RU  UK  EN
Статьи  >  Дізнайся  >  Гуманітарна допомога та діяльність ОАЕ у боротьбі з COVID-19

Гуманітарна допомога та діяльність ОАЕ у боротьбі з COVID-19

Автор: 28.04.2020 | ОАЕ
За час, поки у світі вирує пандемія коронавірусу, Посольства ОАЕ у 24 державах світу передали 260 тон медичного обладнання та харчових продуктів, а також допомогли 260 000 медичним працівникам.

США

Уряд ОАЕ та компанія «Etihad Airways» співпрацювали з Посольством США в ОАЕ з метою повернення на Батьківщину 25 американських громадян, які не мали можливості подорожувати через спалах коронавірусу. Крім того, посол ОАЕ в США Й.В. Юсеф Аль Отайба зустрівся з Державним Секретарем США Майком Помпео і передав запевнення у підтримці і солідарності від Й.В. Шейха Абдулли Бін Заїда Аль Нагаяна, Міністра Закордонних Справ та Міжнародного Співробітництва ОАЕ.

Посольство ОАЕ у Вашингтоні стало першим донором Національної Дитячої Лікарні, що запустила перший мобільний пункт тестування на COVID-19 для дітей, підлітків та молоді. ОАЕ також надає благодійну підтримку установі «Chef José Andrés’ World Central Kitchen», яка розповсюджує 50 000 готових до вживання харчових наборів громадам, які цього потребують. Посольство ОАЕ в США також підтримує організацію «Feed the Fight», що надає харчування медичним працівникам першої ланки, та «Good Food Markets», що через продуктові магазини надає харчові продукти потребуючим мешканцям міста Вашингтон.

Об'єднане Королівство

ОАЕ переобладнали найбільший виставковий комплекс Лондона «ExCeL London», що повністю належить Уряду Абу-Дабі, у польовий госпіталь невідкладної медичної допомоги пацієнтам інфікованим COVID-19. Під назвою «NHS Nightingale Hospital», новий заклад матиме 4 000 місць і буде спроможний надати повний спектр медичних послуг. ОАЕ взяли на себе всі супутні витрати, пов’язані із функціонуванням закладу, та дозволяють користуватись приміщенням центру без стягнення орендної плати.

5 квітня ОАЕ сприяли поверненню додому 345 громадян Великобританії, що знаходились в ОАЕ з туристичною метою. У відповідь Посол Великобританії в ОАЕ Й.В. Патрік Муді заявив: «Я також хочу виразити величезну подяку Еміратам, еміратській владі, що зробила це можливим…».

Південна Корея

19 березня ОАЕ сприяли евакуації 80 громадян з території Ірану, у відповідь на запит Уряду Південної Кореї. Серед евакуйованих було 74 громадянина Південної Кореї та 6 громадян Ірану, що прилетіли до ОАЕ після чого продовжили подорож до Міжнародного Аеропорту Інчхон у Південній Кореї.

Греція

26 березня ОАЕ надали 13 тон медичних засобів Греції, до яких зокрема входили захисні медичні костюми, медичні рукавички та засоби дезінфекції. У своїй заяві Прем’єр-міністр Греції Й.В. Кіріакос Міцотакіс зокрема наголосив: «Дружба та довіра, яку ми поділяємо з Об’єднаними Арабськими Еміратами глибока, особливо у ці складні часи, солідарність наших союзників очевидна, що підтверджує сьогоднышньою доставкою цінного медичного вантажу».

КНР

У відповідь на перший сплеск COVID-19 у м.Ухань, ОАЕ надали КНР медичні засоби, що включали захисні маски для обличчя та медичні рукавички. 26 січня Й.В. Шейх Мухаммед Бін Заїд Аль Нагаян, Спадкоємний Принц Абу-Дабі та Заступник Верховного Головнокомандувача ЗС ОАЕ у Твіттері наголосив: «Ми уважно слідкуємо за зусиллями Уряду КНР протидіяти поширенню коронавірусу. Ми впевнені у їх спроможності подолати цю кризу. ОАЕ готове надати усю допомогу КНР та співпрацювати з міжнародним співтовариством для подолання вірусу».

4 березня, у рамках Еміратської ініціативи «Homeland of Humanity», ОАЕ евакуювали 215 громадян різних країн з Китайської Провінції Хубей до «Emirates Humanitarian City» в Абу-Дабі, де громадяни отримали необхідну медичну допомогу.

Іран

3 березня ОАЕ у співробітництві з Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) відправили літак із 7,5 тонами медичних засобів та 5 медичними експертами ВООЗ до Ірану, щоб допомогти 15 000 працівників охорони здоров’я та 100 000 робочим. 15 березня під час телефонної розмови з Міністром Закордонних Справ Ірану Й.В. Мохаммедом Джавадом Заріфом, Й.В. Шейх Абдулла Бін Заїд Аль Нагаян, Міністр Закордонних Справ та Міжнародного Співробітництва ОАЕ, наголосив на підтримці народу Ірану у подоланні цієї кризи.

У другій поставці медичного обладнання до Ірану 17 березня ОАЕ направило більше ніж 33 тони критично необхідних медичних засобів, що включали медичні рукавички та хірургічні маски, і інше захисне обладнання. Допомога Ірану була доставлена з метою підтримки 33 000 працівників медичної сфери.

Коментуючи надану допомогу, Ї.В. Рім Бінт Ібрагім Аль Хашемі, Державний Міністр Міжнародного Співробітництва ОАЕ зазначила: «Зусилля ОАЕ із надання другої партії допомоги відповідають корінним гуманітарним принципам Еміратів, які підтверджують наше переконання, що надання важливої для життя допомоги, тим, хто зазнає лиха, є служінням загальному благу».

Сербія

29 березня ОАЕ надало Белграду 10 тон медичного обладнання. Перша партія пожертви від ОАЕ включала 13 750 захисних костюмів, 15 000 медичних костюмів, 500 000 медичних рукавичок, 30 000 бахіл, 20 000 медичних масок та 6 000 антисептиків. Апарати ШВЛ заплановано доставити наступним літаком. Допомогу зустрічав Міністр Оборони Сербії Й.В. Александар Вуін, Міністр Охорони Здоров’я Сербвї Й.В. Златібор Лонкар та Посол ОАЕ в Сербії Й.В. Мубарак Саід Аль Дахері.

Сейшели

ОАЕ передали 13 тон медичних засобів Уряду Сейшелів, щоб допомогти у протидії COVID-19. Гуманітарна допомога включала медичні: комбінезони, халати, рукавички, маски тощо. Допомогу було доставлено 25 березня.

Хорватія

ОАЕ передали 13 тон медичного устаткування, включаючи маски, після потужного землетрусу 22 березня, що було названо найбільш сильним землетрусом за останні 140 років.

Малайзія

ОАЕ відправили медичне устаткування та засоби до Куали-Лумпур 29 березня. Міністр Закордонних Справ Малайзії Й.В. Хішаммужжін Хусейн та Посол ОАЕ в Малайзії Й.В. Халід Аль Гейт зустрілись, щоб обговорити найкращі практики із подолання пандемії.

Афганістан

ОАЕ відправила невідкладну медичну допомогу до Афганістану, що містила засоби для тестування на COVID-19 та обладнання для огляду пацієнтів.

Бразилія

1 квітня Еміратська авіакомпанії «Emirates» доправила до Бразилії 500 000 тестів на COVID-19 з КНР. Це був перший з двох спеціальних вантажних чартерів «Emirates», що доправили медичні засоби до Бразилії.

Казахстан

ОАЕ відправили 13 тон медичних засобів до Казахстану 6 квітня щоб посилити готовність країни протидіяти COVID-19, та підтримати 13 000 працівників сектору охорони здоров’я.

Італія

5 квітня ОАЕ доставили приблизно 13 тон медичних засобів, щоб допомогти країні протидіяти пандемії COVID-19 та підтримати 13 000 працівників сектору охорони здоров’я.

Україна

ОАЕ відправили 13 тон медичної допомоги до України 10 квітня щоб підтримати 13 000 працівників сектору охорони здоров’я. Літаком також повернулись на Батьківщину 113 громадян України з ОАЕ.

5eb1714f80d40.jpeg

Кіпр

14 квітня ОАЕ відправили літак з допомогою, що включала 8 тон медичних засобів, маючи на меті підтримати 10 000 працівників сектору охорони здоров’я Кіпра у протидії пандемії COVID-19

Мавританія

ОАЕ 19 квітня відправили літак, що перевіз 18 метричних тон медичних засобів та харчових продуктів для Ісламської Республіки Мавританія, маючи на меті підтримати 10 000 працівників сектору охорони здоров’я.

Колумбія

ОАЕ відправили 10 тон медичних засобів до Колумбії 8 квітня щоб допомогти країні у боротьбі з COVID-19. Допомога була направлена на підтримку 10 000 працівників сектору охорони здоров’я. Літаком також було репатрійовано 63 громадян Колумбії з ОАЕ.

Болгарія

12 квітня в Абу-Дабі Міністр економіки Болгарії Й.В. Еміль Караніколов зустрівся з Державним Міністром ОАЕ Й.В. Ахмедом Алі Аль Сайегом. Сторони обговорили подальше співробітництво між країнами.

Сомалі

14 квітня, у співробітництві з Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) ОАЕ відправили літак із приблизно 27 тонами медичної допомоги до Сомалі. Допомога, яка включала 7 тон вантажу від ОАЕ та 20 тон - від ВООЗ, допоможе приблизно 27 000 працівників сектору охорони здоров’я у протистоянні COVID-19

ПАР

20 квітня ОАЕ доправили до ПАР літак із 7 метричними тонами медичних засобів на борту, що допоможе орієнтовно 7000 працівникам сектору охорони здоров’я.

Ефіопія

13 квітня ОАЕ доправили до Ефіопії літак із 33 тонами медичних засобів на борту, маючи на меті допомогти 33 000 працівникам сектору охорони здоров’я. Літак із допомогою доставив до Ефіопії 15 тон допомоги від ОАЕ, 3 тони допомоги, мають бути направлені до Африканського Союзу, та ще 15 тон допомоги, яку було надано ВООЗ, щоб допомогти Ефіопії та іншим 30 Африканським країнам протистояти пандемії COVID-19.

Пакістан

2 квітня ОАЕ відправити першу партію необхідних медичних засобів до Пакістану. Посол ОАЕ в Пакістані Й.В. Хамад Аль-Заабі повідомив у своєму твіттері: «Наша прихильність до гуманітарних підходів та принципів для допомоги потребуючим допомоги у скрутному становищі не знає меж».

2 квітня друга партія, 11 тон, медичних засобів наданих ОАЕ було доставлено в Ісламабад.

Інформація надана Посольством Обєднаних Арабських Еміратів в Україні

Вам это будет интересно:
Висоти Сходу
Стереотипи – страшна річ. За «допомогою» них у нас в голові формується певна картина світу, яку не так просто змінити. Взяти, приміром, поняття «хмарочос». У 90% людей в уяві відразу ж виникають американські міста, знайомі з фільмів і ТБ. Цілком логічно, та ось тільки в наш час, щоб побачити кращу панораму на шикарні хмарочоси, курс слід тримати на схід.
Снігова королева позаздрила б. Кращі льодові готелі світу
Замість підлоги з підігрівом – ковзанка. Як альтернатива махровому халату – шапка-вушанка і пуховик. Відпочити у стилі «Північний полюс» пропонують еко-готелі та кафе в Канаді, Румунії і навіть спекотному Дубаї...Єкзотичними можуть бути готелі не тільки біля окену та тропічних пальм.
ОАЕ відзначають Золотий Ювілей
Сьогодні, 2 грудня, Об'єднані Арабські Емірати відзначають "Золотий ювілей" з нагоди 50-річчя з дня їх заснування у 1971 році. Ювілей ознаменовує початок національної стратегії країни на наступні 50 років, підтримуючи нову еру сталого розвитку, зміцнюючи унікальну конкурентоспроможність та глобальну відкритість економіки країни.
Водні ворота. Вражаючі порти світу
Аеропорти, залізничні вокзали, автобусні станції практично завжди створюються «за примхою Людини». А ось порти і гавані – це вже спільна творчість homo sapiens і природи. Outlook пропонує вашій увазі найгарніші та найоригінальніші з них.
Нові туристичні об'єкти
Поступове відкриття кордонів країнами світу вселяє надію на поверення до звичного ритму життя і відпусток. Тож у підбірці ми пропонуємо декілька нових незвичних туристичних місць, щоб ви могли напевно визначитись із місцем такої очікуваної відпустки.
ОАЕ на шляху до чистої електроенергії
6 квітня 2021 року Корпорація ядерної енергетики Еміратів (ENEC) оголосила, що перший блок АЕС Барака розпочав комерційні операції. В цифрах - це забезпечення електроенергією 570 тисяч домівок щороку, або попередження викидів 21 млн тон СО2.
Гуманітарна допомога від Об’єднаних Арабських Еміратів у часи пандемії
З нагоди 49-го Національного Дня і в рамках посилення міжнародного співробітництва у боротьбі з поширенням пандемії коронавірусу COVID-19 Посольство ОАЕ в Україні передало понад 1,5 мільйона експрес-тестів на COVID-19 (IgM/IgG) та масок для українських державних установ...
А ви знали...?
Добірка цього тижня насичена фото і відео матеріалами з різних куточків нашої планети. Хто налаштовує годинники у Букінгемському палаці? Як звучить Чорнобиль? Чи можливо у незвичний спосіб оглянути околиці міста Чунцинь? Ці та інші цікавинки ви сьогодні дізнаєтесь!
ОАЕ евакуюють арабських громадян з Китаю
За дорученням Президента ОАЕ Й.В. Шейха Халіфи Бін Заїда Аль Нагаяна, Спадкоємний Принц Абу-Дабі, заступник Верховного головнокомандувача збройними силами ОАЕ, Й.В. Шейх Мухаммед Бін Заїд Аль Нагаян розпорядився евакуювати громадян ряду братніх і дружніх країн з Китаю, до «Гуманітарного міста» в Абу -Дабі.
В Україні пройшов «Культурний день ОАЕ»-2019
У неділю, 1 грудня, у Києві відбувся захід «Культурний день ОАЕ», гостями якого стали Надзвичайні і Повноважні посли Алжиру, Пакистану, Лівану, народні депутати, а також представники арабських діаспор в Україні.
Посольство ОАЕ проводить благодійні акції для українських дітей, що потребують особливої уваги
Протягом року Посольство Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні у співпраці з благодійними фондами проводить акції доброти. Сьогодні для київських школярів зі спеціальної школи I-II ступенів №12 керівник політичного, економічного та інформаційного відділу посольства Наджла Аль-Раїс і консультант економічного відділу Вікторія Рахматулліна за підтримки Благодійного фонду Мохаммеда ібн Рашида Аль Мактума підготували спеціальні подарунки!
Посольство ОАЕ в Україні провело благодійну акцію для дітей
На честь свята міжнародного Дня знань Посольство Об'єднаних Арабських Еміратів в Україні порадувало школярів тематичними подарунками.
Посольство ОАЕ в Україні організували дипломатичний прийом...
У Києві відбувся урочистий прийом, присвячений 45-річчю об'єднання Еміратів. Національний день в країні відзначається щороку другого грудня. Закінчивши об'єднання в 1971 році, за дуже короткий проміжок часу Об'єднані Арабські Емірати зуміли змінитися з пустельної ділянки на міцну й економічно розвинену державу, рівень життя в якій вважається на сьогоднішній день одним із найбільш високих не тільки на території всього Близького Сходу, але і у всьому світі.
Аерофобам протипоказано. Найкращі авіашоу світу
З моменту створення першого літака пройшло більше ста років, але цей комфортабельний вид транспорту досі викликає тремтіння в колінах у багатьох його пасажирів. Сьогодні ми підготували для вас добірку найбільш захоплюючих авіашоу, які щорічно проходять по всьому світу. І вже повірте від деяких з них у вас дійсно піде земля з-під ніг.
Закрыть
Outlook facebook page