RU  UK  EN
Статьи  >  Дивись  >  ФОТОПРОЕКТ: Багатогранний Сінгапур

ФОТОПРОЕКТ: Багатогранний Сінгапур

Автор: 05.12.2019 | Сінгапур, ФОТОПРОЕКТ
Сьогодні в нашій добірці неймовірний Сінгапур - місто-держава, розташована на островах у Південно-Східній Азії. Знайомимося з ним через об'єктив Віталія Шаравари фотографа, який подорожує по світу, знімаючи найнеймовірніші місця!

Віталій Шаравара: Складно сказати, що в Сінгапурі найбільше сподобалося і вразило. Там відчуваєш майже постійний захват і здивування. І комфорт. Місто, де зручно все - міський транспорт, дороги, тротуари, магазини, кондиціонери і вентилятори на вулиці.

Не можу винести щось одне на перше місце - прекрасний зоопарк, де мені вдалося погладити лемура або Сади біля затоки, у яких віриш, що майбутнє поруч.

Обов'язково потрібно подивитися світлове шоу на затоці. Тому що емоції, які переповнюють після перегляду вже не просто перекрити лазерними променями.

Так, до речі, на зоопарк треба виділити цілий день. А в Сади біля затоки краще прийти зранку і походити по павільйонах ботанічного, щоб потім подивитися, як змінюються гігантські дерева вночі!

Фото взяті з офіційного блогу Віталія Шаравары: sharavara.com

Вам это будет интересно:
ФОТОПРОЕКТ: Затишний Вроцлав
Вроцлав - це 5 річок, 12 островів і 112 мостів, тому його часто називають «польською Венецією». Третина площі міста займають парки і сквери. Це найтепліше місто в Польщі! У нього неможливо не закохатися. Тут панує сплетіння багатьох культур, привезених людьми з різних країн світу. Фотограф і журналіст OUTLOOK побував в цьому затишному місті і ділиться з нашими читачами своїми спогадами, зафіксованими через об'єктив.
Сентоза – весь Сінгапур в одному острові
Отримати повний набір вражень про країну площею понад 700 квадратних кілометрів усього за кілька днів пішої прогулянки – абсолютно реально. І надздібності на кшталт телепортації чи вміння переміщатися зі швидкістю світла для цього не потрібні. Досить вирушити на острів Сентоза, що належить до Республіки Сінгапур і повністю відображає всі її особливості. До того ж не більше ніж за 100 доларів!
На ходу. Вулична їжа в різних країнах світу. Частина 2
Ви, бува, не зголодніли? Ну й чудово, адже ми продовжуємо нашу розповідь про найпопулярнішу вуличну їжу з усього світу. Налітай, поки гаряче! Почнемо з південно-азійської країни Сінгапур - багаті на вітаміни і мінерали морепродукти займають ключове місце в раціоні жителів ...
ФОТОПРОЕКТ: Варшава звисока
Ми ловили перші останні промені осіннього сонця на майже порожніх варшавських вуличках в неділю. Коли сонце сховалося за хмарочосами - ми піднялися на найвищий з них, щоб побачити захід.
ФОТОПРОЕКТ: Голодним не втечеш. Барвисті базари Ізраїлю
За підтримки Посольства Ізраїлю в Україні OUTLOOK побував у цій неймовірній країні. Сьогодні ми ділимося з Вами яскравими фото з міських ринків! Місцевий колорит навіть крізь знімки на екрані дозволяє поринути у цю автентичну і неймовірно "смачну" атмосферу! Насолоджуйтесь!
ФОТОПРОЕКТ: Ми – діти інтернаціональних родин
Міжнародний день дітей називають «професійним святом» дітлахів різних країн... Дата його проведення, перший день літа, вибрана не випадково. Новий сезон, яскраві барви, час розваг – усе це неодмінно асоціюється з дитячими посмішками і пустотливими забавами.
Закрыть
Outlook facebook page