RU  UK  EN
Статьи  >  У Франції побудують будинок престарілих для слонів

У Франції побудують будинок престарілих для слонів

Автор: 24.11.2014 | природа, Франція
Бельгійці Тоні Ферхульст і Софі Гетгебюр збираються побудувати Будинок пристарілих для слонів у французькій провінції Лімузен.

За словами Ферхульста, вони протягом 20 років доглядали за тваринами в зоопарках бельгійського Антверпена і тепер хочуть забезпечити гідну старість слонам у Франції.

«У деяких європейських країнах використання диких тварин у цирках заборонено. В Австрії, Бельгії, Болгарії, Хорватії та Данії і скоро в інших країнах Європи будуть прийняті аналогічні заходи. Тому необхідно створити умови, щоб їх не присипляли, а вони могли спокійно прожити залишок своїх днів », - розповів захисник тварин.

Бельгійська пара хоче прихистити до десяти слонів на території площею в 25 га. За їх словами, в цьому місці є всі необхідні умови для життя слонів - багато води, трав, каштанів, рівнини. Першого слона вони хочуть поселити вже протягом року.

Муніципальна влада підтримали ініціативу любителів товстошкірих. За словами представника муніципалітету, слони привернуть туристів і будуть сприяти економічному зростанню цілого регіону.

Аналогічні «будинку престарілих» для слонів вже існують в Америці та Азії.

За матеріалами: Lenta.ru

Вам это будет интересно:
Всесвітній день черепахи
23 травня за ініціативою Американського товариства порятунку черепах відзначається Всесвітній день, присвячений цій тварині, що символізує мудрість і довголіття.
День проліска в Англії
19 квітня в Великобританії зустрічають перше весняне свято День проліска.
129 років з дня відкриття Ейфелевої вежі
31 березня виповнюється 129 років з дня відкриття головного символу Франції Ейфелевої вежі.
У Японії свято цвітіння сакури Ханами
«Ханами» перекладається c японської як «милування квітами». Це - національна традиція. Навесні, коли зацвітає сакура, майже все населення Японії спрямовуються в парки, щоб насолодитися цим приголомшливим за красою видовищем.
Міжнародний день полярного ведмедя
Щорічно 27 лютого відзначається інтернаціональний екологічне свято - Міжнародний день полярного ведмедя. Ініціатором цього природного свята виступає організація Polar Bears International (PBI) - міжнародна організація, яка бореться за збереження популяції полярних (білих) ведмедів.
Французам заборонили смартфони в авто
Касаційний суд Франції заборонив водіям використовувати смартфони навіть коли автомобіль стоїть на місці.
Карнавал в Ліму
Маски, танці і традиційна музика - це все карнавал в Ліму, невеликому і затишному містечку на півдні Франції. Карнавал триває цілих три місяці, правда, виступи проходять тільки по вихідним.
Вулкан Таранакі в Новій Зеландії отримав права людини
Вулкан Таранакі в Новій Зеландії отримав права людини з ініціативи місцевої влади, як повідомляє The Guardian.
Обрані країни з кращою якістю повітря
Жителі Ірландії та Чехії більше всього завдоволені якістю повітря у власних країнах.
Париж визнаний самим інноваційним містом року
Єврокомісія надала Парижу почесне звання Європейської столиці інновацій-2017 і вручила приз в один мільйон євро.
Фестиваль морських гребінців в Нормандії
Нормандія - справжній рай для шанувальників морепродуктів. У цій історичній області Франції, а точніше в її регіоні Нижня Нормандія, щорічно проходить Фестиваль морських гребінців. Зазвичай дні фестивалю припадають на кінець жовтня - початок листопада
Яблучний фестиваль у Нормандії
У Нормандії, де виробляють знамениту яблучну горілку кальвадос і не менш знаменитий сидр, яблукам навіть присвячений спеціальний фестиваль. Яблучний фестиваль в Нормандії проходить в місті Вімутье і привертає щорічно натовпи шанувальників цих фруктів.
Всесвітній день тварин
Міжнародний конгрес прихильників руху на захист природи, що проходив у Флоренції в одна тисяча дев'ятсот тридцять одна році вирішив щорічно відзначати 4 Всесвітній октября день тварин. Це рішення знайшло широку підтримку, і нині таке свято як Всесвітній день тварин відзначають у різних країнах світу щорічно
У Парижі колишный Будинок моди Іва Сен-Лорана перетворили на музей
З 3 жовтня Будинок Моди великого кутюр'є Іва Сен-Лорана буде функціонувати в якості музею.
Всесвітній день моря
Всесвітній день моря - один з міжнародних свят в системі Організації Об'єднаних Націй.
Франція пропонує стати співвласником старовинного шато за 50 євро
Замок Ле Палюель у південно-західній Франції заявлений у якості аукціонного експонату. Торги з метою порятунку маєтку, що руйнується відбудеться 21 вересня. Необхідною сумою являється 500 000 євро, але мінімальний внесок стартує від 50 євро.
Франція відчиняє для безкоштовних відвідин свої архітектурні шедеври
Ключові споруди країни будуть доступні до відвідування під егідою Європейських днів історичної спадщини.
У Туреччині виявили 11 гектарів лісу, повного делікатесних трюфелів
Ці делікатесні гриби виростають на площі в 11 гектарів у провінціях Ізмір і Маніса.
У Франції реконструюють замок Ротшильдів
Побудований в передмісті Парижа в 1856 році бароном Джеймсом де Ротшильдом замок був залишений саудівськими господарями і пустував третину століття.
Мистецтвознавці перевірять горища Франції на предмет шедеврів
На горищі будинку на півдні Франції виявили полотно, яке можливо належить пензлю італійського художника Караваджо і оцінюється в 135 млн доларів. Через кілька днів після знахідки провідний мистецтвознавець Мікаель Санто закликав місцевих жителів поритися на своїх горищах в пошуках ще однієї картини художника, яка могла стати виграшем у лотереї XVII-го століття і пізніше зникла.
Закрыть
Outlook facebook page