Національний день релігії бахаї на Ямайці
Подія стала святом не тільки для 21-місцевої громади бахаї на острові. До них приєдналися інші релігійні лідери та політичні діячі Ямайки.
Серед заходів, присвячених Дню бахаї виділяється сніданок до Дня бахаї, який організовується Національним Духовним Зборами бахаї Ямайки. Святкування проходять в громадах бахаї Кінгстона, Монтего Бей і Порт Антоніо.
Так, наприклад, в Порт Антоніо в рамках свята проводиться виставка в громадській бібліотеці на тему історії Віри Бахаї на Ямайці. На святкування в Кінгстоні - столиці Ямайки - запрошуються представники різних релігій від міжрелігійного ради, включаючи мусульман, християн, буддистів, індуїстів, а також мер Кінгстона та журналісти. У виступі на одному з таких свят мер Десмонд Маккензі підтвердив, що «місто Кінгстон зустрічає бахаї з розпростертими обіймами, оскільки тут розділяють прагнення бахаї до єдності та миру».
Громади бахаї по всій Ямайці проводять різні заходи: заняття з дітьми, навчальні гуртки та молитовні зустрічі, на які запрошуються всі бажаючі.
Віра Бахаї - монотеїстична релігія. Її засновник Багаулла (1817-1892) шанується як останній з ряду «явищ Бога», який, крім Багаулли, включає Авраама, Мойсея, Будду, Заратустру, Крішну, Ісуса Христа, Мухаммеда, Баба.
Вчення бахаї засноване на навчаннях Баба і Мірзи Хусейн Алі (назвався Багаулла). Головні теми: єдність Бога, єдність релігій і єдність людства.
Бахаї вважають свою релігію останньої світової монотеїстичної релігією, в той час як серед релігієзнавців її класифікують в діапазоні від исламско-синкретичної секти до нової світової релігії.
Віра Бахаї зародилася в середині XIX століття в Персії і в даний час об'єднує понад 5 млн послідовників [15] [16] [17] в 188 країнах і на 45 залежних територіях. Це представники багатьох народів, народностей і племен, вихідці з різних соціальних шарів. Частини священних писань бахаїзма перекладені більш ніж на 800 мов світу.