Згідно з давньою фінської релігії і народним календарем Фінляндії, Кекрі - це свято на честь закінчення всіх сільськогосподарських робіт і часу, коли корів з пасовищ заганяють в хліва на зимовий стійло. Кекрі - це період переходу від осені до зими.
Спочатку свято відзначалося 29 вересня в День святого архангела Михайла (Michaelmas / Saint Michael the Archangel), але пізніше був переміщений на 1 листопада - День всіх святих (All Saints 'Day). Також в деяких місцевостях КЕКВ відзначають в першу суботу листопада.
Вважалося, що на Кекрі, який позначає період між старим і новим роком, духи померлих предків повертаються і відвідують рідних домівок. Відповідно, живі поминають померлих. В цей день для духів предків залишається їжа і напої, готується сауна, і пішли в світ інший називають «святими людьми». В основному, це сімейне свято, але в деяких областях Фінляндії святкування включає оброблення вівці сільським старостою.
Також цим дивним словом фіни позначають все останнє (наприклад, останній листок на дереві або остання незаміжня дочка) і все перше (перший весняний дощ, перший онук). «Кекрі» - це те начало, яке позначає кінець чого-небудь, і той кінець, за яким щось починається.
Крім того, Кекрі - свято сам по собі, оскільки це - день показових виступів і презентацій всіх програм і уявлень, які мають вразити глядачів в дні різдвяних святок.
23 травня за ініціативою Американського товариства порятунку черепах відзначається Всесвітній день, присвячений цій тварині, що символізує мудрість і довголіття.
16 травня 1763 року в одному з книжкових магазинів Лондона відбулася зустріч відомого літературного критика, автора тлумачного англійського словника Семюела Джонсона з Джеймсом Босуеллом, у результаті якої народився один із найвідоміших життєписів в історії, а світ отримав ще одне свято – Міжнародний день біографа.
Хумус - це популярна в країнах Близького Сходу закуска з нутового пюре. Останнім часом він стає все популярнішим і в інших країнах, особливо серед вегетаріанців і прихильників безглютенової дієти. Існує навіть Міжнародний день хумус, який відзначається 13 травня.
Щороку на початку травня в Хіросімі влаштовують яскравий фестиваль, який присвячений тільки квітам. Це знаменитий Фестиваль квітів в Хіросімі, на який з'їжджається подивитися понад півтора мільйона людей щороку.
Фестиваль папуги проводиться у Верхній Гаронні в перші вихідні травня, починаючи з п'ятниці, і збирає близько 40 лучників, одягнених в середньовічний одяг. Вони повинні потрапити з лука в семи кілограмового папуги, поставленого на верхівку 45-метрової щогли. Стрілок, якому вдасться збити птицю, стає королем свята.
1 травня жителі Гавайських островів відзначають День леї - квіткових гірлянд, які є одним із символів Гаваїв і незмінним атрибутом зустрічі на острів гостей.
15 квітня відзначається щорічно День любові в Грузії. Заснувати це свято, присвячене закоханим, в якості альтернативи відомому західному святу під назвою День святого Валентина запропонував грузинському парламенту Бесик Чубінідзе - місцевий діяч шоу-бізнесу.
Починаючи з 1967 року за ініціативою і рішенням Міжнародної ради з дитячої книги щорічно 2 квітня, в день народження великого казкаря з Данії Ганса Християна Андерсена, весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги.
День дурня або День сміху - це міжнародне свято, що відзначається в усьому світі 1 квітня. У цей день прийнято розігрувати рідних, друзів і просто знайомих, або жартувати над ними.
День Пакистану, відомий також як День пакистанської резолюції або Республіканський день в Пакистані і святкується 23 березня, - це національне свято Пакистану.