Щорічно 27 лютого відзначається інтернаціональний екологічне свято - Міжнародний день полярного ведмедя. Ініціатором цього природного свята виступає організація Polar Bears International (PBI) - міжнародна організація, яка бореться за збереження популяції полярних (білих) ведмедів.
Полярний ведмідь - один з найбільш великих наземних ссавців ряду хижих, він може досягати трьох метрів в довжину і важити до тонни (хоча середня вага зазвичай становить близько 400-450 кг для самців і 200-300 кг для самок). Мешкають білі ведмеді в приполярних областях північної півкулі.
Білих ведмедів не можна віднести до стрімко зникаючих тварин, проте їх популяція потребує охорони. Полярні ведмеді повільно розмножуються, а смертність серед молодняка може досягати 30%. Загрозу популяції цих тварин несуть браконьєри, забруднення навколишнього середовища, а також зміни клімату: через потепління і танення льодовиків скорочується площа їх середовища проживання.
Завдання Міжнародного дня полярного ведмедя - поширити інформацію про цих тварин і привернути увагу громадськості до необхідності охорони як самих ведмедів, так і їх природного середовища існування. Особливо важливий цей день для п'яти країн, на території яких мешкають білі ведмеді: Росії, Норвегії, Гренландії, США і Канади.
23 травня за ініціативою Американського товариства порятунку черепах відзначається Всесвітній день, присвячений цій тварині, що символізує мудрість і довголіття.
«Ханами» перекладається c японської як «милування квітами». Це - національна традиція. Навесні, коли зацвітає сакура, майже все населення Японії спрямовуються в парки, щоб насолодитися цим приголомшливим за красою видовищем.
Міжнародний конгрес прихильників руху на захист природи, що проходив у Флоренції в одна тисяча дев'ятсот тридцять одна році вирішив щорічно відзначати 4 Всесвітній октября день тварин. Це рішення знайшло широку підтримку, і нині таке свято як Всесвітній день тварин відзначають у різних країнах світу щорічно
Фестивалі, присвячені цвітінню сакури, неймовірно популярні як в самій Японії, так і в США, де це дерево є символом дружби між двома країнами. І поки найвідомішим заходом цього роду є фестиваль у Вашингтоні, все ж жителі інших міст не відстають від столиці. Наприклад, протягом цілого місяця мешканці Філадельфії святкують Фестиваль квітучих вишень Subaru.
9 квітня в Національному ботанічному саду імені Гришка посли іноземних держав приєдняються до Міжнарожної ініціативи "Дерева миру". Окрім дипломатів в акції візьмуть участь активісти 132 міст та селищ України, а також представники 50 країн світу.
У Новій Зеландії за допомогою краудфандінга зібрали гроші на покупку пляжу. Як повідомляє BBC News, мова йде про пляж Авароа площею сім гектарів, який належить бізнесменові Майклу Спекмену.
Туристичний сервіс TripAdvisor опитав мандрівників і визначив найкращі пляжі світу. Як повідомляє The Daily Mail, перше місце дісталося пляжу Grace Bay з бірюзовою водою і білосніжним піском, розташованому на одному з островів архіпелагу Теркс і Кайкос в Атлантичному океані.
У В'єтнамі померла найстаріша в світі черепаха, яка мешкала в озері Хоан Києм в Ханої. Тварину виявили у вівторок, 19 січня, повідомляє Vietnam Breaking News.
Оприлюднений днями Climate Change Performance Index є інструментом забезпечення прозорості міжнародних стратегій в області клімату. Його мета - надати політичний і соціальний тиск на країни, які досі не вжили належних заходів щодо захисту навколишнього середовища.
Якщо прогулятися по національному парку Фулуфьеллет (округe Даларна, центральна Швеція), то на одній з місцевих гір можна зустріти Старого Тікко, 9550-річну ялину.