RU  UK  EN
Статьи  >  Дізнайся  >  Міжнародна конференція «25-річчя незалежності Республіки Казахстан: Підсумки. Досягнення. Погляд у майбутнє"

Міжнародна конференція «25-річчя незалежності Республіки Казахстан: Підсумки. Досягнення. Погляд у майбутнє"

Автор: 02.12.2016 | дипломатія, Казахстан
Казахстан відзначає 25-річчя незалежності. За цей час країна гідно подолала безліч випробувань, і тепер їй є чим поділитися з іншими. 28 листопада відбулася Міжнародна конференція «25-річчя незалежності Республіки Казахстан: Підсумки. Досягнення. Погляд у майбутнє". Від проекту OUTLOOK конференцію відвідала Ірина Гуменюк.

Захід охопив три головні періоди історії, чим важливий досвід минулого, як живе народ в Казахстані на сьогоднішній день і яким бачиться майбутній день. Пленарне засідання було відкрито офіційними представниками Казахстану, зокрема, вітальними виступами Голови Межлісу Парламенту Республіки Казахстан Нурлан Нігматуліна, Міністра закордонних справ Єрлана Идрисова. заступника голови парламенту Білорусі Болеслава Пірштука, заступника голови парламенту Туреччини Мехмета Акіфа Хамзачебі. З промовою також виступили Заступник Голови Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації Володимира Васильєва, гість з Фінляндії - Перший заступник Голови Парламенту Маурі Пеккарінен. Крім того, ділову зустріч відвідав Голова Інституту Центральної Азії та Кавказу при університеті імені Джона Хопкінса Фредерік Старр. Представник американської науки поділився деякими тезами з концептуального доповіді «Казахстан 2041: сценарії розвитку на наступні 25 років».

На першій сесії розглядалися результати політико-економічних реформ, проведених в Казахстані. Увага приділялася питанням побудови демократичної держави в умовах стрімко розвивається ринкової економіки. Досить детально обговорювалися гідності стратегії суспільно-політичного розвитку, яка реалізується в Казахстані і більш відомої як План нації «100 конкретних кроків». Ця дискусія була особливо примітна тим, що в ній брали участь особи, задіяні в створенні і втіленні зазначених реформ в Республіці Казахстан, а саме Аким міста Астана А. О. Ісекешев, знаменитий впровадженням інноваційних технологій в питаннях промисловості, туризму, експорту, логістики, атомної індустрії і ядерної енергетики, вугільної промисловості та видобутку золота, а також Директор Інституту світової економіки і політики при фонді Першого Президента Республіки Казахстан С. Акімбеков. Представники інших держав ділилися власним досвідом і висловлювали власне схвалення величезного масиву позитивних нововведень, здійснених в Казахстані. Так, в рамках першої сесії можна було почути виступи заступника Голови Палати представників Національних Зборів Республіки Білорусь Б. К. Пірштука, Генерального директора Інституту економічних стратегій А. Агєєва, китайського гостя, що займається дослідженнями при Міністерстві закордонних справ Сю Цзянь, депутата Федеральних зборів ФРН А . Фішера.

В ході другої сесії спікери присвячували виступу усилившейся ролі Казахстану в міжнародній політиці. Зокрема, були відзначені деякі політичні досягнення держави, такі як обрання Рада Безпеки ООН, вступ до Світової організації торгівлі, підписання угоди нового покоління з Європейським Союзом і, звичайно, не обійшли увагою активну участь Казахстану в Євразійському економічному союзі. Інтернаціональні гості підкреслювали, що значну роль у глобальній діяльності Казахстану відіграє застосування методу «багатовекторної» політики. Своїм досвідом у втіленні зовнішньополітичних стратегій з присутніми поділилися Голова Комітету з міжнародних справ, оборони і безпеки Мажилісу Парламенту Республіки Казахстан М. С. Ашімбаев, заступник Голови Жогорку Кенеша Киргизької Республіки А. С. Омурбекова. Своє захоплення політикою Казахстану, майстерно втіленої за настільки короткий термін, висловив представник США А. Коен, Старший науковий співробітник Атлантичної ради. Крім того, в дискусії взяли участь Директор Програми Центральної Азії Європейського центру з вивчення проблем безпеки імені Дж. Маршалла Г. Глісон, Науковий співробітник з шведського Інституту з вивчення проблем безпеки і розвитку Ю. Енгвалла і Голова Комітету з питань зовнішньої політики Сейму Латвії О. Калніниш .

Під час третьої сесії спікери намагалися знайти відповідь на нагальні питання: яким буде розвиток Казахстану в довгостроковій перспективі, що чекає країну через 5, 10 і 25 років, які держави вплинуть на уклад життя в Казахстанської Республіці. Прогнозами на найближчі роки із слухачами поділилися представники Казахстану - С. Корнелл, Директор Інституту з вивчення проблем безпеки і розвитку. Угорщину представляв депутат Державних Зборів М. Бартош, Польщу - Координатор у справах Російської Федерації Інституту східних досліджень В. Соколовський, Іран - Радник Міністра закордонних справ С. Мусаві, Киргизстан - Президент Інституту громадської політики М. Іманалієв, Росію - Директор Аналітичного центру Інститу

Вам это будет интересно:
Посолкиня Мелісса О‘Рурк провела дипломатичний прийом у Києві
Надзвичайний та Повноважний Посол Австралійського Союзу Мелісса О‘Рурк 27 січня зустрічала почесних гостей з нагоди Національного дня. Серед запрошених були Надзвичайні та Повноважні посли Індії, Бельгії, Греції, Афганістану, Молдови, Киргизстану, Індонезії, Малайзії, Пакистану, Швейцарії, Словенії та дипломати з інших країн.
День Республіки з розмахом відсвяткувало Посольство Індії в Україні
27 січня Посольство Індії організувало прийом з нагоди 71-го Дня Республіки Індія. Індія здобула незалежність від колоніальної окупації 15 серпня 1947 року, а Конституція сучасної та незалежної Індії набула чинності 26 січня 1950 року, цей день назавжди увійшов в історію держави і тепер є святковим.
Посолкиня Аніца Джаміч організувала у Києві концерт з нагоди головування Хорватії у Раді ЄС
Надзвичайна та Повноважна Посолкиня Хорватії в Україні пані Аніца Джаміч організувала у Києві концерт з нагоди головування Хорватії у Раді ЄС. До столичної філармонії завітали друзі та партнери дипустанови, а також державні діячі.
Посол Судану в Україні Мохамед Еїса Ісмаїл Дахаб провів дипломатичний прийом в Києві
З нагоди Національного дня Судану в столиці України відбувся дипломатичний прийом, що зібрав в одному з п’ятизіркових готелів Києва глав дипломатичних місій, регіональних та міжнародних організацій, акредитованих в Україні, українських чиновників та студентів-суданців, які навчаються в Україні.
Володарем міжнародної премії «Людина року – 2019» за значний внесок в розвиток партнерських, дружніх та економічних відносин з Україною стане Посол Туреччини в Україні
Для України, яка невідворотно обрала своїми пріоритетами демократичні цінності, особливого значення набувають увага і підтримка світового співтовариства, вагомий особистий внесок відомих діячів міжнародного масштабу у розбудові України як суверенної демократичної держави.
Посол Індонезії в Україні Юдді Кріснанді та гендиректор OUTLOOK Дарія Карякіна провели спецпроєкт FEEL Indonesia
Посольством Республіки Індонезія в Україні та проєктом OUTLOOK 23 грудня 2019 року в творчому просторі "Арт Причал" в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL реалізовано спецпроєкт FEEL Indonesia.
Проєкт Diplomatic Greetings від OUTLOOK та ГДІП з Послом Республіки Словенія в Україні
Наприкінці грудня у Посольстві Республіки Словенія в Україні відбулася зустріч представників дипломатичної сфери з учнями Школа молодого українського дипломата при Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка та студентами факультету міжнародних відносин Київського національного університету культури і мистецтв.
28-ий День Незалежності Казахстану. Посол Самат Ордабаєв провів дипломатичний прийом
4 грудня 2019 року з нагоди святкування Дня Незалежності Республіки Казахстан у столиці відбувся дипломатичний прийом. Надзвичайні і Повноважні Посли Латвії, Словаччини, Таджикистану, Азербайджану, Білорусі та Угорщини, представники державних установ та міжнародних організацій...
У Києві відбудеться захід FEEL Indonesia від проєкту OUTLOOK та посольства Індонезії в Україні
23 грудня 2019 року в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL 2019 буде реалізовано спецпроект FEEL Indonesia.
В Україні пройшов «Культурний день ОАЕ»-2019
У неділю, 1 грудня, у Києві відбувся захід «Культурний день ОАЕ», гостями якого стали Надзвичайні і Повноважні посли Алжиру, Пакистану, Лівану, народні депутати, а також представники арабських діаспор в Україні.
Студентка Олена Луніна здобула перемогу в конкурсі «Містер та Міс Дипломат» в ІМВ
5-го грудня 2019 року в стінах Інституту міжнародних відносин увосьме обирали «найкращого дипломата», вдруге за історію конкурсу в ньому взяли участь дівчата, саме тому захід змінив назву на «Містер та Міс Дипломат».
Diplomatic Greetings з Послом Словацької Республіки від проєкту OUTLOOK та ГДІП
На початку грудня 2019 року відбулася чергова зустріч в рамках спільної ініціативи проєкту OUTLOOK і ГДІП - Diplomatic Greetings. Почесним гостем заходу став Надзвичайний та Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін.
В столиці відбувся Благодійний ярмарок за участі посольств
30 листопада 2019 на НСК «Олімпійський» Міжнародний Жіночий клуб Києва (IWCK) - недержавна некомерційна організація, заснована у 1992 році організувала традиційний Благодійний Ярмарок з метою збору коштів на допомогу сиротам, людям похилого віку, дітям з особливими потребами та вимушеним переселенцям зі сходу України.
«Україні дипломатичній»-20, а Інституту міжнародних відносин КНУ ім.Т.Шевченка - 75 років. Фоторепортаж з відзначення знакових дат
У середу, 27 листопада 2019 року, у залі Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка відбулися презентація двадцятого ювілейного випуску наукового щорічника «Україна дипломатична» та низки фірмових видань ГДІП і дипломатичне прийняття з нагоди 75-річчя Інституту.
Посол Крістіан-Леон Цуркану: «Румунія - це не лише сусід, але й друг українського народу»
В столиці України пройшов дипломатичний прийом, організований Посольством Румунії в Україні. Відсвяткувати основоположний момент історії сучасної Румунії- Велике Об'єднання 1918 року прийшли Надзвичайні та Повноважні Посли Ізраїлю, Естонії, Німеччини, Туреччини, Франції та дипломати з інших країн.
Проєкт OUTLOOK реалізував ініціативу FEEL SOUTH AFRICA в рамках фестивалю культур народів світу OWCF за підтримки Посольства ПАР в Україні
21 листопада OUTLOOK спільно з Посольством Південно-Африканської Республіки в Україні реалізував спецпроєкт FEEL SOUTH AFRICA в рамках фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL.
Зустрічайте «Містер та Міс Дипломат» 2019!
Вже вдруге в новому форматі в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Т. Шевченка пройде битва за звання найкращого дипломата серед студентства – інтелектуально-розважальне шоу «Містер та Міс Дипломат».
Майстерклас з приготування вареників для Клубу дружин послів від проєкту OUTLOOK та кулінарного експерта Євгена Клопотенко
За ініціативи Клубу дружин послів “Ambassador’s Spouses Club” проєкт OUTLOOK організував кулінарний майстерклас з ліплення вареників від українського шеф-кухаря, співвласника ресторану “100 років тому вперед” Євгена Клопотенка.
День Короля Бельгії в Києві. Посол Алекс Ленартс продовжив щорічну традицію святкувань
Київська Філармонія приймала гостей Посольства Бельгії в Україні з нагоди Дня Короля. Надзвичайні та Повноважні Посли Фінляндії, Японії, Норвегії, Словенії, Вірменії, Бразилії, Аргентини та інших країн завітали на урочистий прийом та концертну програму.
Киргизькій Республіці - 28. Посол Жусупбек Шаріпов провів дипломатичний прийом у столиці України
20 листопада в готелі InterContinental Kyiv відбувся дипломатичний прийом з нагоди 28-ої річниці Незалежності Киргизької Республіки. Надзвичайний і Повноважний Посол Киргизької Республіки в Україні вітав запрошених з нагоди свята.
Закрыть
Outlook facebook page