RU  UK  EN
Статьи  >  Дізнайся  >  Дипломати долучилися до благодійного гольф-турніру

Дипломати долучилися до благодійного гольф-турніру

Автор: 24.05.2019 | дипломатія, посол
Міжнародний турнір з гольфу «Diplomatic Golf for Good by Volvo» було проведено 18 травня 2019 року на території Київського Гольф Клуба «GolfStream».

Організаційним партнером заходу стала Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв. Підтримала турнір Всеукраїнська федерація гольфу.

Головною метою події організатори визначили зміцнення та популяризацію позитивного іміджу України в світі, розвиток дитячого гольфу та створення майданчика для неформального спілкування між представниками різних держав, сприяння дружбі та спортивному партнерству серед народів світу.

«Diplomatic Golf for Good» – не лише змагання за перемогу та кращий результат. Це свято, що виходить за межі поля для гольфу та об’єднує різні культури, сприяє спілкуванню однодумців і спільного проведення вільного часу для дорослих та дітей.

Павло Кривонос, генеральний директор ГДІП, зазначив, що Генеральна дирекція підтримує культурні, спортивні, інвестиційні, туристичні ініціативи, адже головним спільним завданням є популяризація України, привернення уваги до локацій, які викликають бажання у іноземних дипломатів повернутися до України другом, а не лише посланцем.

5cef8512cc0d0.jpeg

Гра на 18 лунках для 80 учасників, зокрема дитячі флайти, сприятлива погода та неймовірної краси ландшафти чекали на гостей. Після гри було представлено виставку картин Надзвичайного і Повноважного посла Грузії в Україні Гела Думбадзе, концерт за участі професійних артистів та творчих колективів. Презентація кухонь країн світу, майстер-клас гольфу для початківців, а також тест-драйв нових автомобілів додали заходу динаміки.

У цьому спортивно-культурному заході взяли участь представники іноземного та українського дипломатичного корпусу, представники влади і бізнес-еліти, діячі культури, спортсмени та родини учасників. Серед запрошених гостей були й переможці професійних змагань з гольфу.

Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарської Конфедерації в Україні Гійом Шойрер подякував за організацію та постійну підтримку ГДІП дипломатичної спільноти в Києві. «Це абсолютно вдала локація, яка дає можливість чудово провести час для всіх дипломатів із українськими колегами. Я вперше у цьому клубі, але я приємно вражений. На мою думку, це одне з кращих місць для гольфу в Європі. Я не здивований, оскільки я вже досить довгий час знаходжусь в Україні, і мав можливість побачити багато дивовижних місць. Ви справді європейська країна, і я буду щиро радий, якщо ми спільно зможемо зробити Україну ще більш відомою у світі.

Гра в гольф – це складний вид спорту, який вимагає неабиякої фізичної підготовки. Щоб зосереджено грати протягом чотирьох годин, не втрачаючи концентрацію, потрібно довго тренуватися. Але це також дивовижне мистецтво відпочинку, це немов процес медитації, тому особисто для мене – це активна йога.

5cef84f3c257a.jpeg

В Україні, як і вдома, я намагаюся приділяти багато часу спорту. Взимку, звичайно ж, катання на гірських лижах у Буковелі. Карпати – прекрасний регіон. У Києві – бігові лижі. Влітку завжди є можливість вийти на пробіжку чи відвідати фітнес-клуб. Окрім футболу, волейболу також є можливість зайнятися греблею на Дніпрі», – поділився пан Шойрер.

Київський гольф-клуб GolfStream є найбільшим в Україні майданчиком, мальовничим еко-ареалом, багатофункціональним спортивним центром зеленого туризму, який увійшов в TOP-10 об’єктів індустрії відпочинку та розваг, анонсованих інвестиційними компаніями Європейського співтовариства у 2007 році. Авторська концепція гольф-проекту «GolfStream» розроблена Пітером Чемберленом, послужний список якого широко відомий у гольф-світі та відзначений численними преміями й нагородами.

Вам это будет интересно:
Володарем міжнародної премії «Людина року – 2019» за значний внесок в розвиток партнерських, дружніх та економічних відносин з Україною стане Посол Туреччини в Україні
Для України, яка невідворотно обрала своїми пріоритетами демократичні цінності, особливого значення набувають увага і підтримка світового співтовариства, вагомий особистий внесок відомих діячів міжнародного масштабу у розбудові України як суверенної демократичної держави.
Посол Індонезії в Україні Юдді Кріснанді та гендиректор OUTLOOK Дарія Карякіна провели спецпроєкт FEEL Indonesia
Посольством Республіки Індонезія в Україні та проєктом OUTLOOK 23 грудня 2019 року в творчому просторі "Арт Причал" в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL реалізовано спецпроєкт FEEL Indonesia.
Проєкт Diplomatic Greetings від OUTLOOK та ГДІП з Послом Республіки Словенія в Україні
Наприкінці грудня у Посольстві Республіки Словенія в Україні відбулася зустріч представників дипломатичної сфери з учнями Школа молодого українського дипломата при Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка та студентами факультету міжнародних відносин Київського національного університету культури і мистецтв.
28-ий День Незалежності Казахстану. Посол Самат Ордабаєв провів дипломатичний прийом
4 грудня 2019 року з нагоди святкування Дня Незалежності Республіки Казахстан у столиці відбувся дипломатичний прийом. Надзвичайні і Повноважні Посли Латвії, Словаччини, Таджикистану, Азербайджану, Білорусі та Угорщини, представники державних установ та міжнародних організацій...
У Києві відбудеться захід FEEL Indonesia від проєкту OUTLOOK та посольства Індонезії в Україні
23 грудня 2019 року в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL 2019 буде реалізовано спецпроект FEEL Indonesia.
В Україні пройшов «Культурний день ОАЕ»-2019
У неділю, 1 грудня, у Києві відбувся захід «Культурний день ОАЕ», гостями якого стали Надзвичайні і Повноважні посли Алжиру, Пакистану, Лівану, народні депутати, а також представники арабських діаспор в Україні.
Студентка Олена Луніна здобула перемогу в конкурсі «Містер та Міс Дипломат» в ІМВ
5-го грудня 2019 року в стінах Інституту міжнародних відносин увосьме обирали «найкращого дипломата», вдруге за історію конкурсу в ньому взяли участь дівчата, саме тому захід змінив назву на «Містер та Міс Дипломат».
Diplomatic Greetings з Послом Словацької Республіки від проєкту OUTLOOK та ГДІП
На початку грудня 2019 року відбулася чергова зустріч в рамках спільної ініціативи проєкту OUTLOOK і ГДІП - Diplomatic Greetings. Почесним гостем заходу став Надзвичайний та Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін.
В столиці відбувся Благодійний ярмарок за участі посольств
30 листопада 2019 на НСК «Олімпійський» Міжнародний Жіночий клуб Києва (IWCK) - недержавна некомерційна організація, заснована у 1992 році організувала традиційний Благодійний Ярмарок з метою збору коштів на допомогу сиротам, людям похилого віку, дітям з особливими потребами та вимушеним переселенцям зі сходу України.
«Україні дипломатичній»-20, а Інституту міжнародних відносин КНУ ім.Т.Шевченка - 75 років. Фоторепортаж з відзначення знакових дат
У середу, 27 листопада 2019 року, у залі Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка відбулися презентація двадцятого ювілейного випуску наукового щорічника «Україна дипломатична» та низки фірмових видань ГДІП і дипломатичне прийняття з нагоди 75-річчя Інституту.
Посол Крістіан-Леон Цуркану: «Румунія - це не лише сусід, але й друг українського народу»
В столиці України пройшов дипломатичний прийом, організований Посольством Румунії в Україні. Відсвяткувати основоположний момент історії сучасної Румунії- Велике Об'єднання 1918 року прийшли Надзвичайні та Повноважні Посли Ізраїлю, Естонії, Німеччини, Туреччини, Франції та дипломати з інших країн.
Проєкт OUTLOOK в рамках події FEEL SOUTH AFRICA створив майданчик для обміну професійним кулінарним досвідом між шеф-кухарями з України та ПАР
Шеф-кухарі з ПАР – Анділе Сомдака та Махломола Тамае, що приїхали, як special guests ініціативи FEEL South Africa в рамках фестивалю культур народів світу OWCF окрім проведення майстеркласу для студентів кафедри готельно-ресторанного бізнесу КНУКіМ, відвідали кухню українського кулінарного експерта Євгена Клопотенко.
Проєкт OUTLOOK реалізував ініціативу FEEL SOUTH AFRICA в рамках фестивалю культур народів світу OWCF за підтримки Посольства ПАР в Україні
21 листопада OUTLOOK спільно з Посольством Південно-Африканської Республіки в Україні реалізував спецпроєкт FEEL SOUTH AFRICA в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL.
Зустрічайте «Містер та Міс Дипломат» 2019!
Вже вдруге в новому форматі в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Т. Шевченка пройде битва за звання найкращого дипломата серед студентства – інтелектуально-розважальне шоу «Містер та Міс Дипломат».
Майстерклас з приготування вареників для Клубу дружин послів від проєкту OUTLOOK та кулінарного експерта Євгена Клопотенко
За ініціативи Клубу дружин послів “Ambassador’s Spouses Club” проєкт OUTLOOK організував кулінарний майстерклас з ліплення вареників від українського шеф-кухаря, співвласника ресторану “100 років тому вперед” Євгена Клопотенка.
День Короля Бельгії в Києві. Посол Алекс Ленартс продовжив щорічну традицію святкувань
Київська Філармонія приймала гостей Посольства Бельгії в Україні з нагоди Дня Короля. Надзвичайні та Повноважні Посли Фінляндії, Японії, Норвегії, Словенії, Вірменії, Бразилії, Аргентини та інших країн завітали на урочистий прийом та концертну програму.
Киргизькій Республіці - 28. Посол Жусупбек Шаріпов провів дипломатичний прийом у столиці України
20 листопада в готелі InterContinental Kyiv відбувся дипломатичний прийом з нагоди 28-ої річниці Незалежності Киргизької Республіки. Надзвичайний і Повноважний Посол Киргизької Республіки в Україні вітав запрошених з нагоди свята.
В Києві відбудеться захід Feel South Africa від проєкту OUTLOOK та Посольства ПАР в Україні
21 та 22 листопада проєкт OUTLOOK спільно з Посольством Південно-Африканської республіки в Україні реалізовує спецпроєкт FEEL SOUTH AFRICA в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL 2019.
Дискусія «Музика, що руйнує стіни» від Фонду Фрідріха Науманна за Свободу
8 листопада 2019 року Посольство Федеративної Республіки Німеччина в Україні стали учасниками дискусії «Музика, що руйнує стіни», безпосереднім організатором якої став Фонд Фрідріха Науманна за Свободу.
У Києві відбувся транскордонний молодіжний табір «Європейські цінності та культурна дипломатія: молодіжні зустрічі»
З 5 по 8 листопада 2019 року у рамках проєкту відбулись заходи, до участі в яких долучились студенти та викладачі з Білорусі й України, поважні гості та дипломати​.
Закрыть
Outlook facebook page