Посол Кореї в Україні провів урочистий прийом на честь 25-річчя дипломатичних відносин
Серед гостей свята були Надзвичайні і Повноважні Посли Алжиру, Аргентини, Болгарії, Великобританії, Грузії, Казахстану, Туркменістану, Палестини, Вірменії, Румунії, Марокко, Бельгії, Македонії, Малайзії, Індії, США, Канади, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, голова Запорізької обласної адміністрації Костянтин Бриль, Народний депутат України, голова депутатської групи Верховної Ради України з питань міжпарламентських зв'язків з Республікою Корея Сергій Ларін, представники МЗС України, ГДІП, представники духовенства.
Відкриваючи захід Пан Ян-гу зазначив: "Сьогодні ми відзначаємо 25-ту річницю встановлення дипломатичних відносин між Республікою Корея та Україною. Я хотів би висловити особливу подяку тим, хто вніс значний внесок в розвиток наших відносин протягом цих 25 років".
Посол нагадав про найважливіші досягнення, яких вдалося досягти ха ці 25років: "В центрі досліджень і розробок Samsung працюють понад 600 висококваліфікованих українських фахівців у сфері IT. Десять швидкісних поїздів Hyundai Rotem курсують між головними містами України. POSCO Daewoo став одним з головних гравців на ринку експорту українського зерна ".
За словами Пана Посла в стосунках між нашими країнами і ми повинні дотримуватися 3-х принципів: орієнтація на цінності, на глобальність і на майбутнє.
Він також зазначив, що є реальні плани по реалізації цих трьох принципів в Україні: "На мій погляд, це може бути« Чудо на річці Дніпро », яке буде слідувати« Диву на річці Рейн »і« Диву на річці Хан »в Кореї. у місті освіти і техніки - Харкові - можна створити нову "силіконову долину", використовуючи досвід корейської техно-долини Панг. у портовому місті Одесі можливо зробити другий Роттердам, так само, як в Кореї була створена особлива економічна зона Сондо. Львів стане одним з головних медичних хабів Європи. Україна також може стати одним з головних хабів альтернативної енергетики в Європі. у київському Гідропарку можна створити другий острів Йоідо, який стане одним з найкрасивіших островів Європи. На річці Дніпро є можливості створити центр логістики і туризму, так само як в Кореї було втілено «Проект 4-х головних річок».
Він також зазначив, що в сільському господарстві, промисловості майбутнього, Корея може разом з Україною розвивати шосту індустріалізацію сільського господарства, яка включає фермерство, переробку продуктів, альтернативну енергетику, біотехнології, логістику і туризм.
"У політичній сфері, очікується візит заступника Прем'єр-міністра Республіки Корея в березні, проведення декількох міжурядових комісій в першій половині року. В економічній сфері, обидві країни зараз працюють над інвестиційною платформою для втілення спільних проектів в таких областях як: будівництво і модернізація атомних електростанцій , сонячна енергетика, загальне виробництво високошвидкісних поїздів, зернові термінали, автоматизація системи міського транспорту, тепличне господарство, утилізація відходів, банківський сектор, модернізація лікарень, інтернет бізнес, системи центрального опалення міст та інші проекти ".
Пан Посол також висловив надію, що в найближчому майбутньому вдасться реалізувати навіть прямі рейси між Києвом і Сеулом.
"Обидві країни зараз зіткнулися зі значними викликами. Однак, я впевнений, що ми зможемо перетворити ці виклики в благословення і стати творцями надії, процвітання, прискорити європейську інтеграцію і забезпечити мирне небо над нами", - підсумував Посол.