RU  UK  EN
Статьи  >  Дізнайся  >  Посол Єгипту в Україні Хоссам Ельдін Мохамед Ахмед Алі провів дипломатичний прийом

Посол Єгипту в Україні Хоссам Ельдін Мохамед Ахмед Алі провів дипломатичний прийом

Надзвичайний та Повноважний Посол Єгипту в Україні Хоссам Ельдін Мохамед Ахмед Алі 11 липня зустрічав гостей з нагоди національного свята. Привітати Єгипет прийшли представники іноземного дипломатичного корпусу в Україні, члени Уряду, очільники неурядових організацій та партнери посольства.

У вітальній промові Надзвичайний та Повноважний Посол Єгипту в Україні Хоссам Ельдін Мохамед Ахмед Алі сказав: «Насамперед маю велику честь щиро подякувати за те, що ви з нами цього вечора. Я звертаюсь до Вас від імені Його Високоповажності Президента Абдул-Фаттах Халіл Ас-Сісі та хочу сказати як ми високо цінуємо дружбу, яка пов’язує наші народи.

Сьогодні ми відзначаємо річницю революції 23 липня 1952 року. Ця революція не є єдиним прикладом, коли єгипетський народ був підтриманий збройними силами задля виконання своєї волі та окреслення свого майбутнього. Наші історії свідчать про безліч випадків, коли подібний союз народу та збройних сил дозволив задовольнити їх прагнення та зберегти ідентичність нації. Це все, що відбувається і нині, коли наші збройні сили співпрацюють з народом у напрямку модернізації нації. Фактом є і те, що сьогодні в нашій країні відбувається величезна економічна і розвивальна революція на основі подій липня 1952 року. Серйозні перспективні економічні реформи є плодом їх успіху, будується велика та амбітна інфраструктура, вона включає в себе тисячі кілометрів нових доріг, багато великих нових міст, у тому числі сучасну адміністративну столицю безпрецедентного масштабу та ефективності, мега проекти, що розвиваються на наших територіях, масові культурні мінарети, такі як Великий єгипетський музей та Музей єгипетської цивілізації, вільні економічні зони на осі Суецького каналу і не тільки. Ця економічна і розвивальна революція продовжує формувати риси процвітаючого майбутнього для країни.

Хоча проблеми все ще існують, наша рішучість перемогти їх зростає, наша оголошена війна тероризму свідчить про наше сильне неприйняття анархізму і радикалізму, а також нашої настільки ж сильної прихильності захищати свою ідентичність, як країну миру, терпимості та співіснування»

Почесним гостем заходу став Посол Ігор Жовква, керівник Департаменту зовнішньої політики та європейської інтеграції Офісу Президента України. Пан Жовква вручив послу привітання від Президента України Володимира Зеленського, в якому він надсилає запрошення Президенту Єгипту відвідати Україну. У промові Ігор Жовква зазначив:

E24BA2F1-8FAB-48EE-BCF1-1BDD98D7B4C9.jpeg

«Бути сьогодні з вами та представляти Офіс Президента України на цьому урочистому зібранні, урочистому прийнятті з нагоди важливої дати – 57-ої річниці Революції 23 липня 1952 року дуже почесно. Річниця Революції – це дійсно день, коли сходяться минуле і майбутнє великої країни. Для України Єгипет сьогодні – це дійсно партнер у багатьох вимірах цього слова. Це не лише найбільший торгівельний партнер України на Африканському континенті та у регіону Близького Сходу, але що не менш важливо, то це також авторитетний для України політичний партнер, на якого ми можемо розраховувати на міжнародній арені.

За останні декілька років ми розгорнули нашу співпрацю практично у всьому спектрі наших відносин. Менше ніж за останній рік ми провели декілька важливих зустрічей на політичному рівні, починаючи з візиту Міністра закордонних справ у квітні минулого року у Єгипет. Це був візит, який приніс багато важливих результатів. Після цього: в листопаді місяці мали честь проводити в Україні спільне засідання Міжурядової спільної економічної комісії, яка також відзначилась вагомим результатом. В грудні ми вітали в Києві делегацію Палати представників Єгипту. Ну і кульмінацією наших політичних відносин стала зустріч двох президентів в лютому вже цього року під час Мюнхенської безпекової конференції»

Дивіться фоторепортаж OUTLOOK! Гортайте сторінки фотогалереї.

Вам это будет интересно:
Посол Судану в Україні Мохамед Еїса Ісмаїл Дахаб провів дипломатичний прийом в Києві
З нагоди Національного дня Судану в столиці України відбувся дипломатичний прийом, що зібрав в одному з п’ятизіркових готелів Києва глав дипломатичних місій, регіональних та міжнародних організацій, акредитованих в Україні, українських чиновників та студентів-суданців, які навчаються в Україні.
Володарем міжнародної премії «Людина року – 2019» за значний внесок в розвиток партнерських, дружніх та економічних відносин з Україною стане Посол Туреччини в Україні
Для України, яка невідворотно обрала своїми пріоритетами демократичні цінності, особливого значення набувають увага і підтримка світового співтовариства, вагомий особистий внесок відомих діячів міжнародного масштабу у розбудові України як суверенної демократичної держави.
Посол Індонезії в Україні Юдді Кріснанді та гендиректор OUTLOOK Дарія Карякіна провели спецпроєкт FEEL Indonesia
Посольством Республіки Індонезія в Україні та проєктом OUTLOOK 23 грудня 2019 року в творчому просторі "Арт Причал" в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL реалізовано спецпроєкт FEEL Indonesia.
Проєкт Diplomatic Greetings від OUTLOOK та ГДІП з Послом Республіки Словенія в Україні
Наприкінці грудня у Посольстві Республіки Словенія в Україні відбулася зустріч представників дипломатичної сфери з учнями Школа молодого українського дипломата при Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка та студентами факультету міжнародних відносин Київського національного університету культури і мистецтв.
28-ий День Незалежності Казахстану. Посол Самат Ордабаєв провів дипломатичний прийом
4 грудня 2019 року з нагоди святкування Дня Незалежності Республіки Казахстан у столиці відбувся дипломатичний прийом. Надзвичайні і Повноважні Посли Латвії, Словаччини, Таджикистану, Азербайджану, Білорусі та Угорщини, представники державних установ та міжнародних організацій...
У Києві відбудеться захід FEEL Indonesia від проєкту OUTLOOK та посольства Індонезії в Україні
23 грудня 2019 року в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL 2019 буде реалізовано спецпроект FEEL Indonesia.
В Україні пройшов «Культурний день ОАЕ»-2019
У неділю, 1 грудня, у Києві відбувся захід «Культурний день ОАЕ», гостями якого стали Надзвичайні і Повноважні посли Алжиру, Пакистану, Лівану, народні депутати, а також представники арабських діаспор в Україні.
Студентка Олена Луніна здобула перемогу в конкурсі «Містер та Міс Дипломат» в ІМВ
5-го грудня 2019 року в стінах Інституту міжнародних відносин увосьме обирали «найкращого дипломата», вдруге за історію конкурсу в ньому взяли участь дівчата, саме тому захід змінив назву на «Містер та Міс Дипломат».
Diplomatic Greetings з Послом Словацької Республіки від проєкту OUTLOOK та ГДІП
На початку грудня 2019 року відбулася чергова зустріч в рамках спільної ініціативи проєкту OUTLOOK і ГДІП - Diplomatic Greetings. Почесним гостем заходу став Надзвичайний та Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін.
В столиці відбувся Благодійний ярмарок за участі посольств
30 листопада 2019 на НСК «Олімпійський» Міжнародний Жіночий клуб Києва (IWCK) - недержавна некомерційна організація, заснована у 1992 році організувала традиційний Благодійний Ярмарок з метою збору коштів на допомогу сиротам, людям похилого віку, дітям з особливими потребами та вимушеним переселенцям зі сходу України.
«Україні дипломатичній»-20, а Інституту міжнародних відносин КНУ ім.Т.Шевченка - 75 років. Фоторепортаж з відзначення знакових дат
У середу, 27 листопада 2019 року, у залі Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка відбулися презентація двадцятого ювілейного випуску наукового щорічника «Україна дипломатична» та низки фірмових видань ГДІП і дипломатичне прийняття з нагоди 75-річчя Інституту.
Посол Крістіан-Леон Цуркану: «Румунія - це не лише сусід, але й друг українського народу»
В столиці України пройшов дипломатичний прийом, організований Посольством Румунії в Україні. Відсвяткувати основоположний момент історії сучасної Румунії- Велике Об'єднання 1918 року прийшли Надзвичайні та Повноважні Посли Ізраїлю, Естонії, Німеччини, Туреччини, Франції та дипломати з інших країн.
Проєкт OUTLOOK в рамках події FEEL SOUTH AFRICA створив майданчик для обміну професійним кулінарним досвідом між шеф-кухарями з України та ПАР
Шеф-кухарі з ПАР – Анділе Сомдака та Махломола Тамае, що приїхали, як special guests ініціативи FEEL South Africa в рамках фестивалю культур народів світу OWCF окрім проведення майстеркласу для студентів кафедри готельно-ресторанного бізнесу КНУКіМ, відвідали кухню українського кулінарного експерта Євгена Клопотенко.
Проєкт OUTLOOK реалізував ініціативу FEEL SOUTH AFRICA в рамках фестивалю культур народів світу OWCF за підтримки Посольства ПАР в Україні
21 листопада OUTLOOK спільно з Посольством Південно-Африканської Республіки в Україні реалізував спецпроєкт FEEL SOUTH AFRICA в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL.
Зустрічайте «Містер та Міс Дипломат» 2019!
Вже вдруге в новому форматі в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Т. Шевченка пройде битва за звання найкращого дипломата серед студентства – інтелектуально-розважальне шоу «Містер та Міс Дипломат».
Майстерклас з приготування вареників для Клубу дружин послів від проєкту OUTLOOK та кулінарного експерта Євгена Клопотенко
За ініціативи Клубу дружин послів “Ambassador’s Spouses Club” проєкт OUTLOOK організував кулінарний майстерклас з ліплення вареників від українського шеф-кухаря, співвласника ресторану “100 років тому вперед” Євгена Клопотенка.
День Короля Бельгії в Києві. Посол Алекс Ленартс продовжив щорічну традицію святкувань
Київська Філармонія приймала гостей Посольства Бельгії в Україні з нагоди Дня Короля. Надзвичайні та Повноважні Посли Фінляндії, Японії, Норвегії, Словенії, Вірменії, Бразилії, Аргентини та інших країн завітали на урочистий прийом та концертну програму.
Киргизькій Республіці - 28. Посол Жусупбек Шаріпов провів дипломатичний прийом у столиці України
20 листопада в готелі InterContinental Kyiv відбувся дипломатичний прийом з нагоди 28-ої річниці Незалежності Киргизької Республіки. Надзвичайний і Повноважний Посол Киргизької Республіки в Україні вітав запрошених з нагоди свята.
В Києві відбудеться захід Feel South Africa від проєкту OUTLOOK та Посольства ПАР в Україні
21 та 22 листопада проєкт OUTLOOK спільно з Посольством Південно-Африканської республіки в Україні реалізовує спецпроєкт FEEL SOUTH AFRICA в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL 2019.
Дискусія «Музика, що руйнує стіни» від Фонду Фрідріха Науманна за Свободу
8 листопада 2019 року Посольство Федеративної Республіки Німеччина в Україні стали учасниками дискусії «Музика, що руйнує стіни», безпосереднім організатором якої став Фонд Фрідріха Науманна за Свободу.
Закрыть
Outlook facebook page