Побудований в передмісті Парижа в 1856 році бароном Джеймсом де Ротшильдом замок був залишений саудівськими господарями і пустував третину століття.
Будівля перетворилася на нічліжку для бомжів, місце зібрань наркоторговців і майданчик для граффитистов.
Однак нещодавно замок викупила група Novaxia, що займається реконструкцією і просуванням об'єктів. В її володіння відійшло сама будівля, а також прилеглу земельну ділянку площею в 4 гектари.
Ключовим завданням проекту реконструкції стане повне або часткове відкриття історичного замку для відвідування публіки. Крім того, на прилеглій до будівлі території побудують житлові приміщення загальною площею в 5000 кв.м, повідомляє Le Figaro.
Відмінною особливістю замку площею в 2000 квадратних метрів є велике підземне простір практично рівне будівництві по площі. Головна будівля замку повідомляється з двома прибудовами за допомогою підземних коридорів площею в 1300 кв.м. У воєнні роки німці, які посіли замок, використовували величезний підвал як склад боєприпасів.
Маски, танці і традиційна музика - це все карнавал в Ліму, невеликому і затишному містечку на півдні Франції. Карнавал триває цілих три місяці, правда, виступи проходять тільки по вихідним.
Нормандія - справжній рай для шанувальників морепродуктів. У цій історичній області Франції, а точніше в її регіоні Нижня Нормандія, щорічно проходить Фестиваль морських гребінців. Зазвичай дні фестивалю припадають на кінець жовтня - початок листопада
У Нормандії, де виробляють знамениту яблучну горілку кальвадос і не менш знаменитий сидр, яблукам навіть присвячений спеціальний фестиваль. Яблучний фестиваль в Нормандії проходить в місті Вімутье і привертає щорічно натовпи шанувальників цих фруктів.
Замок Ле Палюель у південно-західній Франції заявлений у якості аукціонного експонату. Торги з метою порятунку маєтку, що руйнується відбудеться 21 вересня. Необхідною сумою являється 500 000 євро, але мінімальний внесок стартує від 50 євро.
На горищі будинку на півдні Франції виявили полотно, яке можливо належить пензлю італійського художника Караваджо і оцінюється в 135 млн доларів. Через кілька днів після знахідки провідний мистецтвознавець Мікаель Санто закликав місцевих жителів поритися на своїх горищах в пошуках ще однієї картини художника, яка могла стати виграшем у лотереї XVII-го століття і пізніше зникла.
Мер Парижа Анн Ідальго побажала, щоб Париж став першим містом світу, в якому з'являться незвичайні автомобілі. Головним їхнім завданням стане боротьба зі столичними пробками.
Каштановий фестиваль щорічно в передостанній уїкенд жовтня приймає більше 20 тисяч відвідувачів, спраглих зануритися в атмосферу старого доброго французького містечка.