RU  UK  EN
Статьи  >  Дізнайся  >  Новини іноземних дипустанов в Україні

Новини іноземних дипустанов в Україні

Квітень 2021 року - місяць святкування Великодня західного і східного обрядів, початок Рамадану, а також місяць активної роботи посольств у культурних та політичних напрямах. Добірка таких новин - далі у статті.

Проект "Greening planet" ("Озеленімо планету")

У квітня посольства, акредитовані в Україні, долучились до глобальної ініціативи, метою якої було посадити мільйон дерев у 100 країнах світу за один день. Так, наприклад, 10 квітня посол Республіки Індонезія Юдді Кріснанді висадив дерево на Дипломатичній алеї у Голосіївському парку Києва. До нього у цей день приєднались Посол Аргентини Елена Летісія Мікусінскі разом з колегами-послами Німеччини, Єгипту, Словаччини, В’єтнаму та Швейцарії. 22 квітня команда посольства Великої Британії висадила в Пущі-Водиці під Києвом, дуб, присвячений Його Королівській Високості Принцу Філіпу, Герцогу Единбурзькому, який двічі відвідував Київ.

171834588_3919420241479173_3129386517312303187_n.jpg

Робочі та культурні заходи

• 14 квітня посольство Польщі надало гуманітарну допомогу Будинку для одиноких матерів в смт Коротич, яка складалась з косметики, засобів гігієни, солодощів, побутової техніки, одягу та іграшок для дітей. Частину допомоги надали президент Анджей Дуда та його дружина, а решту зібрали з ініціативи пані Моніки Капи-Ціхоцької, дружини посла Польщі в Україні, спонсорів і співробітників Посольства Польщі в Києві.

• 17 квітня посольство Польщі разом із Національним Інститутом Фридерика Шопена та Музеєм Фридерика Шопена організувало віртуальну зустріч у музеї Фридерика Шопена під час якої учасники мали нагоду дізнатись про Шопена, Ципріана Каміля Норвіда і Велику Еміграцію.

• 20 квітня Надзвичайний і Повноважний Посол Малайзії в Україні Дато Раджа Реза зустрівся з шейхом Ахмедом Тамімом, муфтієм України в мечеті Аль-Рахма у Києві. Сторони обмінялися думками з широкого кола питань, що стосуються мусульманської умми в Україні. Муфтій поінформував посла про плани подальшого розвитку, включаючи будівництво ісламського університету поруч з мечеттю Аль-Рахма, а також будівництво школи і дитячого садка.

• 21 квітня Посольство Словацької Республіки повідомило про завершення 2-го кола «V4 East Solidarity Programme» за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду та Міністерства закордонних справ Республіки Корея. За взаємною згодою Посольств Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини в Україні було підтримано проект гуманітарної організації «Ініціатива Е+» у розмірі 80 000 євро. Метою проекту було надання невідкладної гуманітарної допомоги медичним установам у найбільш вразливих районах у боротьбі з пандемією COVID19.

• 21 квітня 2021 року Посольство Індонезії в Києві провело захід, щоб разом перервати пост під час святкування Дня Картини. Це свято ототожнюється з правами жінок. Надзвичайний і Повноважний Посол Індонезії в Україні Юдді Кріснанді у своїй промові наголосили на важливості свята, а також згадав вебсемінар, організований Міністерством закордонних справ Індонезії на тему гендерної рівності в Міністерстві закордонних справ.

• 22 квітня Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочанн провів зустріч із заступником Міністра закордонних справ України Василем Боднаром, на якій сторони обговорили розвиток молдовсько-українських двосторонніх відносин.

• 22 квітня Надзвичайний і Повноважний Посол Пакистану в Україні Ноель Ізраель Хохарах під час зустрічі з Міністром закордонних справ Дмитром Кулебою обговорили питання двосторонньої співпраці.

• 23 квітня з нагоди Дня національної незалежності і дітей Туреччини за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Ягмура Ахмета Гульдере у посольстві відбулось нагородження всіх дітей-учасників, які взяли участь у конкурсі малюнків та відео.

177877857_3897129833702650_4137753036698009239_n.jpg

• 25 квітня в продовженні #OrangeSpringKyiv з нагоди Дня Короля 2021 працівники посольства Нідерландів приєднались до міського велосипедного туру: Київ велосипедний, організованого U-Cycle.

• 26 квітня у посольстві Швеції відбулась зустріч з парламентаркою та співголовою міжфракційного депутатського об‘єднання «Енергетика та довкілля» Лесню Василенко. Сторони обговорили досвід Швеції як однієї з провідних країн світу в питанні переробки відходів та можливості поділитись досвідом аби підтримати українських законодавців у формуванні політики сталого розвитку і забезпечення балансу між розвитком та впливом на довкілля.

178660023_2599976730126339_502793327982421214_n.jpg

• 27 квітня Посольство ПАР в Україні приєдналось до південноафриканського населення, щоб відзначити День свободи. Цей день знаменує річницю перших нерасових виборів в Південній Африці в 1994 році і віддає данину поваги звільнення країни від правління апартеїду. Цього року День свободи відзначатиметься під гаслом «Рік Шарлотти Максеке: значення свободи в умовах COVID-19».

• 27 квітня з нагоди Дня народження короля Віллема-Олександра посол Йеннес де Мол подарував 600 горщиків з нідерландськими тюльпанами працівникам Олександрівської лікарні м Києва та Київській міській клінічній лікарні №6.

178988320_4197938356925434_2544289236970707556_n.jpg

• 28 квітня з нагоди 98-ої річниці з Дня народження Заріфи Алієвої - лікаря-офтальмолога, академіка, дружини азербайджанського національного лідера Гейдара Алієва та матері сьогоднішнього глави Азербайджану Ільхама Алієва посольство Азербайджану та Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ельміра Ахундова відвідали м.Ірпінь для покладання квітів до пам'ятника видатної жінки.

• 29 квітня відбулося відкриття стінопису «Сонце Соні» французького художника Жульена Маллана в Одеській загальноосвітній школі №55, створеного в рамках фестивалю «Французька весна в Україні» за підтримки Посольства Франції в Україні та Французького інституту в Україні.

Цікавинки

• З нагоди Всесвітнього дня танцю Посольство Аргентини в Україні поділилось добіркою аргентинських і міжнародних танців у виконанні аргентинських танцюристів, які означають багатство, мультикультуралізм та різноманітність країни, які доступні за посиланням.

• До травневих свят Посольство Сполучених Штатів Америки поділилось двома відеорецептами приготування американського барбекю та тако, які є дуже популярними серед американців. На кухні з шеф-кухарем Богданом Білоніжко готували представники посольства.

• Посольство Індонезії поділилось рецептами традиційних солодощів, в основу яких покладено кокосову стружку та рисове борошно.

Вам это будет интересно:
«Школа молодого дипломата» з Харкова в проєкті Diplomatic Greetings
У понеділок, 18 жовтня, відбувся проєкт Diplomatic Greetings за участі членів "Школи молодого дипломата" при Харківській міській раді. Спікерами заходу стали Надзвичайний та Повноважний Посол України Олександр Сліпченко, Надзвичайний та Повноважний Посол Чорногорії в Україні пані Драгіца Понорац ...
Краків. Устигнути за 48 годин.
На Краків маємо усього 48 годин – треба поспішати! Тож снідаємо тутешнім традиційним фаст-фудом, а саме шматком булки зі смальцем, і мерщій знайомитись із сотнями творів мистецтва і десятками легенд міста на березі Вісли...Зранку найкраще вирушити в серце всіх старих міст, у тому числі й першої столиці Польщі Кракова – ринкову площу, одну з найбільших у Європі.
Водні ворота. Вражаючі порти світу
Аеропорти, залізничні вокзали, автобусні станції практично завжди створюються «за примхою Людини». А ось порти і гавані – це вже спільна творчість homo sapiens і природи. Outlook пропонує вашій увазі найгарніші та найоригінальніші з них.
У Харкові відкриють Сквер Мислителів на знак дружніх відносин між Україною, Азербайджаном та Казахстаном
23 жовтня за ініціативи Посольств Казахстану та Азербайджану в Україні та за підтримки Харківської міської ради, Почесного консульства Казахстану в Харкові та Харківського Дипломатичного Клубу відбудеться урочисте відкриття Скверу Мислителів у Харкові. Меценатом проєкту став Почесний консул Казахстану у Харкові, Емін Наджафлі.
Вручення вірчих грамот Президенту України новопризначеними главами місій
1 жовтня Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти в Апостольського нунція, послів Держави Ізраїль та Латвійської Республіки.
Британська глибинка: У пошуках таємниць Альбіону
Зелені схили, порослі вересовими кущами, безлюдні приміські дороги, вузькі вулички з маленькими котеджами і садами, що п’янять своїми пахощами, – здається, що британські сільця не підкоряються плинові часу. Немов завмерлі картини героїчного фентезі, всі вони мають свою історію і готові розповісти про великі битви, хоробрих воїнів і легендарні артефакти.
Озера, що змінюють уявлення про силу природи
Коли згадуєш слово «озеро», в голові з’являється перший-ліпший образ тихої затишної водойми, яку з усіх боків обіймають порослі травою береги. OUTLOOK зробив добірку найбільш вражаючих озер, котрі змінять ваше уявлення про це творіння природи. Кожному з них є чим дивувати, хай то нетиповий колір води чи лячна здатність умертвляти живі організми.
"Танцюючі фарби" чи турецьке малювання на воді - ебру
Вода – стихія примхлива і хистка. Будь-яке порушення її спокою змушує водний глянець змінюватися. Важко уявити собі, що воду можна використовувати як полотно, створюючи неповторні малюнки різнокольоровими фарбами: одна рідина лягає на поверхню іншої, народжуючи смислові сюжети…
Новини іноземних дипустанов в Україні
Незважаючи на розпал літніх відпусток, багато культурних заходів за участі іноземних дипломатичних установ відбулось в серпні в Україні. Далі представляємо вашій увазі підбірку деяких з них.
Затримай дихання. Найнебезпечніші місця для дайвінгу
Після того, як легендарний француз Жак-Ів Кусто за своїми колегами винайшов і вдосконалив акваланг, підводне плавання міцно увійшло у список найбільш популярних,але, на жаль, небезпечних хобі. Outlook попереджує і розповідає про найбільш екстремальні для занурення місця.
Замість візка – човен: знамениті плавучі ринки
Магазини, супермаркети, ринки – всі ці місця невід’ємна частина життя будь-якої людини на нашій планеті. Здавалося б, що в них незвичайного – кругом усе схоже, хіба що товари і ціни різняться в залежності від країни чи міста. Насправді все не зовсім так – до деяких базарів слід діставатися вплав… Про них ми і розповімо.
Панська вулиця – з корабля на бал
Напіврозвалені будівлі радянських часів, помпезні палаци угорської знаті, ятки з антикварним начинням, стріт-арт у стилі Ван Гога – вулиця Панська рясніє суперечностями. Це місце – коктейль із старих традицій, що вже сиплються піском, і затятого бажання стати маленькою охайною Європою. Які секрети приховує вулиця Братислави, знає OUTLOOK.
Поласувати оригінально: найдивніші кафе світу
Маркетологи і ресторатори – народ підприємливий і готовий на все, аби тільки збільшити число відвідувачів власного закладу. Доволі часто способи їхнього «загравання» з публікою схожі одне на одне, а дизайн і меню мало чим відрізняються. Тому ми добряче пошукали по всьому світу і зібрали для вас колекцію справді оригінальних закладів.
Проводжаючих просимо залишити вагони: найцікавіші поїзди планети
Незважаючи на безупинний розвиток авіатранспорту, багато людей по всій планеті все ще люблять з різних причин подорожувати поїздами. І хай у більшості поїзд асоціюється з повільним пересуванням, у порівнянні з літаками, і комфортом у найкращому випадку рівня минулого століття...
64-ий Національний День Малайзії!
31 серпня малазійці у всьому світі відзначають Національний День. Темою цьогорічного свята стала «Малайзійська турбота» (“Malaysia Care”), що уособлює діяння малайзійців, притаманну їм турботу та гостинність.
Альпійське містечко під Сіетлом
У жителів США можна навчитися багато чому, але що заслуговує на особливу повагу – це любов до своєї землі. Американський патріотизм виявляється у всьому, навіть у внутрішньому туризмі: як слід не дослідивши власну країну, американець навряд чи вирушить кудись за її межі. Сьогодні ми розповімо про одне з найпопулярніших міст внутрішнього туризму – Лівенворс.
Ми там були: Сопот
Балтійське узбережжя Європи не може похвалитися теплими водами і довгим пляжним сезоном, однак це не заважає йому бути популярною курортною зоною. Безліч прибережних і затишних містечок приваблює туристів передусім свіжим і цілющим повітрям, а також можливістю «полікувати очі», дивлячись на холодне море та неймовірні пейзажі.
Вручення вірчих грамот чотирма новопризначеними послами Президенту України
19 серпня Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у послів Ірландії, Федеративної Республіки Нігерія, Республіки Корея та Республіки Вірменія.
Істина в зерні, або Кава по-польському
«Франція», «Італія», «Венеція» – такі назви дістали відкриті іноземцями ресторанчики, з яких почалася кавова біографія Польщі. Жителі країни стали одними з найперших гурманів у Східній Європі, котрі оцінили смак та аромат незвичайного напою. Про те, що нове джерело задоволення виготовлене з плодів дерева, яке колись росло в Ефіопії у дикому вигляді, тоді мало хто знав.
Життя на воді: 7 маловідомих конкурентів Венеції
Коли ми чуємо вираз «місто на воді», одразу на думку спадає Венеція, чи не так? Неквапливі гондоли, вузенькі вулички по обидва боки, ніжне світло сонця, що заходить, і старовинна архітектура створюють той п’янкий романтичний коктейль, котрий приваблює туристів з усього світу.
Закрыть
Outlook facebook page