RU  UK  EN
Статті  >  Дізнайся  >  Посол Єгипту в Україні Хоссам Ельдін Мохамед Ахмед Алі провів дипломатичний прийом

Посол Єгипту в Україні Хоссам Ельдін Мохамед Ахмед Алі провів дипломатичний прийом

Надзвичайний та Повноважний Посол Єгипту в Україні Хоссам Ельдін Мохамед Ахмед Алі 11 липня зустрічав гостей з нагоди національного свята. Привітати Єгипет прийшли представники іноземного дипломатичного корпусу в Україні, члени Уряду, очільники неурядових організацій та партнери посольства.

У вітальній промові Надзвичайний та Повноважний Посол Єгипту в Україні Хоссам Ельдін Мохамед Ахмед Алі сказав: «Насамперед маю велику честь щиро подякувати за те, що ви з нами цього вечора. Я звертаюсь до Вас від імені Його Високоповажності Президента Абдул-Фаттах Халіл Ас-Сісі та хочу сказати як ми високо цінуємо дружбу, яка пов’язує наші народи.

Сьогодні ми відзначаємо річницю революції 23 липня 1952 року. Ця революція не є єдиним прикладом, коли єгипетський народ був підтриманий збройними силами задля виконання своєї волі та окреслення свого майбутнього. Наші історії свідчать про безліч випадків, коли подібний союз народу та збройних сил дозволив задовольнити їх прагнення та зберегти ідентичність нації. Це все, що відбувається і нині, коли наші збройні сили співпрацюють з народом у напрямку модернізації нації. Фактом є і те, що сьогодні в нашій країні відбувається величезна економічна і розвивальна революція на основі подій липня 1952 року. Серйозні перспективні економічні реформи є плодом їх успіху, будується велика та амбітна інфраструктура, вона включає в себе тисячі кілометрів нових доріг, багато великих нових міст, у тому числі сучасну адміністративну столицю безпрецедентного масштабу та ефективності, мега проекти, що розвиваються на наших територіях, масові культурні мінарети, такі як Великий єгипетський музей та Музей єгипетської цивілізації, вільні економічні зони на осі Суецького каналу і не тільки. Ця економічна і розвивальна революція продовжує формувати риси процвітаючого майбутнього для країни.

Хоча проблеми все ще існують, наша рішучість перемогти їх зростає, наша оголошена війна тероризму свідчить про наше сильне неприйняття анархізму і радикалізму, а також нашої настільки ж сильної прихильності захищати свою ідентичність, як країну миру, терпимості та співіснування»

Почесним гостем заходу став Посол Ігор Жовква, керівник Департаменту зовнішньої політики та європейської інтеграції Офісу Президента України. Пан Жовква вручив послу привітання від Президента України Володимира Зеленського, в якому він надсилає запрошення Президенту Єгипту відвідати Україну. У промові Ігор Жовква зазначив:

E24BA2F1-8FAB-48EE-BCF1-1BDD98D7B4C9.jpeg

«Бути сьогодні з вами та представляти Офіс Президента України на цьому урочистому зібранні, урочистому прийнятті з нагоди важливої дати – 57-ої річниці Революції 23 липня 1952 року дуже почесно. Річниця Революції – це дійсно день, коли сходяться минуле і майбутнє великої країни. Для України Єгипет сьогодні – це дійсно партнер у багатьох вимірах цього слова. Це не лише найбільший торгівельний партнер України на Африканському континенті та у регіону Близького Сходу, але що не менш важливо, то це також авторитетний для України політичний партнер, на якого ми можемо розраховувати на міжнародній арені.

За останні декілька років ми розгорнули нашу співпрацю практично у всьому спектрі наших відносин. Менше ніж за останній рік ми провели декілька важливих зустрічей на політичному рівні, починаючи з візиту Міністра закордонних справ у квітні минулого року у Єгипет. Це був візит, який приніс багато важливих результатів. Після цього: в листопаді місяці мали честь проводити в Україні спільне засідання Міжурядової спільної економічної комісії, яка також відзначилась вагомим результатом. В грудні ми вітали в Києві делегацію Палати представників Єгипту. Ну і кульмінацією наших політичних відносин стала зустріч двох президентів в лютому вже цього року під час Мюнхенської безпекової конференції»

Дивіться фоторепортаж OUTLOOK! Гортайте сторінки фотогалереї.

Вам це буде цікаво:
Студентка Олена Луніна здобула перемогу в конкурсі «Містер та Міс Дипломат» в ІМВ
5-го грудня 2019 року в стінах Інституту міжнародних відносин увосьме обирали «найкращого дипломата», вдруге за історію конкурсу в ньому взяли участь дівчата, саме тому захід змінив назву на «Містер та Міс Дипломат».
Diplomatic Greeting з Послом Словацької Республіки від проєкту OUTLOOK та ГДІП
На початку грудня 2019 року відбулася чергова зустріч в рамках спільної ініціативи проєкту OUTLOOK і ГДІП - Diplomatic Greetings. Почесним гостем заходу став Надзвичайний та Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін.
В столиці відбувся Благодійний ярмарок за участі посольств
30 листопада 2019 на НСК «Олімпійський» Міжнародний Жіночий клуб Києва (IWCK) - недержавна некомерційна організація, заснована у 1992 році організувала традиційний Благодійний Ярмарок з метою збору коштів на допомогу сиротам, людям похилого віку, дітям з особливими потребами та вимушеним переселенцям зі сходу України.
«Україні дипломатичній»-20, а Інституту міжнародних відносин КНУ ім.Т.Шевченка - 75 років. Фоторепортаж з відзначення знакових дат
У середу, 27 листопада 2019 року, у залі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися презентація двадцятого ювілейного випуску наукового щорічника «Україна дипломатична» та низки фірмових видань ГДІП і дипломатичне прийняття з нагоди 75-річчя Інституту.
Посол Крістіан-Леон Цуркану: «Румунія - це не лише сусід, але й друг українського народу»
В столиці України пройшов дипломатичний прийом, організований Посольством Румунії в Україні. Відсвяткувати основоположний момент історії сучасної Румунії- Велике Об'єднання 1918 року прийшли Надзвичайні та Повноважні Посли Ізраїлю, Естонії, Німеччини, Туреччини, Франції та дипломати з інших країн.
Проєкт OUTLOOK в рамках події FEEL SOUTH AFRICA створив майданчик для обміну професійним кулінарним досвідом між шеф-кухарями з України та ПАР
Шеф-кухарі з ПАР – Анділе Сомдака та Махломола Тамае, що приїхали, як special guests ініціативи FEEL South Africa в рамках фестивалю культур народів світу OWCF окрім проведення майстеркласу для студентів кафедри готельно-ресторанного бізнесу КНУКіМ, відвідали кухню українського кулінарного експерта Євгена Клопотенко.
Проєкт OUTLOOK реалізував ініціативу FEEL SOUTH AFRICA в рамках фестивалю культур народів світу OWCF за підтримки Посольства ПАР в Україні
21 листопада OUTLOOK спільно з Посольством Південно-Африканської Республіки в Україні реалізував спецпроєкт FEEL SOUTH AFRICA в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL.
Зустрічайте «Містер та Міс Дипломат» 2019!
Вже вдруге в новому форматі в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Т. Шевченка пройде битва за звання найкращого дипломата серед студентства – інтелектуально-розважальне шоу «Містер та Міс Дипломат».
Майстерклас з приготування вареників для Клубу дружин послів від проєкту OUTLOOK та кулінарного експерта Євгена Клопотенко
За ініціативи Клубу дружин послів “Ambassador’s Spouses Club” проєкт OUTLOOK організував кулінарний майстерклас з ліплення вареників від українського шеф-кухаря, співвласника ресторану “100 років тому вперед” Євгена Клопотенка.
День Короля Бельгії в Києві. Посол Алекс Ленартс продовжив щорічну традицію святкувань
Київська Філармонія приймала гостей Посольства Бельгії в Україні з нагоди Дня Короля. Надзвичайні та Повноважні Посли Фінляндії, Японії, Норвегії, Словенії, Вірменії, Бразилії, Аргентини та інших країн завітали на урочистий прийом та концертну програму.
Киргизькій Республіці - 28. Посол Жусупбек Шаріпов провів дипломатичний прийом у столиці України
20 листопада в готелі InterContinental Kyiv відбувся дипломатичний прийом з нагоди 28-ої річниці Незалежності Киргизької Республіки. Надзвичайний і Повноважний Посол Киргизької Республіки в Україні вітав запрошених з нагоди свята.
В Києві відбудеться захід Feel South Africa від проєкту OUTLOOK та Посольства ПАР в Україні
21 та 22 листопада проєкт OUTLOOK спільно з Посольством Південно-Африканської республіки в Україні реалізовує спецпроєкт FEEL SOUTH AFRICA в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL 2019.
Дискусія «Музика, що руйнує стіни» від Фонду Фрідріха Науманна за Свободу
8 листопада 2019 року Посольство Федеративної Республіки Німеччина в Україні стали учасниками дискусії «Музика, що руйнує стіни», безпосереднім організатором якої став Фонд Фрідріха Науманна за Свободу.
У Києві відбувся транскордонний молодіжний табір «Європейські цінності та культурна дипломатія: молодіжні зустрічі»
З 5 по 8 листопада 2019 року у рамках проєкту відбулись заходи, до участі в яких долучились студенти та викладачі з Білорусі й України, поважні гості та дипломати​.
Новопризначені посли чотирьох держав та Глава Представництва ЄС вручили вірчі грамоти Президенту України
​7 листопада 2019 року відбулась церемонія вручення вірчих грамот Президенту України Володимиру Зеленському послами Королівства Швеція, Швейцарської Конфедерації, Грузії, Мексиканських Сполучених Штатів та Главою Представництва Європейського Союзу.
Посол Томаж Менцін та гендиректор OUTLOOK Дарія Карякіна провели культурний захід FEEL SLOVENIA
У столиці відбувся захід під назвою Feel Slovenia в рамках фестивалю народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL 2019 і націлений він був на сприяння розвитку двостороннього співробітництва між державами та різносторонньої презентації Словенії в Україні.
Сольний концерт словенської музикантки Данаї Гребенц для членів БФ "Життєлюб"
Тринадцятилітня музикантка зі Словенії Даная Гребенц 3 листопада 2019 року дала сольний концерт для людей поважного віку Медіа центрі ГДІП. Захід організували благодійний фонд«Життєлюб», ГДІП, Посольство Республіки Словенія в Україні та проект, що працює у сфері медіа та культурної дипломатії«OUTLOOK».
В Києві відбудеться захід Feel Slovenia від OUTLOOK та Посольства Республіки Словенія в Україні
02 листопада 2019 року у КМДА в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL 2019 буде реалізовано спецпроект Feel Slovenia, за підтримки Посольства Республіки Словенії в Україні та Київської міської ради.
У Києві відбулося урочисте святкування 28-ї річниці Незалежності Туркменістану
Тимчасово повірений Посольства Туркменістану в Україні Какаджан Сапаралієв 18 жовтня 2019 року провів урочистий прийом на честь 28-ї річниці Незалежності Туркменістану і 27-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Туркменістаном і Україною.
Посол Малайзії в Україні Дато Раджа Реза Раджа Заіб провів дипломатичний прийом
В столиці України відбувся дипломатичний прийом з нагоди святкування національного дня Малайзії. Гостей зустрічав Надзвичайний та Повноважний Посол Малайзії в Україні Й.В. Дато Раджа Реза Раджа Заіб Ша.
Закрити
Outlook facebook page