RU  UK  EN
Статьи  >  Дізнайся  >  Заява посла Австралії з нагоди Національного дня

Заява посла Австралії з нагоди Національного дня

Посол Австралії в Україні Брюс Едвардс у своєму зверненні з нагоди Національного дня зазначив основні виклики, з якими Австралія зіткнулась у 2020 році, а також запевнив, що "разом ми змінимо ситуацію на краще".

"2020-й рік був роком, який перевірив силу наших громад та стійкість наших країн. Хоча для багатьох це був рік, який вони хотіли б забути назавжди, є причини, через які його варто завжди пам’ятати.

У всьому світі того року панувала пандемія COVID-19, але для австралійців 2020-й розпочався з найбільш руйнівних пожеж у нашій історії.

Близькі та далекі країни пропонували Австралії допомогу. Понад 300 іноземних пожежних разом із нами боролися з вогнем. Люди по всьому світі збирали кошти нам на допомогу у відбудові та майбутньому відновленню. Тут, в Україні, Посольство Австралії отримало щирі повідомлення про підтримку від друзів та колег, а також пропозиції про допомогу від українських старших посадових осіб.

Щедрість друзів у час потреби була вражаючою. І це не забудеться ніколи.

2020 рік продемонстрував важливість колективної волі, інновацій, ресурсів та лідерства для захисту та підтримки наших громад та країн.

Це був рік, який продемонстрував надзвичайний потенціал спільного використання науки і техніки для вирішення спільних проблем. Окрім COVID-19 однією із таких загальних глобальних проблем є зміна клімату.

Хоча зменшення викидів і надалі залишатиметься вирішальним для забезпечення середньої глобальної температури на рівні нижче двох градусів, потрібно буде докласти більше зусиль для адаптації та зміцнення стійкості до кліматичних змін, що вже відбуваються.

Віртуальний саміт з питань адаптації до клімату, який цього тижня організували Нідерланди, надає цінну можливість для міжнародної спільноти співпрацювати задля більш стійкого до клімату майбутнього. На саміті Австралія підтвердить свою відданість амбіційним і практичним діям для боротьби з наслідками зміни клімату вдома, в нашому регіоні та в усьому світі.

Після минулорічних пожеж Австралія виділила понад $15 млрд., щоб зробити наші природні ресурси, навколишнє середовище та водну інфраструктуру більш стійкими до посухи та кліматичних катастроф. Ми витрачаємо понад $2 мдрд. на зусилля з відновлення після пожеж, підтримуючи місцеві громади у розробці їхнього власного економічного, соціального та екологічного відновлення. Сюди входить важлива робота з відновлення середовищ існування, допомоги місцевим тваринам відновитися, а також накопичення знань для кращого управління земельними ресурсами.

Визнаючи, що зміна клімату становить найбільшу довгострокову загрозу здоров'ю коралових рифів у всьому світі, в тому числі і всесвітньо відомого Великого Бар'єрного Рифу, Австралія також виділила $2,7 млрд. на ефективне управління та охорону Великого Бар'єрного рифу на підтримку «Плану Рифу 2050».

Хоча наша робота з адаптації та стійкості починається вдома, це в жодному разі не значить,що вона там і закінчується. Австралія прагне підтримувати сусідні та глобальні громади у боротьбі зі зміною клімату. Австралія пообіцяла виділити щонайменше $1,5 млрд. протягом п’яти років на глобальне кліматичне фінансування, включаючи допомогу у впровадженні відновлюваних джерел енергії та покращенні змін клімату та стійкості до стихійних лих.

Ми ділимось зі світом досвідом з адаптації до клімату, знаннями та навичками за допомогою нашої програми розвитку та Австралійського фонду фінансування інфраструктури для Тихоокеанського регіону.

Хоча здебільшого ця робота може здатися далекою від України, ми знаємо, що наші дії в Австралії та Індо-Тихоокеанському регіоні, впливають на решту світу. Тільки завдяки спільній роботі ми можемо сподіватися ефективно вирішити багатогранні виклики, спричинені зміною клімату.

Звичайно, дії з адаптації мають іти пліч-о-пліч зі зменшенням викидів, і Австралія продовжує працювати над цим. Ми залишаємось рішуче відданими Паризькій угоді (і цього місяця щиро вітаємо з поверненням ключового партнера) й готові досягти мети на 2030 рік, зменшивши викиди майже на сімнадцять відсотків з 2005 року.

Австралійці також інвестують та застосовують відновлювані джерела енергії на рекордному рівні. Зараз майже кожен четвертий австралійський будинок встановив системи сонячної енергії, і ми очікуємо, що відновлювані джерела енергії становитимуть щонайменше п'ятдесят відсотків нашої електроенергії до 2030 року.

Австралія прагне якнайшвидше досягти чистого нульового викиду. Потреба досягти нуля – це не питання - разом із світовою спільнотою наші наступні кроки повинні зосередитись на тому, «як».

Щоб підтримати цей рух, Австралія розробила Дорожню карту технологічних інвестицій - комплексний план інвестування в технології, які нам необхідні для зниження викидів в Австралії та в усьому світі.

Якнайкраще застосувавши $70 млрд. нових інвестицій у технологію з низьким рівнем викидів до 2030 року, ми прискорюємо такі технології, як використання та зберігання водню та вуглецю, вуглецевий ґрунт, накопичення енергії для резервного використання відновлюваних джерел, декарбонізація транспорту, а також зниження або зведення до нуля викидів від сталі та алюмінію.

Глобальне поширення цих технологій призведе до зменшення викидів або їх усунення у галузях, відповідальних за дев'яносто відсотків світових викидів - 45 мдрд. тонн.

Оскільки світ оговтується від економічного впливу COVID-19, нам потрібні інвестиції, які можуть як прискорити скорочення викидів, так і підтримати кількість робочих місць та громади. Щоб забезпечити глобальний вплив, нам потрібно зменшити викиди стійким та комерційно життєздатним способом, що створює робочі місця у всіх економіках.

У відповідь на пандемію COVID-19, або вирішуючи поточні виклики, спричинені зміною клімату, нам необхідно використовувати інновації та зміцнити глобальне партнерство. Нам потрібно враховувати тих, хто найбільше потребує, однаково залучати всі зацікавлені сторони та поважати культуру і знання корінних народів у здійсненні кліматичних заходів.

Наші вчені говорять нам, що навіть за найамбітніших глобальних скорочень викидів, протягом найближчих десятиліть нам все одно доведеться адаптуватися до змін нашого клімату. Практичні дії, які допомагають нам адаптуватися до цих змін та зміцнюють стійкість нашого місцевого середовища, є критично важливими".

Вам это будет интересно:
Новини іноземних дипустанов в Україні
Квітень 2021 року - місяць святкування Великодня західного і східного обрядів, початок Рамадану, а також місяць активної роботи посольств у культурних та політичних напрямах. Добірка таких новин - далі у статті.
Продається все: найкращі ринки планети
У наш час складно здивувати людину, особливо міську, якимось великим магазином або ринком, оскільки навіть у міні-маркеті біля будинку можна купити все. Утім, по всій планеті продовжують працювати легендарні базари, про які століттями складають легенди і розказують із захватом, розуміючи, що вони – набагато більше, ніж просто місце для збуту товарів.
Новини іноземних дипустанов в Україні
Протягом березня акредитовані в Україні посольства брали активну участь у культурному та соціальному житті, адаптованому під сучасні реалії. Тож пропонуємо вашій увазі їх добірку.
Традиції святкування NOWRUZ - розповідає Посол Туркменістану в Україні
Продовжуємо розповідати про традиції святкування Міжнародного дня NOWRUZ, який покликаний зміцнити відносини між державами і популяризувати історико-культурні традиції народів. І з цим нам допомагає Надзвичайний і Повноважний Посол Туркменістану в Україні Й.В.Тойли Атаєв.
Традиції святкування NOWRUZ - розповідає Посол Ірану в Україні
19 лютого 2010 року на 64-й сесії Генеральної Асамблеї ООН було ухвалено Резолюцію «Міжнародний день NOWRUZ». Відповідно до неї Генеральна Асамблея ООН закликає держави-члени «докладати зусиль для підвищення рівня інформованості щодо NOWRUZ та організовувати щорічні заходи до цього свята». Тому сьогодні OUTLOOK про традиції святкування NOWRUZ...
Дипломатія в умовах карантину. Відбулась церемонія вручення вірчих грамот Президенту України
4 березня Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у новопризначених послів В’єтнаму, Бразилії та Італії. У розмові із Главою держави, заступником керівника Офісу Президента Ігорем Жовквою та Міністром закордонних справ Дмитром Кулебою було визначено пріоритетні напрямки роботи.
Новини іноземних дипустанов в Україні
Протягом лютого відбулась низка подій, які організували або до яких долучились іноземні представництва, акредитовані в Україні. Пропонуємо до вашої уваги підбірку деяких з них.
Розширення складу почесних членів Харківського дипломатичного клубу
11 лютого в Харківському дипломатичному клубі відбулося засідання Асамблеї Громадської організації «Харківський дипломатичний клуб» за участі Почесних консулів Албанії Шахіна Омарова, Бразилії Сергія Куцевляка, Грузії Олександри Чихладзе та Казахстану Еміна Наджафлі.
Визначені лауреати 25-ї ювілейної загальнонаціональної програми «Людина року – 2020»
Загальнонаціональна програма «Людина року» святкує свій 25-річний ювілей! Вже чверть століття проект зводить на зірковий п’єдестал справжніх лідерів незалежної України, які своїм професіоналізмом і яскравим талантом сприяють її прогресу, демонструють всьому світу безмежні можливості українського народу.
Новини іноземних дипустанов в Україні
Протягом 25-27 січня відбулась низка заходів за участі посольств, акредитованих в Україні. У цій підбірці новин ми зібрали найбільш знакові двосторонні зустрічі, візити, святкування та дні пам'яті, до яких долучились представництва іноземних держав.
А ви знали...?
Гори і печери у цьому випуску вразять вас своєю величчю, будівля із землі і бамбука - неповторністю, а нові види спорту для Олімпіади 2021 - незвичністю. І об'єднує їх одне лиш слово "вау", яке охарактеризує ваше здивування від прочитаного.
Дипломатія в умовах карантину. Вручення вірчих грамот новопризначеними послами
11 грудня Президент України прийняв вірчі грамоти у послів Австралії, Єгипту, Ємену, Йорданії, Монголії, Норвегії, Пакистану, Таджикистану, Таїланду, Таджикистану та Філіппін. На церемонії були присутні заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква та заступник Міністра закордонних справ України Євгеній Єнін.
Гуманітарна допомога від Об’єднаних Арабських Еміратів у часи пандемії
З нагоди 49-го Національного Дня і в рамках посилення міжнародного співробітництва у боротьбі з поширенням пандемії коронавірусу COVID-19 Посольство ОАЕ в Україні передало понад 1,5 мільйона експрес-тестів на COVID-19 (IgM/IgG) та масок для українських державних установ...
Вебфорум з прав дітей на освіту у період пандемії під егідою Фонду "Zamin", очолюваного дружиною Президента Узбекистану
Вчора, 19 листопада 2020 року, Міжнародний громадський фонд «Zamin», Представництва ООН і ЮНІСЕФ в Узбекистані спільно організували міжнародний вебфорум на тему «Права дітей на освіту: актуальність, безперервність і інновації в умовах пандемії».
Гендиректорка OUTLOOK Дарія Карякіна про роль громадських ініціатив в сфері культурної дипломатії
18 листопада Генеральна директорка проекту OUTLOOK, громадська діячка Дарія Карякіна взяла участь у якості експертки у транскордонному проекті «Європейські цінності та культурна дипломатія: молодіжні зустрічі Україна – Грузія».
А ви знали...?
Добірка цього тижня у своїй більшості стосується фотографій і вони вас однозначно вразять! Тут зібрані як знімки фотохудожників ХХ століття, так і переможця цьогорічного конкурсу аерофотозйомки Drone Awards. А от завершимо підбірку елементом сучасних реалій...
Посол Аргентини Елена Летісія Мікусінскі відкрила виставку "Аргентина очима жінок-мисткинь"
Посольство Аргентинської Республіки в Україні спільно з інформаційним агентством «Укрінформ» та у співпраці з асоціацією «Маріанне Аргентина» та аргентинським журналом «Be Cult», відкрило унікальну фотовиставку про різноманіття та красу Аргентини та її мешканців.
Четвертий міжнародний турнір із гольфу «Ambassador’s Cup»
Гольф-турнір «Ambassador’s Cup» - спортивне змагання для дипломатичних гостей, яке уже кілька років поспіль організовує ДП «ГДІП» спільно із гольф-центром “Kozyn”.
Посол Індії Партха Сатпатхі відкрив пам'ятник Махатмі Ганді в столиці
З нагоди 150-річчя Махатми Ганді Посольство Республіки Індії в Києві у співпраці з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка відкрило бронзовий пам’ятник Махатми Ганді у Ботанічному саду імені О.В. Фоміна.
Посольства відзначили Європейський день мов-2020!
Рада Європи спільно з Європейським Союзом оголосила 2001 рік роком Європейських мов, який став дуже успішним у всіх 45 країнах-учасницях. Цього року посольства, акредитовані в Україні, а також їх культурні центри, організували онлайн та офлайн заходи для всіх охочих долучились до розуміння культури через мову.
Закрыть
Outlook facebook page