття солідарності з іншими людьми. Це завдання набуває особливої актуальності саме в наш час, коли все більше зростає потреба у власній відповідальності, у новій "культурі самостійності" та "активному громадянському суспільстві".

OUTLOOK вдалося поспілкуватися з заступником директора представництва Фонду в Україні Оленою Максимовою, яка радо поділилася з нашим журналістом про ідею створення та перебіг соціально-культурного проекту: «Моя Україна: Біль і Надія».

23EB8006-4809-4244-9FE5-DCD0B32C38D7.jpeg

"Ідея виникла у нашого керівника пана Данієля Зайберлінга. Цей проект - реакція молодих художників, митців і саме молоді, які народилися в незалежній Україні, студентські роки яких припали на події Майдану що для них таке Україна, як вони відчувають країну, її біль і надії. Ми проводили відкритий конкурс через Фейсбук та соціальні мережі для тих, хто малює, і зовсім необов’язково, щоб у них була професійна освіта.

5d6bd363b143f.jpeg

Подалося 68 заявок, 32 з яких відповідали критеріям. Був мотиваційний лист, в якому художники, писали, чому хочуть взяти участь у такому проекті та говорити на соціальну тематику шляхом мистецтва. Фонд відібрав 16 художників з різних регіонів України зі Львова, Івано-Франківської області, Одеси, Харкова, Тернополя, Черкас.

Протягом тижня під Києвом працювала арт-резиденція. В цій інфраструктурній платформі відбувалися пленери, робочі зустрічі з арт-експертами, кураторами, дилерами. Отримувати досвід, створювати картини в рамках даного проекту вдалося Оксані Бандак, Анні Борачук, Катерині Єгоровій, Марині Зевако, Мар'яні Косиці, Ярославу Леонцю, Єлизаветі Лиісніченко, Руслану Лучко, Андрію Опришку, Катерині Парфир'євій, Денису Полішкевичу, Зірці Савка, Олегу Сидорову, Ользі Трегубовій, Роману Хрущу, Марічці Юрчак.

У митців був один тиждень, щоб намалювати дві картини в умовах загальної студії, ввечері у нас проходили лекції, щодо того як розвиватися молодим художникам, про арт ринок в Україні та мистецтво загалом. Допомагала нам громадська організація «Толерантність Україна», яка саме займалася культурним контентом і відбором експертів. Після завершення робіт ми зробили фотосесію і зняли документальний фільм.

В грудні місяці ми провели першу виставку в Києві в хабі "Port creative hub" . Також тиждень тому ми направили репродукції робіт в Мюнхен і разом зі всією групою художників представляли їх в центральному офісі Фонду Ганса Зайделя. Потім картини залишаться в Генеральному консульстві України в Мюнхені.

В квітні цього року крім того роботи були представлені в Центрі надання адміністративних послуг. В Німеччині ще з шістдесятих років є такий напрямок «Мистецтво в громадському просторі». Так реалізується демократичний принцип «мистецтво для всіх», коли мистецтво виходить за рамки галерей і музеїв. Експозиція на постійній основі залишається в ЦНАПі", сказала Олена Максимова.

Фоторепортаж із заходу у Посольстві Німеччини дивіться у нашій галереї!

Вам это будет интересно:
На подіумі: Німеччина
Характерною рисою національного німецького костюма завжди вважали його самобутність і комфорт. Напевно, тому помилуватися національним одягом Німеччини в наші дні можна не лише на святах десь у селі чи в книжках з історії, але й на вулицях великих міст.
Свята краса! Що приховують найвідоміші абатства світу?
Що ви уявляєте, коли чуєте слово «абатство»? Впевнена, більшість в першу чергу згадають про Вестмінстер. А якщо я скажу, що насправді це вже не абатство? Так що ж робить ці середньовічні споруди особливими? Давайте розбиратися на прикладі споруд з різних країн Європи.
Харківський Дипломатичний Клуб святкує першу річницю створення!
23 грудня у стінах Харківського Дипломатичного клубу пройшов новорічний Гала-вечір на честь річниці його створення. Учасниками заходу стали народні депутати, керівники структур міста й області та громадськх організацій, губернатори, почесні консули, керівники ВНЗ, та інші почесні гості.
ВІДЕО: Ванільне, фісташкове... орхідейне
За сприяння Посольства Сирійсько-Арабської Республіки в Україні ми відвідали Дамаск і побували у незвичайному місці. Дивіться! Якщо Ви все ще думаєте, що улюбле багатьма - морозиво, можна приготувати тільки з молока або фруктового соку - то це не зовсім вірно. Дивіться відеоролик та дізнавайтесь з чого ще роблять "охолоджуїчі ласощі"!
Піша прогулянка Аахеном
Побувати у трьох країнах за один день – реально, якщо ви потрапили в Аахен. Розташоване між Німеччиною, Бельгією і Голландією невелике студентське місто увібрало риси середньовічної культури, що відбилася в його вражаючій архітектурі. Олена Буравцова побувала в цьому місті, яке полонило її серце своїми дивовижними пам’ятниками...
Усе велике починається з малого: Арт-проекти ентузіастів
Багато місць, відомих сьогодні на весь світ, було створено купкою ентузіастів без грошей і сторонньої допомоги. Ці люди жили ідеями і робили все, щоб втілити їх у реальність. Офіційною датою появи стріт-арту вважається 1942 рік, розпал Другої світової війни. Саме тоді один креативний працівник детройтської фабрики на прізвище Кілрой почав писати фразу «Kilroy was here»
Кордони не перешкода: найбільш відомі анклави світу
Сьогодні OUTLOOK подорожує по найцікавішим з точки зору географії та адміністративного управління містам і країнам, які є анклавами, повністю розташовуючись на територіях інших держав.
Музеї, що лікують
«Мені, будь ласка, еліксир від головного болю, настоянку на корені мандрагори, пігулки від серця і трохи морфіну…» – приблизно так зверталися до аптекарів пацієнти кілька століть тому. А ті готували різноманітні бовтанки і суміші у фармакологічних лабораторіях, які знаходилися прямо в сусідніх кімнатах.
"Made in Slovenia". Відкриття виставки сучасного словенського дизайну
З 5 по 15 листопада пройде виставка "The Future of Living" ("Майбутнє життя"), організована у співпраці Посольства Республіки Словенія в Україні з Центром креативності Республіки Словенія та Музеєм історії міста Києва.
На ходу. Вулична їжа в різних країнах світу
Досвідчені туристи вважають: найпевніший спосіб швидко пройнятися чужою культурою – скуштувати страви місцевої кухні. Щоб не розгубитися при виборі наїдків і заощадити дорогоцінний час для їжі духовної, OUTLOOK радить вам найкращі місця вуличної гастрономії із семи точок земної кулі.
Відриття Скверу Мислителів у Харкові!
23 жовтня за ініціативи Посольств Казахстану та Азербайджану в Україні та за підтримки Харківської міської ради, Почесного консульства Казахстану в Харкові та Харківського Дипломатичного Клубу відбулось урочисте відкриття Скверу Мислителів у Харкові, який символізує дружні відносини між Україною, Азербайджаном та Казахстаном.
«Школа молодого дипломата» з Харкова в проєкті Diplomatic Greetings
У понеділок, 18 жовтня, відбувся проєкт Diplomatic Greetings за участі членів "Школи молодого дипломата" при Харківській міській раді. Спікерами заходу стали Надзвичайний та Повноважний Посол України Олександр Сліпченко, Надзвичайний та Повноважний Посол Чорногорії в Україні пані Драгіца Понорац ...
У Харкові відкриють Сквер Мислителів на знак дружніх відносин між Україною, Азербайджаном та Казахстаном
23 жовтня за ініціативи Посольств Казахстану та Азербайджану в Україні та за підтримки Харківської міської ради, Почесного консульства Казахстану в Харкові та Харківського Дипломатичного Клубу відбудеться урочисте відкриття Скверу Мислителів у Харкові. Меценатом проєкту став Почесний консул Казахстану у Харкові, Емін Наджафлі.
Вручення вірчих грамот Президенту України новопризначеними главами місій
1 жовтня Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти в Апостольського нунція, послів Держави Ізраїль та Латвійської Республіки.
Новини іноземних дипустанов в Україні
Незважаючи на розпал літніх відпусток, багато культурних заходів за участі іноземних дипломатичних установ відбулось в серпні в Україні. Далі представляємо вашій увазі підбірку деяких з них.
Кройцберг – маленький Стамбул
Турки з усього світу часто жартома називають Берлін третім «своїм» містом після Стамбула та Анкари. Тому пропонуємо ваші увазі розповідь OUTLOOK про легендарний Кройцберг, який зовсім не схожий на інші райони німецької столиці.
64-ий Національний День Малайзії!
31 серпня малазійці у всьому світі відзначають Національний День. Темою цьогорічного свята стала «Малайзійська турбота» (“Malaysia Care”), що уособлює діяння малайзійців, притаманну їм турботу та гостинність.
Вручення вірчих грамот чотирма новопризначеними послами Президенту України
19 серпня Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у послів Ірландії, Федеративної Республіки Нігерія, Республіки Корея та Республіки Вірменія.
Національний день Бельгії-2021!
21 липня у Києві відбувся дипломатичний прийом з нагоди 190-ї річниці з дня присяги Леопольда Сакскобургського на вірність новій бельгійській конституції і обрання його першим монархом. Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Алекс Ленартс радо вітав гостей на урочистому заході, серед яких були присутні...
Прем’єра вистави Бертольта Брехта «Тригрошова опера» у Львові!
9 липня о 19:30 на Великій сцені Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької у Львові за фінансової підтримки Посольства Німеччини в Україні та організаційної - Почесного консульства Німеччини у Львові відбудеться прем'єра вистави «Тригрошова опера» Бертольта Брехта.
Закрыть
Outlook facebook page