RU  UK  EN
Статьи  >  Дізнайся  >  ОАЕ евакуюють арабських громадян з Китаю

ОАЕ евакуюють арабських громадян з Китаю

За дорученням Президента ОАЕ Й.В. Шейха Халіфи Бін Заїда Аль Нагаяна, Спадкоємний Принц Абу-Дабі, заступник Верховного головнокомандувача збройними силами ОАЕ, Й.В. Шейх Мухаммед Бін Заїд Аль Нагаян розпорядився евакуювати громадян ряду братніх і дружніх країн з Китаю, до «Гуманітарного міста» в Абу -Дабі.

За дорученням Президента ОАЕ Й.В. Шейха Халіфи Бін Заїда Аль Нагаяна, Спадкоємний Принц Абу-Дабі, заступник Верховного головнокомандувача збройними силами ОАЕ, Й.В. Шейх Мухаммед Бін Заїд Аль Нагаян розпорядився евакуювати громадян ряду братніх і дружніх країн з провінції Хубей к Китаї (епіцентру поширення коронавируса "Covid - 19") до «Гуманітарного міста» в Абу-Дабі. Дана міра була здійснена на прохання урядів низки країн, в рамках якої відбулася евакуація, що також відповідає гуманітарним принципам Еміратів, прийнятим щодо братів і друзів і надання їм посильної допомоги у складних обставинах.

Літак, оснащений необхідним медичним обладнанням, здійснив евакуацію 215 осіб, серед якої були громадяни низки арабських і дружніх країн. В евакуації взяла участь група гуманітарного реагування, до складу якої увійшли добровольці з числа пілотів, бортпровідників, а також група медичного та адміністративного персоналу.

«Гуманітарне місто» в Абу-Дабі оснащене усім необхідним обладнанням і матеріалами для проведення медичних оглядів евакуйованих осіб і забезпечення їх безпеки. Евакуйовані будуть поміщені в карантин на термін не менше 14 днів, їм надаватиметься уся необхідна медична допомога протягом всього періоду карантину відповідно до стандартів ВООЗ.

Міністерство закордонних справ і міжнародного співробітництва Об’єднаних Арабських Еміратів та Посольство ОАЕ в Китайській Народній Республіці погодили з посольствами відповідних країн організацію процесу евакуації в рамках зусиль ОАЕ по розширенню співпраці з китайським урядом в боротьбі з поширенням вірусу.

Ця ініціатива відображає постійне прагнення ОАЕ надавати підтримку братнім і дружнім країнам і зміцнювати гуманітарні основи ОАЕ, які є наріжним каменем політики країни, чиє керівництво завжди підкреслювало необхідність надання допомоги всім народам у важких обставинах без дискримінації на основі географічного розташування, раси чи релігії, а скоріше на основі благородних людських принципів.

Текст надано Посольством ОАЕ в Україні

Вам это будет интересно:
Гуманітарна допомога та діяльність ОАЕ у боротьбі з COVID-19
За час, поки у світі вирує пандемія коронавірусу, Посольства ОАЕ у 24 державах світу передали 260 тон медичного обладнання та харчових продуктів, а також допомогли 260 000 медичним працівникам.
Висоти Сходу
Стереотипи – страшна річ. За «допомогою» них у нас в голові формується певна картина світу, яку не так просто змінити. Взяти, приміром, поняття «хмарочос». У 90% людей в уяві відразу ж виникають американські міста, знайомі з фільмів і ТБ. Цілком логічно, та ось тільки в наш час, щоб побачити кращу панораму на шикарні хмарочоси, курс слід тримати на схід.
В Україні пройшов «Культурний день ОАЕ»-2019
У неділю, 1 грудня, у Києві відбувся захід «Культурний день ОАЕ», гостями якого стали Надзвичайні і Повноважні посли Алжиру, Пакистану, Лівану, народні депутати, а також представники арабських діаспор в Україні.
Водні ворота. Вражаючі порти світу
Аеропорти, залізничні вокзали, автобусні станції практично завжди створюються «за примхою Людини». А ось порти і гавані – це вже спільна творчість homo sapiens і природи. Outlook пропонує вашій увазі найгарніші та найоригінальніші з них.
Посольство ОАЕ проводить благодійні акції для українських дітей, що потребують особливої уваги
Протягом року Посольство Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні у співпраці з благодійними фондами проводить акції доброти. Сьогодні для київських школярів зі спеціальної школи I-II ступенів №12 керівник політичного, економічного та інформаційного відділу посольства Наджла Аль-Раїс і консультант економічного відділу Вікторія Рахматулліна за підтримки Благодійного фонду Мохаммеда ібн Рашида Аль Мактума підготували спеціальні подарунки!
Посольство ОАЕ в Україні провело благодійну акцію для дітей
На честь свята міжнародного Дня знань Посольство Об'єднаних Арабських Еміратів в Україні порадувало школярів тематичними подарунками.
Посольство ОАЕ в Україні організували дипломатичний прийом...
У Києві відбувся урочистий прийом, присвячений 45-річчю об'єднання Еміратів. Національний день в країні відзначається щороку другого грудня. Закінчивши об'єднання в 1971 році, за дуже короткий проміжок часу Об'єднані Арабські Емірати зуміли змінитися з пустельної ділянки на міцну й економічно розвинену державу, рівень життя в якій вважається на сьогоднішній день одним із найбільш високих не тільки на території всього Близького Сходу, але і у всьому світі.
Аерофобам протипоказано. Найкращі авіашоу світу
З моменту створення першого літака пройшло більше ста років, але цей комфортабельний вид транспорту досі викликає тремтіння в колінах у багатьох його пасажирів. Сьогодні ми підготували для вас добірку найбільш захоплюючих авіашоу, які щорічно проходять по всьому світу. І вже повірте від деяких з них у вас дійсно піде земля з-під ніг.
Закрыть
Outlook facebook page