В Японії туристична фірма пропонує відвідувачам спеціального ресторану First Airlines можливість віртуально злітати в Париж, Нью-Йорк, Рим або на Гаваї, не покидаючи межі Токіо.
Відвідувачі ресторану проходять check in, як в звичайних аеропортах, а в "салоні" їх чекають крісла першого і бізнес-класів. Перед "вильотом" спеціально навчені співробітники, одягнені в форму бортпровідників авіаліній, проводять інструктаж з безпеки.
Всім гостям подають чотири страви, аналогічні тим, які розносять в літаках. Меню залежить від того, куди в цей момент відбувається віртуальний рейс.
Після польоту клієнти можуть зробити VR-екскурсію по місту, в який виконується переліт.
Більшість їх відвідувачів - це люди похилого віку, які через фізичні обмеження не можуть здійснювати тривалі рейси.
Щорічно 29 квітня в Японії відзначається державне свято - День Сева. Воно відзначається в день народження імператора Хірохіто в пам'ять про період його правління.
«Ханами» перекладається c японської як «милування квітами». Це - національна традиція. Навесні, коли зацвітає сакура, майже все населення Японії спрямовуються в парки, щоб насолодитися цим приголомшливим за красою видовищем.
В Японії, Кореї і Тайвані 14 березня відзначають так званий Білий день - своєрідна «відповідь» на 14 лютого, коли в цих країнах жінки підносять подарунки чоловікам. А чоловіки дарують жінкам.
Почнемо з того, що слово «два» по-японськи звучить «ні». У деяких випадках, один з яких і став приводом для установи неформального Дня кішки, «два» може вимовлятися грайливо - «нян». Випадково чи ні, але японці вважають, що кішка нявкає не інакше як «нян-нян-нян». А далі - все просто і логічно. «Нян-Нян-Нян» - це «два-два-два», а «два-два-два», відповідно, - це двадцять друге число другого місяця.
Щороку 12 грудня в Японії відзначається День кандзі, або День ієрогліфів. У цей день оголошують так званий «кандзі року», який жителі Японії обирають голосуванням.
Сучасну Японію неможливо уявити без періоду Мейдзі, а про період Мейдзі неможливо розповідати, не згадуючи імператора Мейдзі (3 листопада 1852 - 30 липень 1912, 122-й імператор Японії). День культури збігається з днем його народження і є державним святом.
Що ви знаєте про Японію? Якщо ваші знання обмежені тільки суші і квітучою сакурою, то ви будете здивовані, що в цій країні проходить один з найкращих фестивалів повітроплавання в світі. Це Міжнародний фестиваль повітряних куль в Сазі, на який з'їжджаються не тільки пілоти, а й туристи з усіх країн.
Почнемо з того, що слово «два» по-японськи звучить «ні». У деяких випадках, один з яких і став приводом для установи неформального Дня кішки, «два» може вимовлятися грайливо - «Нян». Випадково чи ні, але японці вважають, що кішка нявкає не інакше як «Нян-Нян-Нян».
Влада Японії прийняла рішення в найближчі три роки обмежити доступ туристів на Фудзіяму. Про це повідомляється на сайті газети The Asahi Shimbun.
Уряд префектур Сідзуока і Яманасі до липня 2018 року визначить кількість мандрівників, які можуть забиратися на гору без шкоди для об'єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
У музеї природи і науки Orbi Yokohama, який розташований на півдні Токіо, почалися продажі бургерів з жаб'ячими лапками. Про це повідомляє The Daily Mail.
Безсумнівно, самими добрими і радісними фестивалями в світі можна назвати ті, засновниками яких стали діти. Сніговий фестиваль в Саппоро або Фестиваль снігових фігур в Саппоро відноситься до числа саме таких фестивалів.
У неділю, 30 листопада, в Українському домі відбудеться вистава японського театрального мистецтва Кабукі. Про це OUTLOOK повідомили в посольстві Японії в Україні.
20 жовтня в Будинку освіти і культури Майстер-клас пройде показ драми "Дрезина" японського режисера Хирофумі Кавагуті. Про це повідомили в посольстві Японії в Україні.
4 і 15 вересня 2014 року в місті Кісівада префектури Осака пройде фестиваль Дандзірі Мацури. Жителі міста обожнюють свій фестиваль і щороку з нетерпінням чекають, коли почнеться свято.