Фестиваль папуги проводиться у Верхній Гаронні в перші вихідні травня, починаючи з п'ятниці, і збирає близько 40 лучників, одягнених в середньовічний одяг. Вони повинні потрапити з лука в семи кілограмового папуги, поставленого на верхівку 45-метрової щогли. Стрілок, якому вдасться збити птицю, стає королем свята.
Свято бере свій початок в середньовіччі, коли затиснутий фортечними стінами, з життя, далекою від комфорту і безтурботності, городянин з дитячим захопленням кидався в розпал масових веселощів. А приводів для цього було безліч - календар католицької епохи майорів червоними днями в честь покровителів міста, гільдії, професії.
Поруч з цими пам'ятними датами мирно співіснували свята, що дісталися в спадок від сільського язичництва. Потім в календар стали додаватися важливі дати економічної, політичної і військової життя держави. До останніх відносяться турніри, які поширилися по всій Європі, свята стрільців.
На площі основною спорудою було «сідало» для заповітної мішені, його висота вражала. Звичайно, стати переможцем, королем свята міг тільки самий влучний стрілець. Переможцю покладався титул, срібний двійник мішені, королівське частування. Сучасне святкування мало чим відрізняється від середньовічного. Тільки папуга скроєний з поролону, але стріли дзвенять як і раніше.
23 травня за ініціативою Американського товариства порятунку черепах відзначається Всесвітній день, присвячений цій тварині, що символізує мудрість і довголіття.
16 травня 1763 року в одному з книжкових магазинів Лондона відбулася зустріч відомого літературного критика, автора тлумачного англійського словника Семюела Джонсона з Джеймсом Босуеллом, у результаті якої народився один із найвідоміших життєписів в історії, а світ отримав ще одне свято – Міжнародний день біографа.
Хумус - це популярна в країнах Близького Сходу закуска з нутового пюре. Останнім часом він стає все популярнішим і в інших країнах, особливо серед вегетаріанців і прихильників безглютенової дієти. Існує навіть Міжнародний день хумус, який відзначається 13 травня.
Щороку на початку травня в Хіросімі влаштовують яскравий фестиваль, який присвячений тільки квітам. Це знаменитий Фестиваль квітів в Хіросімі, на який з'їжджається подивитися понад півтора мільйона людей щороку.
1 травня жителі Гавайських островів відзначають День леї - квіткових гірлянд, які є одним із символів Гаваїв і незмінним атрибутом зустрічі на острів гостей.
15 квітня відзначається щорічно День любові в Грузії. Заснувати це свято, присвячене закоханим, в якості альтернативи відомому західному святу під назвою День святого Валентина запропонував грузинському парламенту Бесик Чубінідзе - місцевий діяч шоу-бізнесу.
Починаючи з 1967 року за ініціативою і рішенням Міжнародної ради з дитячої книги щорічно 2 квітня, в день народження великого казкаря з Данії Ганса Християна Андерсена, весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги.
День дурня або День сміху - це міжнародне свято, що відзначається в усьому світі 1 квітня. У цей день прийнято розігрувати рідних, друзів і просто знайомих, або жартувати над ними.
День Пакистану, відомий також як День пакистанської резолюції або Республіканський день в Пакистані і святкується 23 березня, - це національне свято Пакистану.
У 2012 році ООН проголосила 20 березня Міжнародним днем щастя (International Day of Happiness) з метою підтримати ідею про те, що прагнення до щастя є загальним почуттям для всіх людей нашої планети.
Угад (Югаді) - це свято нового року, який відзначають народи каннара і телугу. Він офіційно відзначається в кількох штатах Індії, де проживають ці народи, а також має статус офіційного державного свята в Республіці Маврикій.