RU  UK  EN
Статьи  >  Дізнайся  >  Новини іноземних дипустанов в Україні

Новини іноземних дипустанов в Україні

Квітень 2021 року - місяць святкування Великодня західного і східного обрядів, початок Рамадану, а також місяць активної роботи посольств у культурних та політичних напрямах. Добірка таких новин - далі у статті.

Проект "Greening planet" ("Озеленімо планету")

У квітня посольства, акредитовані в Україні, долучились до глобальної ініціативи, метою якої було посадити мільйон дерев у 100 країнах світу за один день. Так, наприклад, 10 квітня посол Республіки Індонезія Юдді Кріснанді висадив дерево на Дипломатичній алеї у Голосіївському парку Києва. До нього у цей день приєднались Посол Аргентини Елена Летісія Мікусінскі разом з колегами-послами Німеччини, Єгипту, Словаччини, В’єтнаму та Швейцарії. 22 квітня команда посольства Великої Британії висадила в Пущі-Водиці під Києвом, дуб, присвячений Його Королівській Високості Принцу Філіпу, Герцогу Единбурзькому, який двічі відвідував Київ.

171834588_3919420241479173_3129386517312303187_n.jpg

Робочі та культурні заходи

• 14 квітня посольство Польщі надало гуманітарну допомогу Будинку для одиноких матерів в смт Коротич, яка складалась з косметики, засобів гігієни, солодощів, побутової техніки, одягу та іграшок для дітей. Частину допомоги надали президент Анджей Дуда та його дружина, а решту зібрали з ініціативи пані Моніки Капи-Ціхоцької, дружини посла Польщі в Україні, спонсорів і співробітників Посольства Польщі в Києві.

• 17 квітня посольство Польщі разом із Національним Інститутом Фридерика Шопена та Музеєм Фридерика Шопена організувало віртуальну зустріч у музеї Фридерика Шопена під час якої учасники мали нагоду дізнатись про Шопена, Ципріана Каміля Норвіда і Велику Еміграцію.

• 20 квітня Надзвичайний і Повноважний Посол Малайзії в Україні Дато Раджа Реза зустрівся з шейхом Ахмедом Тамімом, муфтієм України в мечеті Аль-Рахма у Києві. Сторони обмінялися думками з широкого кола питань, що стосуються мусульманської умми в Україні. Муфтій поінформував посла про плани подальшого розвитку, включаючи будівництво ісламського університету поруч з мечеттю Аль-Рахма, а також будівництво школи і дитячого садка.

• 21 квітня Посольство Словацької Республіки повідомило про завершення 2-го кола «V4 East Solidarity Programme» за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду та Міністерства закордонних справ Республіки Корея. За взаємною згодою Посольств Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини в Україні було підтримано проект гуманітарної організації «Ініціатива Е+» у розмірі 80 000 євро. Метою проекту було надання невідкладної гуманітарної допомоги медичним установам у найбільш вразливих районах у боротьбі з пандемією COVID19.

• 21 квітня 2021 року Посольство Індонезії в Києві провело захід, щоб разом перервати пост під час святкування Дня Картини. Це свято ототожнюється з правами жінок. Надзвичайний і Повноважний Посол Індонезії в Україні Юдді Кріснанді у своїй промові наголосили на важливості свята, а також згадав вебсемінар, організований Міністерством закордонних справ Індонезії на тему гендерної рівності в Міністерстві закордонних справ.

• 22 квітня Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочанн провів зустріч із заступником Міністра закордонних справ України Василем Боднаром, на якій сторони обговорили розвиток молдовсько-українських двосторонніх відносин.

• 22 квітня Надзвичайний і Повноважний Посол Пакистану в Україні Ноель Ізраель Хохарах під час зустрічі з Міністром закордонних справ Дмитром Кулебою обговорили питання двосторонньої співпраці.

• 23 квітня з нагоди Дня національної незалежності і дітей Туреччини за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Ягмура Ахмета Гульдере у посольстві відбулось нагородження всіх дітей-учасників, які взяли участь у конкурсі малюнків та відео.

177877857_3897129833702650_4137753036698009239_n.jpg

• 25 квітня в продовженні #OrangeSpringKyiv з нагоди Дня Короля 2021 працівники посольства Нідерландів приєднались до міського велосипедного туру: Київ велосипедний, організованого U-Cycle.

• 26 квітня у посольстві Швеції відбулась зустріч з парламентаркою та співголовою міжфракційного депутатського об‘єднання «Енергетика та довкілля» Лесню Василенко. Сторони обговорили досвід Швеції як однієї з провідних країн світу в питанні переробки відходів та можливості поділитись досвідом аби підтримати українських законодавців у формуванні політики сталого розвитку і забезпечення балансу між розвитком та впливом на довкілля.

178660023_2599976730126339_502793327982421214_n.jpg

• 27 квітня Посольство ПАР в Україні приєдналось до південноафриканського населення, щоб відзначити День свободи. Цей день знаменує річницю перших нерасових виборів в Південній Африці в 1994 році і віддає данину поваги звільнення країни від правління апартеїду. Цього року День свободи відзначатиметься під гаслом «Рік Шарлотти Максеке: значення свободи в умовах COVID-19».

• 27 квітня з нагоди Дня народження короля Віллема-Олександра посол Йеннес де Мол подарував 600 горщиків з нідерландськими тюльпанами працівникам Олександрівської лікарні м Києва та Київській міській клінічній лікарні №6.

178988320_4197938356925434_2544289236970707556_n.jpg

• 28 квітня з нагоди 98-ої річниці з Дня народження Заріфи Алієвої - лікаря-офтальмолога, академіка, дружини азербайджанського національного лідера Гейдара Алієва та матері сьогоднішнього глави Азербайджану Ільхама Алієва посольство Азербайджану та Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ельміра Ахундова відвідали м.Ірпінь для покладання квітів до пам'ятника видатної жінки.

• 29 квітня відбулося відкриття стінопису «Сонце Соні» французького художника Жульена Маллана в Одеській загальноосвітній школі №55, створеного в рамках фестивалю «Французька весна в Україні» за підтримки Посольства Франції в Україні та Французького інституту в Україні.

Цікавинки

• З нагоди Всесвітнього дня танцю Посольство Аргентини в Україні поділилось добіркою аргентинських і міжнародних танців у виконанні аргентинських танцюристів, які означають багатство, мультикультуралізм та різноманітність країни, які доступні за посиланням.

• До травневих свят Посольство Сполучених Штатів Америки поділилось двома відеорецептами приготування американського барбекю та тако, які є дуже популярними серед американців. На кухні з шеф-кухарем Богданом Білоніжко готували представники посольства.

• Посольство Індонезії поділилось рецептами традиційних солодощів, в основу яких покладено кокосову стружку та рисове борошно.

Вам это будет интересно:
Departure: Волендам
П’янка свобода, шедеври у музеях, фантастична архітектура, над якою трудились і людина, і природа – все це, звичайно, про нідерландську столицю Амстердам, таку відому і незвідану водночас. І все б добре, але самих Нідерландів у цьому, либонь, найбільш космополітичному і толерантному місті Європи практично немає, так що саме на її пошуки ми і рушимо в околиці столиці, а точніше – в село Волендам.
Азербайджан: усе най-най
Чи знаєте ви, що на території Азербайджану зосереджено 350 грязьових вулканів? Усього на нашій планеті вченим відомо 800 подібних об'єктів. Вони унікальні тим, що за своїм складом схожі на марсіанські ґрунти. Сьогодні до вашої уваги найцікавіші факти про цю дивовижну країну.
29-а річниця заснування ГДІПу. Дипломати вітають!
5 червня 2021 року відбулось велике дипломатично-сімейне спортивне свято з нагоди 29-ї річниці заснування Генеральної дирекції у спортивно-дипломатичному клубі ДП «ГДІП», що на Трухановому острові.
Презентація перекладу книги Хорхе Баланди
За підтримки Посольства Аргентинської Республіки в Україні та Надзвичайного і Повноважного Посла Аргентини в Україні Елени Летісії Мікусінскі Кафедра романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Київського університету імені Бориса Грінченка презентує український переклад книги "Наші люде".
Свята краса! Що приховують найвідоміші абатства світу?
Що ви уявляєте, коли чуєте слово «абатство»? Впевнена, більшість в першу чергу згадають про Вестмінстер. А якщо я скажу, що насправді це вже не абатство? Так що ж робить ці середньовічні споруди особливими? Давайте розбиратися на прикладі споруд з різних країн Європи.
В Києві відбувся концерт до Дня Республіки Азербайджан
27 травня у Колонній залі ім.В.Лисенка Національної філармонії України за підтримки Об'єднаної діаспори азербайджанців України з нагоди державного свята - Дня Республіки відбувся концерт Діалог дружби "Україна-Азербайджан". На заході були присутні Надзвичайні та Повноважні Посли Азербайджану, Туркменістану, Куби ...
Новий Почесний Президент Харківського Дипломатичного клубу
24 травня у Харківському дипломатичному клубі відбулась інагурація його Почесних Президента та членів. У заході взяли участь почесні консули в Харкові Бразилії, Австрії, Словенії, Словаччини, Чорногорії, Грузії, Індонезії, Туреччини, в.о. міського голови Харкова​ Ігор Терехов...
З екрану в реальність і назад: місця, де знімали відомі фільми
Скільки буває видів туризму? Гастро, екотуризм, шопінгтури - різновидів, напевно, стільки, скільки і самих мандрівників - кожному подавай своє. Сьогодні ж ми розповідаємо про людей, які відвідують місця, що стали локацією для зйомок відомих фільмів. Згідно з різними опитуваннями, близько 40% опитаних хоча б раз думали відвідати місця, де створювалися відомі фільми.
Нагородження переможців 25-ї ювілейної загальнонаціональної премії «Людина року-2020»
22 травня 2021 року в залі Національної опери України відбулася ХХV ювілейна церемонія нагородження переможців загальнонаціональної програми «Людина року-2020» та володарів міжнародних та спеціальних премій програми.
Святкування Дня Африки онлайн!
25 травня на сторінці Facebook Посольства Південної Африки в Києві з 17:00 до 18:30 відбудеться святкування Дня Африки. Вже 58 років поспіль 55 держав на Афринському континенті об'єднуються для відзначення цього свята...
Про національного лідера словами Посла Азербайджану Ельміри Ахундової
10 травня з нагоди 98-річчя Гейдара Алієва у Посольстві Азербайджану в Києві відбулась презентація першого тому "Під тягарем влади" тритомного роману-дослідження «Гейдар Алієв. Особистість і епоха» авторства Надзвичайного і Повноважного Посла Азербайджану в Україні, народної письменниці Ельміри Ахундової.
Відпустка в радість, або де відпочити в тиші і спокої?
Літо вже зовсім скоро, а це значить, що час планувати відпустку, пакувати валізи і складати список місць must visit. Ми розуміємо, що в шумному місті важко знайти місце, де б панувала повна тиша. А людина так влаштована, що іноді спокій їй просто необхідний.
Водоспади Ігуасу - Ніагара «відпочиває»!
П’ять тонн води щомиті зриваються в ущелину, ревучи, піднімаючи пар і розплескуючи бризки на всі боки. «Рідка стіна» водоспадів Ігуасу півмісяцем, у три кілометри, розкинулася на кордоні Аргентини, Бразилії та Парагваю...
Бути квітам! Найкращі квіткові фестивалі світу!
Найкращий подарунок для мами – квіти. І справді, це неймовірно романтично і красиво, пасує кожному вікові і статусу. Особливо гарно, коли квітів багато. Дуже багато! А де можна побачити більше подібної краси, як не на фестивалі? Ми підібрали п’ять найбільш знаменитих і найбільш квіткових.
Амстердам. Двоколісна столиця світу
Говорячи про транспорт-символ міста, не можна не розповісти про велосипеди в Амстердамі. Кожен, хто хоч раз бував у нідерландській столиці, ніколи не забуде ані самих голландців, які поспішають у справах на двоколісному другові,а ні продуманої інфраструктури, яка перетворила ровер на безпечний, екологічно чистий і корисний для здоров'я засіб пересування.
Продається все: найкращі ринки планети
У наш час складно здивувати людину, особливо міську, якимось великим магазином або ринком, оскільки навіть у міні-маркеті біля будинку можна купити все. Утім, по всій планеті продовжують працювати легендарні базари, про які століттями складають легенди і розказують із захватом, розуміючи, що вони – набагато більше, ніж просто місце для збуту товарів.
Квіткові долини світу
Квіткові поля і долини вражають і приваблюють увагу найвибагливіших поціновувачів прекрасного. Різнокольорові розсипи духмяних рослин прикрашають простори майже в кожній країні, у найвіддаленіших між собою частинах світу. Ми пропонуємо кілька варіантів таких квіткових килимів на будь-який смак.
Хто як танцює?
Що найкраще характеризує будь-яку націю без зайвих слів і довгих пояснень? Звичайно ж, танці! Адже саме століттями відточені рухи можуть розповісти іноземцеві про інші народи набагато більше, ніж підручники з історії. Якщо уважно придивитися і відчути, як танцюють у різних країнах, то менталітет народів стане набагато зрозумілішим. І це не тільки слова.
Обігнути край світу. Мис Горн
Для моряків обігнути мис Горн, який розкинувся на самісінькому півдні Аргентини, – успіх, рівний підкоренню Евересту для альпіністів. Кинути виклик велетенським хвилям, ураганному вітру та прошмигнути під вітрилами навколо «старого людожера» вперше вдалося 29 січня 1616 року.
Де «запалюють» зірки
Мало що може зрівнятися з яскравим зоряним небом під акомпанемент тиші. Саме про зірки OUTLOOK і розповість, а точніше про місця, де на них відкривається найкращий вид. У Європі дивитися на зірки радять не де-небудь , а... в Словенії. Справа в тому, що ця невелика країна – одна з найчистіших у світі, а отже, й атмосфера тут не настільки забруднена смогом.
Закрыть
Outlook facebook page