RU  UK  EN
Статті  >  Дізнайся  >  В Києві всьоме пройшов конкурс за звання найкращого дипломата серед студентства

В Києві всьоме пройшов конкурс за звання найкращого дипломата серед студентства

Автор: 11.12.2018 | Київ, дипломатія
3-го грудня 2018 року всьоме відбувся традиційний захід Інституту міжнародних відносин – конкурс «Містер Дипломат». Однак, вперше за історію конкурсу участь в ньому взяли і дівчата, тому він мав нову назву – «Містер та Міс Дипломат».
Організатори відзначають, що давно розмірковували про таку трансформацію конкурсу. «Ідея конкурсу «Містер Дипломат» виникла у студентки «міжнародної інформації» Дарини Кирилко та ініціативних студентів ІМВ у 2011-му році як альтернатива конкурсу «Міс ІМВ», в якому брали участь лише дівчата.

«Містер та Міс Дипломат» має на меті перевірити та продемонструвати, якими якостями має володіти майбутній дипломат, – зазначає головний організатор Олександра Короткова. – Так, конкурс для розумних та впевнених хлопців розвивався та зростав. У 2015-му ми відчули, що досягли певного нового рівня та насправді задаємо тренди в івентах університету. У 2018-му після річної творчої паузи ми прийшли до того, що така зміна формату просто необхідна. Ми хотіли надати дівчатам такі ж можливості показати все, чого вони навчились та досягли, на сцені головної події року ІМВ. Гадаю, нам це вдалося».

Незмінним ведучим конкурсу був український актор театру і кіно, теле- та радіоведучий, шоумен, випускник Інституту міжнародних відносин Андрій Джеджула.

Вісім найрозумніших та найсміливіших студентів – чотири хлопці та чотири дівчини – відчайдушно змагались за титул переможця конкурсу. Організатори відзначають, що спеціально вирішили, що переможець має бути лише один, а не один хлопець та одна дівчина. Конкурс складався з трьох етапів: вікторини, перевірки знань дипломатичного протоколу та етикету і фінального етапу – відео-запитання та промови учасника.

Оцінювали учасників суворі, але справедливі, члени журі – директор Інституту міжнародних відносин Валерій Володимирович Копійка, завідувач кафедри іноземних мов Валентина Вікторівна Дайнеко, голова прес-центру та благодійної організації ІМВ Катерина Сербіна, Надзвичайний і Повноважний Посол, Президент Асоціації платників податків України та випускник ІМВ Грігол Шалвович Катамадзе, координатор виховної роботи ІМВ Світлана Вікторівна Андрущенко, заступник директора з питань післядипломної освіти, завідувач кафедри міжнародних організацій та дипломатичної служби Віктор Михайлович Матвієнко, координатор наукової роботи Інституту Антон Олександрович Кориневич та доцент кафедри міжнародних організацій та дипломатичної служби Тетяна Іванівна Шинкаренко. Судді конкурсу відзначили напрочуд сильну підготовку всіх учасників.

«Вперше на сцені в рівних умовах дівчата та хлопці ІМВ виборювали право на статус найкращого дипломата. І мені, дійсно, було дуже важко оцінювати конкурсантів. Хлопці стримували свої емоції, показували себе професіоналами, відповідали на всі питання з етикету, знали всі гімни та столиці. Дівчина-дипломат теж має свій шарм. Учасниці були неперевершені, гідно трималися та відповідали на всі питання, але саме їх емоції під час відповідей запам’ятались найбільше! Я дуже пишаюся нашими студентами! Вони дуже ерудовані, розумні, харизматичні. Вони – справжні! Мрію про кращу долю України саме з такими дипломатами», – ділиться враженнями суддя конкурсу Катерина Сербіна.

В результаті, у півфінал конкурсу пройшли Ярослав Павлюк, Богдан Костюк, Сілвестер Носенко та Анастасія Лозік. У півфіналі експерти з дипломатичного протоколу та етикету перевірили, наскільки учасники орієнтуються у культурних особливостях протоколу прийому та подарунків в різних країнах.

Директор департаменту державного протоколу Міністерства Закордонних Справ України Ольга Олександрівна Чубрикова модерувала для півфіналіста практичну ситуацію по Туреччині. Генеральний директор проекту «OUTLOOK», що працює у сфері культурної дипломатії, та випускниця ІМВ Дарія Карякіна давала півфіналісту завдання, що стосувались Саудівської Аравії. Керівник міжнародної громадської молодіжної організації союзу українсько-арабського співробітництва та доцент кафедри міжнародних організацій і дипломатичної служби Роман Костянтинович Петюр виступив експертом з культурних особливостей Японії. Керівник експертної групи з питань цифрової інфраструктури на транспорті в Міністерстві інфраструктури України, експерт з етикету і дипломатичного протоколу, випускник ІМВ та перший переможець конкурсу «Містер Дипломат» Фарід Сафаров оцінював відповідь одного з півфіналістів за завдання, пов’язані з Китаєм.

У фінал конкурсу пройшли Сілвестер Носенко та Анастасія Лозік. «Якщо чесно, я цьому дуже зраділа. Адже, за результатами відповідей учасників та оцінок журі, у фіналі ми побачили надзвичайно сильних хлопця та дівчину. Гадаю, цей факт довів усім, що ми не даремно вирішили залучити до конкурсу і дівчат», – зізнається Олександра Короткова. У фіналі Сілвестер та Анастасія змагались у знанні англомовних промов відомих політичних особистостей – вони мали із зав’язаними очима почути та впізнати за голосом міжнародного діяча, а також розказати усі історичні деталі промови. Фіналісти також проголошували власну промову на вільну тему. І Сілвестер, і Анастасія у своїх промовах підняли соціально важливі питання.

DSH_0597.jpg

Усі учасники «Містер та Міс Дипломат» отримали подарунки від пре-паті бару «Doca», міжнародної асоціації «Об’єднані Україною» та «АВТ Баварія». Засновники конкурсу Дарина Кирилко, Юлія Решитько та Олексій Хорошенький обрали свого фаворита – вони подарували книгу Генрі Кіссінджера «Дипломатія» фіналістці конкурсу Анастасії Лозік. За результатами голосування в залі номінацію «Вибір народу» здобув фіналіст конкурсу Сілвестер Носенко. Він виграв подарунки від бренду «АНТІМОДА» та мото-школи «One Road». Переможницею он-лайн голосування в соціальній мережі «InRating» стала Софія Біленко – партнери конкурсу подарували Софії сертифікат «MUST-HAVE KIT для дипломата».

За результатами відповідей фіналістів та оцінок журі, переможцем конкурсу став Сілвестер Носенко! Він виграв ексклюзивну вишиванку від бренду Юлії Магдич, поїздку на два дні у Відень від туроператору «Караван», а також подарунки від «АВТ Баварія», клубу віртуальної реальності «Vnature» та кастомайз-бренду «Hood Famous». Грігол Шалвович Катамадзе подарував переможцю книгу Генрі Кіссінджера «Дипломатія» (ред., це був надзвичайно популярний подарунок того вечора) та особисто запросив на презентацію наступної книги із серії найвагоміших книг, перекладених українською.

«Насправді готуватися до МД (ред., так студенти ІМВ скорочено називають конкурс «Містер та Міс Дипломат») не важко. Ти або готовий з народження, або займаєшся не тією справою. Складніше виходити на сцену, знаючи, що не можеш підвести тих, хто тебе підтримує», – коментує свою перемогу Сілвестер.
Вам це буде цікаво:
Посол Індонезії презентував столиці Боробудур з нагоди днів незалежності Індонезії та України
У Києві в Національному ботанічному саду імені М.М. Гришка з‘явився свій Боробудур. Посольство Індонезії з нагоди 74 - річниці незалежності своєї держави і 28 - ї річниці незалежності України зробили символічний подарунок столиці.
Посол ПАР Андре Йоханнес Гроеневальд ініціював проведення благодійного заходу для дітей
Посольство Південно-Африканської Республіки на чолі з новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом Андре Йоханнесом Гроеневальдом провели благодійну акцію в «Спеціалізованому обласному будинку дитини м. Боярка».
Посол Єгипту в Україні Хоссам Ельдін Мохамед Ахмед Алі провів дипломатичний прийом
Надзвичайний та Повноважний Посол Єгипту в Україні Хоссам Ельдін Мохамед Ахмед Алі 11 липня зустрічав гостей з нагоди національного свята. Привітати Єгипет прийшли представники іноземного дипломатичного корпусу в Україні, члени Уряду, очільники неурядових організацій та партнери посольства.
Посол Аніца Джамич: «Численні зв’язки століттями пов’язували хорватський і український народи, а у новий час і наші дві країни - Хорватію і Україну»
У столиці України відбувся дипломатичний прийом з нагоди Дня державності Хорватії. Колег по дипломатичному корпусу, урядовців, партнерів посольства вітала Надзвичайний та Повноважний Посол Хорватії в Україні пані Аніца Джамич.
День Незалежності Білорусі. Посол Ігор Сокол провів дипприйом у Києві
20 червня в Колонному залі Київської мерії відбувся дипломатичний прийом з нагоди Дня Незалежності та 75-річчя визволення Республіки Білорусь від німецько-фашистських загарбників.
Прес-конференція до Міжнародного дня йоги у Медіацентрі ГДІП
18 червня 2019 року за організаційного сприяння ДП «ГДІП» у Медіацентрі відбулася прес-конференція Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Індія в Україні Партха Сатпатхі, присвячена святкуванню Міжнародного дня йоги та фестивалю, що відбудеться вже цієї суботи у Маріїнському парку.
Посол Елена Летісія Тереса Мікусінскі провела дипломатичний прийом, почесним гостем став всесвітньо відомий аргентинський співак Хіронімо Рауч
Колонна зала КМДА 11 червня приймала гостей Посольства Аргентинської Республіки в Україні з нагоди національного свята. Надзвичайні та Повноважні Посли, представники уряду та державних органів, партнери посольства, бізнес спільнота та ЗМІ вишикувалися у довгу чергу, аби привітати очільницю іноземної дипломатичної установи та висловити свої вітання дружній Аргентині.
Індійський чай. Посол Індії розповідає про традиції чаювання
29 травня 2019 року під егідою Надзвичайного та Повноважного Посла Індії в Україні Партха Сатпатхі відбувся вечір, присвячений індійській культурі, кухні та чаю. Метою заходу стала популяризація індійських традицій.
Ініціатива Туркменістану і підтримка ООН для збереження Аральського моря
28-го травня 2019 в штаб-квартирі Організації Об'єднаних Націй, м.Нью-Йорк, США відбулося 85-те пленарне засідання 73-ій сесії Генеральної Ассамблеї ООН за участю повноважних представників держав-членів Організації.
Офіційний іфтар ДУМУ 2019. Гасло цьогорічного місяця Радаман - «Милість»
За багаторічною доброю традицією, спеціально до початку Священного місяця Рамадан, Духовне управління мусульман України організувало урочисту вечерю - Іфтар в столиці України. Мета проведеного вечора - підкреслити значимість найважливішого місяці для всіх мусульман...
Книжковий Арсенал 2019: іноземні гості
IX Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» завершився, а ми пропонуємо вам ще пролонгувати відчуття ейфорії від перебування в книжковій «оазі» у центрі столиці України. Наш портал, висвітлюючи дипломатичне життя в Україні, приділить свою увагу огляду цікавих заходів, що відбулися за підтримки іноземних посольств, і спілкуванню із закордонними гостями.
Дипломати долучилися до благодійного гольф-турніру
Міжнародний турнір з гольфу «Diplomatic Golf for Good by Volvo» було проведено 18 травня 2019 року на території Київського Гольф Клуба «GolfStream».
ГДІПу-27. Дипломати вітають!
У Київському національному академічному театрі оперети 16 травня 2019 року відбулося відзначення Дня вишиванки та святкування 27-ї річниці заснування державного підприємства «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв».
Grunnlovsdag. Посол Уле Тер'є Хорпестад зустрічав гостей з нагоди національного свята
Святкування Дня Конституції Норвегії пройшло у сердці столиці! Ініціатором проведення урочистого прийому стало Посольство.
Танець заради благодійності. Іноземні дипломати на щорічному балі в ІМВ
Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка та особисто директор Валерій Копійка запросили усіх охочих підтримати студентську ініціативу Благодійного балу ІМВ-2019.
Знай наших: Христя Фріланд
У сьогоднішньому продовженні нашої рубрики про знаменитих українців, що змінюють світ тут і зараз, ми розкажемо про неймовірно енергійну Христю Фріланд – журналіста, письменника, а тепер вже й успішного політика. Етнічна українка, що відмінно володіє «рідною мовою», – чудовий приклад того, що людина, якщо вона сама того хоче, може розвиватися у багатьох сферах.
Посольство Аргентинської Республіки відсвяткувало дев'яту річницю Всесвітнього дня Мальбека
24 квітня в Києві пройшло офіційне святкування Всесвітнього Дня Мальбека - найвідомішого аргентинського вина. У свою дев'яту річницю День Мальбек відзначався під гаслом: "Елегантність не потребує досконалості".
В рамках проекту Diplomatic Greetings студенти «Школи молодого українського дипломата» з м.Харків та «Школи молодогоукраїнського дипломата» м.Київ поспілкувались із Послами Грузії та Королівства Норвегія Україні
23 квітня 2019 року OUTLOOK та ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» (ГДІП) провели зустріч для студентства та молоді із дипломатами, Надзвичайними та Повноважними Послами Грузії та Королівства Норвегія в Україні Гелою Думбадзе та Уле Тер'є Хорпестадом.
Diplomatics Greetings для студентів зі Шкіл молодого дипломата м.Харків та м.Київ
OUTLOOK та ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» (ГДІП) проведуть захід Diplomatic Greetings 23 квітня 2019 року. Наші організації багато років поспіль працюють та реалізовують проекти у співпраці з іноземним дипломатичним корпусом.
Дружини іноземних дипломатів відвідали лекцію про українські традиції
У середу, 9 квітня 2019 року, з ініціативи та організаційного сприяння ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв», міжнародного жіночого клубу ASCK у Національному центрі народної культури «Музеї Івана Гончара» відбулася лекція, присвячена традиційному вбранню українок.
Закрити
Outlook facebook page