RU  UK  EN
Статьи  >  Відвідай  >  Маврикій: між Африкою та Азією, не забуваючи про Європу

Маврикій: між Африкою та Азією, не забуваючи про Європу

Маврикій – туристичний рай, якому вистачило площі невеликого острова, щоби вмістити охочих відвідати його з усього світу. Це унікальна точка дотику двох материків, Африки та Азії, перехрестя різнорідних культур. І в той же час вони подають приклад, як уживатися в тісноті, але точно нікого не скривдивши.

Маврикій – втілення ідеального тропічного відпочинку. Оптимальна за вологістю і температурою погода вмовляє залишитися тут аж до наступної відпустки. Стовпчик термометра ніколи не опускається нижче 10 С ° і не піднімається вище 35 С °. Однак бувалі мандрівники все ж радять приїздити на острів восени або навесні, щоб не застати сильних штормів, які частенько бувають іншої пори.maxresdefault.jpgФото youtube.com

У плані розваг на Маврикії гостям пропонують як активний відпочинок, так і розмірений. Особливо не натішаться тут любителі морської стихії, будь-яке їхнє бажання буде неодмінно виконано. Туристів з усіх куточків Землі притягує дайвінг до третього за величиною у світі бар'єрного рифу, де його підводні мешканці непогано обжилися на уламках затонулих кораблів. А назви місць занурень – Кораловий сад, Чорний ліс і Китова скеля – вже заздалегідь обіцяють неймовірну і первозданну красу.Фото haverest.com.ua

Фанати риболовлі також будуть у захваті від відвідування острова, адже саме тут постійно б'ють рекорди, виловлюючи здобич небачених розмірів: від 100-кілограмового тунця до акули мако вагою з півтонни. Окремо стоїть Кубок чемпіонів з полювання на марлінів – риб-гігантів, вивуджувати яких доведеться з глибин океану. Дане заняття схвалював навіть Ернест Хемінгуей, який описав боротьбу спійманого марліна з кубинським рибалкою у «Старому і морі».

Читайте також: Семибарвне диво

Завдяки стійким морським вітрам Маврикій манить яхтсменів, серферів, віндсерферів і кайтсерферів, тому водні види спорту широко представлено на острові. Також можна проїхатись з вітерцем на водних лижах або випробувати себе в каякінгу – плаванні на каяках, вузьких і довгих човнах.100135.12009.mauritius.heritage-awali-golf-and-spa-resort.hero-AKceQ5n8-15035-1280x720.jpegPhoto heritageresorts.mu

Шанувальники гострих відчуттів знайдуть собі заняття і на суші. У самісінькому серці тропічних джунглів є мотузковий парк, де новоявлені індіани джонси можуть полоскотати собі нерви, переходячи над прірвою по підвісних містках або спускаючись в ущелину по натягнутих канатах. Не відстають від них і решта екстремалів – альпіністи, котрі вподобали спуск біля водоспаду Тамарин. Веселою традицією для них стало завершення скелелазіння стрибком в озеро.

Читайте також: "Пташку шкода!". Пернатий символ Маврикія

Активно провівши час і витративши чимало енергії, відвідувачі Маврикія легко зможуть її відновити. Шопінг і нічне життя жваво пульсують у найбільших містах республіки: столиці Порті-Луї, головному діловому центрі Кюрпіпі, портовому Маебурі. Культурно-пізнавальна програма на острові також на висоті. Ботанічний сад Памплемус є найбільшим у Південній півкулі та має у своїй колекції такі унікальні рослини, як золотий бамбук, дерево Будди віком понад 200 років, і дерево, листя якого нагадує хрест. Любителів природи також чекають: парк LaVanille Réservedes Mascareignes, головне надбання якого – гігантські черепахи та нільські крокодили, і заповідник «Ущелина Чорної річки», де під охороною живе понад 160 видів-ендеміків острова. Серед них національний символ Маврикія – квітка трохетія і незвичайні рожеві голуби.mauritius-weather-beach.jpgPhoto travelbreak.co.za

Насамкінець зупинимося на історичній спадщині Маврикія. Завдяки тому, що одна країна-колонізатор приходила на зміну іншій (Голландія, Франція, Англія), квартали міст зберігають колорит декількох європейських націй. У цей архітектурний ансамбль влилися згодом індійські та китайські поселення. Тож, прогулюючись Маврикієм, ви побачите глобалізацію у її найкращому прояві: мечеті, католицькі храми і буддійські пагоди мирно сусідять. Також дружно співіснують і представники різних народів на острові. Національними святами в республіці є одночасно Великдень, Рамадан, китайський Новий рік та індуїстська Ніч Шиви.fixedw_large_4x.jpgФото trover.com

Головне фото robbreport.com

Вам это будет интересно:
Departure: Киргизстан
Киргизстан прозвали Швейцарією Середньої Азії. Гори, річки, водоспади, печери, перевали і зелені луки – нітрохи не поступаються за естетикою європейським. Тотальне освоєння території гостями держави тільки починається. І поряд зі стрімким будівництвом готелів, для проживання все ще пропонуються звичайні юрти, які підкреслюють тутешній природний і ментальний колорит.
Міста у скелях: іспанське видання
Збудувати поселення на рівнині – чи велика премудрість? Зовсім інша справа, коли місцевість норовлива і непоступлива, хоч і складається всуціль із уступів й узвиш. Люди століттями намагалися перемогти рельєф і сказати своє слово в гірському містобудуванні. Та лише ті, кому вдалося знайти із Землею спільну мову, змогли створити справжні романи в камені.
Мистецтво топіарію
Коли я, ще маленька дівчинка, вперше провела рукою по стрижених кущах, мою долоню дряпнули гострі краї гілок, а в ніс вдарив стійкий аромат туї. Зачарована, я довго не могла відірвати погляд від конусів, куль і квадратів, що оточили мене у парку невеличкого курортного містечка. Мені здавалося, нібито я потрапила в казку і серед листя неодмінно розгледжу усмішку Чеширського Кота.
Олесунн: Там, де починається норвезька казка
Газета «The Times» визнала Олесунн найкрасивішим містом Норвегії. І недарма! Примхливе море, заворожлива північна природа, знамениті фіорди, казкові різнокольорові будиночки у стилі «ар-нуво», а також легендарна Дорога тролів приваблюють охочих побачити вражаючі дикі пейзажі або ж стати господарем маяка Мольє!
Стражі морів: вражаючі маяки світу
Слово «маяк» викликає красиві асоціації: морські пригоди, шторми, величезні кораблі. І ми хочемо не розвіяти ці думки, а навпаки підкинути хмизу у вогонь. У світі їх безмежна кількість, вони вражають своєю красою та неповторніст. Сьогодні ділимося з вами п’ятіркою найдивовижніших маяків!
Між небом і... водою: топ-5 найменших населених островів світу
Кожному з нас іноді хочеться втекти від міської суєти і залягти на дно десь далеко від усіх і всього. І краще нехай це буде там, де можна послухати шепіт хвиль, насолодитися легким бризом і назавжди подружитися з неймовірно гучною тишею, яка заглушає всі тривожні думки ...
Птахам хочеться тепла. Де зимують птахи
У дитинстві я міг годинами дивитись на небо, розглядаючи вервечки птахів, які відлітали у вирій. Для дитини це було справжньою магією. І нехай сьогодні на моїй книжковій полиці майже не зосталось книжок про чародійство, подорожі крилатих до тепла, в надії перезимувати, не залишають мене байдужим.
Пробере до кісток: найкращі фестивалі мистецтва з криги та снігу
Кригу і сніг з давніх-давен люди використовували для створення різних фігур та об'єктів, і лише в 60-х роках минулого століття ця майстерність оформилася в цілий напрям, ставши частиною ленд-арту! Найбільше зимових шедеврів створюють на спеціалізованих фестивалях, про які ми розповімо нашим читачам.
Засніжені вершини. Найкращі зимові курорти
З настанням холодних сезонів важливо не тільки кутатися у светри з оленями, пити какао і в черговий раз переглядати різдвяні комедії. Спорт ще ніхто не скасовував, тому Outlook розповідає про п’ять чудових гірськолижних курортів, де можна добряче збадьоритися і вилізти із зимової сплячки.
Ця дика Африка… Частина 2
Ми продовжуємо нашу розповідь про найбільш захопливі національні заповідники Африки! Ось вам ще п’ять первозданних світових оаз, в котрих час ніби уповільнив свій біг, боячись потурбувати гармонію природи…
Гренландія. Must see
Льодовиковий острів Гренландія був уперше відкритий норвезькими вікінгами. Такий факт не може здивувати, адже хто як не кочівне плем’я мало хоробрість проникнути в суворий арктичний клімат. Ми не будемо вникати, які причини привели розбійний народ до краю землі, а от про найцікавіші місця для сучасного мандрівника сьогодні дізнаємося.
Ця дика Африка. Найвідоміші заповідники континенту. Частина 1
Божевільно красива первозданна Африка – саме те місце, де можна і потрібно, не довго думаючи, занурюватися у світ дикої природи і відчувати себе в незвичній ролі – ролі гостя в домі тварин, а не навпаки… Тут викидаєш із думок все неприродне і напускне, відчуваючи себе лише маленькою піщинкою у величезному захопливому світі…
Каракол. Все, що варто дізнатися
Природа та історичний спадок з лишком покривають тимчасові труднощі у сферах інфраструктури і сервісу в Киргизстані, котрий уже щосили наближається в туристичному плані до Грузії та Вірменії! Розглянемо це на прикладі затишного містечка Каракол.
Чилі: Земля, що дихає вогнем
Що для туриста – привід захоплено клацати фотоапаратом, те для місцевих жителів – постійний неспокій і навіть смертельна загроза. Гряда вогнедишних вулканів Чилі, оточених солоними озерами і термальними гейзерами, вважається одним із найбільш вражаючих місць на планеті. Та одна справа – подивитися й поїхати, і зовсім інша - постійно жити на «пороховій бочці».
Каньйони: Глибокі й довгі
Коли як не заказ підкорювати вершини, долати моря і дертись по скелях? Найчастіше люди докладають величезних зусиль, аби все життя насолоджуватися комфортом. Однак іноді наша душа вимагає романтики, тому OUTLOOK розповість вам про сім неповторних каньйонів.
«In vino veritas»: 5 незвичайних виноградників світу
Здавна відомо, що виноробство – це справжнє мистецтво, підвладне тільки щиро закоханим у свою справу майстрам. Що ж казати про красу шедеврів, створених вмілими руками – виноградники, розкидані по всіх куточках світу, вражають своєю грандіозністю і прикрашають планету, розмальовуючи її яскравими соковитими барвами.
З небом «на ти»: найбільш високогірні міста світу
Хто бодай раз бував у горах, неодмінно замислювався над тим, щоб залишитися там назавжди. Але вже через кілька годин відчував на собі всі «принади» перебування на такій неймовірній висоті і втікав назад до рідних низин… Так чи можна жити постійно там, де часом важко навіть дихати? Відповідь – так, і сьогодні ми розкажемо про п’ять найцікавіших високогірних міст світу!
Озера, що змінюють уявлення про силу природи
Коли згадуєш слово «озеро», в голові з’являється перший-ліпший образ тихої затишної водойми, яку з усіх боків обіймають порослі травою береги. OUTLOOK зробив добірку найбільш вражаючих озер, котрі змінять ваше уявлення про це творіння природи. Кожному з них є чим дивувати, хай то нетиповий колір води чи лячна здатність умертвляти живі організми.
Кава – напій з гірських вершин
Замовляючи каву, ми зазвичай кажемо: американо чи еспресо, латте… Але у справжніх кав’ярнях, котрі пропонують справді якісну каву, уточнюють ще й вид зерен і країну-виробника. Багатьох це вганяє у ступор. Сьогодні понад 70 країн вирощують каву в найбільш спекотних куточках світу – це Африка, Азія, Латинська й Центральна Америка, Океанія.
Африканські красоти. Ботсвана
Усіма своїми гранями горять алмази Ботсвани. Але крім коштовних каменів, тут є й інші скарби. Сьогодні відкриємо цю країну зовсім по-іншому.
Закрыть
Outlook facebook page