RU  UK  EN
Статьи  >  Дізнайся  >  Будва чи Бар, життя в етноселах чи на фешенебельних курортах? Посольство Чорногорії промотує туризм

Будва чи Бар, життя в етноселах чи на фешенебельних курортах? Посольство Чорногорії промотує туризм

Представники туристичної індустрії та медіа України зустрілися з колегами та операторами рекреаційних послуг Чорногорії. Захід відбувся за підтримки посольства Чорногорії в Україні.

Надзвичайний та Повноважний Посол Чорногорії в Україні Любомир Мішуровіч у привітальній промові зазначив, що такі робочі комунікації — не тільки можливість поділитися інформацією про потенціал його держави у сфері туризму, але й, під час b2b зустрічей, відкрити нові перспективні проекти для співпраці між основними гравцями цього ринку.

Учасниками презентації стали Національна туристична організація Чорногорії, Міністерство сталого розвитку та туризму Чорногорії, представники авіаперевізників, аеропортів та туристичні оператори.

5cb05fb8a6c60.jpeg

Очільниця Національної туристичної організації Чорногорії Желка Радак Кукавічіч наголосила, що у Чорногорії є беззаперечний статус морського курорту, та країні є що запропонувати й в інших туристичних напрямах. Сьогодні Чорногорія — це і зимовий відпочинок з катаннями на лижах і еко-туризм. Організація намагається подовжити курортний сезон, щоб він тривав цілий рік, і це вже не просто амбітна мрія, це цілком виважена послідовна робота держави. Головним завданням НТО є формування привабливого іміджу країни та просування національного туристичного продукту.

Серед популярних напрямів для туристів є міста: Будва, Бар, Херцег-Нові, Котор, Подгоріца, Тіват. Желка Радак Кукавічіч зазначила: «Кількість туристів, які щороку відвідують Чорногорію втричі більша за населення країни. Українці надають перевагу літньому сезону. Станом на 2018 рік країна має 415 готельних комплексів». За словами очільниці НТО можна виділити наступні конкурентні переваги Чорногорії:

Кристально чисті піщані пляжі
5 національних парків та 3 об’єкти, що належать до всесвітньої спадщини
Високогір’я
Єдиний фіорд в Середземномор’ї
Чудові розваги та бурхливе нічне життя
Готельні комплекси світового рівня
Виняткової якості їжа та вино


В рамках заходу також було здійснено презентації можливостей міст Бар та Будва. Спеціалісти з даного напряму звернули увагу на те, що сьогодні подорожні все більше цікавляться відвідування подій, на кшталт, фестивалю «Літо з зірками» у Барі, чи «Барський літопис» взимку, спогляданням національних парків, яких у Чорногорії — п'ять. Це парки: Біоградська гора, Дурмітор, Ловчен, Скадарське Озеро, Проклетіє.

5cb05ff668c3e.jpeg

Будва запропонує своїм гостям 20 піщаних пляжів, 6 місяців сезону для купання. За 2018 рік Будву відвідали 890 000 туристів. До речі, кількість українських мандрівників зросла, у порівнянні з 2017-м роком, на 18 відсотків. 32 000 наших співвітчизників провели свої відпустки саме в цьому місці.

У топі локацій, що мають найбільший попит для відвідин у Чорногорії, є також Светі Стефан – однойменний острів-готель. Рафтинг в гірських каньйонах, катання на конях, життя у етно селах – серед фаворитів у туристів з досвідом.

Дивіться фотогалерею з заходу:

Вам это будет интересно:
Володарем міжнародної премії «Людина року – 2019» за значний внесок в розвиток партнерських, дружніх та економічних відносин з Україною стане Посол Туреччини в Україні
Для України, яка невідворотно обрала своїми пріоритетами демократичні цінності, особливого значення набувають увага і підтримка світового співтовариства, вагомий особистий внесок відомих діячів міжнародного масштабу у розбудові України як суверенної демократичної держави.
Посол Індонезії в Україні Юдді Кріснанді та гендиректор OUTLOOK Дарія Карякіна провели спецпроєкт FEEL Indonesia
Посольством Республіки Індонезія в Україні та проєктом OUTLOOK 23 грудня 2019 року в творчому просторі "Арт Причал" в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL реалізовано спецпроєкт FEEL Indonesia.
Проєкт Diplomatic Greetings від OUTLOOK та ГДІП з Послом Республіки Словенія в Україні
Наприкінці грудня у Посольстві Республіки Словенія в Україні відбулася зустріч представників дипломатичної сфери з учнями Школа молодого українського дипломата при Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка та студентами факультету міжнародних відносин Київського національного університету культури і мистецтв.
28-ий День Незалежності Казахстану. Посол Самат Ордабаєв провів дипломатичний прийом
4 грудня 2019 року з нагоди святкування Дня Незалежності Республіки Казахстан у столиці відбувся дипломатичний прийом. Надзвичайні і Повноважні Посли Латвії, Словаччини, Таджикистану, Азербайджану, Білорусі та Угорщини, представники державних установ та міжнародних організацій...
У Києві відбудеться захід FEEL Indonesia від проєкту OUTLOOK та посольства Індонезії в Україні
23 грудня 2019 року в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL 2019 буде реалізовано спецпроект FEEL Indonesia.
В Україні пройшов «Культурний день ОАЕ»-2019
У неділю, 1 грудня, у Києві відбувся захід «Культурний день ОАЕ», гостями якого стали Надзвичайні і Повноважні посли Алжиру, Пакистану, Лівану, народні депутати, а також представники арабських діаспор в Україні.
Студентка Олена Луніна здобула перемогу в конкурсі «Містер та Міс Дипломат» в ІМВ
5-го грудня 2019 року в стінах Інституту міжнародних відносин увосьме обирали «найкращого дипломата», вдруге за історію конкурсу в ньому взяли участь дівчата, саме тому захід змінив назву на «Містер та Міс Дипломат».
Diplomatic Greetings з Послом Словацької Республіки від проєкту OUTLOOK та ГДІП
На початку грудня 2019 року відбулася чергова зустріч в рамках спільної ініціативи проєкту OUTLOOK і ГДІП - Diplomatic Greetings. Почесним гостем заходу став Надзвичайний та Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін.
В столиці відбувся Благодійний ярмарок за участі посольств
30 листопада 2019 на НСК «Олімпійський» Міжнародний Жіночий клуб Києва (IWCK) - недержавна некомерційна організація, заснована у 1992 році організувала традиційний Благодійний Ярмарок з метою збору коштів на допомогу сиротам, людям похилого віку, дітям з особливими потребами та вимушеним переселенцям зі сходу України.
«Україні дипломатичній»-20, а Інституту міжнародних відносин КНУ ім.Т.Шевченка - 75 років. Фоторепортаж з відзначення знакових дат
У середу, 27 листопада 2019 року, у залі Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка відбулися презентація двадцятого ювілейного випуску наукового щорічника «Україна дипломатична» та низки фірмових видань ГДІП і дипломатичне прийняття з нагоди 75-річчя Інституту.
Посол Крістіан-Леон Цуркану: «Румунія - це не лише сусід, але й друг українського народу»
В столиці України пройшов дипломатичний прийом, організований Посольством Румунії в Україні. Відсвяткувати основоположний момент історії сучасної Румунії- Велике Об'єднання 1918 року прийшли Надзвичайні та Повноважні Посли Ізраїлю, Естонії, Німеччини, Туреччини, Франції та дипломати з інших країн.
Проєкт OUTLOOK в рамках події FEEL SOUTH AFRICA створив майданчик для обміну професійним кулінарним досвідом між шеф-кухарями з України та ПАР
Шеф-кухарі з ПАР – Анділе Сомдака та Махломола Тамае, що приїхали, як special guests ініціативи FEEL South Africa в рамках фестивалю культур народів світу OWCF окрім проведення майстеркласу для студентів кафедри готельно-ресторанного бізнесу КНУКіМ, відвідали кухню українського кулінарного експерта Євгена Клопотенко.
Проєкт OUTLOOK реалізував ініціативу FEEL SOUTH AFRICA в рамках фестивалю культур народів світу OWCF за підтримки Посольства ПАР в Україні
21 листопада OUTLOOK спільно з Посольством Південно-Африканської Республіки в Україні реалізував спецпроєкт FEEL SOUTH AFRICA в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL.
Зустрічайте «Містер та Міс Дипломат» 2019!
Вже вдруге в новому форматі в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Т. Шевченка пройде битва за звання найкращого дипломата серед студентства – інтелектуально-розважальне шоу «Містер та Міс Дипломат».
Майстерклас з приготування вареників для Клубу дружин послів від проєкту OUTLOOK та кулінарного експерта Євгена Клопотенко
За ініціативи Клубу дружин послів “Ambassador’s Spouses Club” проєкт OUTLOOK організував кулінарний майстерклас з ліплення вареників від українського шеф-кухаря, співвласника ресторану “100 років тому вперед” Євгена Клопотенка.
День Короля Бельгії в Києві. Посол Алекс Ленартс продовжив щорічну традицію святкувань
Київська Філармонія приймала гостей Посольства Бельгії в Україні з нагоди Дня Короля. Надзвичайні та Повноважні Посли Фінляндії, Японії, Норвегії, Словенії, Вірменії, Бразилії, Аргентини та інших країн завітали на урочистий прийом та концертну програму.
Киргизькій Республіці - 28. Посол Жусупбек Шаріпов провів дипломатичний прийом у столиці України
20 листопада в готелі InterContinental Kyiv відбувся дипломатичний прийом з нагоди 28-ої річниці Незалежності Киргизької Республіки. Надзвичайний і Повноважний Посол Киргизької Республіки в Україні вітав запрошених з нагоди свята.
В Києві відбудеться захід Feel South Africa від проєкту OUTLOOK та Посольства ПАР в Україні
21 та 22 листопада проєкт OUTLOOK спільно з Посольством Південно-Африканської республіки в Україні реалізовує спецпроєкт FEEL SOUTH AFRICA в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL 2019.
Дискусія «Музика, що руйнує стіни» від Фонду Фрідріха Науманна за Свободу
8 листопада 2019 року Посольство Федеративної Республіки Німеччина в Україні стали учасниками дискусії «Музика, що руйнує стіни», безпосереднім організатором якої став Фонд Фрідріха Науманна за Свободу.
У Києві відбувся транскордонний молодіжний табір «Європейські цінності та культурна дипломатія: молодіжні зустрічі»
З 5 по 8 листопада 2019 року у рамках проєкту відбулись заходи, до участі в яких долучились студенти та викладачі з Білорусі й України, поважні гості та дипломати​.
Закрыть
Outlook facebook page