RU  UK  EN
Статьи  >  День Людини Моря в Португалії

День Людини Моря в Португалії

Автор: 07.05.2018 | Португалія
Назаре (Nazaré) - старовинне рибальське містечко на узбережжі Атлантичного океану, який інколи називають селищем або навіть селом. Пляжі міста по праву вважаються одними з кращих в Португалії.

Містечко давно славиться традиційними костюмами, які носять рибалки. Дружини рибалок традиційно носять головні хустки і розшиті фартухи поверх семи фланелевих спідниць різних кольорів. Ці наряди можна побачити і сьогодні в дні міських свят і фестивалів. Серед традицій морських свят, яких тут чимало, особливе місце займає День Людини Моря - масове гуляння з музикою і танцями. У програму обов'язково включається костюмована процесія яскраво одягнених рибальських шхун, а на березі організовуються конкурси, танці, різні розважальні шоу. Неодмінною умовою свята є рясні кулінарні бенкети, в першу чергу, зі стравами з риби і морепродуктів. Дивно, що саме привезена з Норвегії риба тріска, бакаляу стала найпопулярнішою в національній кухні. Кажуть, з неї готують від 150 до 300 страв. А найсмачнішою вважається robolo - вовчий окунь, а також pargo, sargo і tamboril - морський чорт і peixe espada - меч-риба. І дуже важливі соуси, які відіграють значну роль у всій португальської кухні.

За матеріалами calend.ru

Вам это будет интересно:
Португалія відкрила двері ресторанів для тварин
У Португалії прийнятий закон, що дозволяє домашнім тваринам перебувати в ресторані або магазині, якщо власник закладу не проти.
Португалія отримала титул найкращого туристичного напрямку 2017 року
Португалія стала переможцем великого фіналу World Travel Awards 2017, вигравши приз «Кращий туристичний напрямок у світі».
У Португалії побудували кам'яний будинок з серіалу «Флінтстоуни»
На півночі Португалії в окрузі Брага побудували кам'яний будинок, зовні нагадує житло героїв мультсеріалу «Флінтстоуни». Як повідомляє The Daily Mail, спорудження розташовується між чотирьох гранітних валунів на висоті майже 800 метрів над рівнем моря.
На Мадейрі відкрився пляж для незрячих
На португальському острові Мадейра відкрився спеціальний пляж для людей з проблемами зору.
Свято португальської кориди
4 серпня відзначають День народження португальської кориди.
Фестиваль природи на Майдері
Фестиваль природи Мадейри - це новий захід, який проводиться з жовтня 2011 року і дає можливість учасникам фестивалю познайомитися з природним багатством архіпелагу Мадейра. Під час святкування фестивалю учасникам будуть запропоновані різні види здорового і активного відпочинку як на землі, так і в повітрі і в океані.
Закрыть
Outlook facebook page