RU  UK  EN
Статьи  >  Дізнайся  >  Посол Індії провів дипломатичний прийом на честь Національного Дня

Посол Індії провів дипломатичний прийом на честь Національного Дня

Автор: 27.01.2017 | Індія, дипломатія, посол
Надзвичайний і Повноважний Посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарти провів урочистий прийом на честь Національного дня. Висловити свою повагу і привітати колегу з державним святом прибули Глави дипломатичних місій Болгарії, Грузії, Румунії, Молдови, Палестини, Сирії, Таджикистану, Узбекистану, Казахстану, Македонії, Великобританії, Канади, Марокко, Кувейту, Білорусі, Судану, ПАР, Аргентини, Японії , Туркменістану, представники громадськості, ЗМІ.

Відкриваючи вечір Пан Посол привітав і подякував за візит всіх гостей свята.

"Як вам відомо 26 січня 1960 роки ми подарували собі Конституцію, яка протягом останніх 67 років пройшла випробування часом і складністю надзвичайно різноманітної країни. Цей день ми святкуємо з особливим розмахом, так як відзначаємо 70-річчя незалежності Індії і 25 років встановлення дипломатичних відносин з Україною ", - заявив Пан Бхарти.

Він також зазначив, що протягом 70 років незалежності Індія стала прикладом для всього світу. Незважаючи на відмінність мов, релігій і економічного статусу громадян, цілісний прогрес, якого досягла Індія, породив промені надії в різних країнах по всьому світу. "Історія Індії - це історія віри і розвитку. Це історія надії та успіху. За останні кілька років, коли велика частина світу зіткнулася з економічним спадом, індійська економіка зросла на 7,5%", - підкреслив Посол.

За його словами, за останні 25 років індійсько-українські відносини стали ближче і більш ефективними. "Між нашими країнами завжди було продуктивне співробітництво в галузі торгівлі та оборони. Нові фундаменти вже готові для того, щоб ще більше зміцнити наші відносини. Ми зробили нові кроки для розвитку партнерства в нішевих галузях: сільське господарство, фармацевтична продукція, туризму, освіти", - заявив Пан Бхарти.

День республіки - офіційне свято Індії, був введений в 1950 році, коли вступила в силу Конституція, що діє й донині.

День республіки є одним з трьох національних свят Індії, інші два - це День незалежності (15 серпня) і День народження Махатми Ганді (2 жовтня). У цей день в столиці Індії, Нью-Делі, проходить урочистий парад по церемоніальні проспекту Раджпатх.

Процесія, що складається з барвисто оформлених платформ, які представляють різні штати, проходить від Президентського палацу до Воріт Індії. У ній також беруть участь оркестри, народні танцюристи, колони школярів і скаутів. Однак параду передує урочиста церемонія прибуття президента і прем'єр-міністра Індії на Раджпатх і військовий парад військ гарнізону столиці.

Також до цього дня в країні приурочені театральні вистави, фестивалі народної музики і танців. Своєрідним післямовою до святкування Дня Республіки в столиці є церемонія під назвою «Сигнал відбою», в якій беруть участь гвардійці президентської охорони в історичних мундирах.

Церемонія проводиться на площі Віджай-Чоук на другий день після свята. На ній присутні керівники уряду і члени дипломатичного конкурсу. Корінням своїм вона сягає часів середньовіччя, коли захід був сигналом для припинення бойових дій - війська трубили відбій.

До заходу сонця грають армійські духові оркестри, а коли сонце опускається за горизонт, музика стихає, і починається феєрверк.

У більшості міст в День республіки також проходять святкові заходи різного ступеня формальності. Так, у всіх столицях штатів губернатор обов'язково піднімає національний прапор Індії.

Вам это будет интересно:
Лех. На вершині світу
Спочатку не зрозуміло, це скелі притиснулися до старих буддистських храмів або стародавні споруди шукають підтримки і розради у брил. Старовинне місто Лех, що розташоване на півночі Індії на висоті трьох тисяч метрів в штаті Джамму і колись було дуже популярним серед сіркоперегінної худоби, караванів і торговців...
Джайпур. Рожеве місто. Частина 2
У Джайпурі завжди багато туристів. Місто входить у більшість світових путівників по Індії. Тут достатньо готелів, нема проблем з вибором транспорту, повно вуличних закусочних і комфортних кафе. Місцевий люд доброзичливий і завжди готовий допомогти подорожньому. Якщо до цього пориву додати ще й кілька рупій, то індійці радо поділяться інформацією...
Джайпур. Рожеве місто
Хтось порівнює Джайпур з ажурною скатертиною. Інші – з коробкою рожевого зефіру. Треті твердять – це вулик, щільно заселений бджолами. Однак всі сходяться в одному – тут дивовижне повітря, сповнене якоюсь свободою, котру не зустрінеш у Європі. Вона заповнює легені, і вже через вдих мандрівник втрачає лік годинам і навіть століттям.
Харківський Дипломатичний Клуб святкує першу річницю створення!
23 грудня у стінах Харківського Дипломатичного клубу пройшов новорічний Гала-вечір на честь річниці його створення. Учасниками заходу стали народні депутати, керівники структур міста й області та громадськх організацій, губернатори, почесні консули, керівники ВНЗ, та інші почесні гості.
ВІДЕО: Ванільне, фісташкове... орхідейне
За сприяння Посольства Сирійсько-Арабської Республіки в Україні ми відвідали Дамаск і побували у незвичайному місці. Дивіться! Якщо Ви все ще думаєте, що улюбле багатьма - морозиво, можна приготувати тільки з молока або фруктового соку - то це не зовсім вірно. Дивіться відеоролик та дізнавайтесь з чого ще роблять "охолоджуїчі ласощі"!
Індійське село Кодхіні: таємниця близнюків, котру ніхто не розгадав
У світі є незвичайне місце, де народжується найбільше близнюків. Хоча на перший погляд це схоже на містичний збіг, статистика змушує вірити в чудеса. Індійський штат Керала може похвалитися селом, де відбуваються незвичайні речі. Кодхіні – те саме місце, де близнюків більше, ніж у будь-якій іншій точці світу. І цьому немає майже жодних пояснень.
Кордони не перешкода: найбільш відомі анклави світу
Сьогодні OUTLOOK подорожує по найцікавішим з точки зору географії та адміністративного управління містам і країнам, які є анклавами, повністю розташовуючись на територіях інших держав.
"Made in Slovenia". Відкриття виставки сучасного словенського дизайну
З 5 по 15 листопада пройде виставка "The Future of Living" ("Майбутнє життя"), організована у співпраці Посольства Республіки Словенія в Україні з Центром креативності Республіки Словенія та Музеєм історії міста Києва.
Відриття Скверу Мислителів у Харкові!
23 жовтня за ініціативи Посольств Казахстану та Азербайджану в Україні та за підтримки Харківської міської ради, Почесного консульства Казахстану в Харкові та Харківського Дипломатичного Клубу відбулось урочисте відкриття Скверу Мислителів у Харкові, який символізує дружні відносини між Україною, Азербайджаном та Казахстаном.
«Школа молодого дипломата» з Харкова в проєкті Diplomatic Greetings
У понеділок, 18 жовтня, відбувся проєкт Diplomatic Greetings за участі членів "Школи молодого дипломата" при Харківській міській раді. Спікерами заходу стали Надзвичайний та Повноважний Посол України Олександр Сліпченко, Надзвичайний та Повноважний Посол Чорногорії в Україні пані Драгіца Понорац ...
Жіночі прикраси в Індії: сакральний зміст
При слові індійка в нашій уяві виникає красива жінка в сарі, неодмінно з безліччю прикрас і малюнків на тілі. Звідки в національних традиціях цього народу така пристрасть до прикрашання тіла? У цьому є не лише естетичний, але й глибокий сакральний сенс – відображення культури, вірувань і світогляду індійців...
У Харкові відкриють Сквер Мислителів на знак дружніх відносин між Україною, Азербайджаном та Казахстаном
23 жовтня за ініціативи Посольств Казахстану та Азербайджану в Україні та за підтримки Харківської міської ради, Почесного консульства Казахстану в Харкові та Харківського Дипломатичного Клубу відбудеться урочисте відкриття Скверу Мислителів у Харкові. Меценатом проєкту став Почесний консул Казахстану у Харкові, Емін Наджафлі.
Вручення вірчих грамот Президенту України новопризначеними главами місій
1 жовтня Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти в Апостольського нунція, послів Держави Ізраїль та Латвійської Республіки.
Новини іноземних дипустанов в Україні
Незважаючи на розпал літніх відпусток, багато культурних заходів за участі іноземних дипломатичних установ відбулось в серпні в Україні. Далі представляємо вашій увазі підбірку деяких з них.
Замість візка – човен: знамениті плавучі ринки
Магазини, супермаркети, ринки – всі ці місця невід’ємна частина життя будь-якої людини на нашій планеті. Здавалося б, що в них незвичайного – кругом усе схоже, хіба що товари і ціни різняться в залежності від країни чи міста. Насправді все не зовсім так – до деяких базарів слід діставатися вплав… Про них ми і розповімо.
Проводжаючих просимо залишити вагони: найцікавіші поїзди планети
Незважаючи на безупинний розвиток авіатранспорту, багато людей по всій планеті все ще люблять з різних причин подорожувати поїздами. І хай у більшості поїзд асоціюється з повільним пересуванням, у порівнянні з літаками, і комфортом у найкращому випадку рівня минулого століття...
64-ий Національний День Малайзії!
31 серпня малазійці у всьому світі відзначають Національний День. Темою цьогорічного свята стала «Малайзійська турбота» (“Malaysia Care”), що уособлює діяння малайзійців, притаманну їм турботу та гостинність.
Південний Гоа очами Кіри Кондратенко
Депресія і відсутність нових ідей? Вирушайте на Гоа! Якось саме завдяки відпочинку на Гоа бізнес-леді Кіра Кондратенко набралася сил для здійснення нового цікавого проекту. Сьогодні вона ділиться з нами своїми враженнями від острова, іменуючи його не інакше як раєм на Землі.
Вручення вірчих грамот чотирма новопризначеними послами Президенту України
19 серпня Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у послів Ірландії, Федеративної Республіки Нігерія, Республіки Корея та Республіки Вірменія.
Життя на воді: 7 маловідомих конкурентів Венеції
Коли ми чуємо вираз «місто на воді», одразу на думку спадає Венеція, чи не так? Неквапливі гондоли, вузенькі вулички по обидва боки, ніжне світло сонця, що заходить, і старовинна архітектура створюють той п’янкий романтичний коктейль, котрий приваблює туристів з усього світу.
Закрыть
Outlook facebook page