RU  UK  EN
Статьи  >  Відвідай  >  Тримай хвилю! Найцікавіші курорти Мексики

Тримай хвилю! Найцікавіші курорти Мексики

Мексика – спекотна і пристрасна країна. Принаймні таке відчуття залишають легендарні мексиканські серіали! Час уже вирушити туди, щоб скласти власне враження! Мексика – країна на півдні Північної Америки, омивається Тихим океаном, Карибським морем, Каліфорнійською і Мексиканською затоками. Серфінгісти кажуть, тут відмінні хвилі…

У будь-якому місті Мексики завжди тепло. Утім, тут все-таки розрізняють 2 сезони: вологий – влітку і восени, сухий – взимку і навесні. Середня літня температура +35, а зимова +22. При цьому на півдні країни клімат тропічний, а на півночі – субтропічний.

Можливо, завдяки такому теплу всі люди тут сонячні. Вам подарує усмішку і бізнесмен, що поспішає на роботу, і чистильник взуття, і неквапливий продавець морозива.

Канкун: тропіки з європейським присмаком

Раніше Канкун був улюбленим «курортом» імператорів майя. Сьогодні це місто з чудовою, практично первозданною природою і цивілізованою за європейським зразком інфраструктурою – найбільш відвідуваний в Карибському басейні. Навіть серед мексиканців він асоціюється насамперед з приємними канікулами.security-update-cancun-and-riviera-maya-by-travel-state-government.jpgФото villapalmarcancun.com

Красиві пляжі Канкуна розташовані на березі Карибського моря і межують з лагуною Нічупте. Але це не всі приємності – найбільш вишукані ресторани і гарячі клуби у Мексиці теж гордість Канкуна. А головна туристична родзинка – руїни будівель давніх індіанців майя.

Це чарівне місто розташоване на півострові Юкатан. Він охоплює континентальну частину й острівну зону. Найкращий сезон для відпочинку тут – це листопад-квітень.

Cancun from JC Ferrer on Vimeo.

Із розваг – теніс, гольф, екзотична корида. До того ж – театри, музеї, концертні зали, старовинні католицькі храми і т.д. А ще це казкове місце для дайвінгу. 20 років тому сам Жак-Ів Кусто відкрив тут унікальний Чорний кораловий риф. У цілому вся колонія тутешніх морських рифів вважається найбільшою і найкрасивішою у світі.

Тут є 30-кілометрова готельна зона біля пляжу. Готелі збудовані у формі цифри «7» – у мексиканців її вважають щасливою.

Стосовно цін, то що ближче до узбережжя, то вони вище. А в центрі – навіть цілком помірні. Найприємніше для шопоголіків – на території курортної частини міста товари не обкладають податками. Щоправда, ця примха не поширюється на найбільш популярні – алкоголь і тютюн. Зате діє (ура!) у бутіках від відомих модельєрів.

Дивіться також: Між небом і... водою: топ-5 найменших населенних островів світу

Акапулько – шлейф голлівудського блиску

Про нього пишуть пісні, тут знімають красиві пляжні серіали і зворушливі романтичні фільми. Прозорі лагуни роблять його справжнім райським куточком. А бухта Акапулько займає почесне місце у п’ятірці найкрасивіших заток світу.GettyImages-543202324-f9249b74093f487ea14f39810cd65626.jpgФото tripsavvy.com

Цей туристичний центр має давню історію. Ще в XVI столітті Акапулько був важливим портовим містом, другим для Нового світу. Але в зеніт своєї слави він увійшов в 60-ті роки минулого століття. Тоді знаменитості першого ешелону приїжджали сюди відпочивати, ховаючись від шанувальників і нудотної розслабленості Каліфорнії. Тут любила поніжитися сама Мерилін Монро, пізніше – Роберт де Ніро і Мадонна. Це зрозуміло: Мексика межує якраз із зірковою Каліфорнією. А в самому Акапулько розвинена інфраструктура і безліч прихованих бухт і заток. Вони легко й невимушено ізолюють вас від решти світу.

ACAPULCO from Visita Acapulco on Vimeo.

Туристична слава Мексики починалася саме з Акапулько. Він став першим курортом у країні, котрий став приймати вибагливих мандрівників. Та якщо Канкун, приміром, набув цілком європейського вигляду, то Акапулько чітко зберіг свій національний колорит.

Ще Акапулько-де-Хуарес (така повна назва), перебуваючи неподалік від офіційної столиці, вважається столицею нічного життя Мексики. Уранці – пляж і плавання в лагуні, а увечері – гарна дискотека.

Розкішне голлівудське сяйво Акапулько лишилося у минулому столітті. Тепер цей курорт вважається цілком демократичним. Налякати звичайного туриста можуть хіба що ціни в деяких готелях «Лас-Брісас», де люблять зупинятися селебрітіс.

Мехіко – найдавніша столиця в Західній півкулі

Чудовий відпочинок – це ж не лише пляжі з реклами «Bounty». Це ще й тамування естетичної спраги. Так от багатством пам’яток й унікальних місць може сповна похизуватися Мехіко. Це одне з найбільших міст світу і найдавніша столиця в Західній півкулі. Тому її по праву вважають тамтешнім культурним центром.Tulum_GettyImages-156995096.jpgФото cntraveler.com

У XIV столітті ацтеки на важливих торговельних шляхах започаткували місто – Теночтитлан. У XVI столітті розпочалося іспанське завоювання. Після довгої руйнівної облоги конкістадори таки його взяли. На цьому місці збудували адміністративний центр Нової Іспанії. Він отримав назву Мехіко. І тільки через 300 років (1821 року) місто стало незалежним і згодом стало столицею Мексики.

Riviera Maya, Mexico 2010 from Toni Poikeljärvi on Vimeo.

Тут безліч неповторних пам’ятників доіспанського і колоніального періоду. До того ж близько 1400 історичних реліквій і монументів, 80 музеїв, 10 археологічних зон, не кажучи вже про самобутні театри і центри народної творчості.

Головна пам’ятка – місцевий Кафедральний собор, найдавніший католицький храм на американському континенті. Він розташований на центральній площі Сокало. Розслабленим туристичним місцем вважають парк Чапультепек. Він поєднує в собі знаменитий Музей сучасного мистецтва, однойменний замок, Національний антропологічний музей і зоопарк.

MEXICO from Spencer Sarson Visuals on Vimeo.

І неможливо не згадати про своєрідний символ Мехіко – храм Святої Діви Ґваделупської. Його звели за колоніальної доби. Ця Свята вважається покровителькою Мексики. Щороку, 12 грудня, на її честь влаштовують вражаюче торжество, на котре з’їжджаються близько мільйона паломників.

Не можна прожити все життя, як у відпустці?

Спекотна Мексика з колоритною атмосферою… Як і всі південні народи, мексиканці можуть похвалитися пристрасним вибуховим темпераментом. Тому тут море яскравих дискотек. А природу, котрою щедро наділив цю націю Бог, мексиканці практично не зіпсували – лише скромно оточили цивілізованими будівлями для туристів. Особисто ми закохані в цю дивовижну країну, а ви?

Головне фото visitmexico.com

Вам это будет интересно:
Фарбарні Феса: райдужна палітра Сходу
Стара медина Феса міцно тримає час у тенетах вузьких звивистих вулиць і мальовничих крамниць. Середньовічне місто майстрів не визнає сучасні технології, однак прослідкувати життєвий цикл вподобаної сумки з тисненою в’яззю не справить клопотів. Шкіру для сувенірів вичиняють тут же, у внутрішніх двориках...
Departure: Киргизстан
Киргизстан прозвали Швейцарією Середньої Азії. Гори, річки, водоспади, печери, перевали і зелені луки – нітрохи не поступаються за естетикою європейським. Тотальне освоєння території гостями держави тільки починається. І поряд зі стрімким будівництвом готелів, для проживання все ще пропонуються звичайні юрти, які підкреслюють тутешній природний і ментальний колорит.
Синя Перлина Монголії
6 мільйонів років тому в далекій Монголії глибокий кратер згаслого вулкана поступово був вщерть заповнений водою, утворивши дивовижне озеро. Вода хвилювалася під поривами вітру та виблискувала під сонячними променями, наче коштовна прикраса, тож не дивно, що поряд з офіційною назвою Хубсугул з’явилася ще й більш поетична – Синя Перлина.
Міста у скелях: іспанське видання
Збудувати поселення на рівнині – чи велика премудрість? Зовсім інша справа, коли місцевість норовлива і непоступлива, хоч і складається всуціль із уступів й узвиш. Люди століттями намагалися перемогти рельєф і сказати своє слово в гірському містобудуванні. Та лише ті, кому вдалося знайти із Землею спільну мову, змогли створити справжні романи в камені.
Мехіко: від пірамід до хмарочосів
Згідно зі статистикою більшість туристів, що відвідують Мексику, «відводять на столицю» лише день-два і їдуть далі, особливо не надаючи місту увагу. OUTLOOK вважає, що це не найкраще рішення, адже Мехіко здатне закохати в себе всерйоз і надовго. Найбільш популярні відмазки «проскочити» Мехіко: нестерпна спека, перенаселеність, кримінал...
Гірокастра: «албанський Рим»
Конвенція про охорону всесвітнього культурного і природного спадку ЮНЕСКО зобов’язує з року в рік невтомно працювати над вивченням об’єктів, що мають неминущу цінність і унікальних за походженням. Під номером 569 великого списку організації розмістилося місто Гірокастра, що на півдні Албанії, котре ми сьогодні вивчимо вздовж і впоперек.
Крок за межу: магічне мистецтво уїчолі
Сліпучі сполохи давнього знання в різнобарвних переливах бісеру і пряжі на мозаїках індіанців уїчолі спрямовують фантазію у безкінечну подорож гілками світового древа. Духовні образи набувають плоті у вигадливих орнаментах, що супроводжують селянина-мексиканця на всіх етапах життєвого шляху.
Бельгія очима Марини Орлової: Як живуть бельгійці
Марина Орлова – проектний менеджер у культурно-громадській організації. На одному з міжнародних проектів вона зустріла своє кохання – Віма, хлопця з Бельгії. Поїхати в його країну їй вдалося тільки тоді, коли Україна отримала безвіз і саме про те, як живуть бельгійці, що вони їдять на сніданок і як у них заведено відпочивати, Марина розповіла OUTLOOK.
Ісландія очима Софії Андрущенко
Ісландія – країна «льоду і полум’я», «тисячі рік і озер», незліченних водоспадів і гейзерів. Тут, як у казці, щоразу хочеться ущипнути себе і перевірити, чи ти спиш, чи все це існує насправді…
Гватемала: привіт від духів майя
Країна, де у древніх містах туристів більше, ніж у сучасних. Містична Центральноамериканська місцевість, відома як батьківщина цивілізації майя – Гватемала. Прогуляємося по одному з її стародавніх поселень, загубленому в непрохідних джунглях – Тікалі. Якщо уважно прислухатись, тут можна почути голос духів...
Джайпур. Рожеве місто
Хтось порівнює Джайпур з ажурною скатертиною. Інші – з коробкою рожевого зефіру. Треті твердять – це вулик, щільно заселений бджолами. Однак всі сходяться в одному – тут дивовижне повітря, сповнене якоюсь свободою, котру не зустрінеш у Європі. Вона заповнює легені, і вже через вдих мандрівник втрачає лік годинам і навіть століттям.
Скульптури Ватикану: історія та філософія
«Маленька країна, одначе з великою місією» – саме під таким девізом 11 лютого 1929 Латеранськими угодами між Італією і Святим Престолом Ватикан був визнаний суверенною територією. Цей пакт відчинив двері перед цікавими, які сторіччями обмінювалися плітками про те, «що ж зберігають замки Ватикану?»
ВІДЕО. Віфлеєм: абсолютна святість
У це величне для всіх християн православного обряду свято хочему представити вам відео про святі місця Палестини, а саме про місто Віфлеєм.
Засніжені вершини. Найкращі зимові курорти
З настанням холодних сезонів важливо не тільки кутатися у светри з оленями, пити какао і в черговий раз переглядати різдвяні комедії. Спорт ще ніхто не скасовував, тому Outlook розповідає про п’ять чудових гірськолижних курортів, де можна добряче збадьоритися і вилізти із зимової сплячки.
ВІДЕО: Ванільне, фісташкове... орхідейне
За сприяння Посольства Сирійсько-Арабської Республіки в Україні ми відвідали Дамаск і побували у незвичайному місці. Дивіться! Якщо Ви все ще думаєте, що улюбле багатьма - морозиво, можна приготувати тільки з молока або фруктового соку - то це не зовсім вірно. Дивіться відеоролик та дізнавайтесь з чого ще роблять "охолоджуїчі ласощі"!
Індійське село Кодхіні: таємниця близнюків, котру ніхто не розгадав
У світі є незвичайне місце, де народжується найбільше близнюків. Хоча на перший погляд це схоже на містичний збіг, статистика змушує вірити в чудеса. Індійський штат Керала може похвалитися селом, де відбуваються незвичайні речі. Кодхіні – те саме місце, де близнюків більше, ніж у будь-якій іншій точці світу. І цьому немає майже жодних пояснень.
Піша прогулянка Аахеном
Побувати у трьох країнах за один день – реально, якщо ви потрапили в Аахен. Розташоване між Німеччиною, Бельгією і Голландією невелике студентське місто увібрало риси середньовічної культури, що відбилася в його вражаючій архітектурі. Олена Буравцова побувала в цьому місті, яке полонило її серце своїми дивовижними пам’ятниками...
Чан-чан. Перуанське місто з глини
Бувалі мандрівники розповідають, що розглядати руїни стародавніх поселень в Андах можна місяцями, переїжджаючи з одного регіону в інший. Особливо багате на археологічні комплекси західне узбережжя південного континенту. Декотрі з них, приміром, Мачу-Пікчу, давно стали популярними серед туристів, інші тільки розпочинають прочиняти свої двері для допитливих.
Гетто світу: «Маленька Італія» Нью-Йорка
Переїжджаючи до нової країни, люди найчастіше селяться поряд з такими ж емігрантами. Це досить зручно: недороге житло, роботу можна знайти прямо на місці, та й мову вчити не обов’язково – довкола всі свої. Так виникають національні гетто. Маленька Італія – один із найбільш мальовничих кварталів Нью-Йорка.
Ця дика Африка… Частина 2
Ми продовжуємо нашу розповідь про найбільш захопливі національні заповідники Африки! Ось вам ще п’ять первозданних світових оаз, в котрих час ніби уповільнив свій біг, боячись потурбувати гармонію природи…
Закрыть
Outlook facebook page