Європейський день мов
Не варто плутати поняття «європейські мови» з офіційними мовами держав-членів Євросоюзу. Європейські мови включають в себе в тому числі і мови корінних народів і національних меншин, що не мають офіційного статусу і тому знаходяться на межі вимирання.
Більше 2/3 мов корінних народів Європи перебувають на межі зникнення. До них відносяться, наприклад, багато мов кельтської групи (ірландський, валлійський і т. П.). Тільки на території Росії під загрозою зникнення перебувають 136 мов.
Задача Європейського дня мов - привернути увагу громадськості до проблеми вивчення і освоєння різних мов з метою їх збереження. Крім того, вивчення мов підвищує рівень міжкультурного взаєморозуміння, допомагає глибше познайомитися з мовним і культурним розмаїттям Європи.
Нагадаємо, що в неділю, 28 вересня, в Києві пройде святкування Європейського дня мов. У приміщенні Британської Ради та Goethe-Institut, а також у дворі НаУКМА пройдуть пробні мовні уроки для дорослих та дітей, презентації навчання в Європі, покази європейського кінематографа, літературні дискусії, майстерні, конкурси, ігри та святковий концерт на завершення. Вхід на всі події вільний.