У Кореї в п'ятнадцятий день восьмого місячного місяця починають відзначати традиційне свято Чхусок (в перекладі з корейської це означає «осінній день»). Це свято середини осені, родючості і закінчення збору врожаю.
Осіннє свято Чхусок завжди випадає на повний місяць. Святкування триває три дні, однак якщо в Південній Кореї офіційними вихідними є 14-й, 15-й і 16-й день восьмого місяця, то в Північній - 15-й, 16-й і 17-й.
У Південній Кореї це свято відзначають з більшим розмахом, так як Північна Корея повернулася до святкування традиційних свят відносно недавно, в середині 1980-х років.
У ці дні закриваються майже всі установи і магазини, тому що багато людей слідують давньої традиції і відправляються на батьківщину, щоб відвідати могили померлих близьких родичів і віддати данину пам'яті.
Також прийнято накривати святковий стіл, на якому обов'язково повинен бути сон'пён - традиційна страва з клейкого рису. До столу можуть подавати і інші національні страви, наприклад, хангва - різноманітні корейські солодощі.
Схожі свята існують у багатьох країнах Південно-Східної Азії. Так, у Китаї в цей день відзначають свято середини осені - Чжунцюцзе.
23 травня за ініціативою Американського товариства порятунку черепах відзначається Всесвітній день, присвячений цій тварині, що символізує мудрість і довголіття.
16 травня 1763 року в одному з книжкових магазинів Лондона відбулася зустріч відомого літературного критика, автора тлумачного англійського словника Семюела Джонсона з Джеймсом Босуеллом, у результаті якої народився один із найвідоміших життєписів в історії, а світ отримав ще одне свято – Міжнародний день біографа.
Хумус - це популярна в країнах Близького Сходу закуска з нутового пюре. Останнім часом він стає все популярнішим і в інших країнах, особливо серед вегетаріанців і прихильників безглютенової дієти. Існує навіть Міжнародний день хумус, який відзначається 13 травня.
Щороку на початку травня в Хіросімі влаштовують яскравий фестиваль, який присвячений тільки квітам. Це знаменитий Фестиваль квітів в Хіросімі, на який з'їжджається подивитися понад півтора мільйона людей щороку.
Фестиваль папуги проводиться у Верхній Гаронні в перші вихідні травня, починаючи з п'ятниці, і збирає близько 40 лучників, одягнених в середньовічний одяг. Вони повинні потрапити з лука в семи кілограмового папуги, поставленого на верхівку 45-метрової щогли. Стрілок, якому вдасться збити птицю, стає королем свята.
1 травня жителі Гавайських островів відзначають День леї - квіткових гірлянд, які є одним із символів Гаваїв і незмінним атрибутом зустрічі на острів гостей.
15 квітня відзначається щорічно День любові в Грузії. Заснувати це свято, присвячене закоханим, в якості альтернативи відомому західному святу під назвою День святого Валентина запропонував грузинському парламенту Бесик Чубінідзе - місцевий діяч шоу-бізнесу.
Починаючи з 1967 року за ініціативою і рішенням Міжнародної ради з дитячої книги щорічно 2 квітня, в день народження великого казкаря з Данії Ганса Християна Андерсена, весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги.
День дурня або День сміху - це міжнародне свято, що відзначається в усьому світі 1 квітня. У цей день прийнято розігрувати рідних, друзів і просто знайомих, або жартувати над ними.
День Пакистану, відомий також як День пакистанської резолюції або Республіканський день в Пакистані і святкується 23 березня, - це національне свято Пакистану.