RU  UK  EN
Статьи  >  Дізнайся  >  У Києві відбулося урочисте святкування 28-ї річниці Незалежності Туркменістану

У Києві відбулося урочисте святкування 28-ї річниці Незалежності Туркменістану

Тимчасово повірений Посольства Туркменістану в Україні Какаджан Сапаралієв 18 жовтня 2019 року провів урочистий прийом на честь 28-ї річниці Незалежності Туркменістану і 27-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Туркменістаном і Україною.

У заході взяли участь посли іноземних держав, акредитованих в Україні, співробітники Міністерства закордонних справ України, народні депутати України, керівництво Торгово-промислової палати, ректори вищих навчальних закладів та професорсько-викладацький склад ВНЗ, керівники національних бібліотек, туркменська діаспора і студентство, громадські діячі , місцева інтелігенція, керівники українських компаній і представники ЗМІ.

Відкриваючи захід, Глава дипломатичної місії розповів про масштабні заходи, проведені в дні всенародного святкування 28-річчя Незалежності Туркменістану в Ашгабаті і у всіх велаятах країні.

Особливу увагу було приділено успіхам та досягненням Туркменістану за роки президентства Гурбангули Бердимухамедова щодо зміцнення туркменської державності, ініціативам, спрямованим на підтримання миру, безпеки, розвитку міжнародного партнерства, добробуту населення і відродження культурної спадщини туркменського народу.

DSC_0180.JPG

Увагу присутніх звернули на те, що в 2020 році Туркменістан відзначить свою 25-ту річницю міжнародного визнання як постійно нейтральної держави, в зв'язку з чим на 74-й сесії Генеральної Асамблеї ООН Туркменістан повідомив про проведення в грудні 2020 року в Ашхабаді Міжнародної конференції з питань миру, безпеки і розвитку, а також про готовність до взаємодії з підготовки та проведення цього форуму.

У контексті 27-ї річниці встановлення дипломатичних відносин з Україною, підкреслено, що співпраця двох держав є пріоритетною для зовнішньої політики Туркменістану. Посольство висловило подяку українській стороні за підтримку, багаторічну плідну співпрацю, спрямовану на зміцнення і розвиток традиційних дружних видносін між обома країнами.

З вітальним словом від української сторони виступив Радник Міністра закордонних справ України Віктор Майко, який від імені українського уряду передав вітання з нагоди річниці Незалежності Туркменістану і найкращі побажання всьому туркменському народу. Радник Міністра наголосив на важливості співпраці обох країн у багатьох сферах, про що свідчать робота міжурядових комісій, двосторонни візити, регулярні консультації і обмін досвідом, а також робота дипломатичних представництв.

DSC_0336.JPG

Особливу атмосферу свята створювала жива музика у виконанні учнів Київської муніципальної академії музики ім. Р.М. Глієра.

В рамках двостороннього культурного співробітництва між державами на урочистому прийомі пройшла презентація фоторобіт українського дизайнера і фотохудожника Сергія Малікова під назвою «Деталі світу». Основна ідея і місія цього проекту - об'єднання світогляду людей шляхом фотомистецтва.

IMG-1519.JPGФотокартини Сергія Малікова

Неординарний погляд художник змогли оцінити глядачі персональних виставок в Україні, Ізраїлі, Австрії. А його роботи прикрашають інтер'єри приватних будинків і офісних приміщень, дипломатичних представництв і приватних готелів в 15 країнах світу, а саме Японії, Китаї, Австрії, Туреччині, Азербайджані, США тощо.

З 1976 року він живе і працює в Києві, де продовжилася його насичена творча діяльність, яка об'єднала в собі талант графічного дизайнера, художника оформлювача і театрального сценографа. Абсолютно новим витком і напрямком в його творчості стали фото-картини, а стиль називається art-street.

Текст і фото надані Посольством Туркменістану в Україні.

Вам это будет интересно:
Посол Судану в Україні Мохамед Еїса Ісмаїл Дахаб провів дипломатичний прийом в Києві
З нагоди Національного дня Судану в столиці України відбувся дипломатичний прийом, що зібрав в одному з п’ятизіркових готелів Києва глав дипломатичних місій, регіональних та міжнародних організацій, акредитованих в Україні, українських чиновників та студентів-суданців, які навчаються в Україні.
Володарем міжнародної премії «Людина року – 2019» за значний внесок в розвиток партнерських, дружніх та економічних відносин з Україною стане Посол Туреччини в Україні
Для України, яка невідворотно обрала своїми пріоритетами демократичні цінності, особливого значення набувають увага і підтримка світового співтовариства, вагомий особистий внесок відомих діячів міжнародного масштабу у розбудові України як суверенної демократичної держави.
Старт конференції «Туркменістан та міжнародні організації: співпраця заради миру і розвитку»
14 січня 2020 року в Ашхабаді розпочалась Міжнародна конференція «Туркменістан і міжнародні організації: співпраця заради миру і розвитку», присвячена святкуванню в 2020-му році 25-річчя постійного нейтралітету Туркменістану під гаслом «Туркменістан - батьківщина нейтралітету».
Посол Індонезії в Україні Юдді Кріснанді та гендиректор OUTLOOK Дарія Карякіна провели спецпроєкт FEEL Indonesia
Посольством Республіки Індонезія в Україні та проєктом OUTLOOK 23 грудня 2019 року в творчому просторі "Арт Причал" в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL реалізовано спецпроєкт FEEL Indonesia.
Проєкт Diplomatic Greetings від OUTLOOK та ГДІП з Послом Республіки Словенія в Україні
Наприкінці грудня у Посольстві Республіки Словенія в Україні відбулася зустріч представників дипломатичної сфери з учнями Школа молодого українського дипломата при Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка та студентами факультету міжнародних відносин Київського національного університету культури і мистецтв.
28-ий День Незалежності Казахстану. Посол Самат Ордабаєв провів дипломатичний прийом
4 грудня 2019 року з нагоди святкування Дня Незалежності Республіки Казахстан у столиці відбувся дипломатичний прийом. Надзвичайні і Повноважні Посли Латвії, Словаччини, Таджикистану, Азербайджану, Білорусі та Угорщини, представники державних установ та міжнародних організацій...
У Києві відбудеться захід FEEL Indonesia від проєкту OUTLOOK та посольства Індонезії в Україні
23 грудня 2019 року в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL 2019 буде реалізовано спецпроект FEEL Indonesia.
В Україні пройшов «Культурний день ОАЕ»-2019
У неділю, 1 грудня, у Києві відбувся захід «Культурний день ОАЕ», гостями якого стали Надзвичайні і Повноважні посли Алжиру, Пакистану, Лівану, народні депутати, а також представники арабських діаспор в Україні.
Студентка Олена Луніна здобула перемогу в конкурсі «Містер та Міс Дипломат» в ІМВ
5-го грудня 2019 року в стінах Інституту міжнародних відносин увосьме обирали «найкращого дипломата», вдруге за історію конкурсу в ньому взяли участь дівчата, саме тому захід змінив назву на «Містер та Міс Дипломат».
Diplomatic Greetings з Послом Словацької Республіки від проєкту OUTLOOK та ГДІП
На початку грудня 2019 року відбулася чергова зустріч в рамках спільної ініціативи проєкту OUTLOOK і ГДІП - Diplomatic Greetings. Почесним гостем заходу став Надзвичайний та Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін.
В столиці відбувся Благодійний ярмарок за участі посольств
30 листопада 2019 на НСК «Олімпійський» Міжнародний Жіночий клуб Києва (IWCK) - недержавна некомерційна організація, заснована у 1992 році організувала традиційний Благодійний Ярмарок з метою збору коштів на допомогу сиротам, людям похилого віку, дітям з особливими потребами та вимушеним переселенцям зі сходу України.
«Україні дипломатичній»-20, а Інституту міжнародних відносин КНУ ім.Т.Шевченка - 75 років. Фоторепортаж з відзначення знакових дат
У середу, 27 листопада 2019 року, у залі Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка відбулися презентація двадцятого ювілейного випуску наукового щорічника «Україна дипломатична» та низки фірмових видань ГДІП і дипломатичне прийняття з нагоди 75-річчя Інституту.
Посол Крістіан-Леон Цуркану: «Румунія - це не лише сусід, але й друг українського народу»
В столиці України пройшов дипломатичний прийом, організований Посольством Румунії в Україні. Відсвяткувати основоположний момент історії сучасної Румунії- Велике Об'єднання 1918 року прийшли Надзвичайні та Повноважні Посли Ізраїлю, Естонії, Німеччини, Туреччини, Франції та дипломати з інших країн.
Проєкт OUTLOOK в рамках події FEEL SOUTH AFRICA створив майданчик для обміну професійним кулінарним досвідом між шеф-кухарями з України та ПАР
Шеф-кухарі з ПАР – Анділе Сомдака та Махломола Тамае, що приїхали, як special guests ініціативи FEEL South Africa в рамках фестивалю культур народів світу OWCF окрім проведення майстеркласу для студентів кафедри готельно-ресторанного бізнесу КНУКіМ, відвідали кухню українського кулінарного експерта Євгена Клопотенко.
Проєкт OUTLOOK реалізував ініціативу FEEL SOUTH AFRICA в рамках фестивалю культур народів світу OWCF за підтримки Посольства ПАР в Україні
21 листопада OUTLOOK спільно з Посольством Південно-Африканської Республіки в Україні реалізував спецпроєкт FEEL SOUTH AFRICA в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL.
Зустрічайте «Містер та Міс Дипломат» 2019!
Вже вдруге в новому форматі в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Т. Шевченка пройде битва за звання найкращого дипломата серед студентства – інтелектуально-розважальне шоу «Містер та Міс Дипломат».
Майстерклас з приготування вареників для Клубу дружин послів від проєкту OUTLOOK та кулінарного експерта Євгена Клопотенко
За ініціативи Клубу дружин послів “Ambassador’s Spouses Club” проєкт OUTLOOK організував кулінарний майстерклас з ліплення вареників від українського шеф-кухаря, співвласника ресторану “100 років тому вперед” Євгена Клопотенка.
День Короля Бельгії в Києві. Посол Алекс Ленартс продовжив щорічну традицію святкувань
Київська Філармонія приймала гостей Посольства Бельгії в Україні з нагоди Дня Короля. Надзвичайні та Повноважні Посли Фінляндії, Японії, Норвегії, Словенії, Вірменії, Бразилії, Аргентини та інших країн завітали на урочистий прийом та концертну програму.
Киргизькій Республіці - 28. Посол Жусупбек Шаріпов провів дипломатичний прийом у столиці України
20 листопада в готелі InterContinental Kyiv відбувся дипломатичний прийом з нагоди 28-ої річниці Незалежності Киргизької Республіки. Надзвичайний і Повноважний Посол Киргизької Республіки в Україні вітав запрошених з нагоди свята.
В Києві відбудеться захід Feel South Africa від проєкту OUTLOOK та Посольства ПАР в Україні
21 та 22 листопада проєкт OUTLOOK спільно з Посольством Південно-Африканської республіки в Україні реалізовує спецпроєкт FEEL SOUTH AFRICA в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL 2019.
Закрыть
Outlook facebook page