RU  UK  EN
Статьи  >  Дізнайся  >  Посольство ОАЕ в Україні провело благодійну акцію для дітей

Посольство ОАЕ в Україні провело благодійну акцію для дітей

Автор: 04.09.2017 | ОАЕ
На честь свята міжнародного Дня знань Посольство Об'єднаних Арабських Еміратів в Україні порадувало школярів тематичними подарунками.

96 рюкзаків, наповнених навчальним приладдям, вручили дітям з малозабезпечених родин. «Year of giving» - такий девіз керівництва ОАЕ призначило для цього року, і саме в рамках цієї місії відбувся захід. Для українських школярів його організувало Посольство ОАЕ в Україні за підтримки «Благодійного дому Шарджі», відомого своїми акціями доброти.

Посольство ОАЕ одним з найважливіших напрямів своєї діяльності вважає благодійність, виявляючи при цьому Україні свою глибоку повагу, підтримку та бажання зміцнювати двосторонні зв'язки.

Відкрила захід представник посольства Вікторія Рахматулліна:

"Я надзвичайно рада представляти таку чудову країну, як Об'єднані Арабські Емірати. Посольство як представник своєї країни в Україні передає ці подарунки від тих організацій, для яких важливо допомагати іншим. Однією з пріоритетних місій ОАЕ сьогодні є бажання ділитися добром з людьми з різних країн по всьому світу. І ми знаємо, що для України та її громадян така допомога нині актуальна. Я представляю досить молоду та водночас прогресивну країну з високими показниками розвитку і досягненнями в різних сферах. Це все стало можливим завдяки бажанню робити свою державу кращою. І ми теж маємо до цього прагнути. А діти – це якраз нове покоління, котре вестимесвою країну до процвітання"

Благодійна організація «Київський дитячий фонд», яка підтримує проведення подібних заходів, стала гостинним майданчиком і координатором цієї ініціативи.

"Від імені фонду я вітаю всіх дітей та їхніх рідних з Днем знань. Ми дякуємо нашим сьогоднішнім гостям, а також партнерамі благодійникам з ОАЕ. Вірю, що наша співпраця обов'язково буде тривалою і плідною. Впевнена, що ваші подарунки приноситимуть дітям радість під час навчального процесу» - відзначила голова організації Ніна Семенюк.

З вітальною промовою також виступив голова Арабського дому в Україні Закут Салах, наголосивши на важливості проведення акцій, які є проявом єднання між країнами, і висловив свою готовність і надалі підтримувати ці добрі справи.

Захід своєю присутністю вшанували представники державних органів України, міської влади, міністерств, високо оцінивши виконану посольством роботу.

Вам это будет интересно:
Висоти Сходу
Стереотипи – страшна річ. За «допомогою» них у нас в голові формується певна картина світу, яку не так просто змінити. Взяти, приміром, поняття «хмарочос». У 90% людей в уяві відразу ж виникають американські міста, знайомі з фільмів і ТБ. Цілком логічно, та ось тільки в наш час, щоб побачити кращу панораму на шикарні хмарочоси, курс слід тримати на схід.
Снігова королева позаздрила б. Кращі льодові готелі світу
Замість підлоги з підігрівом – ковзанка. Як альтернатива махровому халату – шапка-вушанка і пуховик. Відпочити у стилі «Північний полюс» пропонують еко-готелі та кафе в Канаді, Румунії і навіть спекотному Дубаї...Єкзотичними можуть бути готелі не тільки біля окену та тропічних пальм.
ОАЕ відзначають Золотий Ювілей
Сьогодні, 2 грудня, Об'єднані Арабські Емірати відзначають "Золотий ювілей" з нагоди 50-річчя з дня їх заснування у 1971 році. Ювілей ознаменовує початок національної стратегії країни на наступні 50 років, підтримуючи нову еру сталого розвитку, зміцнюючи унікальну конкурентоспроможність та глобальну відкритість економіки країни.
Водні ворота. Вражаючі порти світу
Аеропорти, залізничні вокзали, автобусні станції практично завжди створюються «за примхою Людини». А ось порти і гавані – це вже спільна творчість homo sapiens і природи. Outlook пропонує вашій увазі найгарніші та найоригінальніші з них.
Нові туристичні об'єкти
Поступове відкриття кордонів країнами світу вселяє надію на поверення до звичного ритму життя і відпусток. Тож у підбірці ми пропонуємо декілька нових незвичних туристичних місць, щоб ви могли напевно визначитись із місцем такої очікуваної відпустки.
ОАЕ на шляху до чистої електроенергії
6 квітня 2021 року Корпорація ядерної енергетики Еміратів (ENEC) оголосила, що перший блок АЕС Барака розпочав комерційні операції. В цифрах - це забезпечення електроенергією 570 тисяч домівок щороку, або попередження викидів 21 млн тон СО2.
Гуманітарна допомога від Об’єднаних Арабських Еміратів у часи пандемії
З нагоди 49-го Національного Дня і в рамках посилення міжнародного співробітництва у боротьбі з поширенням пандемії коронавірусу COVID-19 Посольство ОАЕ в Україні передало понад 1,5 мільйона експрес-тестів на COVID-19 (IgM/IgG) та масок для українських державних установ...
А ви знали...?
Добірка цього тижня насичена фото і відео матеріалами з різних куточків нашої планети. Хто налаштовує годинники у Букінгемському палаці? Як звучить Чорнобиль? Чи можливо у незвичний спосіб оглянути околиці міста Чунцинь? Ці та інші цікавинки ви сьогодні дізнаєтесь!
Гуманітарна допомога та діяльність ОАЕ у боротьбі з COVID-19
За час, поки у світі вирує пандемія коронавірусу, Посольства ОАЕ у 24 державах світу передали 260 тон медичного обладнання та харчових продуктів, а також допомогли 260 000 медичним працівникам.
ОАЕ евакуюють арабських громадян з Китаю
За дорученням Президента ОАЕ Й.В. Шейха Халіфи Бін Заїда Аль Нагаяна, Спадкоємний Принц Абу-Дабі, заступник Верховного головнокомандувача збройними силами ОАЕ, Й.В. Шейх Мухаммед Бін Заїд Аль Нагаян розпорядився евакуювати громадян ряду братніх і дружніх країн з Китаю, до «Гуманітарного міста» в Абу -Дабі.
В Україні пройшов «Культурний день ОАЕ»-2019
У неділю, 1 грудня, у Києві відбувся захід «Культурний день ОАЕ», гостями якого стали Надзвичайні і Повноважні посли Алжиру, Пакистану, Лівану, народні депутати, а також представники арабських діаспор в Україні.
Посольство ОАЕ проводить благодійні акції для українських дітей, що потребують особливої уваги
Протягом року Посольство Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні у співпраці з благодійними фондами проводить акції доброти. Сьогодні для київських школярів зі спеціальної школи I-II ступенів №12 керівник політичного, економічного та інформаційного відділу посольства Наджла Аль-Раїс і консультант економічного відділу Вікторія Рахматулліна за підтримки Благодійного фонду Мохаммеда ібн Рашида Аль Мактума підготували спеціальні подарунки!
Посольство ОАЕ в Україні організували дипломатичний прийом...
У Києві відбувся урочистий прийом, присвячений 45-річчю об'єднання Еміратів. Національний день в країні відзначається щороку другого грудня. Закінчивши об'єднання в 1971 році, за дуже короткий проміжок часу Об'єднані Арабські Емірати зуміли змінитися з пустельної ділянки на міцну й економічно розвинену державу, рівень життя в якій вважається на сьогоднішній день одним із найбільш високих не тільки на території всього Близького Сходу, але і у всьому світі.
Аерофобам протипоказано. Найкращі авіашоу світу
З моменту створення першого літака пройшло більше ста років, але цей комфортабельний вид транспорту досі викликає тремтіння в колінах у багатьох його пасажирів. Сьогодні ми підготували для вас добірку найбільш захоплюючих авіашоу, які щорічно проходять по всьому світу. І вже повірте від деяких з них у вас дійсно піде земля з-під ніг.
Закрыть
Outlook facebook page