RU  UK  EN
Статті  >  Дізнайся  >  Посол Єгипту в Україні Хоссам Ельдін Мохамед Ахмед Алі провів дипломатичний прийом

Посол Єгипту в Україні Хоссам Ельдін Мохамед Ахмед Алі провів дипломатичний прийом

Надзвичайний та Повноважний Посол Єгипту в Україні Хоссам Ельдін Мохамед Ахмед Алі 11 липня зустрічав гостей з нагоди національного свята. Привітати Єгипет прийшли представники іноземного дипломатичного корпусу в Україні, члени Уряду, очільники неурядових організацій та партнери посольства.

У вітальній промові Надзвичайний та Повноважний Посол Єгипту в Україні Хоссам Ельдін Мохамед Ахмед Алі сказав: «Насамперед маю велику честь щиро подякувати за те, що ви з нами цього вечора. Я звертаюсь до Вас від імені Його Високоповажності Президента Абдул-Фаттах Халіл Ас-Сісі та хочу сказати як ми високо цінуємо дружбу, яка пов’язує наші народи.

Сьогодні ми відзначаємо річницю революції 23 липня 1952 року. Ця революція не є єдиним прикладом, коли єгипетський народ був підтриманий збройними силами задля виконання своєї волі та окреслення свого майбутнього. Наші історії свідчать про безліч випадків, коли подібний союз народу та збройних сил дозволив задовольнити їх прагнення та зберегти ідентичність нації. Це все, що відбувається і нині, коли наші збройні сили співпрацюють з народом у напрямку модернізації нації. Фактом є і те, що сьогодні в нашій країні відбувається величезна економічна і розвивальна революція на основі подій липня 1952 року. Серйозні перспективні економічні реформи є плодом їх успіху, будується велика та амбітна інфраструктура, вона включає в себе тисячі кілометрів нових доріг, багато великих нових міст, у тому числі сучасну адміністративну столицю безпрецедентного масштабу та ефективності, мега проекти, що розвиваються на наших територіях, масові культурні мінарети, такі як Великий єгипетський музей та Музей єгипетської цивілізації, вільні економічні зони на осі Суецького каналу і не тільки. Ця економічна і розвивальна революція продовжує формувати риси процвітаючого майбутнього для країни.

Хоча проблеми все ще існують, наша рішучість перемогти їх зростає, наша оголошена війна тероризму свідчить про наше сильне неприйняття анархізму і радикалізму, а також нашої настільки ж сильної прихильності захищати свою ідентичність, як країну миру, терпимості та співіснування»

Почесним гостем заходу став Посол Ігор Жовква, керівник Департаменту зовнішньої політики та європейської інтеграції Офісу Президента України. Пан Жовква вручив послу привітання від Президента України Володимира Зеленського, в якому він надсилає запрошення Президенту Єгипту відвідати Україну. У промові Ігор Жовква зазначив:

E24BA2F1-8FAB-48EE-BCF1-1BDD98D7B4C9.jpeg

«Бути сьогодні з вами та представляти Офіс Президента України на цьому урочистому зібранні, урочистому прийнятті з нагоди важливої дати – 57-ої річниці Революції 23 липня 1952 року дуже почесно. Річниця Революції – це дійсно день, коли сходяться минуле і майбутнє великої країни. Для України Єгипет сьогодні – це дійсно партнер у багатьох вимірах цього слова. Це не лише найбільший торгівельний партнер України на Африканському континенті та у регіону Близького Сходу, але що не менш важливо, то це також авторитетний для України політичний партнер, на якого ми можемо розраховувати на міжнародній арені.

За останні декілька років ми розгорнули нашу співпрацю практично у всьому спектрі наших відносин. Менше ніж за останній рік ми провели декілька важливих зустрічей на політичному рівні, починаючи з візиту Міністра закордонних справ у квітні минулого року у Єгипет. Це був візит, який приніс багато важливих результатів. Після цього: в листопаді місяці мали честь проводити в Україні спільне засідання Міжурядової спільної економічної комісії, яка також відзначилась вагомим результатом. В грудні ми вітали в Києві делегацію Палати представників Єгипту. Ну і кульмінацією наших політичних відносин стала зустріч двох президентів в лютому вже цього року під час Мюнхенської безпекової конференції»

Дивіться фоторепортаж OUTLOOK! Гортайте сторінки фотогалереї.

Вам це буде цікаво:
Посол Малайзії в Україні Дато Раджа Реза Раджа Заіб провів дипломатичний прийом
В столиці України відбувся дипломатичний прийом з нагоди святкування національного дня Малайзії. Гостей зустрічав Надзвичайний та Повноважний Посол Малайзії в Україні Й.В. Дато Раджа Реза Раджа Заіб Ша.
Посол Кореї в Україні Квон Кі-Чанг провів дипломатичний прийом в Києві
В столичному готелі InterContinental Kyiv на запрошення Посольства Кореї зібралися дипломати, урядовці, політики, бізнес еліта та представники громадських організацій України аби разом відзначити день заснування Республіки Корея.
За підтримки Посольства Угорщини в Україні в Києві проходять концерти Дьордя Оравца, Андраша Габора Вірага та Ержебет Шевельо.
В Національній філармонії України триває проект «Магія живої музики», в рамках якого за підтримки посольства Угорщини в Україні відбувся концерт «КвінтоФест. Камерні акценти осені» та пройде щорічний концерт-присвята Ференцу Лісту.
День відкритих дверей у Французькому інституті за участі Посла Франції в Україні Етьєна де Понсен
Яскраво суботній ранок розпочався для всіх охочих у Києві, на вулиці О. Гончара, 84, де Французький інститут зустрічав гостей.
Посол Анка Фельдгузен провела день відкритих дверей у посольстві Німеччини в Україні!
Посольство Федеративної Республіки Німеччина щороку, а саме вже вшосте, наприкінці літа запрошує всіх бажаючих відвідати захід «Німецький сад» - день відкритих дверей, коли дипломати зустрічають киян та гостей міста в своєму робочому офісі та на території дипустанови.
Посол Індонезії презентував столиці Боробудур з нагоди днів незалежності Індонезії та України
У Києві в Національному ботанічному саду імені М.М. Гришка з‘явився свій Боробудур. Посольство Індонезії з нагоди 74 - річниці незалежності своєї держави і 28 - ї річниці незалежності України зробили символічний подарунок столиці.
Посол ПАР Андре Йоханнес Гроеневальд ініціював проведення благодійного заходу для дітей
Посольство Південно-Африканської Республіки на чолі з новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом Андре Йоханнесом Гроеневальдом провели благодійну акцію в «Спеціалізованому обласному будинку дитини м. Боярка».
Посол Аніца Джамич: «Численні зв’язки століттями пов’язували хорватський і український народи, а у новий час і наші дві країни - Хорватію і Україну»
У столиці України відбувся дипломатичний прийом з нагоди Дня державності Хорватії. Колег по дипломатичному корпусу, урядовців, партнерів посольства вітала Надзвичайний та Повноважний Посол Хорватії в Україні пані Аніца Джамич.
День Незалежності Білорусі. Посол Ігор Сокол провів дипприйом у Києві
20 червня в Колонному залі Київської мерії відбувся дипломатичний прийом з нагоди Дня Незалежності та 75-річчя визволення Республіки Білорусь від німецько-фашистських загарбників.
Прес-конференція до Міжнародного дня йоги у Медіацентрі ГДІП
18 червня 2019 року за організаційного сприяння ДП «ГДІП» у Медіацентрі відбулася прес-конференція Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Індія в Україні Партха Сатпатхі, присвячена святкуванню Міжнародного дня йоги та фестивалю, що відбудеться вже цієї суботи у Маріїнському парку.
Посол Елена Летісія Тереса Мікусінскі провела дипломатичний прийом, почесним гостем став всесвітньо відомий аргентинський співак Хіронімо Рауч
Колонна зала КМДА 11 червня приймала гостей Посольства Аргентинської Республіки в Україні з нагоди національного свята. Надзвичайні та Повноважні Посли, представники уряду та державних органів, партнери посольства, бізнес спільнота та ЗМІ вишикувалися у довгу чергу, аби привітати очільницю іноземної дипломатичної установи та висловити свої вітання дружній Аргентині.
Індійський чай. Посол Індії розповідає про традиції чаювання
29 травня 2019 року під егідою Надзвичайного та Повноважного Посла Індії в Україні Партха Сатпатхі відбувся вечір, присвячений індійській культурі, кухні та чаю. Метою заходу стала популяризація індійських традицій.
Ініціатива Туркменістану і підтримка ООН для збереження Аральського моря
28-го травня 2019 в штаб-квартирі Організації Об'єднаних Націй, м.Нью-Йорк, США відбулося 85-те пленарне засідання 73-ій сесії Генеральної Ассамблеї ООН за участю повноважних представників держав-членів Організації.
Офіційний іфтар ДУМУ 2019. Гасло цьогорічного місяця Радаман - «Милість»
За багаторічною доброю традицією, спеціально до початку Священного місяця Рамадан, Духовне управління мусульман України організувало урочисту вечерю - Іфтар в столиці України. Мета проведеного вечора - підкреслити значимість найважливішого місяці для всіх мусульман...
Книжковий Арсенал 2019: іноземні гості
IX Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» завершився, а ми пропонуємо вам ще пролонгувати відчуття ейфорії від перебування в книжковій «оазі» у центрі столиці України. Наш портал, висвітлюючи дипломатичне життя в Україні, приділить свою увагу огляду цікавих заходів, що відбулися за підтримки іноземних посольств, і спілкуванню із закордонними гостями.
Дипломати долучилися до благодійного гольф-турніру
Міжнародний турнір з гольфу «Diplomatic Golf for Good by Volvo» було проведено 18 травня 2019 року на території Київського Гольф Клуба «GolfStream».
Черговий проект Diplomatic Greetings. Зустрічає Посол Афганістану в Україні
Студенти Школи молодого українського дипломата при Інституті міжнародних відносин КНУ Тараса Шевченка та Національного Університету «Острозька Академія» побували з візитом в посольстві Ісламської Республіки Афганістан в Україні. Захід відбувся в рамках проекту OUTLOOK та ГДІП “Diplomatic Greetings”.
ГДІПу-27. Дипломати вітають!
У Київському національному академічному театрі оперети 16 травня 2019 року відбулося відзначення Дня вишиванки та святкування 27-ї річниці заснування державного підприємства «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв».
Grunnlovsdag. Посол Уле Тер'є Хорпестад зустрічав гостей з нагоди національного свята
Святкування Дня Конституції Норвегії пройшло у сердці столиці! Ініціатором проведення урочистого прийому стало Посольство.
Танець заради благодійності. Іноземні дипломати на щорічному балі в ІМВ
Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка та особисто директор Валерій Копійка запросили усіх охочих підтримати студентську ініціативу Благодійного балу ІМВ-2019.
Закрити
Outlook facebook page