RU  UK  EN
Статьи  >  Концтабір на чорногорському острові перетворять на курорт

Концтабір на чорногорському острові перетворять на курорт

Автор: 18.01.2016 | Чорногорія
Чорногорську фортеця, в якій під час Другої світової війни був концтабір, перетворять на розкішний пляжний курорт. Як повідомляє Daily Mail, спорудження розташовується на острові Мамула.

Незважаючи на те, що місцеві жителі висловлювалися проти такої ініціативи, влада має намір розмістити на курорті нічний клуб, спа, ресторани і басейн. На даний момент Чорногорія вже уклала договір оренди на 49 років зі швейцарською компанією Orascom Development Holding AG.

За інформацією влади, завдяки проекту з організації курорту, вартість якого становить 15 мільйонів доларів, буде створено 200 нових робочих місць. Автори проекту зазначають, що мають намір зберегти зовнішній вигляд будівлі і його планування.

Спорудження на острові була побудована в 1853 році і є національним пам'ятником культури. Фортеці на островах Мамула і Превлака в Чорногорії перетворили в концтабори в травні 1942 року. Вони були створені італійськими окупаційними властями за наказом Беніто Муссоліні. Всього в обох таборах містилися понад 1,5 тисячі чоловік, в основному вихідці з Боки, Герцеговини та південній Далмації. Табори сумно відомі тортурами і жорстоким поводженням з ув'язненими. Табір в Мамуля перестав діяти в 1943 році, коли острів був звільнений югославськими партизанами.

Закрыть
Outlook facebook page