RU  UK  EN
Статьи  >  Дізнайся  >  Новини іноземних дипустанов в Україні

Новини іноземних дипустанов в Україні

Квітень 2021 року - місяць святкування Великодня західного і східного обрядів, початок Рамадану, а також місяць активної роботи посольств у культурних та політичних напрямах. Добірка таких новин - далі у статті.

Проект "Greening planet" ("Озеленімо планету")

У квітня посольства, акредитовані в Україні, долучились до глобальної ініціативи, метою якої було посадити мільйон дерев у 100 країнах світу за один день. Так, наприклад, 10 квітня посол Республіки Індонезія Юдді Кріснанді висадив дерево на Дипломатичній алеї у Голосіївському парку Києва. До нього у цей день приєднались Посол Аргентини Елена Летісія Мікусінскі разом з колегами-послами Німеччини, Єгипту, Словаччини, В’єтнаму та Швейцарії. 22 квітня команда посольства Великої Британії висадила в Пущі-Водиці під Києвом, дуб, присвячений Його Королівській Високості Принцу Філіпу, Герцогу Единбурзькому, який двічі відвідував Київ.

171834588_3919420241479173_3129386517312303187_n.jpg

Робочі та культурні заходи

• 14 квітня посольство Польщі надало гуманітарну допомогу Будинку для одиноких матерів в смт Коротич, яка складалась з косметики, засобів гігієни, солодощів, побутової техніки, одягу та іграшок для дітей. Частину допомоги надали президент Анджей Дуда та його дружина, а решту зібрали з ініціативи пані Моніки Капи-Ціхоцької, дружини посла Польщі в Україні, спонсорів і співробітників Посольства Польщі в Києві.

• 17 квітня посольство Польщі разом із Національним Інститутом Фридерика Шопена та Музеєм Фридерика Шопена організувало віртуальну зустріч у музеї Фридерика Шопена під час якої учасники мали нагоду дізнатись про Шопена, Ципріана Каміля Норвіда і Велику Еміграцію.

• 20 квітня Надзвичайний і Повноважний Посол Малайзії в Україні Дато Раджа Реза зустрівся з шейхом Ахмедом Тамімом, муфтієм України в мечеті Аль-Рахма у Києві. Сторони обмінялися думками з широкого кола питань, що стосуються мусульманської умми в Україні. Муфтій поінформував посла про плани подальшого розвитку, включаючи будівництво ісламського університету поруч з мечеттю Аль-Рахма, а також будівництво школи і дитячого садка.

• 21 квітня Посольство Словацької Республіки повідомило про завершення 2-го кола «V4 East Solidarity Programme» за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду та Міністерства закордонних справ Республіки Корея. За взаємною згодою Посольств Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини в Україні було підтримано проект гуманітарної організації «Ініціатива Е+» у розмірі 80 000 євро. Метою проекту було надання невідкладної гуманітарної допомоги медичним установам у найбільш вразливих районах у боротьбі з пандемією COVID19.

• 21 квітня 2021 року Посольство Індонезії в Києві провело захід, щоб разом перервати пост під час святкування Дня Картини. Це свято ототожнюється з правами жінок. Надзвичайний і Повноважний Посол Індонезії в Україні Юдді Кріснанді у своїй промові наголосили на важливості свята, а також згадав вебсемінар, організований Міністерством закордонних справ Індонезії на тему гендерної рівності в Міністерстві закордонних справ.

• 22 квітня Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочанн провів зустріч із заступником Міністра закордонних справ України Василем Боднаром, на якій сторони обговорили розвиток молдовсько-українських двосторонніх відносин.

• 22 квітня Надзвичайний і Повноважний Посол Пакистану в Україні Ноель Ізраель Хохарах під час зустрічі з Міністром закордонних справ Дмитром Кулебою обговорили питання двосторонньої співпраці.

• 23 квітня з нагоди Дня національної незалежності і дітей Туреччини за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Ягмура Ахмета Гульдере у посольстві відбулось нагородження всіх дітей-учасників, які взяли участь у конкурсі малюнків та відео.

177877857_3897129833702650_4137753036698009239_n.jpg

• 25 квітня в продовженні #OrangeSpringKyiv з нагоди Дня Короля 2021 працівники посольства Нідерландів приєднались до міського велосипедного туру: Київ велосипедний, організованого U-Cycle.

• 26 квітня у посольстві Швеції відбулась зустріч з парламентаркою та співголовою міжфракційного депутатського об‘єднання «Енергетика та довкілля» Лесню Василенко. Сторони обговорили досвід Швеції як однієї з провідних країн світу в питанні переробки відходів та можливості поділитись досвідом аби підтримати українських законодавців у формуванні політики сталого розвитку і забезпечення балансу між розвитком та впливом на довкілля.

178660023_2599976730126339_502793327982421214_n.jpg

• 27 квітня Посольство ПАР в Україні приєдналось до південноафриканського населення, щоб відзначити День свободи. Цей день знаменує річницю перших нерасових виборів в Південній Африці в 1994 році і віддає данину поваги звільнення країни від правління апартеїду. Цього року День свободи відзначатиметься під гаслом «Рік Шарлотти Максеке: значення свободи в умовах COVID-19».

• 27 квітня з нагоди Дня народження короля Віллема-Олександра посол Йеннес де Мол подарував 600 горщиків з нідерландськими тюльпанами працівникам Олександрівської лікарні м Києва та Київській міській клінічній лікарні №6.

178988320_4197938356925434_2544289236970707556_n.jpg

• 28 квітня з нагоди 98-ої річниці з Дня народження Заріфи Алієвої - лікаря-офтальмолога, академіка, дружини азербайджанського національного лідера Гейдара Алієва та матері сьогоднішнього глави Азербайджану Ільхама Алієва посольство Азербайджану та Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ельміра Ахундова відвідали м.Ірпінь для покладання квітів до пам'ятника видатної жінки.

• 29 квітня відбулося відкриття стінопису «Сонце Соні» французького художника Жульена Маллана в Одеській загальноосвітній школі №55, створеного в рамках фестивалю «Французька весна в Україні» за підтримки Посольства Франції в Україні та Французького інституту в Україні.

Цікавинки

• З нагоди Всесвітнього дня танцю Посольство Аргентини в Україні поділилось добіркою аргентинських і міжнародних танців у виконанні аргентинських танцюристів, які означають багатство, мультикультуралізм та різноманітність країни, які доступні за посиланням.

• До травневих свят Посольство Сполучених Штатів Америки поділилось двома відеорецептами приготування американського барбекю та тако, які є дуже популярними серед американців. На кухні з шеф-кухарем Богданом Білоніжко готували представники посольства.

• Посольство Індонезії поділилось рецептами традиційних солодощів, в основу яких покладено кокосову стружку та рисове борошно.

Вам это будет интересно:
Замість візка – човен: знамениті плавучі ринки
Магазини, супермаркети, ринки – всі ці місця невід’ємна частина життя будь-якої людини на нашій планеті. Здавалося б, що в них незвичайного – кругом усе схоже, хіба що товари і ціни різняться в залежності від країни чи міста. Насправді все не зовсім так – до деяких базарів слід діставатися вплав… Про них ми і розповімо.
Панська вулиця – з корабля на бал
Напіврозвалені будівлі радянських часів, помпезні палаци угорської знаті, ятки з антикварним начинням, стріт-арт у стилі Ван Гога – вулиця Панська рясніє суперечностями. Це місце – коктейль із старих традицій, що вже сиплються піском, і затятого бажання стати маленькою охайною Європою. Які секрети приховує вулиця Братислави, знає OUTLOOK.
Поласувати оригінально: найдивніші кафе світу
Маркетологи і ресторатори – народ підприємливий і готовий на все, аби тільки збільшити число відвідувачів власного закладу. Доволі часто способи їхнього «загравання» з публікою схожі одне на одне, а дизайн і меню мало чим відрізняються. Тому ми добряче пошукали по всьому світу і зібрали для вас колекцію справді оригінальних закладів.
Проводжаючих просимо залишити вагони: найцікавіші поїзди планети
Незважаючи на безупинний розвиток авіатранспорту, багато людей по всій планеті все ще люблять з різних причин подорожувати поїздами. І хай у більшості поїзд асоціюється з повільним пересуванням, у порівнянні з літаками, і комфортом у найкращому випадку рівня минулого століття...
64-ий Національний День Малайзії!
31 серпня малазійці у всьому світі відзначають Національний День. Темою цьогорічного свята стала «Малайзійська турбота» (“Malaysia Care”), що уособлює діяння малайзійців, притаманну їм турботу та гостинність.
Альпійське містечко під Сіетлом
У жителів США можна навчитися багато чому, але що заслуговує на особливу повагу – це любов до своєї землі. Американський патріотизм виявляється у всьому, навіть у внутрішньому туризмі: як слід не дослідивши власну країну, американець навряд чи вирушить кудись за її межі. Сьогодні ми розповімо про одне з найпопулярніших міст внутрішнього туризму – Лівенворс.
Ми там були: Сопот
Балтійське узбережжя Європи не може похвалитися теплими водами і довгим пляжним сезоном, однак це не заважає йому бути популярною курортною зоною. Безліч прибережних і затишних містечок приваблює туристів передусім свіжим і цілющим повітрям, а також можливістю «полікувати очі», дивлячись на холодне море та неймовірні пейзажі.
Вручення вірчих грамот чотирма новопризначеними послами Президенту України
19 серпня Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у послів Ірландії, Федеративної Республіки Нігерія, Республіки Корея та Республіки Вірменія.
Істина в зерні, або Кава по-польському
«Франція», «Італія», «Венеція» – такі назви дістали відкриті іноземцями ресторанчики, з яких почалася кавова біографія Польщі. Жителі країни стали одними з найперших гурманів у Східній Європі, котрі оцінили смак та аромат незвичайного напою. Про те, що нове джерело задоволення виготовлене з плодів дерева, яке колись росло в Ефіопії у дикому вигляді, тоді мало хто знав.
Життя на воді: 7 маловідомих конкурентів Венеції
Коли ми чуємо вираз «місто на воді», одразу на думку спадає Венеція, чи не так? Неквапливі гондоли, вузенькі вулички по обидва боки, ніжне світло сонця, що заходить, і старовинна архітектура створюють той п’янкий романтичний коктейль, котрий приваблює туристів з усього світу.
Історія однієї вулиці: Пікаділлі Стріт
Лондон – це місто, котре просто не може не вражати. Кожен його гість неодмінно чимось захоплюється: хтось архітектурою, хтось божевільним ритмом життя, а хтось вікторіанським духом і аристократичною атмосферою в нашому XXI столітті. Його вулиці – справжня скарбниця для власних досліджень, а починати їх слід з легендарної Пікаділлі Стріт...
ВІДЕО: Старенька Братислава
Не поділитися з нашими улюбленими читачами враженнями після відвідин Братислави OUTLOOK не може. Площа Братислави всього 368 квадратиних кілометри (для порівняння: Київ - 839 кілометрів квадратних), а до 1936 року між Віднем та Братиславою курсував трамвай, який сполучав два неймовірно чудових міста. Детальніше - дивіться у відео.
Сонце під склом. Найкращі оранжереї світу
Весна вже цілий місяць панує на планеті! Невдовзі холод і сірість відступлять, пригріє лагідне сонечко, і замість теплих курток ми дістанемо із шаф легкі вітровки. Ну і яка ж весна без зелених дерев і прекрасних квітів? А щоб очікування омріяних барв та ароматів було легшим, пропонуємо вам насолодитися красою, яка протягом року тішить відвідувачів найцікавіших оранжерей планети.
Національний день Бельгії-2021!
21 липня у Києві відбувся дипломатичний прийом з нагоди 190-ї річниці з дня присяги Леопольда Сакскобургського на вірність новій бельгійській конституції і обрання його першим монархом. Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Алекс Ленартс радо вітав гостей на урочистому заході, серед яких були присутні...
На подіумі: Аргентина
Кожен народ має своїх фольклорних героїв, на котрих хочуть бути схожими і дорослі, і діти. В аргентинців такими вважають гаучо, чий одяг у наші дні лишається традиційним костюмом країни.
Історія однієї вулиці: Проспект Багдад у Стамбулі
Якщо весь величний Стамбул – це серце регіональної торгівлі, то одна з його розкішних вулиць – проспект Багдад – безумовно, головна артерія. Опинившись там, навіть заперечуючи шопінг усією душею, вельми складно встояти і не піддатися бажанням усе ж вирушити по крамницях і ринках. Хоча, і крім цього, тут також є що робити.
Озерний край Аргентини
На північному заході аргентинської Патагонії розташована земля, що вражає своїми казковими краєвидами. Серед сонячних долин і густих лісів містяться сотні озер, колір яких міняється від смарагдово-зеленого до лазурово-синього. Місцеві пейзажі – вулканічні водойми з плаваючими в них льодовиками, класичні фіорди...
Баджо: морський народ Південно-Східної Азії
Нечисленні народи завжди цікавили вчених і художників, котрі шукали в їхньому способі життя натхнення для своєї творчості. Один із найпопулярніших етносів сьогодні - баджо, кочовий народ мореплавців, котрих формально можна співвіднести з Малайзією.
Літо на справжньому ранчо!
Після перегляду фільмів про американський Дикий Захід не одне покоління дітей тягнуло батьків до коней у цирку, щоб хоч на п'ять хвилин приміряти улюблені образи й відчути ту саму атмосферу. Та особисто мені п'яти хвилин завжди було замало. Тому я, подорослішавши, на кілька місяців вирушила у штат Колорадо...
Прем’єра вистави Бертольта Брехта «Тригрошова опера» у Львові!
9 липня о 19:30 на Великій сцені Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької у Львові за фінансової підтримки Посольства Німеччини в Україні та організаційної - Почесного консульства Німеччини у Львові відбудеться прем'єра вистави «Тригрошова опера» Бертольта Брехта.
Закрыть
Outlook facebook page