8 червня 1984 року в Гільдію кіноакторів США було прийнято мультиплікаційне каченя Дональд Дак.
Кумедний персонаж з'явився на світ в 1934 році, дебютною стала роль у короткометражці Маленька розумна курочка.
З моменту виходу в світ зовнішній вигляд каченяти майже не змінився: той же костюм та капелюх. У 40-ті роки по популярності Дональд Дак обійшов навіть Міккі Мауса! На студії Діснея було створено 128 мультфільмів з Дональдом Даком у головній ролі. У якості «героя другого плану» він фігурував ще в сотнях стрічок про пригоди і Міккі Мауса, і Гуфі, та інших мультперсонажей.
У Дональда є сестра-близнюк Делла Тельма Дак і четверо племінників. Його мати - Гортензія Дак - сестра Скруджа МакДака, батько - Квакмор Дак.
Голосом Дональда, одним із найбільш упізнаваних, до 1985 року був Кларенс Неш.
Права на Дональда Дака нерідко ставали приводом для судових розглядів. Найбільший резонанс отримала історія з Карлом Кристенсеном, автором коміксів про качку Арне. Уолт Дісней подав на нього до суду, заявивши, що персонаж останнього надто схожий на Дональда. Шведський художник не розгубився і піддав свого героя пластичної операції, після якої той став походити на ворону з довгим дзьобом.
У серпні 2004 року Дональд Дак отримав свою зірку на Бульварі Зірок у Лос-Анджелесі.
12 квітня 1961 року Юрій Гагарін здійснив перший орбітальний політ навколо Землі. На честь цієї події у всьому світі святкують Міжнародний день польоту людини в космос.
Цими вихідними, 3-го і 4-го лютого, Національна галерея в Празі буде працювати безкоштовно в усіх п'яти будинках музею. Все це в честь 222-ї річниці з часу заснування галереї.
Дія розгортатиметься не тільки на воді, але і в повітрі. Церемонія відкриття відбудеться 28 січня двічі: о 18.00 з повтором о 20.00 на каналі Каннареджо.
У перші вихідні листопада на вулиці Лондона традиційно виїжджають старовинні автомобілі, щоб позмагатися не тільки в швидкості, але і в красі та грації.
З 20 вересня в Києві відкривається ексклюзивна виставка, в рамках якої будуть представлені об'єкти тиражного мистецтва, що являють собою відбиток на папері або металі з друкарської форми.
26 квітня о 18:00 у Національному музеї Тараса Шевченка за ініціативою галереї «КалитаАртКлуб» відбудеться київська прем’єра документального фільму «Брати» польського режисера Войцеха Староня.
На горищі будинку на півдні Франції виявили полотно, яке можливо належить пензлю італійського художника Караваджо і оцінюється в 135 млн доларів. Через кілька днів після знахідки провідний мистецтвознавець Мікаель Санто закликав місцевих жителів поритися на своїх горищах в пошуках ще однієї картини художника, яка могла стати виграшем у лотереї XVII-го століття і пізніше зникла.
Робота Бенксі "Мадонна з рушницею" врятована, завдяки скляній вітрині. Як пише портал "Італія по-русски", це єдине творіння самого знаменитого вуличного художника в Італії.
«Тиждень австрійського кіно» стартує 14 квітня у Києві. Кіноогляд, що у 2016 році відбудеться уже вп’яте, збирає найяскравіші та найбільш резонансні картини останніх років з Австрії.
Вчені з Лондонського університету королеви Марії встановили особу вуличного художника, який ховається під псевдонімом Бенксі, пише The Independent
Художника насправді звуть Робін Ганнінг, розповів один з дослідників. Він навчався в одній з державних шкіл Брістоля.
3 березня в Києві та інших містах України починається «Тиждень італійського кіно». У цьому році фестиваль, якій знайомить українського глядача з найяскравішими новинками сучасного кінематографа Італії, відбудеться ушосте. До програми увійшли фільми з конкурсної програми Венеційського і Каннського кінофестивалів.
47-річний Кевін Ебоші, який знімав свого часу Джонні Деппа і Стівена Спілберга, зробив свою історичну фотографію нічим не примітного овоча в 2010 році.