RU  UK  EN
Статьи  >  Дізнайся  >  Киргизькій Республіці - 28. Посол Жусупбек Шаріпов провів дипломатичний прийом у столиці України

Киргизькій Республіці - 28. Посол Жусупбек Шаріпов провів дипломатичний прийом у столиці України

20 листопада в готелі InterContinental Kyiv відбувся дипломатичний прийом з нагоди 28-ої річниці Незалежності Киргизької Республіки. Надзвичайний і Повноважний Посол Киргизької Республіки в Україні вітав запрошених з нагоди свята.

Гостями заходу стали Надзвичайні і Повноважні Посли Азербайджану, Афганістану, Бельгії, Білорусі, Болгарії, В’єтнаму, Вірменії, Єгипту, Ізраїлю, Індонезії, Іраку, Ірану, Казахстану, Катару, Кореї, Кувейту, Лівану, Малайзії, Марокко, Молдови, Пакистану, Румунії, Сербії, Туреччини, Хорватії, а також представники міжнародних організацій, державних установ України та навчальних закладів.

0000.jpeg

У вітальній промові Надзвичайний і Повноважний Посол Киргизької Республіки в Україні Жусупбек Шаріпов зазначив: «Історія Киргизстану сягає своїм корінням ІІ століття до нашої ери, що було підтверджено Резолюцією 57-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН про визнання 2200 річчя Киргизької Державності. Але вже у 2019 році були знайдені історичні записи про існування киргизів та киргизької державності 3 тисячі років тому. Наша ж нова історія розпочинається 31 серпня 1991 року із прийняттям Декларації про державну незалежність Киргизької Республіки, а в 1992 році Киргизстан став членом ООН. З цього моменту було встановлено дипломатичні відносини із 163 державами.

За роки незалежності Киргизька Республіка домоглась значного прогресу в політичному і соціально-економічному розвитку, зайнявши своє гідне місце в світовому співтоваристві і відіграючи конструктивну роль у вирішенні міжнародних і регіональних питань. Курсом нової політичної системи народ Киргизстану обрав розвиток парламентської демократії, багатопартійності, змінюваності влади в правовому полі, а також у зміцненні громадянського сектора і його інститутів, а керівництво держави оптимізувало роботу державних органів, провело реформи правоохоронних та фіскальних органів, а також судової, виборчої та освітньої систем. Така стабільна політична ситуація сприяла зростанню економіки. Киргизстан увійшов в ТОП-20 країн-реформаторів рейтингу «Doing business-2020» від Світового банку.

Киргизька Республіка вибудовує відкриту багатовекторну зовнішню політику і розвиває співробітництво з усіма державами-членами ООН та міжнародними організаціями на основі доброї волі, взаєморозуміння і взаємоповаги інтересів. Зовнішньополітичний курс країни направлений на створення і підтримання сприятливих умов для сталого розвитку держави, подальшого зростання добробуту народу, зміцнення національної та регіональної безпеки, захисту прав та інтересів громадян і юридичних осіб Киргизької Республіки за кордоном, просування позитивного іміджу країни на міжнародному рівні.

Цього року Киргизстан головував у важливих регіональних організаціях, таких як Шанхайська організація співробітництва, Організація договору про колективну безпеку і Раді Співробітництва тюркомовних держав. Ініціативами Киргизстану стали створення культурно-інтеграційного центру країн ШОС і країн Шовкового шляху для розвитку і посилення культурно-гуманітарних зв’язків.

Слід зазначити, що Європейський Союз розглядає нашу країну, як надійного партнера і зразкову державу в Центрально-Азіатському регіоні, яка зуміла побудувати вільне суспільство і демократичну країну з парламентською формою правління. Крім того, Киргизька Республіка в 2014 році першою і єдиною з держав Центральної Азії отримала статус «Партнера за демократію» Парламентської асамблеї Ради Європи і успішно просуває демократичні перетворення.

Дипломатичні відносини між Киргизстаном і Україною були встановлені 19 вересня 1992 року. Відносини наших держав характеризуються поступальною динамікою партнерського і взаємовигідного співробітництва в сферах торгівлі, економіки, сільського господарства, транспорту, культури, туризму, науки і освіти. За офіційними даними, в Україні поживає приблизно 2 тис. киргизів, а на території Киргизстану – понад 20 тис. українців, які позитивно впливають на розвиток дружніх відносин між нашими країнами».

Дивіться фоторепортаж від OUTLOOK з дипломатичного прийому в галереї!

Вам это будет интересно:
Четвертий міжнародний турнір із гольфу «Ambassador’s Cup»
Гольф-турнір «Ambassador’s Cup» - спортивне змагання для дипломатичних гостей, яке уже кілька років поспіль організовує ДП «ГДІП» спільно із гольф-центром “Kozyn”.
Посол Індії Партха Сатпатхі відкрив пам'ятник Махатмі Ганді в столиці
З нагоди 150-річчя Махатми Ганді Посольство Республіки Індії в Києві у співпраці з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка відкрило бронзовий пам’ятник Махатми Ганді у Ботанічному саду імені О.В. Фоміна.
Посольства відзначили Європейський день мов-2020!
Рада Європи спільно з Європейським Союзом оголосила 2001 рік роком Європейських мов, який став дуже успішним у всіх 45 країнах-учасницях. Цього року посольства, акредитовані в Україні, а також їх культурні центри, організували онлайн та офлайн заходи для всіх охочих долучились до розуміння культури через мову.
World Cleanup Day-2020 за участі іноземних дипломатів
19 вересня, на запрошення Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби, Надзвичайні та Повноважні посли Австрії, В’єтнаму, Естонії, Індонезії, Малайзії, Німеччини, Північної Македонії, Португалії, Словенії, Словаччини, Фінляндії та Японії долучились до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» у столичному парку «Муромець».
74-ий День незалежності Індії відсвятували в Києві
15 серпня Посольство Індії відзначило 74-й День незалежності. Надзвичайний і Повноважний Посол Партха Сатпатхі підняв Державний прапор і у своїй промові побажав усім членам індійської громади в Україні щасливого Дня незалежності.
10 фактів про Киргизстан
Киргизстан приваблює унікальною природою і кліматом, автентичною кухнею і гостинним народом, а ще – це країна з давніми цікавими традиціями й історією. Сьогодні розкажемо вам про найдивовижніші факти й особливості цієї країни.
Дипломатія в умовах карантину. Новопризначені посли п'яти держав вручили вірчі грамоти
Вчора, 30 липня, відбулись церемонії вручення вірчих грамот Президенту України Володимиру Зеленському послами Данії, Афганістану, Литви, Чорногорії та Саудівської Аравії
ВІДЕО: Ванільне, фісташкове... орхідейне
За сприяння Посольства Сирійсько-Арабської Республіки в Україні ми відвідали Дамаск і побували у незвичайному місці. Дивіться! Якщо Ви все ще думаєте, що улюбле багатьма - морозиво, можна приготувати тільки з молока або фруктового соку - то це не зовсім вірно. Дивіться відеоролик та дізнавайтесь з чого ще роблять "охолоджуїчі ласощі"!
Посольство Угорщини в Україні відкрило виставку «ЛЕНЕРДЖІ-кращі фото природи»
1 липня за сприяння та участі Спілки фотографів природи Угорщини NaturArt, Міністерства зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини відбулося урочисте відкриття виставки «ЛЕНЕРДЖІ-кращі фото природи» в Центрі Української Культури та Мистецтва.
Покладання квітів до пам’ятника туркменського поета Махтумкулі Фрагі
26 червня у Києві відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника поетові Махтумкулі Фрагі. Захід організувало Посольство Туркменістану до Дня працівників культури й мистецтва Туркменістану, за сприянням якого у 2001 році було встановлно пам’ятник поетові.
На подіумі: Киргизстан
Традиційний одяг будь-якого народу може багато розповісти не тільки про ментальні особливості їхніх власників, історію і риси характеру, але й про спосіб життя, традиції... Сьогодні в об’єктиві нашої уваги – національні костюми жителів Киргизстану – гарні, колоритні і, що найголовніше, зручні. Що вона в собі поєднує, як її носять і чи є відмінності читайте далі!
5 питань від молоді послу ПАР в Україні Андре Йоханнесу Гроєневальду
Продовжуючи традицію культурних заходів у межах «Diplomatic Greetings», спільного культурного проєкту «OUTLOOK» та ДП «ГДІП», Посол Південно-Африканської Республіки в Україні Андре Йоханнес Гроєневальд зустрівся з учнями Школи молодого українського дипломата при Інституті міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка...
Онлайн-зустріч із послом Німеччини в Україні Анкою Фельдгузен
Як стають послом? Як виглядають робочі будні у Посольстві? Як пані Фельдгузен вивчила українську? Ці та інші питання можна буде особисто поставити пані Послу вже у найближчу середу...
5 питань від молоді послу Кореї в Україні Квон Кі-чангу
У рамках «Diplomatic Greetings», спільного культурного проєкту «OUTLOOK» та ДП «ГДІП», учні Школи молодого українського дипломата при Інституті міжнародних відносин КНУ ім.Тараса Шевченка та студенти факультету міжнародних відносин Київського національного університету культури і мистецтв мали змогу поспілкуватися з...
Конкурс малюнків до Дня Прапора від Посольство Аргентини в Україні!
При підтримці Посольства Аргентини в Україні на честь Дня Прапора та його творця Мануеля Хосе Хоакіна дель Корасон де Хесус Бельграно відбудеться конкурс малюнків, присвячений історії національного прапора Аргентини.
Дипломатія в умовах карантину. Новопризначені посли вручили вірчі грамоти
Протягом цієї весни відбулось декілька церемоній вручення вірчих грамот Президенту України Володимиру Зеленському від новопризначених послів Азербайджану, Казахстану, Китаю, Куби, Палестини, Португалії, Сербії та Туркменістану.
Онлайн-зустріч зі словенським футболістом Беньяміном Вербичем вже завтра!
Вже завтра, 15 травня, у Міжнародний день сім'ї, Посольство Республіки Словенія в Україні організовує ексклюзивну онлайн-зустріч зі словенським футболістом, двократним володарем Суперкубку України у 2018-2019 роках Беньяміном Вербичем. Долучитись можуть усі бажаючі!
Візит дипломатів до Острозької академії
За організаційного сприяння Острозької академії та ГДІП іноземний дипломатичний корпус відвідав українське місто Острог. У поїздці взяли участь дипломати Афганістану, Болгарії, Бразилії, В’єтнаму, Грузії, Індонезії, Іраку, Киргизії, Конго, Мексики, Молдови, Палестини, Словаччини, Словенії, США, Фінляндії, Франції...
Киргизька юрта: дім серед Небесних гір
Наскільки важлива для киргизів юрта, можна збагнути, придивившись до національного прапора: на червоному полотні поміщений в осяйний сонячний диск гордо красується круглий купол традиційного житла. Хоча звичне життя кочівників і перенеслось у традиційні будинки, юрта все ще займає важливе місце в їхньому побуті...
Diplomatic Greetings від проєкту OUTLOOK та ГДІП. Почесні учасники Посли Республіки Корея та ПАР
20 лютого відбувся черговий захід в рамках проекту DIPLOMATIC GREETINGS. Учасниками стали студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка. З молоддю цього разу зустрічалися...
Закрыть
Outlook facebook page