Щороку на початку травня в Хіросімі влаштовують яскравий фестиваль, який присвячений тільки квітам. Це знаменитий Фестиваль квітів в Хіросімі, на який з'їжджається подивитися понад півтора мільйона людей щороку.
Фестиваль квітів почали проводити в 1977 році з метою перетворити Хіросіму в яскравий і квітуче місто якщо вже нема на цілий рік, то хоча б на кілька днів. І за роки проведення фестиваль став настільки популярним, що крім японських команд в ньому беруть участь команди з Індонезії, Південної Кореї і Таїланду.
У перший день фестивалю проходить квітковий парад, в якому бере участь кілька тисяч чоловік. Вони супроводжують платформи, прикрашені квітами і повітряними кулями. Звичайно, японським платформам далеко до тих, які роблять на квіткових парадах в Нідерландах, але все ж видовище цікаве і яскраве.
У Меморіальному парку перед фонтаном Миру вибудовують вежу висотою в 8 метрів. Її прикрашають горщиками зі зростаючими в них маргаритками, нігтиками і братками, а на верхівці запалюють факел Миру. Всього на будівництво вежі йде понад 10 тисяч горщиків з квітами.
23 травня за ініціативою Американського товариства порятунку черепах відзначається Всесвітній день, присвячений цій тварині, що символізує мудрість і довголіття.
16 травня 1763 року в одному з книжкових магазинів Лондона відбулася зустріч відомого літературного критика, автора тлумачного англійського словника Семюела Джонсона з Джеймсом Босуеллом, у результаті якої народився один із найвідоміших життєписів в історії, а світ отримав ще одне свято – Міжнародний день біографа.
Хумус - це популярна в країнах Близького Сходу закуска з нутового пюре. Останнім часом він стає все популярнішим і в інших країнах, особливо серед вегетаріанців і прихильників безглютенової дієти. Існує навіть Міжнародний день хумус, який відзначається 13 травня.
Фестиваль папуги проводиться у Верхній Гаронні в перші вихідні травня, починаючи з п'ятниці, і збирає близько 40 лучників, одягнених в середньовічний одяг. Вони повинні потрапити з лука в семи кілограмового папуги, поставленого на верхівку 45-метрової щогли. Стрілок, якому вдасться збити птицю, стає королем свята.
1 травня жителі Гавайських островів відзначають День леї - квіткових гірлянд, які є одним із символів Гаваїв і незмінним атрибутом зустрічі на острів гостей.
15 квітня відзначається щорічно День любові в Грузії. Заснувати це свято, присвячене закоханим, в якості альтернативи відомому західному святу під назвою День святого Валентина запропонував грузинському парламенту Бесик Чубінідзе - місцевий діяч шоу-бізнесу.
Починаючи з 1967 року за ініціативою і рішенням Міжнародної ради з дитячої книги щорічно 2 квітня, в день народження великого казкаря з Данії Ганса Християна Андерсена, весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги.
День дурня або День сміху - це міжнародне свято, що відзначається в усьому світі 1 квітня. У цей день прийнято розігрувати рідних, друзів і просто знайомих, або жартувати над ними.
День Пакистану, відомий також як День пакистанської резолюції або Республіканський день в Пакистані і святкується 23 березня, - це національне свято Пакистану.
У 2012 році ООН проголосила 20 березня Міжнародним днем щастя (International Day of Happiness) з метою підтримати ідею про те, що прагнення до щастя є загальним почуттям для всіх людей нашої планети.
Угад (Югаді) - це свято нового року, який відзначають народи каннара і телугу. Він офіційно відзначається в кількох штатах Індії, де проживають ці народи, а також має статус офіційного державного свята в Республіці Маврикій.