RU  UK  EN
Статьи  >  Дізнайся  >  Посол Кореї в Україні Квон Кі-Чанг провів дипломатичний прийом в Києві

Посол Кореї в Україні Квон Кі-Чанг провів дипломатичний прийом в Києві

Автор: 02.10.2019 | дипломатія, посол, Корея
В столичному готелі InterContinental Kyiv на запрошення Посольства Кореї зібралися дипломати, урядовці, політики, бізнес еліта та представники громадських організацій України аби разом відзначити день заснування Республіки Корея.

Надзвичайні та Повноважні Посли Казахстану, Швейцарії, Афганістану, Словаччини, Кіпру, Норвегії, Азербайджану, Словенії, Киргизстану, Лівії, ПАР, Туреччини, В’єтнаму, очільник ГУАМ та інші дипломати вітали колегу з національним днем.

У своїй урочистій промові Посол Кореї Квон Кі-Чанг сказав:

«Ваші високоповажності, пані та панове! Я хотів би подякувати вам, що ви приєдналися відсвяткувати День Республіки Корея. З моменту встановлення дипломатичних відносин між Україною та Республікою Корея наша міждержавна співпраця постійно розвивається у багатьох сферах. Високопосадовці обох країн постійно обмінюються візитами, розширюються економічні та торговельні відносини між країнами, українці проявляють все більше зацікавленість до корейської культури, мови, тейквондо.

У 20-му столітті обидві країни стикалися з проблеми, які успішно подолали і зараз займають вагомі позиції на світовій арені. Республіка Корея досягла економічного дива, вийшовши з попелу корейської війни на початку 1950 років. Україна пережила Голодомор 1930-х років та Чорнобильську трагедію 1986 - го року і стала ще сильнішою після Революції Гідності.

Я впевнений, що багато з вас чули про американського виконавця Боба Ділана, який 3 роки тому отримав Нобелівську премію у галузі літератури. В одній зі своїх відомих пісень «Blowin' in the Wind» він піднімає філософські питання, як довго треба стояти горі, щоб у море змило її, скільки морів голубка пролетить, щоб заночувати між пісків. Хтось знає відповіді на ці питання? Можливо ні. Але я знаю, що минуло багато часу перш ніж від встановлення дипломатичних відносин у 1992 році, і я знаю, що знадобилося 27 років, щоб провести цей прийом з нашими шановними друзями тут. Але я впевнений мине не багато часу і наші країни ще більше зблизяться.

5d9480aa62d11.jpeg

У цій самій пісні Боб Ділан питає, як довго мають як стріляти гармати, щоб їх заборонили назавжди, скільки має загинути людей, щоб сказати досить смертей. Боб Ділан каже, що лише вітер знає відповідь на це питання!

Тисячі років людство шукає відповіді на одвічні питання війни та миру. І Ділан знову наголошує, що лише вітер знає як встановити мир, та ми дипломати поважаємо прагматизм. Ми знаємо, що саме дипломатія може змусити гармати мовчати, ми знаємо, що саме дипломатія може оживити Мінську угоду, повернути мир, стабільність та процвітання на сході України.

Американський виконавець наголошує, що відповідь треба питати у вітра, та всі ми знаємо, що відповідь треба шукати в очах людей».

По завершенню Посол разом зі співробітниками дипломатичної установи виконав хіт Боба Ділана «Blowin' in the Wind», який цитував у своїй промові і викликав шквал овацій та оплесків.

Фотозвіт з заходу дивіться в нашій галереї, зберігайте собі фото та діліться ними в соцмережах:
Вам это будет интересно:
Посол Судану в Україні Мохамед Еїса Ісмаїл Дахаб провів дипломатичний прийом в Києві
З нагоди Національного дня Судану в столиці України відбувся дипломатичний прийом, що зібрав в одному з п’ятизіркових готелів Києва глав дипломатичних місій, регіональних та міжнародних організацій, акредитованих в Україні, українських чиновників та студентів-суданців, які навчаються в Україні.
Володарем міжнародної премії «Людина року – 2019» за значний внесок в розвиток партнерських, дружніх та економічних відносин з Україною стане Посол Туреччини в Україні
Для України, яка невідворотно обрала своїми пріоритетами демократичні цінності, особливого значення набувають увага і підтримка світового співтовариства, вагомий особистий внесок відомих діячів міжнародного масштабу у розбудові України як суверенної демократичної держави.
Посол Індонезії в Україні Юдді Кріснанді та гендиректор OUTLOOK Дарія Карякіна провели спецпроєкт FEEL Indonesia
Посольством Республіки Індонезія в Україні та проєктом OUTLOOK 23 грудня 2019 року в творчому просторі "Арт Причал" в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL реалізовано спецпроєкт FEEL Indonesia.
Проєкт Diplomatic Greetings від OUTLOOK та ГДІП з Послом Республіки Словенія в Україні
Наприкінці грудня у Посольстві Республіки Словенія в Україні відбулася зустріч представників дипломатичної сфери з учнями Школа молодого українського дипломата при Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка та студентами факультету міжнародних відносин Київського національного університету культури і мистецтв.
28-ий День Незалежності Казахстану. Посол Самат Ордабаєв провів дипломатичний прийом
4 грудня 2019 року з нагоди святкування Дня Незалежності Республіки Казахстан у столиці відбувся дипломатичний прийом. Надзвичайні і Повноважні Посли Латвії, Словаччини, Таджикистану, Азербайджану, Білорусі та Угорщини, представники державних установ та міжнародних організацій...
У Києві відбудеться захід FEEL Indonesia від проєкту OUTLOOK та посольства Індонезії в Україні
23 грудня 2019 року в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL 2019 буде реалізовано спецпроект FEEL Indonesia.
В Україні пройшов «Культурний день ОАЕ»-2019
У неділю, 1 грудня, у Києві відбувся захід «Культурний день ОАЕ», гостями якого стали Надзвичайні і Повноважні посли Алжиру, Пакистану, Лівану, народні депутати, а також представники арабських діаспор в Україні.
Студентка Олена Луніна здобула перемогу в конкурсі «Містер та Міс Дипломат» в ІМВ
5-го грудня 2019 року в стінах Інституту міжнародних відносин увосьме обирали «найкращого дипломата», вдруге за історію конкурсу в ньому взяли участь дівчата, саме тому захід змінив назву на «Містер та Міс Дипломат».
Diplomatic Greetings з Послом Словацької Республіки від проєкту OUTLOOK та ГДІП
На початку грудня 2019 року відбулася чергова зустріч в рамках спільної ініціативи проєкту OUTLOOK і ГДІП - Diplomatic Greetings. Почесним гостем заходу став Надзвичайний та Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін.
В столиці відбувся Благодійний ярмарок за участі посольств
30 листопада 2019 на НСК «Олімпійський» Міжнародний Жіночий клуб Києва (IWCK) - недержавна некомерційна організація, заснована у 1992 році організувала традиційний Благодійний Ярмарок з метою збору коштів на допомогу сиротам, людям похилого віку, дітям з особливими потребами та вимушеним переселенцям зі сходу України.
«Україні дипломатичній»-20, а Інституту міжнародних відносин КНУ ім.Т.Шевченка - 75 років. Фоторепортаж з відзначення знакових дат
У середу, 27 листопада 2019 року, у залі Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка відбулися презентація двадцятого ювілейного випуску наукового щорічника «Україна дипломатична» та низки фірмових видань ГДІП і дипломатичне прийняття з нагоди 75-річчя Інституту.
Посол Крістіан-Леон Цуркану: «Румунія - це не лише сусід, але й друг українського народу»
В столиці України пройшов дипломатичний прийом, організований Посольством Румунії в Україні. Відсвяткувати основоположний момент історії сучасної Румунії- Велике Об'єднання 1918 року прийшли Надзвичайні та Повноважні Посли Ізраїлю, Естонії, Німеччини, Туреччини, Франції та дипломати з інших країн.
Проєкт OUTLOOK в рамках події FEEL SOUTH AFRICA створив майданчик для обміну професійним кулінарним досвідом між шеф-кухарями з України та ПАР
Шеф-кухарі з ПАР – Анділе Сомдака та Махломола Тамае, що приїхали, як special guests ініціативи FEEL South Africa в рамках фестивалю культур народів світу OWCF окрім проведення майстеркласу для студентів кафедри готельно-ресторанного бізнесу КНУКіМ, відвідали кухню українського кулінарного експерта Євгена Клопотенко.
Проєкт OUTLOOK реалізував ініціативу FEEL SOUTH AFRICA в рамках фестивалю культур народів світу OWCF за підтримки Посольства ПАР в Україні
21 листопада OUTLOOK спільно з Посольством Південно-Африканської Республіки в Україні реалізував спецпроєкт FEEL SOUTH AFRICA в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL.
Зустрічайте «Містер та Міс Дипломат» 2019!
Вже вдруге в новому форматі в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Т. Шевченка пройде битва за звання найкращого дипломата серед студентства – інтелектуально-розважальне шоу «Містер та Міс Дипломат».
Майстерклас з приготування вареників для Клубу дружин послів від проєкту OUTLOOK та кулінарного експерта Євгена Клопотенко
За ініціативи Клубу дружин послів “Ambassador’s Spouses Club” проєкт OUTLOOK організував кулінарний майстерклас з ліплення вареників від українського шеф-кухаря, співвласника ресторану “100 років тому вперед” Євгена Клопотенка.
День Короля Бельгії в Києві. Посол Алекс Ленартс продовжив щорічну традицію святкувань
Київська Філармонія приймала гостей Посольства Бельгії в Україні з нагоди Дня Короля. Надзвичайні та Повноважні Посли Фінляндії, Японії, Норвегії, Словенії, Вірменії, Бразилії, Аргентини та інших країн завітали на урочистий прийом та концертну програму.
Киргизькій Республіці - 28. Посол Жусупбек Шаріпов провів дипломатичний прийом у столиці України
20 листопада в готелі InterContinental Kyiv відбувся дипломатичний прийом з нагоди 28-ої річниці Незалежності Киргизької Республіки. Надзвичайний і Повноважний Посол Киргизької Республіки в Україні вітав запрошених з нагоди свята.
В Києві відбудеться захід Feel South Africa від проєкту OUTLOOK та Посольства ПАР в Україні
21 та 22 листопада проєкт OUTLOOK спільно з Посольством Південно-Африканської республіки в Україні реалізовує спецпроєкт FEEL SOUTH AFRICA в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL 2019.
Дискусія «Музика, що руйнує стіни» від Фонду Фрідріха Науманна за Свободу
8 листопада 2019 року Посольство Федеративної Республіки Німеччина в Україні стали учасниками дискусії «Музика, що руйнує стіни», безпосереднім організатором якої став Фонд Фрідріха Науманна за Свободу.
Закрыть
Outlook facebook page