RU  UK  EN
Статьи  >  Дізнайся  >  Заява посла Австралії з нагоди Національного дня

Заява посла Австралії з нагоди Національного дня

Посол Австралії в Україні Брюс Едвардс у своєму зверненні з нагоди Національного дня зазначив основні виклики, з якими Австралія зіткнулась у 2020 році, а також запевнив, що "разом ми змінимо ситуацію на краще".

"2020-й рік був роком, який перевірив силу наших громад та стійкість наших країн. Хоча для багатьох це був рік, який вони хотіли б забути назавжди, є причини, через які його варто завжди пам’ятати.

У всьому світі того року панувала пандемія COVID-19, але для австралійців 2020-й розпочався з найбільш руйнівних пожеж у нашій історії.

Близькі та далекі країни пропонували Австралії допомогу. Понад 300 іноземних пожежних разом із нами боролися з вогнем. Люди по всьому світі збирали кошти нам на допомогу у відбудові та майбутньому відновленню. Тут, в Україні, Посольство Австралії отримало щирі повідомлення про підтримку від друзів та колег, а також пропозиції про допомогу від українських старших посадових осіб.

Щедрість друзів у час потреби була вражаючою. І це не забудеться ніколи.

2020 рік продемонстрував важливість колективної волі, інновацій, ресурсів та лідерства для захисту та підтримки наших громад та країн.

Це був рік, який продемонстрував надзвичайний потенціал спільного використання науки і техніки для вирішення спільних проблем. Окрім COVID-19 однією із таких загальних глобальних проблем є зміна клімату.

Хоча зменшення викидів і надалі залишатиметься вирішальним для забезпечення середньої глобальної температури на рівні нижче двох градусів, потрібно буде докласти більше зусиль для адаптації та зміцнення стійкості до кліматичних змін, що вже відбуваються.

Віртуальний саміт з питань адаптації до клімату, який цього тижня організували Нідерланди, надає цінну можливість для міжнародної спільноти співпрацювати задля більш стійкого до клімату майбутнього. На саміті Австралія підтвердить свою відданість амбіційним і практичним діям для боротьби з наслідками зміни клімату вдома, в нашому регіоні та в усьому світі.

Після минулорічних пожеж Австралія виділила понад $15 млрд., щоб зробити наші природні ресурси, навколишнє середовище та водну інфраструктуру більш стійкими до посухи та кліматичних катастроф. Ми витрачаємо понад $2 мдрд. на зусилля з відновлення після пожеж, підтримуючи місцеві громади у розробці їхнього власного економічного, соціального та екологічного відновлення. Сюди входить важлива робота з відновлення середовищ існування, допомоги місцевим тваринам відновитися, а також накопичення знань для кращого управління земельними ресурсами.

Визнаючи, що зміна клімату становить найбільшу довгострокову загрозу здоров'ю коралових рифів у всьому світі, в тому числі і всесвітньо відомого Великого Бар'єрного Рифу, Австралія також виділила $2,7 млрд. на ефективне управління та охорону Великого Бар'єрного рифу на підтримку «Плану Рифу 2050».

Хоча наша робота з адаптації та стійкості починається вдома, це в жодному разі не значить,що вона там і закінчується. Австралія прагне підтримувати сусідні та глобальні громади у боротьбі зі зміною клімату. Австралія пообіцяла виділити щонайменше $1,5 млрд. протягом п’яти років на глобальне кліматичне фінансування, включаючи допомогу у впровадженні відновлюваних джерел енергії та покращенні змін клімату та стійкості до стихійних лих.

Ми ділимось зі світом досвідом з адаптації до клімату, знаннями та навичками за допомогою нашої програми розвитку та Австралійського фонду фінансування інфраструктури для Тихоокеанського регіону.

Хоча здебільшого ця робота може здатися далекою від України, ми знаємо, що наші дії в Австралії та Індо-Тихоокеанському регіоні, впливають на решту світу. Тільки завдяки спільній роботі ми можемо сподіватися ефективно вирішити багатогранні виклики, спричинені зміною клімату.

Звичайно, дії з адаптації мають іти пліч-о-пліч зі зменшенням викидів, і Австралія продовжує працювати над цим. Ми залишаємось рішуче відданими Паризькій угоді (і цього місяця щиро вітаємо з поверненням ключового партнера) й готові досягти мети на 2030 рік, зменшивши викиди майже на сімнадцять відсотків з 2005 року.

Австралійці також інвестують та застосовують відновлювані джерела енергії на рекордному рівні. Зараз майже кожен четвертий австралійський будинок встановив системи сонячної енергії, і ми очікуємо, що відновлювані джерела енергії становитимуть щонайменше п'ятдесят відсотків нашої електроенергії до 2030 року.

Австралія прагне якнайшвидше досягти чистого нульового викиду. Потреба досягти нуля – це не питання - разом із світовою спільнотою наші наступні кроки повинні зосередитись на тому, «як».

Щоб підтримати цей рух, Австралія розробила Дорожню карту технологічних інвестицій - комплексний план інвестування в технології, які нам необхідні для зниження викидів в Австралії та в усьому світі.

Якнайкраще застосувавши $70 млрд. нових інвестицій у технологію з низьким рівнем викидів до 2030 року, ми прискорюємо такі технології, як використання та зберігання водню та вуглецю, вуглецевий ґрунт, накопичення енергії для резервного використання відновлюваних джерел, декарбонізація транспорту, а також зниження або зведення до нуля викидів від сталі та алюмінію.

Глобальне поширення цих технологій призведе до зменшення викидів або їх усунення у галузях, відповідальних за дев'яносто відсотків світових викидів - 45 мдрд. тонн.

Оскільки світ оговтується від економічного впливу COVID-19, нам потрібні інвестиції, які можуть як прискорити скорочення викидів, так і підтримати кількість робочих місць та громади. Щоб забезпечити глобальний вплив, нам потрібно зменшити викиди стійким та комерційно життєздатним способом, що створює робочі місця у всіх економіках.

У відповідь на пандемію COVID-19, або вирішуючи поточні виклики, спричинені зміною клімату, нам необхідно використовувати інновації та зміцнити глобальне партнерство. Нам потрібно враховувати тих, хто найбільше потребує, однаково залучати всі зацікавлені сторони та поважати культуру і знання корінних народів у здійсненні кліматичних заходів.

Наші вчені говорять нам, що навіть за найамбітніших глобальних скорочень викидів, протягом найближчих десятиліть нам все одно доведеться адаптуватися до змін нашого клімату. Практичні дії, які допомагають нам адаптуватися до цих змін та зміцнюють стійкість нашого місцевого середовища, є критично важливими".

Вам это будет интересно:
Харківський Дипломатичний Клуб святкує першу річницю створення!
23 грудня у стінах Харківського Дипломатичного клубу пройшов новорічний Гала-вечір на честь річниці його створення. Учасниками заходу стали народні депутати, керівники структур міста й області та громадськх організацій, губернатори, почесні консули, керівники ВНЗ, та інші почесні гості.
ВІДЕО: Ванільне, фісташкове... орхідейне
За сприяння Посольства Сирійсько-Арабської Республіки в Україні ми відвідали Дамаск і побували у незвичайному місці. Дивіться! Якщо Ви все ще думаєте, що улюбле багатьма - морозиво, можна приготувати тільки з молока або фруктового соку - то це не зовсім вірно. Дивіться відеоролик та дізнавайтесь з чого ще роблять "охолоджуїчі ласощі"!
"Made in Slovenia". Відкриття виставки сучасного словенського дизайну
З 5 по 15 листопада пройде виставка "The Future of Living" ("Майбутнє життя"), організована у співпраці Посольства Республіки Словенія в Україні з Центром креативності Республіки Словенія та Музеєм історії міста Києва.
Відриття Скверу Мислителів у Харкові!
23 жовтня за ініціативи Посольств Казахстану та Азербайджану в Україні та за підтримки Харківської міської ради, Почесного консульства Казахстану в Харкові та Харківського Дипломатичного Клубу відбулось урочисте відкриття Скверу Мислителів у Харкові, який символізує дружні відносини між Україною, Азербайджаном та Казахстаном.
«Школа молодого дипломата» з Харкова в проєкті Diplomatic Greetings
У понеділок, 18 жовтня, відбувся проєкт Diplomatic Greetings за участі членів "Школи молодого дипломата" при Харківській міській раді. Спікерами заходу стали Надзвичайний та Повноважний Посол України Олександр Сліпченко, Надзвичайний та Повноважний Посол Чорногорії в Україні пані Драгіца Понорац ...
У Харкові відкриють Сквер Мислителів на знак дружніх відносин між Україною, Азербайджаном та Казахстаном
23 жовтня за ініціативи Посольств Казахстану та Азербайджану в Україні та за підтримки Харківської міської ради, Почесного консульства Казахстану в Харкові та Харківського Дипломатичного Клубу відбудеться урочисте відкриття Скверу Мислителів у Харкові. Меценатом проєкту став Почесний консул Казахстану у Харкові, Емін Наджафлі.
Вручення вірчих грамот Президенту України новопризначеними главами місій
1 жовтня Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти в Апостольського нунція, послів Держави Ізраїль та Латвійської Республіки.
Озера, що змінюють уявлення про силу природи
Коли згадуєш слово «озеро», в голові з’являється перший-ліпший образ тихої затишної водойми, яку з усіх боків обіймають порослі травою береги. OUTLOOK зробив добірку найбільш вражаючих озер, котрі змінять ваше уявлення про це творіння природи. Кожному з них є чим дивувати, хай то нетиповий колір води чи лячна здатність умертвляти живі організми.
Новини іноземних дипустанов в Україні
Незважаючи на розпал літніх відпусток, багато культурних заходів за участі іноземних дипломатичних установ відбулось в серпні в Україні. Далі представляємо вашій увазі підбірку деяких з них.
64-ий Національний День Малайзії!
31 серпня малазійці у всьому світі відзначають Національний День. Темою цьогорічного свята стала «Малайзійська турбота» (“Malaysia Care”), що уособлює діяння малайзійців, притаманну їм турботу та гостинність.
Вручення вірчих грамот чотирма новопризначеними послами Президенту України
19 серпня Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у послів Ірландії, Федеративної Республіки Нігерія, Республіки Корея та Республіки Вірменія.
Національний день Бельгії-2021!
21 липня у Києві відбувся дипломатичний прийом з нагоди 190-ї річниці з дня присяги Леопольда Сакскобургського на вірність новій бельгійській конституції і обрання його першим монархом. Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Алекс Ленартс радо вітав гостей на урочистому заході, серед яких були присутні...
Австралійський едем – острів Кенгуру
Грізні хвилі то підіймаються, немов воїни на чатах, то розбиваються об скелястий берег і, складаючи зброю і покірно відступаючи, розсипаються у піну. Вітер вільно гуляє поміж лавандових полів, а евкаліптові діброви ховають у своїх заростях сонних коал. От-от сутінки накриють усе живе темним ковшем, і нічне життя похапцем розправить свої крила.
Прем’єра вистави Бертольта Брехта «Тригрошова опера» у Львові!
9 липня о 19:30 на Великій сцені Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької у Львові за фінансової підтримки Посольства Німеччини в Україні та організаційної - Почесного консульства Німеччини у Львові відбудеться прем'єра вистави «Тригрошова опера» Бертольта Брехта.
Покладання квітів з нагоди 297-го дня народження Махтумкулі Фрагі
25 травня, напередодні одночасно двох свят - Дня працівників культури та мистецтва та Дня поезії великого сина туркменського народу Махтумкулі Фрагі, у Києві за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Туркменістану відбулось покладання квітів до пам'ятника національному поету Туркменістану Махтумкулі Фрагі.
Золтан Кіш у Києві. Концерт за підтримки Посольства Угорщини в Україні
24 червня у Колонній залі імені М.В.Лисенка Національної філармонії України відбувся концерт Національного академічного духового оркестру України під диригуванням Олексія Вікулова. Солістом став лауреат міжнародних конкурсів, угорський тромбоніст та учасник всесвітньо відомого гурту Mnozil Brass Золтан Кіш.
29-а річниця заснування ГДІПу. Дипломати вітають!
5 червня 2021 року відбулось велике дипломатично-сімейне спортивне свято з нагоди 29-ї річниці заснування Генеральної дирекції у спортивно-дипломатичному клубі ДП «ГДІП», що на Трухановому острові.
В Києві відбувся концерт до Дня Республіки Азербайджан
27 травня у Колонній залі ім.В.Лисенка Національної філармонії України за підтримки Об'єднаної діаспори азербайджанців України з нагоди державного свята - Дня Республіки відбувся концерт Діалог дружби "Україна-Азербайджан". На заході були присутні Надзвичайні та Повноважні Посли Азербайджану, Туркменістану, Куби ...
Новий Почесний Президент Харківського Дипломатичного клубу
24 травня у Харківському дипломатичному клубі відбулась інагурація його Почесних Президента та членів. У заході взяли участь почесні консули в Харкові Бразилії, Австрії, Словенії, Словаччини, Чорногорії, Грузії, Індонезії, Туреччини, в.о. міського голови Харкова​ Ігор Терехов...
Нагородження переможців 25-ї ювілейної загальнонаціональної премії «Людина року-2020»
22 травня 2021 року в залі Національної опери України відбулася ХХV ювілейна церемонія нагородження переможців загальнонаціональної програми «Людина року-2020» та володарів міжнародних та спеціальних премій програми.
Закрыть
Outlook facebook page